Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie dotyczące współpracy zarówno obecnych jak i byłych Doradców Technicznych. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. W tym miejscu chcemy podkreślić raz jeszcze, że współpraca z naszymi Doradcami oparta jest na bazie umowy agencyjnej a nie umowy o pracę.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa.Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem bądź też niemerytoryczne będą usuwane przez administratora.

Jeszcze raz przypominamy, iż mogą się Państwo kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: biuro@prexpol.eu

Z pozdrowieniami Zespół Prexpol

Czy w Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Jaki jest styl zarządzania w Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.?

Nowy wpis

Dziękujemy za tę opinię. To dla nas ważne, ponieważ zależy nam na rozwoju i wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom nowych pracowników. Pana wskazówki przeanalizujemy i przekażemy odpowiednim osobom odpowiedzialnym za zarządzanie. Pozdrawiamy, Zespół Spółki Prexpol

Renata

Trochę strach tu zapytać, bo widzę, że kandydat niezadowolony z rozmowy został "zaorany". Ja tylko chciałam wiedzieć, czy jest tu szansa na pracę administracyjno- biurową, jak kilka lat temu, kiedy było ogłoszenie dla fakturzystki?

Nowy wpis

@Renata

Dzień dobry, Informujemy, że na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko fakturzystki itp. Z pozdrowieniami życzymy miłego dnia. Zespół Spółki Prexpol

Czy pracownicy Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Bartek

Od jutra będziemy bawić się przez kolejne 2 dni z okazji połowy roku finansowego :)

Bawiący się :-)
@Bartek

Bo to prawda była . Bawiliśmy się w ostatni weekend z tej okazji :-)

doradca techniczny

Rekrutacja typu "soft" Bardzo sympatyczna, bez napinania i udawania że nie jest się, lub jest kimś innym niż w rzeczywistości.

Nie było ani dziwnych pytań, ani zaskakujących. Zaskakująca była propozycja finansowa. 1500zł na własnej działalności plus prowizja. Nie wiem, może mówili w EURO. Ponieważ w złotówkach to jakieś kuriozum.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Chciałem

Całkiem niedawno bylem na rozmowie bo interesują mnie przemysłowe działania oraz dziedzina ciekawa. Tylko ludzie niestety KLAPA! Prezes całkiem poza rzeczywistością taki całkowicie poza burtą konkretów w dzisiejszym handlu. BRAK ZAUFANIA

Sławomir
@Chciałem

Możesz określić dokładnie jakiego stanowiska dotyczyła Twoja rozmowa kwalifikacyjna do pracy w firmie Prexpol? Mam jeszcze kilka pytań ale może na dobry początek sprecyzujesz tę kwestię? Z góry dzięki.

@Sławomir

Oferta pracy była na stanowisko doradcy Nie ma sensu zadawać nastepnych pytan bo i tak to nic nie wniesie. Po rozmowie czytałem wczesniejsze opinie na stronie i jestem pewien że jaki prezes taka firma. ludzie piszą opinie (usunięte przez administratora) albo odpowiadacie tak jak pan prezes na rozmowie- nie do rzeczy zycze powodzenia

Obserwator
@Chciałem

Więc mamy słuchać rad o nowoczesnych standardach w handlu od człowieka który nie dostał pracy i szczeka na Internecie po go work jaki to świat jest niesprawiedliwy? Cóż, jeszcze tyle łapek w górę. Świat mnie nie przestanie zadziwiać tym jak ludzie porażki potrafią trzymać się razem. Następnym razem będąc w MOPSie po zasiłek pogadajcie sobie face 2 face bo przynajmniej nie będzie trzeba takich głupot na Internecie czytać. Pozdrawiam serdecznie i życzę bardziej otwartej głowy, bo to ze nie rozumiesz mądrzejszych od siebie to nie znaczy, ze są oni głupi i trzeba ich obrażać ????. No ale jak to mówią, lew z małym przyrodzeniem głośno ryczeć musi.

Obserwator
@Chciałem

Jeżeli prezes jest poza burtą konkretów w dzisiejszym handlu (co to wgl znaczy, jeśli ktoś operuje takim językiem to nie dziwie się ze nigdzie pracy nie dostaje) to dlaczego firma jest na rynku od ponad 10 lat i z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki finansowe? Naprawdę, internetowi eksperci to są ludzie z innej czapy wyjęci, a fakt ze tyle ludzi przyklaskuje takiej opinii tez świadczy tylko o reszcie. Jednak większość Polaków i Półek żyje w świecie iluzji i wyobrażeń, to jest naprawdę bardzo przykre. A to wszystko napędzają ich niepowodzenia. Pozostaje tylko pytanie, czemu ludzie najmniej znający się na pewnych kwestiach zabierają najczęściej w nich głos? Tutaj tez wystarczy tylko chwila refleksji. Ci, którzy posiedli ekspertyzę na ten, czy każdy inny temat zajmują się swoją pracą, a po niej spijają piankę z piwa ciesząc się życiem, a nie przesiadują na internecie krytykując, bo szkoda im na to cennego czasu. Podobnie jak załoga ze zdjęć z wyjazdów Prexpol. Ale to tez są proste wnioski, tylko ze nie przyswajane przez opornych na wiedzę i wyciąganie wniosków, krytykujących betonów. Naprawdę wystarczy trochę pomyślunku, żeby zrozumieć pewne rzeczy, jednak widzę dla wielu stąd, to już jest za dużo.

Robert

Trzeba płacić za szkolenie w firmie?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.?

Bartek

Zgłasza się chce ścieżki managerskiej Zarządowi i Managerowi. W firmie w pionie handlowym nie ma ani jednej osoby z zewnątrz. Brak teoretyków. Chcesz awansować musisz być przykładym Doradcą, robić postawione cele. Po ok. 2 latach jak masz własny stabilny rynek i chcesz coś dodatkowo to dostaniesz szansę. Manager oprócz własnej sprzedaży ma w zakresie obowiązków pomaganie i służenie swoim doświadczeniem innym kolegom z mniejszym stażem. Pół miesiąca swój teren A pół miesiąca pomoc kolegom z firmy.

Misiek

Każdy kto porzucił pracę w prexpol. Cieszy się od ucha do ucha w tej chwili i zapisuje termin zwolnienia w kalendarzu. Ja też. Bo nikt nie wyobraża sobie teraz pracy w tej firmie. Zakłady dla ph pozamykane z powodu pandemii a w pierwszym etapie współpracy nasz napisane że płacą Ci za odbytą wizytę w zakładzie u klienta. Sprawdzają na GPS w aucie czy byłeś i ile czasu . Za Home Office nie płacą.. Policz sobie ile dniówek Ci odliczą w obecnych czasach. Oczywiście możesz głupio jeździć na swoim paliwie i stać pod zakładem w maseczce i rękawiczkach licząc że uda Ci się oszukać prezesów i mundurowych. Pozdrawiam wszystkich myślących. Pomyśl teraz człowieku kto kogo robi w bambuko??????

@Misiek

Czuję się wywołany do tablicy. Wszyscy koledzy są w domach. Nikt nikogo nie zwolnił. Przemysł normalnie funkcjonuje. Normalnie zamawia i płaci. Koledzy z podstawą siedzą w domu i czekają na poprawę sytuacji. Mają płacone 100% za każdy dzień. Jezeli masz jaja kolego to zadzwon +(usunięte przez administratora); Bartek mam na imie; wymienimy się doświadczeniami dotyczącymi współpracą z tym pracodawcą. Ale wątpię żebyś mial odwagę powtórzyć te fałszywe informacje wprost :) Ludzi chcących uczciwie pracować zapraszam do kontaktu. Dodam ze koledzy którzy mają ponad 2 letni staż w firmie normalnie zarabiają. Nie ma kryzysu ani zwolnień. Wesolych Świąt :) Bartek

Szukam pracy

Witam, Prosze o informacje o mozliwosci podjecia pracy w firmie Zep na terenie dolnego slaska i okolic na stanowisku przedstawiciela regionalnego. Czy tym regionem nadal kieruje osoba o nazwisku p Świerszcz?

@Szukam pracy

Witam serdecznie, Celem złożenia aplikacji prosimy o wysłanie CV na adres mailowy biuro@prexpol.eu Z pozdrowieniami Zespół Spółki Prexpol

Witam serdecznie, Chciałbym bardzo podziękować za umożliwienie rozmowy z Panami. Poznałem produkty i robią na mnie wrażenie ale produkt to nie wszystko! Doszedłem do wniosku że nie jestem zainteresowany podjęciem pracy. Powodem mojej decyzji jest rozmowa z Panami która nie prowadzi do współpracy dwustronnej. Skrupulatnie wsłuchiwałem się w słowa szczególnie jednego z Panów managerów pana Bogusława lub Bartłomieja (przepraszam nie pamiętam dokładnie imienia). Na podstawie moich wniosków wyciągniętych z rozmowy wiem że Nasze rozmowy byłyby bardzo trudne i mało rozwojowe a ja oczekuje od pracodawcy jasnych zasad i rozwoju zawodowego. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia

@Kandydat

Szanowny Panie, Dziękujemy za zamieszczoną opinię. Niestety podczas rekrutacji nie zawsze można kompleksowo omówić wszystkie zagadnienia dlatego też w przypadku Pana wątpliwości ,jak i wątpliwości innych potencjalnych kandydatów zawsze zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w sprawach dotyczących warunków współpracy drogą telefoniczną bądź pod adresem e-mail biuro@prexpol.eu. Spółka Prexpol stale pracuje nad tym aby ulepszać warunki zatrudnienia dlatego też ,każda merytoryczna wypowiedź jest dla nas bardzo cenna. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy sukcesów na płaszczyźnie zawodowej. Zespół Spółki Prexpol.

@Kandydat

Nie wiem po co miałbym poznawać warunki pracy! Napisałem o braku normalnej ludzkiej współpracy i rozwoju. Jeśli tego nie ma to po co mi warunki Odnoszę wrażenie stosujecie jakieś dziwne szablony i nie słuchacie i nie czytacie co się pisze

Witamy serdecznie, Pragnąc odnieść się do Państwa wypowiedzi informujemy, iż już od dłuższego czasu Spółka Prexpol przekazuje na potrzeby swoich Agentów bezpłatny startowy pakiet próbek, a także zapewnia wiele innych benefitów, takich jak : - comiesięczny, bezpłatny pakiet próbek, - samochód służbowy, - kartę paliwową, - kartę MultiSport - indywidualny plan emerytalny, - prywatne ubezpieczenie LuxMed, - grupowe ubezpieczenia na życie i NW, - vouchery turystyczne, - szkolenia wyjazdowe w ekskluzywnych ośrodkach na terenie Polski, - szkolenia zagraniczne, - uznaniowe nagrody rzeczowe i pieniężne Chcielibyśmy ponadto podkreślić, iż każdy nowy Agent otrzymuje Umowę Agencyjną uprzednio na e-maila celem zapoznania się z jej warunkami, które są jasno i szczegółowo w niej opisane. Spółka na bieżąco udziela odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące warunków współpracy. Umowa zostaje podpisana dopiero po zaakceptowaniu warunków przez nowego Agenta. Nadmieniamy również, iż Spółka Prexpol gwarantuje szkolenie dla nowych Agentów oraz stałe wsparcie Managerów, którzy wspólnie z Agentem odwiedzają klientów, i każdy Agent obsługuje swoich klientów na na zasadzie wyłączności na przypisanym do niego terenie działania . Ponadto dwa razy w roku Spółka organizuje szkolenia dokształcające. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem biuro@prexpol.eu. Pozdrawiamy Zespół Spółki Prexpol

Podejrzane

Co dokładnie dzieje się na stronie tej firmy, co takiego STRASZNEGO? Twój komentarz jest bardzo ogólny i nie jest podparty żadnymi faktami, a wypowiedzi typu "zapewne" nie mogą być odbierane na poważnie ;). Czy pracowałeś w tej firmie, że tak się wypowiadasz o właścicielach lub strukturze i rozwoju tej spółki? Coś mi się wydaje, że zazdrosna konkurencja nie może znieść sukcesów i rozwoju Prexpol :)

Greg
@Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.

Co to za szkolenia zagraniczne w jakim zakresie i w jakich krajach?

Konkurent
@Podejrzane

Jak to mówią... Jak są złe opinie to zapewne konkurencja pisze.

proszę proszę
@Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.

Bezpłatny pakiet miesięczny próbek. Czytają a może rynek dyktuję warunki. Może zrozumieli że rynek staje się pracownika. Ciekawe jakie warunki trzeba spełnić by dostać taki pakiet. Nie wiem plan sprzedażowy trzeba zrobić z nadwyżką??. Już wiem za większość trzeba zapłacić własną gotówką.Profity to chwyt lat 90 tych. Trochę tam pracowałem i znam tą firmę. To niepodobne do prexpol za darmo ????.Resztę profitów też mieliśmy na umowie ale to był tylko papier. Ja też się dałem złapać na karta Multisport, Luxmed itp. co inne firmy dają za darmo przy podpisaniu umowy. Jak zobaczyłem warunki jakie jakie trzeba spełnić szybko zorientowałam się to że to tylko kolejny chwyt marketingowy wabiący agentów. Prosta propaganda populistyczna.Nie wierzycie zapytajcie prezesów o szczegóły . Wystarczy popatrzeć na zdjęcia z wyjazdów te same osoby od wielu lat.

Grzegorz

(usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o opinię na temat firmy to posiadam od moich zaufanych klientów z którymi pracuję wiele lat na terenie Mazowsza... Dobre produkty ale handlowcy tam pracujący włącznie z managerem to jest dosłowny żart i kpina :) (usunięte przez administratora)

Aktualność
Szanowni Państwo,

Z pozdrowieniami Zespół Prexpol
lover

a ja mimo to polecam każdemu pojechać na rozmowę - poczuć, jak to jest pocałować Boga w stopę i być traktowanym jak król.. Następnie po jednej rozmowie rekrutacyjnej umówi się z Wami już sam Krół Świata sam prezes, bo akurat dyrektora nie ma.. kawka dobra, kanapa wygodna. Można bez końca pierdylić o niesamowitych pieniadzach które zaczniesz zarabiać dla siebie, a jeszcze większych dla prezesa :) jak już przejdziesz rekrutację otwiera się przed Tobą szansa na... nieskończoną ilość pracy :) a tak serio, to warunki tej umowy agencyjnej można negocjować. Mi po dłuższych negocjacjach zaproponowali jakby "podstawę" (usunięte przez administratora) + premie. także LUDZIE MYŚLCIE, PO PROSTU.

lover
@lover

oczywiście pracy nie podjalem, bylem tam przez ciekawość jak można dawać się robić w balona na sposoby z lat '90 :)

Ali

Jakby firma prexpol zapewniała to wszystko jak to ładnie opisała poniżej to nie miałaby takiej rotacji agentów i ciągłego procesu rekrutacyjnego. Przed podjęciem współpracy z tą spółką należy BEZWZGLĘDNIE skonsultować umowę agencyjną, nawet online płacąc za opinię parę zł. Po odpowiedzi, którą się uzyska na pewno nikt nie zdecyduje się na podjęcie jakiejkolwiek współpracy. Pozdrawiam

@Ali

Szanowny Panie Ali, Gorąco zachęcamy do ponownego zapoznania się z tekstem naszej wczorajszej odpowiedzi, a po uważnym jej przeczytaniu - ze zrozumieniem treści - znajdzie Pan tam na pewno odpowiedź na Pana wątpliwości. Z pozdrowieniami

Bart

Tak. Trwa rekrutacja i będą następne. Polecam poszukiwać informacji na (usunięte przez administratora) lub złożenie CV bezpośrednio poprzez stronę internetową .

Joasia

Czy obecnie trwa rekrutacja na p.handlowych?

Paulina

Czy obecni jest nabór na p.handlowych?

Gargamel

Też zgadzam się z tobą. Trzeba poświęcić 100% własnego czasu dziennie, aby były efekty. Czyli jakieś 24godz każdego dnia. Na pewno było ich wielu - w końcu niespotykanie wysoka rotacja nie bierze się znikąd.

Jaki jest wkład kierownictwa Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

carbon

Atmosfera. Rewelacja. Nie zetknąłem się nigdzie.

Paulina

Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j. - Szczawno-Zdrój

• Jak się pracuje w Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.?

Kandydaci do pracy w Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.