Opinie o Budex PL Sp. z o.o. w Dąbrowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Budex PL Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Budex PL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budex PL Sp. z o.o. w Dąbrowa

Czy w Budex PL Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

IB Nowy wpis

Na budowie trzeba robić, majstrzy jak to majstrzy - różni. Poprawiły się warunki mieszkalne no i plus że często do domu się jeździ.

eksportowiec od lat

Robota jak wszędzie na eksporcie, mieszkania to nory. Jeśli chodzi o wypłaty to w terminie. Sporo pijaków, alkoholików od majstrów zaczynając. Stawki jedne z niższych na rynku a i mieszają z papierami co innego na umowie co innego do ręki a co innego do ZUS. Krętacze!

Sebo
@eksportowiec od lat

Zgadzam sie w 100%i dodam że jest to odłam firmy opex umowa śmieciowa tak sformułowana że każdy robi za taką stawkę jak pomocnik, a o podwyżce można pomarzyć bo pierwsi w kolejce mają znajomi majstrów albo synki itd. po rodzinie ????

IB Nowy wpis
@eksportowiec od lat

Chłopie jaki ZUS ? firma zatrudnia na warunkach niemieckich. Sładki są odprowadzane do kasy chorych w Niemczech w tym też składki na emeryturę niemiecką. Wypłata jest wypłacana w całości przelewem zgodnie z listą płac wykonana wg niemieckich przepisów

Gregor Nowy wpis

Zawsze można zmienić firmę jeśli w dobrej jest komuś źle. Firma spoko, wymaga sumienności i dobrej pracy i ja polecam.

Radek

@Sebo Myślę, że nie jesteś w ogóle pracownikiem firmy tylko tak z inspiracji konkurencji chcesz oczernić dobra firmę?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Budex PL Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
au43

dobra firma i szukają pracowników, warunki niemieckie, pieniądze na czas i nie ma z tym problemu. raz w miesiacu każdy jest w domu, na budowach majstry trochę cisną, ale można się dogadać...

Sebo

Właśnie też, jestem ciekawy bo jakoś cisza....

Exportowiec
@Sebo

cisza bo nikt nie narzeka. Wypłaty na czas, premie ,podwyżki. Warunki mieszkalne trochę kiepskie. Za urlop płaca od razu i nie ma bezpłatnych. Były OPEXowiec

Zostaw merytoryczną opinię o Budex PL Sp. z o.o. - Dąbrowa

Budex PL Sp. z o.o.