Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.

Opinie o Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.

hej

Pracuję od 6 lat. Czytam niektóre wpisy i sporo w nich niefajnych plotek i przekłamań. Wnioskuję, że autorami są być może koledzy, którym po prostu się nie powiodło z różnych powodów w ZEP-ie. I tak bywa, ale zawsze zostaje żal. Gdyby ktoś chciał zapoznać się z rzetelną opinią i drobnych szczegółach, co? jak? ile i kiedy? to zapraszam mobile: 592-69-757. Zawsze to trochę bliżej prawdy.

KOSA
@hej

Czy Ty jeszcze tam pracujesz? Jeżeli tak to podaj jeszcze raz nr tel. Dzieki

Lupa
@KOSA

Podaj swojego emaila bo numeru nie przyjmuje goowork

przeWałkiewicz

Pierwsza sprawa: podają nieprawdę już w ogłoszeniach rekrutacyjnych - "Zep Polska poszukuje...".(usunięte przez administratora)prawda, nie ma Zep Polska. Jest Prexpol, który prowadzi dystrybucję Zep w Polsce. Sama rozmowa kwalifikacyjna o wszystkim i o niczym - sondują czy masz gadane, czyli czy będziesz w stanie nawijać makaron na uszy klientom. Opowiadają jakie to wspaniałe produkty - normalne, o konkurencji - jest, ale my jesteśmy debeściaki itepe.. Jeśli masz niefart i zostaniesz wybrany czeka Ciebie wycieczka do centrali ZEP Polska - czyli firmy Prexpol.... W kilka godzin opowiadają o dziesiątkach super produktów, technikach sprzedaży, dostajesz super/extra/hiperprodukty na próbę i.... - do roboty!Aha, WAŻNE! Zwracają Ci za koszty wycieczki do "Zep Polska" - do wysokości ceny biletu PKP w 2 klasie oczywiście :). Z próbkami nie szalej - pierwsze masz bezpłatnie, za następne bulisz niezależnie czy zarobiłeś czy nie. Na starcie jeśli robisz plany dorzucą Ci się do kosztów - ale max przez 5 m-cy... Powodzenia z planami.... Klientów wyszukujesz sam, stukasz od drzwi do drzwi. O ile wcześniejsze rzeczy są do zaakceptowania ( czarno na białym masz na kwitach ile, co za co, umowa jest normalna, bez haczyków - wiesz na co się decydujesz)to tu zaczynają się schody. JEŚLI NIE MASZ UKŁADÓW W ( najlepiej państwowych ) DUŻYCH FIRMACH PRODUKCYJNYCH - nie zarobisz na swoje koszty. Produkty może są fajne i skuteczne, ale cena skutecznie ogranicza sprzedaż. Nie polecam również jeśli nie masz na swoim terenie dużego przemysłu.

śmiechu warte

Rozmowa wyglada jak każda inna, generalnie kluczowa sprawa to to czy zgodzisz się pracować za 1500 zł. To główne kryterium. Ci co uwierzyli w zyski w przyszłości odchodzą po kilku miesiącach, to dlatego non stop kogoś rekrutują.

KOKOS

Rozmowa z pozoru przyjemna ja w Amway-u żeby pokazać jak jest fajnie. Pod koniec podano kwotę 1500 zł pomocowego kto potrzebuje pomocowego chyba panowie z pod budki z piwem na kacu. Mówili o europejskich zarobkach 10 -12 tys tylko po opłaceniu kosztów pozostaje od 3000 do 3500 może 4000 tys a tj 1000 Euro przyzwoite europejski zarobki to 2500 Euro Panowie rektutujący :) Pozdrawiam Wielka rotacja na stanowiskach

doradca techniczny

Rekrutacja typu "soft" Bardzo sympatyczna, bez napinania i udawania że nie jest się, lub jest kimś innym niż w rzeczywistości.

Nie było ani dziwnych pytań, ani zaskakujących. Zaskakująca była propozycja finansowa. 1500zł na własnej działalności plus prowizja. Nie wiem, może mówili w EURO. Ponieważ w złotówkach to jakieś kuriozum.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
po rozmowie

Wszystko OK - praca do wykonania. Jednak pieniądze na początek przy własnej działalności to żenua.. Niestety. Może jak znajdą kilku desperatów, umoczą 30 tyś zł to zrozumieją że lepiej te pieniądze włożyć w konkretnego człowieka i dać mu czas na zbudowanie rynku, nikt nie będzie zapieprzał za darmo przez pół roku. Niemniej życzę Panom powodzenia, ponieważ rozmowa była sympatyczna.

?

X-Doradca sam siebie nakręca, sam siebie przekonuje, sam sobie tłumaczy, nie jest jeszcze prezesem, ale ciężko pracuje od świtu do zmroku, nie lubi NEW handlowców, bo sam od razu urodził się najlepszy i najbardziej doświadczony ( jego dziadek sprzedawał śnieg na Antarktydzie, więc ma dobre DNA po nim ), sypie cytatami jak z rękawa, a sam z siebie ma coś do powiedzenia ? X - Doradco nie martw się zawsze znajdziecie kogoś kto da się wkręcić we współpracę, nie musisz śledzić tego forum by czujnie prostować innych wypowiedzi. Aha i lata 90 się skończyły i takie "biznesy" też umierają. Budujcie firmę na ludziach i dla ludzi. Czy myślisz, że Twój potencjalny współpracownik ma inny żołądek niż TY?

X-DORADCA
@?

Cieszę się, że ktoś próbuje nawiązać kontakt ze mną. Pozdrawiam.

X-DORADCA

Kolega pisze wyżej, że zmarnował czas. No niestety i tak bywa. Bycie handlowcem wyższego szczebla i zarabianie powyżej krajowej to nie zabawa w bieganie jak FMCG lub Call Center. Do tej pracy trzeba mieć charakter, osobowość, determinację no i szczęście. A jak mawia mój kolega z Poznania... cyt;"Szczęście sprzyja lepszym" ;) A propos, firma nie chce wydawać kasy na uczenie handlu etc. Chce handlowców, którzy mają trochę pojęcia o tej pracy i tu kolejny cytat; " Najcięższej z najlżejszych prac" Co do reszty to też się nie zgodzę. Raporty, paliwo itd. Na to wszystko zarabiasz z prowizji. Co do rotacji to kiedy ktoś się wdroży to nie słyszałem aby odchodził. Nie odszedł z tej firmy jeszcze NIKT kto miał wyniki. Zapewniam. Dodam jeszcze że ryzyko jest także po stronie firmy. Rekrutacja, szkolenia, zjazdy, praca managerów w rynku z NEW handlowcem to kilka tysięcy złotych każdorazowo. Aaaa, i nie jestem PREZESEM żeby sobie ktoś nie pomyślał. Codziennie wstaję rano i z uśmiechem sprzedaję chemię ZEP. Przyznaję, że bardziej intratnej pracy nie miałem nawet w latach 90-tych to chyba coś mówi niedowiarkom. Pozdrawiam i zachęcam.

tekken

5 spotkań dziennie, raporty oraz inne niby utrudniacze są po to by Ci się udało i aby firma nie traciła czasu i pieniędzy na nierzetelnych opowiadaczy

sebko

SOLIDNA FIRMA

spoko beret do góry

Nowy, jak nie jesteś żółtodziobem, to dobrze wiesz jakie atuty powinien mieć handlowiec. W każdej branży funkcjonują te same cechy, i nie martw się już nikt poważny nie zatrudnia CV na handlowca. Widziałem wielu z papierami co nie sprzedawali nic.

PROMO

Stabilna normalna firma. Zarząd sprytny na poziomie. Dla żółtodziobów odpada chyba że ktoś ma talent. Znowu robią rekrutację. Zamykają dywizję przemysłową. Polecam.

rot

Dobra robota. Polecam

cel

Cele są tak skonstruowane byś zarobił bo inaczej cała praca na marne, szkolenie, REKRUTACJA,M zas managera itd itd. Wiadomym jest że masz własną działalność i prawie natychmiast musisz zarabiać na 100% kosztów no i za coś trzeba żyć, chyba że masz 50 tyś na koncie by pobawić się w doświadczenia czy wyjdzie czy też nie.

bzdura

Czytam tę opinię powyżej i się za głowę łapię. Pracuję już 4 lata i polecam tę firmę tylko osobom, które chcą zarobić pracując uczciwie. Raporty jak wiadomo trzeba pisać wszędzie w handlu. To w jakiś sposób kapitał firmy i baza danych także dla doradcy. Z pewnością nikt nie dzwoni po klientach i nie pyta czy spotkanie się odbyło. Są po to by móc zareagować gdy ktoś nie ma wyników a pracuje. Firma daje pomocowe przez 5 m-cy. Trzeba tylko robić 3, 5, 8 progresywnie zamówień w m-cu. Prowizja jest tak skonstruowana aby pracownik zarobił i opłacił wszystkie swoje koszty. Traktuję tę pracę jak własny biznes. Na początku ostry zap... przez rok, a potem wolniej i milej "na koncie" Osób pracujących powyżej roku jest 6 czy 7 reszta około roku bo firma się rozrasta itp. Ci najlepsi wystawiają faktu ponad dychę, a ściemniacze lub jak ktoś działa na dwa fronty no to zawsze podzielić to prze ilość frontów. Co do targetów to... wszyscy planują, nie można dzialać bez planu z pewnością we własnym biznesie. Produkt MISTRZOSTWO ŚWIATA ceny przystępne. Magazyn, dostawy, dziewczyny profeska i jeszcze PIERWSZY SORT. Zakochać się można. Prezesi rzeczowi z klasą z kasą i po 50-ce i nie zabawa im w głowie. Dbają o ludzi. Zaliczki, pożyczki, leasingi, zawsze wyciągają rękę oczywiście gdy to ma sens. Polecam tego pracodawcę przynajmniej można coś w tym kraju osiągnąć pracując normalnie bo wszędzie trzeba pracować. I jeszcze jedno. Próbki pierwsze gratis za 2000 zł, a reszta z 50% rabatem bo jakiś cwaniaki handlowali próbkami darmowymi i się prezesi wkurzyli. Poza tym pakiet startowy próbek wystarcza co najmniej na rok. Kasa zawsze na czas, a i bonusy, laptopy, tablety, wczasy. Wiadomo na początku jest wszędzie ciężko ale jak komuś nie pasuje to na etacik, autko, kom, laptop i 3,5 na rękę. Wybór należy do nas.

underground

Świetne produkty, jedyni w Polsce. Trzeba pracować. Prezesi uczciwi i konkretni. Własna działalność ale jak ktoś pracuje idzie zarobić. Co do Łysego prezesa to moe i koloryzuje ale taka jego rola PREZESA HANDLOWEGO. Oceniani jesteśmy po konkretach. Praca klientem przemysłowym jest ciekawa i intratna. Polecam tego pracodawcę. Tylko się dostań. Aaaa, dużo konkursów i nagród i to pieniężnych lub wartościowych. Nawet po 5 tyś nagrody.

sama prawda o prexpolu

*Warunki: każdy ma działalność, sam płaci zus, paliwo, telefon i pozostałe koszty, próbki preparatów płatne już od drugiego zamówienia, *Atmosfera: wydaje się przyjazna, raczej można sobie ufać, jednak pozory to tylko pozory *Rotacja: oferty pracy wiszą na Pracuj.pl bez przerw, a handlowcy uciekają lub są usuwani *Raporty: dzień w dzień, mają na celu budowanie bazy pod następnego handlowca (podobno przy stałych wysokich obrotach nie trzeba pisać, ale do końca nie wiadomo) *Targety: liniowe, nie dostosowane do obsługiwanego rynku (zasada wszyscy mają tyle samo) *Rozwój zawodowy: to nie koncern :-) *Premie i konkursy: premii brak (nawet za osiąganie 100% targetu), konkursy nie osiągalne dla nikogo, kto dopiero zaczął (prawie wszyscy z tego co zauważam pracują max rok, więc wszyscy zaczynają) *Wynagrodzenie: Zawsze na czas, a co do kwot - wiadomo ile sprzedaż tyle masz, i z tego opłacasz gratisy, ZUS, paliwo, ksero, telefon *Podsumowanie: Jeśli procowaliście w branży i macie swoich zaprzyjaźnionych odbiorców, ZUS opłacacie tak czy siak to można liczyć na fart. Umowy Cywilno-Prawne to śmieci, w które nie warto przesiadać się z etatów.

Latarnik

Dla mnie super. Kasa solidna. Ponad przeciętna. Zajefajne preparaty. Atmosfera super. To nie praca, to własny biznes, pasja !!!

XBOX

5 lat pracy w ZEPPOLSKA. Klasa i fajny klimat. Pozdrowienia dla lasek z BOK ;)

LOLEK

Tak dla ścisłości, mój poprzedni post jest skierowany do "rasowego handlowca"

LOLEK

ZAP nie słyszał bo takiej firmy nie ma ale ZEP owszem słyszał bo jest producentem bardzo dobrych produktów dla przemysłu, jeśli masz słabą pamięć to nie pisz bzdur skoro nawet nazwy firmy nie potrafisz zapamiętać to kto cię zatrudni??? będziesz się bujał od firmy do firmy i żalił jak wymoczek któremu zginął smoczek, he,he

Zostaw merytoryczną opinię o Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j. - Szczawno-Zdrój

• Jak się pracuje w Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.?

Kandydaci do pracy w Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.