Castelia S.C. Daria Hajduk-Kurczyńska Piotr Bondal Barbara Grzesiek

Kraków

Opinie o Castelia S.C. Daria Hajduk-Kurczyńska Piotr Bondal Barbara Grzesiek

Weronika K.

Totalne bzdury ale w internecie można siać złośliwość na maksa. Trochę to smutne bo negatywy szybko się pojawiają, ale jak ktoś coś zrobi in plus to już tego nikt nie opisze. Ja polecam

Lokator

Potrafią produkować dokumenty. Niestety, sprawy dalej nie załatwione... ale wszystko zgodnie z prawem...

Tren

Nowoczesne zarządzanie nieruchomościami w ich przypadku to jakiś ŻART. nie robią kompletnie NIC, już nei jedno osiedle zmienia ich na inną firmę. NIE RADZĘ.

Zostaw opinię o Castelia S.C. Daria Hajduk-Kurczyńska Piotr Bondal Barbara Grzesiek - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castelia S.C. Daria Hajduk-Kurczyńska Piotr Bondal Barbara Grzesiek