Prexpol

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Prexpol

Paulina Nowy wpis

Od czego zależy to czy się dostanie szanse na współpracę dalszą? Bo widzę że nie każdy tutaj miał taką okazję

Nowy wpis

@Paulina

Szanowna Pani, Szansę podjęcia współpracy z naszą firmą ma każdy, kto spełnia podstawowe warunki zawarte w ogłoszeniu oraz znajdzie uznanie w oczach komisji rekrutacyjnej w kilkuetapowym procesie naboru/rekrutacji. Reszta leży już po stronie samego kandydata , który jeżeli tylko wykaże się dużą determinacją w swoim działaniu pod okiem menedżera prowadzącego i wsparciu całej firmy, to początkowa szansa przeradza się w długotrwałą współpracę. I to my jako firma możemy zagwarantować każdemu, kto się chce z nami związać nie na dni czy tygodnie, ale na długie lata współpracy. Z pozdrowieniami Zespół Prexpol

Ewa Nowy wpis

Dlaczego opinie są kasowane od razu

Igor Nowy wpis

@Meggi Super postawa mimo takiego zakończenia potrafisz docenić dobrą firmę, ja polecam tu pracę każdemu.

Meggi

Jeszcze niedawno pracowałam w firmie i śmiało powiem, że doznałam nowej i innej przygody, która zaczęła mnie wciągać ale... Niestety nie otrzymałam szansy na dalszą współpracę. Trochę mnie to zabolało lecz myślę, że dziś mogłam trochę inaczej pracować i więcej włożyć zaangażowania, którego zabrakło. Szkoda bo nie powiem, przełożonego miałam z górnej półki - koleś ma szeroką wiedzę sprzedażową oraz kapitalnie zarządza ludźmi, choć również nie pracuje tam długo ok. 2 lat. Plusy: Manager, produkty, swoboda w pracy. Minusy: Mało szkoleń

Wasyl
@Meggi

Nie masz czego żałować. Też pracowałem.Ale stwierdziłem że nie warto. W prexpol zwalniają pierwsze słyszę. Musiałaś sobie dobrze nagrabić. Po co mieli by zwalniać skoro z każdej sprzedaży mają niemały procent bez wkładu własnego. (usunięte przez administratora) Dostajesz piersze próbki po podpisaniu umowy i do roboty. . Menagerowie nawiedzeni tylko Zep i Zep. Ale jak się ich weźmie na stronę to szybko powiedzą co w trawie piszczy. Większość z pracowników na początku działalności do 1,5 roku dopłaca do interesu. (usunięte przez administratora)Nic dziwnego że taka rotacja. Na początku zachwyt myślisz sobie amerykańska firma, super jakość, samo się będzie sprzedawało wystarczy ruszyć się z domu i trochę zainwestować. No i mur okazuje się że przed Tobą z prexpol było kilku handlowców i próbowali coś sprzedać z różnymi skutkami. Większość firm nie do odzyskania bo przecież nie masz nowych środków i tylko te które poprzednik testował i z różnych powodów się nie sprawdziły. Bo jakby się sprawdziły to przecież poprzednicy by pracowali i nie zatrudniali by Ciebie. (usunięte przez administratora) Dobrze menager nad Tobą popracował skoro żałujesz i chciałaś dokładać i zostać z długami. Ciesz się zrobili Ci przysługę.

Chester
@Wasyl

Jak czytam takie wpisy to zastanawiam się na głupotą ludzką albo brakiem wiedzy o rozwoju własnej działalności... Człowieku piszesz długi i bezwartościowy tekst , w którym jasno określasz samego siebie i swoją firmę. W jaki sposób chciałbyś pracować i zarabiać pieniądze? Która firma jest tak wspaniała i ma tak cudowne produkty, które będą sprzedawały się natychmiast? Jakie są Twoje oczekiwania wobec takich firm? Zapewne nie wiesz bo sam nie wiesz czego chcesz i co chciałbyś robić... Następnym razem jeśli zamierzasz krytykować innych to najpierw popatrz na siebie!

Leader
@Chester

Wasyl nie łam się. To członek ciała kierowniczego tej s..ek.ty naciągaczy. Skończyły się czasy kiedy zakładało się biznes i wszystko samo się sprzedawało, bo nie towaru na rynku. Wtedy właściciel zatrudniał na procencik i każda strona była zadowolona. Teraz jest kilkaset zamienników do każdego produktu oferowanego przez prexpol. Tylko laicy i niepoprawni optymiści godzą się na sam procencik. Jak właści..el nie chce zainwestować w pracownika dając mu solidną wypłatę i niezbędne narzędzia pracy. To niech spada na drzewo. Dlaczego to my mamy ponosić wszystkie koszty (nawet za próbki). Jak jest taki mądry to niech weźmie to co sam oferuje i ruszy w teren. Zobaczymy kiedy się zwolni i zacznie pisać na gooo woork.

Looki
@Chester

A znowu jaka to Twoja firma. Jesteś niewolnikiem prexpol . W umowie masz wprost napisane, że nie możesz prowadzić innej działalności niż prexpol pod groźbą kary uwzględnionej na lojalce. Codziennie raport do 21 godz. , 5 wizyt dziennie u klienta narzucone kwartalne i roczne targety. Czy tak ma wyglądać praca w swojej firmie ???? Trochę lipa. Nowi dostali ponadprzeciętną podstawę 5 kołą ne..o ale kokosy. Auto do użytku tylko służbowego z gps. Uwaga paliwko już po waszej stronie. Zapłać jeszcze za kalendarze, próbki i mnóstwo koszt. ukrytych. Zgodzę się z Tobą " nie wiesz bo sam nie wiesz czego chcesz i co chciałbyś robić..." A co możesz chcieć i robić jak zostaje Ci tylko na piwo. Można zapić piwkiem, ale uwaga. Jak weźmiesz kacowe to dniówka do tyłu i nie ma już 5 koła na koszty. Także tak wygląda praca w prexpol na własnej działalności czyli na swojej firmie.

Bossss
@Looki

Zapomiałeś wspomnieć o godzinach pracy. Musisz być codziennie o 8 rano u klienta i wychodzić od ostatniego min. piątego o 15 po południu. Nad przestrzeganiem godzin pracy czuwa cały sztab ludzi. Śledzą na GPS i patrzą ile i u kogo byłeś. Tu za długo, tu za krótko. Tu za późno dojechałeś. Czy zgadza się z raportem który musisz codziennie wysłać do 22. Jak już masz już dosyć i chcesz odpocząć zawsze możesz iść na urlop. Możesz, ale nikt Ci za urlop nie zapłaci! Za wczasy pod gruszą zapłacisz PODWÓJNIE. Także z "ponadprzeciętnej podstawy" 5 netto zostaje połowa i do zapłacenia Z.US. Życzę pracownikom prexpol miłego urlopu i to jak najdłuższego. Jeszcze jedna ciekawa sprawa. Targety są kwartalne. Po co? Odp. Jest bardzo prosta. Jak nie zrobisz targetu w pierwszym kwartale, to w 2 kwartale musisz nadrobić pierwszy i zrobić w całości drugi żeby dostać premię. Życzę powodzenia w nadrabianiu targetów. "Nie chodzi o to żeby złapać króliczka tylko go gonić." Nie ma to jak na działalności w prexpol.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prexpol? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Hubert

Podpowie mi ktoś co aktualnie słychać w firmie. Czy normalnie funkcjonują?

Pracuje od listopada z bakteriami amerykanie to jednak trzymają poziom innowacyjnosci nawet w chemii. Jestem zadowolony. W galeriach, hotelach i biurowcach ciekawi ludzie na poziomie. Dobrze sie pracuje. Polecam firmę chociaz na poczatku przy dzialalnosci ciezko spiąć wszysko w calosc. Dobrze ze mozna liczyc na pomoc firmy a i menagerowie pomagaja. Jezdził ze mna przez pare dni na poczatku i pokazywal. Nigdzie dotad nie spotkalem sie z taką pomocą. Zawsze tylko katalogi, wizytowki i hejka. Zagoszcze tu chyba na dluzej.

Waldi
@Nowy

A jednak nie zagościłeś za długo . Z tego co mi mówili, ta Dywizja już nie funkcjonuje. W 2016 zatrudnili chyba z 9 osób na całą Polskę wszyscy na działalności i tylko na procencie.Nikt już nie pracuje poszli do konkurencyjnych firm i nie musieli dokładać do interesu . Później reaktywowali dywizję zatrudnili chyba 2 czy 3. Tym już dali auta i chyba 5 tyś netto na działalności. I też sami pouciekali. Także coś jest nie tak z tą firmą, że ludzie uciekają.

Człowiek

był Jak się czyta Twoje wpisy to wybacz ale piszesz o tematach, których chyba nie do końca rozumiesz... Jeśli otrzymujesz umowę w jakiekolwiek firmie to możesz udać się do PRAWNIKA i zawsze będziesz mieć w umowie mocne strony i słabe strony. Piszesz o rekrutacji więc ile jest firm w Polsce, które prowadzą rekrutację- pewnie sporo i pewnie rekrutują bo rozwijają... Pracuję tu i mam się dobrze, a tylko dlatego, że lubię pracować!

Grzegorz

Pojawiły się ogłoszenia o pracę może ktoś napisać czy to są nowe stanowiska czy zmieniają ludzi?

Lovelas
@Grzegorz

W tej firmie nie zwalnia się nikogo kto chce pracować i pracuje. Bo po co? Doradca zarabia firma zarabia itd. Nie muszę opisywać chyba zależności parametrów ekonomicznych. Tym co w domku siedzą bo ich główka boli albo mają inne ważniejsze sprawy etc. Sorry ale każda firma podziękuje. Powodzenia!!!

Beti

Z tego co wiem to kiedyś trzeba było mieć własne auto a teraz dają auta służbowe. Jak chcesz jakiś namiar to napisz

Mati

Witam serdecznie, Właśnie złożyłem CV do firmy i czekam na odpowiedz. Jestem zainteresowany pracą w tej firmie chemicznej i z moich informacji wynika, że w ostatnim czasie ZEP rozwija się dynamicznie. Zdobyłem sporo informacji o firmie u kolegów współpracujących z Intercity i ZEP tam fajnie działa. Może ktoś coś więcej czy to prawda?

Kamil

ZEPPOLSKA ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Może nie wszystko wam się podoba ?

Waluś

Pracowałem tam kilka chwil i uważam, że mają dobre produkty. Naprawdę skuteczne!. Natomiast zarządzanie jest na poziomie niedostatecznym dlatego odszedłem do innej roboty. Mialem tam Managera, ktory dzwonił bez senu , pisał bez sensu typowa ADHD a nie dawal tego co najważniejsze pomocy w sprzedaży Pracuje tam jeden kolega, który ma wiedzę o zarzadzaniu ludźmi i super rozkręca współpracę z PKP. Ala pewnie za chwilę zgarnie to jakaś korporacja i nadal będzie jak jest...

Wiki

Idealnych firm nie ma ale jak komuś podoba się praca to będzie zadowolony.

Polka

Produkty ZEP są dobre i skuteczne - robią robotę i zapominasz o kłopocie. Natomiast Panowie zarządzający (Prezesi - nie wspomnę tu o kolesiu, który nazywa się Operacyjnym- ten to lewus i kłamca ) utrzymują poziom zarządzania z lat 90, który ni jak się ma do teraźniejszości... Miałam do czynienie z firmą przez kilka lat i zdecydowanie mogę polecić produkty ale nie polecam sposobu zarządzania firmą... Jeśli kiedykolwiek się zdecydujecie na pracę to UWAŻAJCIE na gościa małego sflaczałego knota, który uważa się za operacyjnego i patrzy jak tu przypisać sobie sprzedaż i zgarnąć kasę.

Filip

Własnie słyszałem, że to super firma i interesuje mnie praca. Może dowiem się coś więcej?

l,jhb

@total co masz na mysli, że rekrutacja jest konkretna?

jack daniels

Można by się przyczepić do tego i owego. Szkoda, że za próbki trzeba płacić, fakt że 50% ale zawsze to koszt. Pierwszy zestaw preparatów jest na szczęście darmowy. No i stronę mają jak z przed innej epoki. Trochę odstrasza. Brrr

budweiser

Fajna praca. Nic dodać nic ująć. Jak kogoś interesuje to dzwoń (usunięte przez administratora)

ZAŁOGA

Inne opinie o tej firmie PREXPOL

zep45

Polecam tego pracodawcę. Fajna załoga ok. 20 handlowców. Wyłączność na teren. Dobre prowizje. Trzeba być operatywnym, wiadomo jak w handlu. Produkty jedne z najlepszych na rynku i cena konkurencyjna.

Zostaw merytoryczną opinię o Prexpol - Szczawno-Zdrój

Prexpol