Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.

Opinie o Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.

odpowiedzi

Jak w dawnym programie nieżyjącego już Jacka Federowicza.

Jakie są mocne strony pracodawcy Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.?

Odpowiedzi

Myślę że najmocniejszą stroną pracodawcę jest to że umie się dobrze ustawić. Bez wkładu własnego pozyskuje pracownika agenta. (usunięte przez administratora) Agent stworzy bazę klientów dla pracodawcy pięknie ich opisując w codziennych raportach. Jak mu się noga powinie to przecież agentowi a nie pracodawcy. (usunięte przez administratora) Spoko przecież masz wypłatę bez górnego limitu w postaci 30 procent od obrotu który zrobisz i to wtedy kiedy klient zapłaci. Pracodawca dostanie tyle samo co i ty siedząc wygodnie w fotelu nie ponosząc ryzyka.(usunięte przez administratora) A taką najmocniejszą stroną pracodawcy jest to że (usunięte przez administratora) chcą na to pracować.

paka

A tak swoja drogą to jakie auto firmowe ogerują?

Bart
@paka

Skoda Rapid 1.0TSi

Witamy serdecznie, Informujemy, iż Spółka Prexpol nie prowadzi aktualnie żadnej rekrutacji. Na przyszłość prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych ze stanem faktycznym. Pozdrawiamy Zespół Spółki Prexpol

BURT

A w której firmie nie trwa aktualnie rekrutacja??? ...brak solidnej kadry do pracy na rynku...

Shadov

Tracisz czas na rozpisywanie się o swojej niewiedzy... Jeśli tak pracujesz jak się rozpisujesz to życzę Tobie i Twojemu potencjalnemu pracodawcy dużo cierpliwości i wyrozumiałości. Skoro twierdzisz, że "domykają następną dywizję" to skąd masz taka informacje i gdzie można dowiedzieć się o takich działaniach?

@Shadov

Dywizji nie da się dopiąć. Bo w tej firmie panują chore zasady. Agent pracujący na Śląsku ma taki sam target jak co ten co pracuje na ścianie wschodniej. Zresztą komu by się chciało rekrutować i tracić tydzień roboczy na agentów, którzy i tak za 2 miechy odejdą. Pensja jest tak policzona żeby ominąć najniższą krajową. Żadnego przeszkolenia, ubezpieczenia. Doznasz uszczerbku na zdrowiu w pracy, przeziębisz się. Odpiszą Ci z faktury tyle dniówek ile chorujesz. Niepłatne urlopy. Weź teraz spartacz coś w dużym zakładzie i niech obciążą kosztami w tysiącach złotych za straty. Myślicie, że pomogą???? Jesteś na własnej działalności i sam odpowiadasz majątkiem. Rozbij auto służbowe albo niech ktoś na nie najedzie podczas twojej nieobecności. Przeczytajcie umowę agencyjną za wszystko płacicie. Teraz wiecie dlaczego nie ma rekrutacji.!!!!!!! Kto by przystał na takie nieludzkie warunki.

@Robson

Witamy serdecznie, Pragniemy się odnieść do Pana wypowiedzi ponieważ wszystkie warunki, o których Pan wspomina m.in. płatne urlopy, ubezpieczenie oraz wypłata chorobowego gwarantuje umowa o pracę. W tym miejscu chcemy zaznaczyć, iż współpracujemy z naszymi Agentami na bazie Umowy Agencyjnej, a nie umowy o pracę. Oznacza to umowę pomiędzy całkowicie odrębnymi podmiotami gospodarczymi, niezależnymi od siebie gospodarczo. Każdy we własnym zakresie wywiązuje się z obowiązków dotyczących prowadzenia własnej działalności gospodarczej. W takim przypadku Spółka Prexpol nie może wypłacać wynagrodzenia chorobowego ponieważ robi to Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Spółka natomiast gwarantuje benefity, o których mowa pod linkiem https://www.gowork.pl/prexpol,880912/benefity Każdy nowy Agent otrzymuje Umowę Agencyjną uprzednio na e-maila celem zapoznania się z jej warunkami, które są jasno i szczegółowo w niej opisane. Spółka na bieżąco udziela odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące warunków współpracy. Umowa zostaje podpisana dopiero po zaakceptowaniu warunków przez nowego Agenta. Nadmieniamy również, iż Spółka Prexpol gwarantuje szkolenie dla nowych Agentów oraz stałe wsparcie Managerów, którzy wspólnie z Agentem odwiedzają klientów. Ponadto dwa razy w roku Spółka organizuje szkolenia dokształcające. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem biuro@prexpol.eu Pozdrawiamy Zespół Spółki Prexpol

Widz
@Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.

Zespół Spółki jasno potwierdził nieludzkość umowy agencyjnej. Jesteś na działalności więc za wszystko bulisz. (Próbki również) Ktoś na auto służbowe najedzie nie ważne, że ubezpieczone i czy twoja wina czy nie bulisz!!!! Źle dobierzesz chemie co spowoduje straty materialne u klienta -bulisz i to słono w tysiącach a nawet w setkach tysięcy. Dobre mi szkolenia 2 razy do roku. Obiadek na koszt firmy, a wieczorem popijawa za własnym alkoholem. I to nie wszyscy tylko wg. Zespółu Prexpol godni. Manager potrzy tylko czy raport wysłałeś codziennie do 22 godz i czy zgadza się z GPS w twoim aucie. A tak w ogóle to targety są napisane żeby nie wypłacać premii. W całej Polsce takie same wzrastające kwoty żeby było łatwiej liczyć. Przykładowo w 1,2,3 kwartale nie zrobiłeś targetu musisz w 4 nadrobić cały rok żebytać marny procencie. Benefity szkoda gadać. Pracowałem trochę i to co obiecali czyli kartą Multisport itp. to tylko popier który wszystko przyjmie. Umowa agencyjną jest tak skonstruowana, żeby spółka nawet centa nie dołożyła. Rejonizacje czyli to co niby święte zmienią w ciągu dnia bez jakichkolwiek konsekwencji. Umowa typowo jednostronna. Zespole spółki unieście kopie umowy agencyjnej na stronie obok benefitów po co wysyłać na e-mail i tracić czas. Pozdrawiam wszystkich.

Shadov
@Robson

Przeczytałem Twoje wpisy, które tworzysz na bazie swojej wiedzy OGÓLNEJ "gdzieś słyszałem, że oni robią, że coś planują, że coś się dzieje...etc" i odnoszę wrażenie, że jesteś rozżalony i sfrustrowany. Dlaczego tak się dzieje u Ciebie człowieku biznesu? Jeśli posiadasz tak skrupulatną wiedzę o tym ogólnym podejściu firmy i traktowaniu pracownika to proponuję Ci abyś podał przykład konkretny, z którym miałeś do czynienia i jakie spotkało Cie rozwiązanie sprawy? Nie pisz ogólników bo to do niczego dobrego nie prowadzi lecz tylko tworzysz sztuczny tłok!

Szklana

Shadov zgaś pożar.

Szkło

Mistrzu zgaś pożar.

@Shadov

To nie są ogólniki tylko fakty!!!!! Dobrze wiesz o tym i wszyscy wiedzą co pracowali i pracują. Umowy nie zmienili. Podobnych sytuacji było tak wiele że nie jesteście w stanie namierzyć pracownika. I niech tak zostanie. Może w końcu nauczycie się szanować ludzi. Rozwiązanie jest zawsze takie samo. Patrz umowa agencyjną. No może z wyjątkiem rejonizacji. To się zmienia i będzie zmieniało na niekorzyść agentów bez konsekwencji. Przeszedłem na umowę o pracę na bardzo atrakcyjnych warunkach. I nie muszę już ręczyć majątkiem i budować komuś marki za swoją gotówkę i denerwować się kosztami ukrytymi, a tych jest naprawdę mnóstwo. Piszę to ponieważ sam się naciołem. I dobrze radzę zanim przejdziecie z umowy o pracę na działalność. Na działalność w Prexpol robicie wszystko to w innych firmach na umowie o pracę za 10 tyś. Przy czym nie odpowiadacie majątkiem macie urlopy, szkolenia, ubezpieczenie dla Ciebie i rodziny. (usunięte przez administratora)

Obecny
@Widz

(usunięte przez administratora) Pracuję w firmie Prexpol od 6 lat. Jak dotąd nie spotkałem się z sytuacjami opisanymi przez Ciebie powyżej. Wykonuję bardzo dużo prób na maszynach wartych miliony złotych. Pierwsze słyszę, żeby którakolwiek z firm obciążała Doradcę ewentualnymi kosztami naprawy. Odpowiedzialność taka spoczywa na kliencie. Wiadomo, że próby przeprowadzasz nie pod nadzorem Pana z ochrony tylko technologa bądź też odpowiedzialnej osoby, która uprzednio zapoznaje się ze środkiem, który będzie testowany. Co do kosztów po stronie Agenta to wiadomo, że są one takie jakie wynikają z prowadzenia działalności gospodarczej (podatek, ZUS itp.) Każdy kto prowadzi własny biznes je zna. Idąc do sklepu spożywczego i kupując jabłka Pani nie marudzi Tobie że musi zapłacić ZUS, podatek i opłacić pracowników. Robi swoje i sprzedaje Ci jabłka. Co do wynagrodzenia to jestem bardzo zadowolony. Bardzo dużo premii i kasa zawsze na czas. Targety zgodne z możliwościami. Też jak je zobaczyłem na początku myślałem, że są wysokie ale okazało się, że nie. Tylko trzeba pracować regularnie. Później praca staje się przyjemnością. (usunięte przez administratora)

Mario
@Obecny

Kolejna osoba potwierdza że za wszystko odpowiadasz majątkiem. Jak pracujesz na umowie o pracę odpowiada firma która Ciebie zatrudnia. Myślicie, że technolog jak będzie miał straty nie zrzuci odpowiedzialności na Prexpol a Prexpol na agentów??? Dobrze to teraz niech klient nie zapłaci. Kogo obciążą jak pracujesz na działalności???? Jakie premię przecież jak pracujesz już 6 rok masz tylko stały procent. No ewentualnie jakieś bazgroły w ramce i uścisk zarządu.

dimka

To bardzo ciekawe co piszesz .Ja pracuje 14 lat i do głowy by mi nie przyszło żeby rezygnowć z pracy .Tylko osoby szukające łatwego zajęcia będą niezadowoleni

@Mario

Człowieku, o jakim majątku piszesz? Pracuję w firmie 3 rok i nigdy nie maiłem do czynienia z sytuacjami, o których piszesz! Podczas przepracowania prawie 3 lat przeszedłem setki testów chemicznych tych mniejszych i tych większych i nie miałem najmniejszego epizodu dotyczącego ponoszenia odpowiedzialności materialnej! Każdy technolog, inżynier, kierownik utrzymania ruchu, z którym przeprowadzam testy dobrania produktów odpowiada za urządzenia o wartości liczonej w ogromnych kwotach euro. Po tylu testach do dnia dzisiejszego nie miałem jakiegokolwiek incydentu ponoszenia odpowiedzialności materialnej (czy jak to piszesz "majątku")za urządzenia. Jeśli decydujesz się podjąć pracę na umowie agencyjnej to oczywistym stanem jest posiadanie działalności gospodarczej, z której wynikają koszty jakie ponoszą osoby prowadzące działalność gospodarczą. Jeśli pracowałeś w firmie PREXPOL to doskonale wiesz, że poza regularną płacą, która wypłacana jest płynnie , a nawet wcześniej niż powinna istnieją różnorodne programy motywacyjne, które funkcjonują do dnia dzisiejszego. Oczywiście praca z produktami ZEP jak każda inna jest dla ludzi chcących pracować, dla ludzi mających cele, które chcą realizować. NIESTETY praca ta czy inna dla ludzi, którzy nie chcą pracować, którzy wyszukują i tracą czas na nieefektywne działania nie przyniesie zadowolenia, a wręcz dostarczy frustrację, która dopadła Ciebie! Proponuję Ci zastanowić się nad swoim postępowaniem (zacznij od siebie)i realizacją codziennych zadań, a nie skupiać się i tracić czas na mało korzystnych dla Ciebie działania.

ubezpieczcie się
@Robson

Trochę czarujesz, albo nie mówisz do końca prawdy. Każdy szanujący się duży zakład wymaga aby przed testami pokazać ubezpieczenie na wypadek strat. Bez tego żaden technolog nie podejmie ryzyka. Musisz mieć ubezpieczenie albo być na umowie o pracę i korzystać z ubezpieczenia prexpol. Agentów Prexpol nie stać na takie ubezpieczenie aby wykupić sobie prywatnie. Wiem bo pracuję z wieloma takimi zakładami i nie udałoby mi się tego zrobić gdyby nie ubezpieczenia firmy która nie zatrudnia

Stary wyga
@Robson

Poprawcie mnie jak źle zrozumiałem.!!!! Rozbijesz auto służbowe to musisz zapłacić za naprawę i nie ważne czy twoja wina czy nie.??? Jak auto ci naprawiają to w tym czasie nie pracujesz więc nie zarabiasz i mało tego zabierają ci jeszcze dniówki.??? Pracodawca nawet nie daje żadnego ubezpieczenia OC trzeba sobie samemu wykupić.!?!?!? Pracuję już handlu 20 lat i jak do tej pory nie spotkałem się z tak słabymi warunkami . Miałem kiedyś taką sytuacje że na skutek pomyłki połowicznie i mojej została uszkodzona maszyna za 200tys €. Całe szczęście firma była ubezpieczona A ja byłem na umowie o pracę więc zabrali mi tylko premie. W tym wypadku musiałbym stracić 200tys € !!!!! Gratuluję agentom odwagi.

@Stary wyga

Witamy serdecznie, Jeszcze raz bardzo gorąco zachęcamy do uważnego zapoznania się z wypowiedziami naszych Agentów handlowych, z którymi współpracujemy na przestrzeni wielu lat i które w sposób jasny i klarowny odpowiadają na Pana wątpliwości zawarte w treści. Sądzimy, że wiele tych wypowiedzi umknęło Pana uwadze i w związku z tym prosimy raz jeszcze o uważne ich przeczytanie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem biuro@prexpol.eu Pozdrawiam Zespół Spółki Prexpol

ram Pam Pam
@Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.

Jak nie prowadzi. Zobaczcie na pracuj.pl. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i życzę miłej lektury. Myślę że koledzy opisali warunki pracy i wymagania w odpowiedni sposób potwierdzam większość. No może poza klakierostwem. Managerom życzę dużo pomysłów na obalenie tego co zostało opisane. Pamiętajcie zadawajcie dużo pytań. Prawda zawsze się obroni.

Dario
@ram Pam Pam

Jak najbardziej zgadzam się z Panem i PRZESTRZEGAM wszystkich przed tą firmą. Wystarczy przeczytać wzór umowy jaki przedstawią, absolutnie jednostronna.

@ram Pam Pam

Witamy serdecznie, Jak najbardziej zachęcamy do zadawania pytań, na które chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi. Kontaktowy adres e-mail biuro@prexpol.eu Co do rekrutacji i naszej odpowiedzi jej dotyczącej to pragnę zwrócić uwagę na datę komentarza (19.06.2019). Obecnie Spółka prowadzi rekrutację na klika rejonów w Polsce. Pozdrawiamy Zespół Spółki Prexpol

doradca techniczny

Rekrutacja typu "soft" Bardzo sympatyczna, bez napinania i udawania że nie jest się, lub jest kimś innym niż w rzeczywistości.

Nie było ani dziwnych pytań, ani zaskakujących. Zaskakująca była propozycja finansowa. 1500zł na własnej działalności plus prowizja. Nie wiem, może mówili w EURO. Ponieważ w złotówkach to jakieś kuriozum.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Darek Gdańsk

Z kopalnią to była przenośnia. Dzieci wiedzą że w 3city nie ma kopalni. Nie wiem czy słyszałeś o takiej formie dialogu? Nie? Już pewnych braków nie da się odrobić ;) Odpowiadając na twoje pytanie do interesu nie dokładałem nigdy. Drugiego dnia pierwsze zamówienie. Byli i lepsi bo i pierwszego parę osób pozyskało. Od początku 5-6 spotkań przez 18 m-cy. Od pierwszego dnia wsparcie kolegi, który przez kilka dni pokazuje każdemu jak wygląda dzień pracy. W pierwszym roku każdy kto zaczynał zdobywa 40-60 nowych klientów. Chemia nasza jest wyjątkowa i robi wrażenie na klientach. Normalne w każdej firmie handlowej gdy budujesz rynek, poznajesz produkty i klientów. Prexpol pompuje środki w Ciebie abyś miał za co rachunki swoje prywatne popłacić, samochód, szkolenia, pracę szkoleniowca/managera. Firma cały czas pomaga zaznaczam. Nagrody pieniężne w zasięgu ręki. Nagrody rzeczowe. Może są jeszcze firmy, które płacą ósemkę DT przez 2 lata i opłacają wszystko by się dowiedzieć po jakimś czasie że DT posiedział w domku itp. Po ok 2 latach masz swój własny biznes i możesz w nim pracować do emerytury. Nikt nie rozwiąże z Tobą umowy gdy robisz sprzedaż. System wynagradzania jest tak podany aby zachęcić nową osobę do pracy nie odwrotnie. Przy okazji wspomnę, że ludzie w firmie wraz z zarządem są niespotykanie życzliwi. Ludzie w firmie przyjaźnią się całymi rodzinami. Reasumując podirytowałem się gdy czytałem Twój nie prawdziwy wpis, o oszukiwaniu, wykorzystywaniu etc. Nie rozumiem Twojego motywu. Coś się Tobie nie udało i próbujesz zniechęcić innych. Słabiutko ale powodzenia.

Się wie
@Darek Gdańsk

Kolego on nikogo nie zniechęca. 10 lat temu był inny rynek. Nie było ponad setki firm konkurencyjnych. I przed Tobą 5 z Prexpol którym się nie udało bo przegrali z konkurencją. Dlaczego oni mają za mniej niż najniższą krajową budować wam rynek. Płacić za wszystko nawet za próbki i być rozliczani jak na umowie o pracę, (czyli raporty, targety, godziny pracy). Zobacz ile w najbliższym czasie zatrudniło się u was agentów i odeszło. To jest fakt!!!. Czyżby byli tak leniwi i nie chciało im się jeździć. Przecież każdy nowy ma GPS w aucie i widać ,że pracuje. Czego każdy pisze o umowie agencyjnej.??? O kosztach ukrytych i odpowiedzialności majątkowej.

prof. Miodek
@Darek Gdańsk

A może przenośnią są Twoje wywody na temat Prexpol.

Darek

Zaraz, zaraz. Co Ty człowieku piszesz! Fakty są takie! Pracuję w Prexpol od 10lat na rynku 3city jako DT. Nie będę pisał publicznie o zarobkach bo to każdego osobista sprawa ale są one na bardzo przyzwoitym poziomie europejskim. Co do warunków pracy, czy współpracy to jest ona na najwyższym poziomie biznesowym i nie zdarzyło się ktokolwiek poniósł jakąś stratę finansową przy współpracy zarówno z PREXPOL jak i z klientem. Robiłem setki pokazów i apokaliptyczna wizja o uszkodzeniu maszyny czy zatrzymaniu kopalni, he, he nie ma racji bytu. Bzdurą jest odpowiedzialność majątkiem, czy ponoszenie odpowiedzialności materialnej. Skąd Ty się człowieku urwałeś! Tobie się jakieś bajki pomieszały. Na marginesie dodam, że zarząd zawsze robił i robi wszystko aby współpraca z nowymi pracownikami była przyjazna i gościnna. Na zakończenie dodam, że jak się trafia do takiej firmy to się w niej pracuje przez wiele lat i polecam ją wszystkim, którzy chcą normalnie pracować, rozwijać się i zarabiać.

@Darek

Haha w 3 city kopalnie.!?!? Przeczytaj umowę agencyjną . Zespół spółki sam objaśnił warunki. Przyznaj się lepiej ile dokładałeś do interesu Haha. Ile firm nie zapłaciło i musiałeś że swoich dokładać haha. Przyzwoity poziom europejski może po 10 latach się odbiłeś. Pozdrawiam

qqq
@Darek

„Zarząd zawsze robił wszystko, aby współpraca z nowymi pracownikami była przyjazna i gościnna.” To skąd ta niespotykanie wielka rotacja z tak wspaniałej firmie? Ilu współpracowników odeszło na przestrzeni ostatnich lat? Zejdź ze sceny gościu i się nie ośmieszaj.

Tytus

Niesamowite produkty w nowej dywizji (tłuszczowniki i kanalizacja w rozumieniu prawie przemysłowym) DRAIN MAINTENANCE. Galerie szaleją i biorą wszystko. Czegoś takiego jeszcze nie było na rynku!

bubu
@Tytus

aha juz to widzę :P

Hary
@Tytus

Aha to dlaczego dywizja padła. Ile ich tam było 8 chyba. Nawet pół roku co niektórzy dokładali do interesu. Najmądrzejsi podpisali umowę po tygodniu zrezygnowali. Ale miło, że żcie się wszystko sprzedaje. Tylko kim ty jesteś jak nikt już w tej Dywizji nie pracuje.

moniś
@Hary

Hej,moglabym prosic Cie o prywatny namiar, mam jedno pytanie ale nie chce pisac publicznie.dzieki

Hary
@moniś

Pisz na forum i tak zaraz zapłacą i zniknie

był

co to za propaganda ja się pytam? Ta strona internetowa jest strasznie nieobiektywna. do Zainteresowanych z umową agencyjną trzeba iść do dobrego PRAWNIKA aby wyjaśnił zainteresowanemu o co chodzi. Jak zainteresowany zrozumie wreszcie o co chodzi to będzie uciekał gdzie pieprz rośnie i raki zimują

Bartek
@był

Od jakiegoś czasu obserwuję twoje komentarze więc proszę powiedz mi w jakich latach pracowałeś z ZEP'em, bo ja pracuję od ponad 9 lat i nic z twoich informacji jakie dotąd zamieszczałeś nie są prawdą a co do umowy to może ty miałeś jakąś inną wersję przed xxx lat, bo ja, moi koledzy i koleżanki nic dziwnego nie widzimy co mogłoby wzbudzać niepokój. Każdy kto sumiennie pracuje i przyszedł zarabiać pieniądze nadal z nami współpracuje. Tak jak napisałem, pracuję od ponad 9 lat a są i koledzy ze stażem nawet 11 lat , pracujemy, zarabiamy bardzo dobrze, szkolenia w kraju i za granicą, odpoczywamy na koszt firmy na wielodniowych zlotach integracyjnych w kraju i za granicą (spójrz w odpowiednią zakładkę), co widać na załączonych tutaj kilku zdjęciach, poza tym stanowimy bardzo zgrany zespół, lojalny wobec tego czym się zajmujemy , są też i inne korzyści ..., ja pracuje w Dywizji Przemysłowej, jest też Dywizja Drain Maintenance ( taka właściwie pozaprzemysłowa ) oraz bardzo techniczna inżynieryjna Water Treatment zajmująca się kondycjonowaniem wody w zakładach przemysłowych; stale wspierana przez kilku najwyższej klasy inżynierów z zagranicy. W ramach której dywizji pracowałeś ? nie rozumiem o czym ty tutaj piszesz, może pomyliłeś firmy ? Tak, z umową trzeba iść do prawnika jak nie umie się czytać. Umowa chroni interes firmy jak i samego Doradcy m.in. mówi o wyłączności na danym obszarze danego DT itp. Większość z nas planuje pracować do emerytury i jeszcze dłużej... życzę Ci abyś z swoim podejściem do pracy też takiego pracodawcę znalazł.

Widz
@Bartek

Podłączę się pod komentarz bo też byłem... Sugerujesz, że wiele osób (czyt. firm współpracujących) co z tej spółki odeszło przyszli tam tylko po to, aby nie pracować i nie zarabiać?! A może technika 5 stepów wzorowego akwizytora im się nie spodobała? Po pierwsze nie współpracujesz mistrzu z Zepem tylko z prexpolem. Nie jesteś doradcą tylko agentem. Z umową nie musisz iść do prawnika - strata kasy, zabezpiecza ona tylko i WYŁĄCZNIE firmę prexpol a np. wyłączność terenową mogą Ci zmienić w jeden dzień bez konsekwencji. Ale miło czytać, że Ci się dobrze pracuje.

@był

Zapewniam Cię, że na tym forum wszyscy starają się być obiektywni. Dobrze byłoby w takim razie, jakbyś nie oceniał tu tak pochopnie pewnych rzeczy. Zapewne już jakiś czas pracujesz w firmie Prexpol, więc zachęcam, żebyś zdradził jakieś szczegóły na temat tego pracodawcy. Zapewnia Wam jakieś szkolenia o charakterze cyklicznym?

Też był
@Bartek

Ja też byłem. Piszesz taką propagandę bo nasz z tego(usunięte przez administratora) procencik z każdego agenta który pracuje, a jak Ci mało to zmienisz rejonizacje i masz jego kluczowych klientów w całości. Po takich zawirowaniach agent odchodzi albo za jego przykładem kolejnych kilku. No i zostaje Ci piękny porfelik. Dywizja przemysłowa już od ponad 11 lat niedopięta na całą Polskę. W niektórych rejonach zmieniali się co roku. Klienci nie chcą już rozmawiać bo i tak przecież zaraz przyjdzie nowy agent i naobiecuje a później nie ma z kim gadać. Dywizja Drain Maintenance taka pozaprzemysłowa jak czytałem miała 2 reaktywacja w 2017 (usunięte przez administratora). Oczywiście nikt nie pracuje bo kto by chciał budować rynek prexpolowi za własną gotówkę i sprzedawać im swoich klientów za byle jaki procencik na działalności. Wszyscy poszli do konkurencji i niedokładają do niby swojego interesu. W następnym roku zatrudnili niby 3 do tej Dywizji. (usunięte przez administratora)Dywizja Water Treatment nie wiem czy istnieje za moich czasów żyła tylko podobna propaganda jak wyżej. (usunięte przez administratora)Ale to nie takie proste bo ludzie już czytają i analizują.

Love

Zapomiałeś jeszcze o bratanku prezesa, synu i synowej prezesa, przydudupasie bratanka jego kuzynów i już prawie emerytach którym się nie chce zmieniać pracy.

Znam firmę ponieważ pracuje tu, a jeśli pracuje to znaczy, że jest dobrze. Firma intensywnie się rozwija i daje coraz więcej możliwości, a co ważne daje DUŻĄ swobodę działania i wykonywania codziennych obowiązków!. CIEKAWE jest system wynagradzania - ile sprzedaż tyle zarobisz w znaczeniu dosłownym BRAK LIMITU !!!. Moje sugestie dla Prexpol: Uczmy się na błędach Lubię atmosferę w Prexpol za: Swoboda działania

Dominika

Z uwagi na to, że jakoś ostatnio mało osób zabiera głos w sprawie tego pracodawcy, należy Ci szczególnie podziękować za ten wpis. Na pewno zachęciłeś nim wiele osób do spróbowania swoich sił w strukturach firmy Prexpol. Orientujesz się może, na jakie stanowiska mają tam obecnie wakaty?

Realista

Haha swoboda działania. Fumfel tam pracował. Auto z GPS tyljo do pracy,codziennie do 22 raport, min. 5 wizyt dziennie. Rano rozliczenia z dnia pracy,a może i nawet wieczorem dzwonią albo email. Prywatnie nic nie załatwisz w czasie pracy np. Lekarz albo wizyta w szkole u dziecka. Bez skrupułów zabieraja dniówke nawet jak wypada małe okienko np. W weekend majowy albo między świętami. Wiadomo, że się nie jeździ a dzień biurowy jest bezpłatny. Z 5 tyś jakie na początku oferuja po odliczeniu własnej działalności, podatków, paliwa, próbek kalendarzy gratisów bo przecież za to też się płaci. Zostaje 500 zł albo nic bo są przecież koszty ukryte o których nikt nie mówił.

@Realista

Jakbyś był zapoznany z regulaminem Gowork, to wiedziałbyś, że na forum staramy się nie posługiwać wszelkimi danymi personalnymi - w tym także samymi pseudonimami. Na wszelki wypadek odsyłam Cię do niego: https://www.gowork.pl/regulamin Masz zupełnie inne zdanie o tym pracodawcy, niż użytkownik @Pracownik - ale szanujemy i te Twoje. Czy długo już pracujesz dla firmy Prexpol?

@Realista

Wszystko sie zgadza poza jednym, co niektorym GPS w aucie wcale nie przeszkadza w tym by spotykac sie z kochankami.

Donald

Potwierdzam kolegu wypowiedź. Potwierdzam ze świeżą kubańską opalenizną. Dodam jedynie że jest to firma w ktorej planuję pracować do samej emerytury ???? Wesołych świąt dla Was wszystkich ⛄

Donald

Potwierdzam kolegu wypowiedź. Pracownika dnia 28.11.18 11:47 Potwierdzam ze świeżą kubańską opalenizną. Dodam jedynie że jest to firma w ktorej planuję pracować do samej emerytury???? Wesołych świąt dla Was wszystkich ⛄

Kochanek
@Wtajemniczony

Są warunki które musi spełniać kochanica. Rejon zamieszkania kochanicy, musi pokrywać się z twoim rejonem ( widzą na Gps) no i rano trzeba się wytłumaczyć dlaczego tak długo się było w jednym miejscu. No i oczywiście w godz. pracy bo po pracy auta nie można używać.

@Kochanek

Zgawdza sięWtaj

@Kochanek

Zgadza się

@Wtajemniczony

Wszystkie komentarze powyżej zdają się mieć niewiele wspólnego z tym, z czym powinny mieć. Dlatego najwyższy czas, abyś już przeszedł do opisania Nam, w sposób szczegółowy warunków pracy w Prexpol. Uważasz, że wysokość uzyskiwanych tam zarobków jest adekwatna do doświadczenia, a także do wykonywanych obowiązków? Proszę o merytoryczną odpowiedź.

Dominika

@był W takim wypadku liczę na Twoją merytoryczną wypowiedź. Skoro twierdzisz, że wypowiedź tego użytkownika na temat firmy Prexpol nie jest merytoryczna, to chciałabym Cię właśnie prosić o Twoją wypowiedź na temat tej firmy. Wskaż, proszę, co Twoim zdaniem nie zgadza się w wypowiedzi tego użytkownika oraz napisz różne aspekty pracy w firmie Prexpol.

@Dominika

pracowałem w 2009 roku w prexpolu i przed 2009 rokiem prexpol przeprowadzał intensywną rekrutację i robi to do dzisiaj. Dywizję przemysłową już prawie domkneli w 2009 roku i do dzisiaj się nie udało pomimo intensywnej rekrutacji do roku 2018!!! To mówi samo za siebie. Rekrutacja trwa nadal intensywnie.

Observer
@był

Regularnie obserwuję wpisy dotyczące opinii o tej firmie ... i widzę, że naprawdę wkładasz w to dużo zaangażowania. Można powiedzieć, że jesteś tutaj stałym bywalcem. Właściwe to nie powinieneś tego robić za darmo, bo bardzo się starasz. To naprawdę godne podziwu. Jesteś prawdziwym ekspertem i fachowcem. Wydaje się, że masz bardzo dużą wiedzę na temat tej firmy. Zastanawiam się tylko na ile te Twoje informacje są obecnie aktualne skoro pracowałeś tam 9 lat temu. Czy Ty rozpoznajesz na zdjęciach zamieszczonych na tej stronie jakąkolwiek osobę z którą pracowałeś lub miałeś do czynienia ? Piszesz, że to propaganda ... ok... ale może teraz jest inaczej. Wiesz 9 lat to kawał czasu. W/g Ciebie ta firma to katastrofa ale ja czegoś tu nie rozumiem. Jeżeli 9 lat temu to była katastrofa to dlaczego ta firma istnieje nadal, te zdjęcia tych zadowolonych ludzi tam pracujących i odpoczywających czy szkolących się w kraju i za granicą to myślisz, że to jakaś ściema ? O ile wiem jest RODO więc jeżeli ktoś je zamieścił to jednak wykorzystał zdjęcia jakichś ludzi za ich zgodą, bo jeżeli nie to przecież wiesz, że za to są mocne paragrafy i kary. Zdjęcia z tych kolejowych konferencji to też w/g ciebie ściema ... a może jakiś fotomontaż ? ...Umowy agencyjne o których piszesz jeżeli są takie beznadziejne to jak to jest, że Ci ludzie pracują tam tyle lat ... bo z tego co widzę na tych zdjęciach to te osoby powtarzają się w kolejnych latach ... no wiesz , może Ty masz rację i oni tam pracują przez te lata charytatywnie ... hm ... w sumie o tym nie pomyślałem :-) ... tak teraz jestem pewien ... Oni to robią za darmo przez kilka lat :-) ... popatrz jaki świat jest dziwny :--). A ta firma za ich charytatywną pracę funduje im wczasy za granicą :-)

KK

Pracuję w Prexpol od ponad 5 lat. Nie spotkałam dotąd tak miłej atmosfery w pracy. Prezesi bardzo wyrozumiali i wkładają całe serce w zarządzanie tej firmy. Co do nowych Agentów...Jeżeli się idzie do nowej PRACY do idzie się PRACOWAĆ a nie "pachnieć". Też bym chciała otrzymać pensję za obijanie się. Praca w Prexpol jest tylko dla tych, którzy chcą naprawdę pracować a możliwości w tej firmie są naprawdę bardzo duże.

Qwerty
@KK

A wcześniej atmosfera w prexpolu nie była tak miła? Widocznie są jednak jakieś pozytywy w tej całej agencji agentów.

@KK

Twój staż pracy w firmie Prexpol można już spokojnie uznać za dosyć duży. Dlatego należy sądzić, że informacje, które Nam tu przekazałaś są po prostu sprawdzone. Wspomniałaś o tym, że firma ta stwarza swoim pracownikom wiele możliwości. Mamy zatem rozumieć, iż na przykład macie tam organizowane jakieś ciekawe kursy i szkolenia, podnoszące Wasze kwalifikacje?

Dominika

@ITI Dziękuję Ci za te słowa wyjaśnienia. Myślę, że przydały się one nie tylko mi, ale szczególnie osobom, które są zainteresowane podjęciem pracy w Prexpol. @był Jeśli zauważyłeś, iż jakieś komentarze zostały usunięte, to musiały one w jakiś sposób naruszać regulamin serwisu Gowork. Nadmieniasz między innymi, że rekrutacja jest tam intensywna - a jak ona konkretnie wygląda, możesz nam to opisać?

Dominika

@ITI Byłeś na rozmowie rekrutacyjnej - czy zatem podjąłeś decyzję o współpracy z firmą Prexpol? Może ktoś, kto aktualnie jest zatrudniony w tej firmie zdradziłby nam jakieś szczegóły dotyczące ogólnych warunków zatrudnienia? Jaka formę umowy są w stanie zaoferować nowym pracownikom i czy zapewniają ubezpieczenie?

ITI
@Dominika

Dominika nie czytasz. Warunkiem zatrudnienia jest własna działalność Gosp. I te 5 netto ma Ci na wszystko wystarczyć. Policz wszystkie koszty które zostały wymienione. Odejmij 18% dochodowego od tego co może zostać ale nie musi :) wszystko zależy od terenu jaki dostaniesz bo auto służbowe przecież jest na twoim utrzymaniu. Policzyłaś ???? Ile zostało o ile coś zostało. I zastanów się czy podjęła byś współpracę.:)

Pozytywne wrażenia po rekrutacji w Olsztynie. Miła atmosfera i dobre warunki współpracy.Teraz tylko czekam na weryfikację kandydatur.

tofik
@Zainteresowany

doradca tech-jakie warunki proponują.....czy 5 netto jest realne podstawy czy nie ponieważ przychodzić z etatu na dzialalnośc i w dodatku za marne pieniądze nie ma sensu......jaki teren.....auto słuzbowe do użytku prywatnego czy nie.....jesli masz inne info pisz.pozdrawiam

ITI
@tofik

Byłem na rozmowie. 5 tyś netto ma ci wystarczyć na zatankowanie auta służbowego , ZUS , gratisy, próbki 50% ceny i oczywiście koszty utrzymania działalości no i te 18% dochodowego. Ciekawe czy auto można używać do celów prywatnych, bo jest zamontowany GPS.

Ruchomy poruszyciel
@ITI

Czyli ta ponadprzeciętna podstawą 5tyś netto, którą oferują to na www.pracuj.pl, to nie jest podstawa tylko budżet miesięczny na rachunki związane z prowadzeniem działalności :) Nieźle sobie wykombinowali. Pracował ktoś tam. ?? Ile to może zostać na łapę?? :)

Polaris
@Ruchomy poruszyciel

Ci co pracowali pracują do dziś chyba ze pytasz kokego o tych co nie pracowali to już trudniejsza sprawa. He

Karamba
@Polaris

Solaris Ty pracujesz w Zep ??? Ile mogą kosztować próbki średnio na miesiąc??? Droga ta chemia jest.??? Reszta kosztów jak ktoś pracuje na działalności jest łatwa do obliczenia.

Kuba

Niestety najwięcej do powiedzenia ma konkurencja , która inspiruje do pisania jakichś bzdur ! Co działo się 10 lat temu nie ma zupełnie znaczenia!

Dorotk@
@Kuba

Kuba, co Ty o tym możesz wiedzieć, co się działo w tej firmie 10 lat temu?/ bez komentarza. Nie rozumiesz pytania, więc nie podawaj niezrozumiałych odpowiedzi !

Dominika

@był Rozumiem i dziękuję Ci za odpowiedź. Jednak uważam, że w dalszym ciągu jest ona nieco lakoniczna. Jeśli posiadasz wiedze na temat specyfiki pracy w Prexpol, to proszę, napisz nam coś więcej. Dzięki temu będziemy mogli wyrobić sobie cząstkowe zdanie o tym pracodawcy. @Kuba To może w takim razie opiszesz na aktualną kondycję wyżej wymienionej firmy? Jesteś albo byłeś tam zatrudniony?

Pyraz

Umowa współpracy, którą proponują jest bynajmniej śmieszna a zarazem bardzo niebezpieczna dla tzw. Agenta. Dla własnego dobra i spokoju skonsultujcie ją z pierwszym lepszym prawnikiem.

Dominika

@To Będę bardzo wdzięczna, jeśli uzasadnisz, dlaczego nazywasz w ten sposób rekrutację. Czy możesz opisać dokładnie, jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie Prexpol? Taka opinia z pewnością będzie bardziej wiarygodna, bo i merytorycznie uzasadniona.

@Dominika

wypowiedz Wielkiego Brata nie jest ani wiarygodna, ani merytoryczna. Wypowiedz Wielkiego Brata nie jest zgodna z REGULAMINEM informuje.

Wielki Brat

Nie wiem skąd biorą się te wszystkie negatywne opinie, o ile po części staram się zrozumieć tych ktorzy pracowali, nie jestem w stanie zrozumieć tych co wypowiadają się tylko po rekrutacji. Ci co pracowali, no coż nie wyszło mało pracowali w oczekiwaniu za efektem. Niestety, bez pracy nic nie zbudujecie, czy to wina pracodawcy? Nie sądze, wina lezy tylko po waszej stronie - nie pracujesz, nie masz efektów. Pretensje kierujcie w swoja stronę. Ci po rekrutacji, was to nikt by nie zrozumiał, oceniać firmę czy pracodawcę po rozmowie rekrutacyjnej, na ktorej mieliscie jasno określone kryteria... Nie pasuje to szukaj dalej, nie dla psa kiełbasa... To na tyle. Zacznijcie myśleć, to nie boli.....

To
@Wielki Brat

Byłem na rekrutacj w poznaniu w ogłoszeniu trzeba pisać że to prowizorka bo gdy bym wiedział to wcześniej nie zmarnowałbym w sumie 2 godzin mojego czasu i paliwa wi3ęc nie pisz że nie boli

Dominika

@był Kasowane są tylko te opinie, które łamią regulamin. Zachęcam Cię do zapoznania się z nim, a po tym, napisania jeszcze raz opinii. Zapobiegnie to na pewno usunięciu kolejnych opinii. I te intensywne rekrutacje, o których napisałeś. Czego one Twoim zdaniem dowodzą? Nie bardzo rozumiem powiązanie z pracą w firmie Prexpol. Niemniej, napisz, proszę, coś o samych warunkach zatrudnienia, socjalu oraz atmosferze, która w firmie Prexpol panuje. Będę zobowiązana za merytoryczną opinię, która nie będzie łamać regulaminu.

Zostaw merytoryczną opinię o Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j. - Szczawno-Zdrój

• Jak się pracuje w Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.?

Kandydaci do pracy w Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.