Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.

Opinie o Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.

Wielki Brat

Nie wiem skąd biorą się te wszystkie negatywne opinie, o ile po części staram się zrozumieć tych ktorzy pracowali, nie jestem w stanie zrozumieć tych co wypowiadają się tylko po rekrutacji. Ci co pracowali, no coż nie wyszło mało pracowali w oczekiwaniu za efektem. Niestety, bez pracy nic nie zbudujecie, czy to wina pracodawcy? Nie sądze, wina lezy tylko po waszej stronie - nie pracujesz, nie masz efektów. Pretensje kierujcie w swoja stronę. Ci po rekrutacji, was to nikt by nie zrozumiał, oceniać firmę czy pracodawcę po rozmowie rekrutacyjnej, na ktorej mieliscie jasno określone kryteria... Nie pasuje to szukaj dalej, nie dla psa kiełbasa... To na tyle. Zacznijcie myśleć, to nie boli.....

To
@Wielki Brat

Byłem na rekrutacj w poznaniu w ogłoszeniu trzeba pisać że to prowizorka bo gdy bym wiedział to wcześniej nie zmarnowałbym w sumie 2 godzin mojego czasu i paliwa wi3ęc nie pisz że nie boli

Dominika

@był Kasowane są tylko te opinie, które łamią regulamin. Zachęcam Cię do zapoznania się z nim, a po tym, napisania jeszcze raz opinii. Zapobiegnie to na pewno usunięciu kolejnych opinii. I te intensywne rekrutacje, o których napisałeś. Czego one Twoim zdaniem dowodzą? Nie bardzo rozumiem powiązanie z pracą w firmie Prexpol. Niemniej, napisz, proszę, coś o samych warunkach zatrudnienia, socjalu oraz atmosferze, która w firmie Prexpol panuje. Będę zobowiązana za merytoryczną opinię, która nie będzie łamać regulaminu.

Dominika

@był, nikt nie kasuje komentarzy, jeśli są zgodne z regulaminem. Forum powstało po to, aby inni użytkownicy mogli poznać opinię te negatywne jak i pozytywne. Przed zamieszeniem kolejnego komentarza zapoznaj się z przepisami regulaminu ( https://www.gowork.pl/regulamin ) i napisz komentarz zgodnie z zasadami panującymi na forum publicznym, a Twoje komentarze nie będą usuwane. Napiszcie proszę czy firma aktualnie prowadzi rekrutację? @Jamis, rozumiem, że firma daje umowę zlecenie?

@Dominika

pracowałem w 2009 roku w prexpolu i przed 2009 rokiem prexpol przeprowadzał intensywną rekrutację i robi to do dzisiaj. Dywizję przemysłową już prawie domkneli w 2009 roku i do dzisiaj się nie udało pomimo intensywnej rekrutacji do roku 2018!!! To mówi samo za siebie. Rekrutacja trwa nadal intensywnie.

Dominika

Na pewno na portalu jest wiele osób, które chciałoby dowiedzieć się jak pracuje się w Prexpol. Kto z obecnych pracowników może wypowiedzieć się na temat oferowanych warunków pracy? Dotychczasowe opinie są bardzo ogólne i niewiele mówią o firmie. Proszę was o merytoryczne opinie w tej kwestii.

@Dominika

No przecież kilka razy wypowiedziałem się na temat tej firmy, jestem byłym pracownikiem prexpolu, ale regularnie kasujesz moje opinie - więc gdzie jest problem!! Zachęcam wszystkich do regularnego czytania opinii i można bardzo szybko się zoriętować, że opinie mało wygodne są regularnie kasowane.

doradca techniczny

Rekrutacja typu "soft" Bardzo sympatyczna, bez napinania i udawania że nie jest się, lub jest kimś innym niż w rzeczywistości.

Nie było ani dziwnych pytań, ani zaskakujących. Zaskakująca była propozycja finansowa. 1500zł na własnej działalności plus prowizja. Nie wiem, może mówili w EURO. Ponieważ w złotówkach to jakieś kuriozum.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Filipek

Jeśli jest tak bardzo źle to dlaczego tu jeszcze pracujecie?

@Filipek

Filipek, pracowałem w prexpolu w 2009 roku. Było źle i rzuciłem tę prowizorkę z papieru i już tam nie pracuje. Gdyby moje opinie nie były regularnie kasowane to byś o tym wiedział. Mam prawo się wypowiedzieć i się wypowiadam. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia :D

5 netto na działalnosci -bez jakiegoś specjalnego polotu + bajeczna prowizja od sprzedaży to spiewka która się już nie sprzedaje .z tego co widzę firma funkcjonuje jak amwey przy prowizjach ustalonych prawdopodobnie na kacu moralnym dzień wcześniej.autko słuzbowe skoda rapid +szkolenia i wyjazdy z podwładnym do klienta -zasady jak 20lat temu .ocena słabe 3-

@anonymous

to samochód jeszcze można dostać? Widzę, że strategia w prexpolu zmienia się jak pogoda w górach. / Ja pracowałem w 2009 roku. / Ale samochód nie jest wynikiem hojności szanownych prezesów!! Oj nie!! Niskie bezrobocie, 500+ i brakuje frajerów do pracy za marny grosz.

XDAN

Dziewięć lat pracy mam za sobą z 15 przed sobą i jakoś nawet nie truchtałem nie mówiąc o ucieczce. Twardym trzeba być nie miętkim ;)

Dzień Dobry, pojawiło się parenascie ogłoszeń na Polske do ZEP inc- Prexpol na stanowisko przedstawiciel handlowy- Doradca Techniczny. Czy któs mógł by przeszłym zinteresowanym odpowiedziec na kilka pytan odnośnie warunków pracy m.in. 1 jaka jest realna podstawa (w ogłoszeniu podane jest że do 5 tys netto), 2 jakie są samochody służbowe i inne narzedzia pracy, czy z samochodów korzystamy swobodnie także po za godzinami pracy, 3 jaka jest realnie atmosfera w firmie, 4 jak jest z czasem pracy(czy firma stawia na to że klepiesz przysłowiowe "od deski do deski", czy ważniejszy jest wynik i sam ustalasz swój czas i sytem pracy), 5 jak układa się współpraca w przełożonymi(czy to przysłowiowi żandarmi, czy partnerzy i pomocnicy w sprzedaży?), 6 jakie są szanse na awans(tak owe możliwości są zapisane w ogłoszeniu o prace. Z góry dziękuje za odpowiedz osobom które pracowały lub pracuja w firmie.

Pracujący
@Zainteresowany

Zapraszam do kontaktu 664960122 jeżeli interesuje Cię rzeczywista opinia.

Zainteresowny
@Pracujący

Coś jest jakąś tajemnicą z rzeczy o które pytam, że nie chcesz odpisac na forum?

Pracujący
@Zainteresowny

Rozmowa telefoniczna lub złożenie dokumentów tzn. CV nic Cię nie kosztuje. Wyrób sobie sam zdanie.

@Zainteresowny

akurat od pracującego w prexpolu dostaniesz "rzeczywistą opinię" ha ha ha - dobry dowcip

Jamis
@Zainteresowany

Dzień dobry, biorąc pod uwagę tzw. śmieciową umowę agencyjną, którą otrzymasz odpowiedź na Twoje pytanie jest bez sensu.

był

do Zainteresowanych z umową agencyjną trzeba iść do dobrego PRAWNIKA aby wyjaśnił zainteresowanemu o co chodzi. Jak zainteresowany zrozumie wreszcie o co chodzi to będzie uciekał gdzie pieprz rośnie i raki zimują

był

stali pracownicy w prexpolu: prezesi, dyrektor i żona dyrektora to mówi samo za siebie :D gorąco pozdrawiam zainteresowanych

był

wyraziłem kilka razy opinie o prexpolu. Pracowałem w tej firmie osobiście i napisałem jak wygląda sprawa w prexpolu. MOJA OPINIA JEST REGULARNIE KASOWANA

byc moze chetny

Dlaczego nikt nie chce odpowiedzieć na pytania Zainteresowany ? może to by zachęciło przyszłych chętnych do pracy

None
@byc moze chetny

Może dlatego, że większość negatywnych opinii jest usuwanych z tego portalu?! Chcesz pracować to pracuj... Przeczytaj tylko kilkukrotnie ze zrozumieniem umowę agencyjną zanim ją podpiszesz. Pozdr

Chętny do pracy

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników, nic nie mogę namierzyć.

Pracujacy
@Chętny do pracy

Szukaj informacji na Pracuj.pl

Wesołych świąt

9 lat pracy i jakoś nie czuję się bankrutem czy nawet szarą myszką. Okres świąteczny się zbliża, a tu już się ktoś z choinki urwał ????

Dominika

@Wielki Brat - każdy użytkownik ma prawo podzielić się swoją opinią o pracodawcy, ważne aby zachowywała ona charakter merytoryczny i jasno określała skąd taka opinia na temat firmy, z którą mieliśmy do czynienia. Czy pracowałeś w Prexpol? Co sądzisz o warunkach zatrudnienia w firmie? Twoja opinia może okazać się przydatna dla innych użytkowników zainteresowanych potencjalnymi ofertami pracy.

VALERIAN

Czytając powyższe wpisy , zarówno negatywy jak i pozytywy nasuwa się stare proverbium marketingu. "Nie ważne co piszą o nas, ważne, żeby pisali" Prawda zawsze jest gdzieś w okolicach półmetku.

HP

No masz babo placek! 10 lat istnienia firmy poszedł do kosza i ktoś nas w końcu zdemaskował. Hej Panowie i Panie po takim wpisie chyba powinniśmy się wszyscy zwolnić. Tyle lat pracy w niewiedzy i fantazji aż tu nagle ktoś wygłosił memorandum. Synek jak Ci nie pasuje praca w PREXPOL to nikt Ci nie każe. 11 osób pracuje ponad 3 lata z czego 4 osoby ponad 5 lat, a 4 osoby ponad 8 lat. Jeździmy fajnymi wózkami, jeździmy 2 -3 razy w roku na wakacje z czego za większość płaci PREXPOL zarabiamy bardzo przyzwoicie i stać nas wydać 500 zł na kalendarze dla naszych klientów itp. Jak byś był na tym poziomie, a skoro piszesz to co piszesz to nie będziesz, doświadczył byś tego. A tak możesz popłakać żonie w rękaw i powiedzieć, że kolejna firma na Tobie się nie poznała bo przecież jesteś taki świetny. No po prostu ręce opadają. Krowy doić, a nie pracować w poważnym biznesie i firmie notowanej na giełdzie światowej. Nawet pomału domyślam się kto jest autorem wpisu. ps. Zauważyłem że tendencja jest taka. Wpisy negatywne robią Ci, którzy po prosu nie nadają się do tej pracy. Przyszli pojedli co nieco, posiedzieli w domku, po dołowali siebie i innych następnie odeszli, a świat o nich powoli zapomni. I jestem przekonany że gdyby kalendarze, gadżety itp były za darmo to i tak rozmówca nie zrobiłby dużo więcej. ps2. Tak na marginesie IQ prezesów to tylko ich atut bo jak mawiają " Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"

Scyzoryk

Witam, skoro sama prawda o Prexpolu jest taka szokująca, niesprawiedliwa i krzywdząca to po co nadal cytat "jesteś podwładnym i niewolnikiem" firmy której jak sam stwierdziłeś, cały czas się rozwija, rośnie i staje coraz silniejsza??? Zakładając działalność gospodarczą w Polsce jak również w innych krajach jesteś zobowiązany do odprowadzania podatków, składek na ubezpieczenie etc. Wobec tego wytłumacz mi dlaczego te koszty miałby ktoś ponosić za Ciebie skoro to Twoja działalność gospodarcza?? Na zakończenie dodam, że jak komuś brakuje pomysłu na własny interes i zazdrości innym, którym udało się zrealizować swoje plany to myślę, że taka osoba będzie w każdej firmie miała swoją "PRAWDĘ"........ Chętnie przyjdę na spotkanie rekrutacyjne spotkać się z firmą, o której jest tak wiele wpisów. Tyle osób poświęca swój czas na to żeby pisać to i owo o Prexpol, że nie odmówię sobie tej przyjemności aby samemu ją ocenić.

PRAWDA

Chcialbym tylko sprostować Pana pracujacego w 2009 r. że ciągle Prexpolu pracujemy. Leci już 9 rok i mamy się znakomicie. Czyli Krzysiek, Bartosz, Darek i Artur, a z nami jeszcze 15 tu świetnych kolegów i koleżanka Dorota. 19 osób na własnych działalności gosp. i to tylko w dywizji przemysłowej.

Obserwator

Warunkiem współpracy jest posiadanie samochodu, działalności gospodarczej, komputera, tabletu, telefonu itp. Za materiały pokazowe należy zapłacić 50% ich ceny katalogowej, zatem należy mieć też trochę gotówki. Doradcy głównej dywizji pracują około 5 lat średnio, a z mojej obserwacji dopiero po około 12 -24 miesiącach zaczyna się zarabiać średnią krajową "na czysto", po odliczeniu wszystkich kosztów jawnych jak na przykład ZUS czy paliwo i ukrytych - takich jakie mogą się pojawić w trakcie współpracy. Na temat diwizji dodatkowej mogę powiedzieć tylko jedno - jeszcze nic nie wiadomo. Być może będzie istniała, ale najpewniej klienci pozyskani przez doradców DRAIN będą obslygiwani przez doradców INDUSTRY. Współpracę polecam, ale tylko osobie mocno zdeterminowanej, gotowej poczekać na efekty swoich starań. Nie wolno wierzyć w poprzednie wpisy dotyczące wynagrodzeń rzędu 10-20 tysięcy, ponieważ wpisy te dotyczą jedynie jednostek, które to jednostki muszą od tych kwot opłacić koszty sięgające niekiedy ponad połowę wartości wynagrodzenia. Jeden z liderów sprzedaży mimo wysokich obrotow boryka się wciąż z problemami finansowymi, a zalega że spłatą zaledwie kwoty sięgającej jego jednorazowego wynagrodzenia.

Monia

Potwirdzam Tytusa wypowiedz. Typowa praca handlowca ale idzie zarobić. Nawet dzieczyny sprzedaja i to grubo

Ksiegowy

Praca handlowca jak praca handlowca. Nie sprzedajesz zwalniają cie. Z jakiego powodu nie sprzedajesz? Bo sie nie nadajesz lub nie pracujesz. Zwyczajnie chcialbys byc handlowcem ale klienci nie chca bys nim byl. Wogole Cie nie chca. Dobrze ze zona cie chce i z tego sie ciesz. Ot cala filozofia pracy w handlu. Reszta to wspolczynniki ekonomiczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j. - Szczawno-Zdrój

• Jak się pracuje w Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.?

Kandydaci do pracy w Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.