Opinie o Jolanta Soska Pośrednictwo Finansowe w Mogilany

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jolanta Soska Pośrednictwo Finansowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jolanta Soska Pośrednictwo Finansowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jolanta Soska Pośrednictwo Finansowe w Mogilany

Emilia Nowy wpis

zastanawia mnie to, co to znaczy, że pracownicy są zmuszani do pracy po godzinach... w sensie zmuszani - w jaki sposób?

Nick Nowy wpis
@Emilia

Czego nie rozumiesz Emilia !nie pracowałaś w pośrednictwie finansowym nie wiesz co się tam dzieje w punktach jak nie pracowałaś to zobacz co robi pani M.S i menadżer M.Sz .

Prawdziwa Alicja Nowy wpis

„Alicja 07.12.2019 10:05 Wystarczy zobaczyć na ciągłe oferty pracy i zadać sobie pytanie dlaczego ???” Hmm. Tak się zastanawiam, kto to ? Bo z tego co wiem Alicja była tylko jedna ;) Tak to ja, witam! Ogólnie miałam w firmie swoje wzloty i upadki, natomiast każde z tych doświadczeń czegoś mnie nauczyły. Pozdrawiam, Ta prawdziwa Alicja! ;)

Alicja

Wystarczy zobaczyć na ciągłe oferty pracy i zadać sobie pytanie dlaczego ???

Mieczysław Nowy wpis
@Alicja

Nie znalazłem, żadnych aktualnych ofert pracy w firmie, więc ciekawi mnie na jakie stanowiska są rekrutacje, o których piszesz. Informacje na ten temat przydadzą się na forum, więc liczę na Twój komentarz.

Dar

Nikomu nie polecam , nie wiem kto pisze te pozytywne komentarze bo pracowałam tam parę dobrych lat i nie znam takich imion. Firma DNO

Podsiadło Bartosz
@Dar

To po co pracowałaś pare lat , jak było tak źle?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Jolanta Soska Pośrednictwo Finansowe na stanowisko Doradca Klienta BNP placówka partnerska Bochnia? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Na jakie benefity można liczyć w Jolanta Soska Pośrednictwo Finansowe?

Oprócz podstawy jest premia od sprzedaży produktów, w dobry miesiąc można wyjść drugie tyle co podstawa.

@Ania

Plus do tego jakieś benefity? Czy ich już nie ma? A jeśli są to jakie?

Kamila

Dobrze się tam pracowało. Wynagrodzenie podstawa + prowizje, atmosfera też była fajna.

Z

Ciągła rotacja pracowników. Kadra ,,kierownicza” przykładowo składa się z osób, które zamiataly wcześniej salony fryzjerskie. Zupełny brak kompetencji. Pracownicy są mobbingowani, zmuszani do ciężkiej pracy nawet po godzinach i poza miejscem pracy za najniższa krajowa. Kpina. Zero profesjonalizmu. Nie polecam nikomu

Ola

Nikomu nie polecam , nawet najgorszemu wrogowi !!!!

Firma tragedia Pani D...ia pseudo manager , nic nie wie zna się natomiast na wyśmiewaniu ludzi i pracowników , rotacja cały czas , wypłata najniższa . Nikomu nie polecam .

Zostaw merytoryczną opinię o Jolanta Soska Pośrednictwo Finansowe - Mogilany

• Jak się pracuje w Jolanta Soska Pośrednictwo Finansowe?

Zobacz opinie na temat firmy Jolanta Soska Pośrednictwo Finansowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jolanta Soska Pośrednictwo Finansowe
  • Os. Parkowe Wzgórze 69