Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.

Opinie o Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.

Pazerny

Otworzyli drugą dywizję. Zapowiada się rownie dobrze jak pierwsza. W pierwszej ponad 20 osob i domykają ją. Na drugą już są rekrutacje.

Podstawa

Czytam niektóre wpisy i co róż ktoś pyta o podstawę. Odpowiem może zuchwale jako DT ze sporym stażem. Nikogo podstawa nie interesuje bo jej po prostu nie ma. Zarobki pierwszej 10 tki DT kształtują się powyżej 10 netto średnio więc o jakiej podstawie mówimy. A i soczyste bonusy oraz wczasy za granicą dla całych rodzin i fundusz emerytalny. Niestety trzeba przez 2 lata podbić rynek przemysłowy. Niektórzy mają już sporą bazę do przejęcia na regionach w których leniuchom nie powiodło się. Powoli kończą się wolne miejsca. Polecam pracę/biznes ale tylko wytrwałym. Produkt NAJWYŻSZYCH LOTÓW dla profesjonalistów i sam się broni przed konkurencją. Firma w Polsce już 10 lat na rynku.

Stary wyga

Ciężko znaleźć solidnego handlowca co chce coś zrobić dla siebie i rodziny. Oooo... Mamy następny kwiatek, przyjechał na zaproszenie Prexpol. Najadł się dobrze do syta bo Prezesi są nad wyraz gościnni, posiedział, wyspał się w hotelu. Wyszkolili , dali narzędzia do pracy, pokazali. Manager popracował z nim dwa dni u starych najlepszych klientów by miał od czego zacząć. Po prostu szklarniowe warunki dostać żywe i tłuste portfolio. Dostał jeszcze buziaka na szczęście. No i Pan stwierdził, że to nie dla niego bo on pieniędzy potrzebuje już i teraz. Najchętniej to zaliczkę bo ma długi i kredyty. Czy ktoś słyszał żeby płacono przed rozpoczęciem pracy? Ręce opadają. Piszę o tym chodź nie jestem z regionu dolnego śląska ale wkurza mnie taka płycizna i próżność. Krowy doić, a nie ludziom czas marnować!

Krzysztof

Przykro mi czytać pozytywne opinie o tej firmie, chociaż rozmowa kwalifikacyjna była przyjemna. Problem w tym, że w tej firmie nie jest się przedstawicielem czy handlowcem a zwykłym akwizytorem, który codziennie pisze raporty i zbiera zamówienia. Byłem na rozmowie i otrzymałem pracę, jednak podziękowałem po przesłaniu wzoru umowy tzw. agencyjnej, która jest jednostronnie korzystna dla zlecającego. Przestrzegam wszystkich przed podpisaniem tej umowy, jest to wyrok na własną osobę. Zachęcam również do wydania tych kilku złotych na poradę prawną przed podjęciem zatrudnienia. Pozdrawiam!

James Bond
@Krzysztof

No nie wiem czy akwizytor jeździ 2 razy w roku na wakacje do ciepłych krajów i jeździ czarnym autem z 200 konnym silnikiem patrząc na zegarek np: dzisiaj omega seamaster planet ocean. Raczej mi to Jamesa Bonda przypomina. Mógłby się obrazić. Niech Pan będzie ostrożny w nazewnictwie. Chyba że Pan coś pił mieszanego zamiast wstrząśniętego ;)

Konkurencja
@James Bond

Akurat kogoś dobrego z woj Pomorskiego potrzebuję. Jeśli chcesz zarobić więcej -daj znać

doradca techniczny

Rekrutacja typu "soft" Bardzo sympatyczna, bez napinania i udawania że nie jest się, lub jest kimś innym niż w rzeczywistości.

Nie było ani dziwnych pytań, ani zaskakujących. Zaskakująca była propozycja finansowa. 1500zł na własnej działalności plus prowizja. Nie wiem, może mówili w EURO. Ponieważ w złotówkach to jakieś kuriozum.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Oracz

Fajna firma. Zgrana załoga. Polecam

Shadov

Cześć, W zasadzie wczytałem się we wszystkie opinie i stwierdzam, że przeczytane informację kierują ze skrajności w skrajność... Jestem bardzo ciekawy co mnie spotka w firmie ZEP, ponieważ za chwil kilka zaczynam tam pracę na stanowisku handlowca. Możecie podpowiedzieć nad czym mam się koncentrować w pierwszych dniach pracy? Ile czasu dziennie zajmuje 5 wizyt? Jak jest postrzegany produkt wśród klientów?

kalkin

Pierwsza 10-tka doradców zarabia powyżej 6 tyś na czysto po odliczeniu wszystkich kosztów, ale są i tacy co poniżej 10 tys nie schodzą nigdy.

tornado
@kalkin

Najlepsi prezesi z jakimi kiedykolwiek przyszło mi pracować. Szacun!

zep mccaine

Cezar, a ty jesz, czy roztrząsasz, klakierze za 1500 PLN ?

Cezar

My też Tobie dziękujemy

@Cezar

Czaruś, to Ty? Najlepszy menago pod tą szerokością geograficzną? Czaruś, pamiętasz nasz wyjazd integracyjny, ale żeś ostro poszedł. Masz moralniaka?

psik

mhm już niedługo dywizję domykają, więc spieszcie się robaczki, bo się nie załapiecie na wspaniałą posadę :). Swoją drogą, o żadnym innym pracodawcy próżno szukać tylu komentarzy, co o Was. Mnie, to zastanawia. Sądzę, że pozytywy są na zamówienie, tak to wygląda niestety. Ja dziękuję. Powodzenia.

cezar

Oooo, forum się ożywia. A propos są tacy co i 7 lat pracują. Kto pracuje ten zarabia i nie mąci szukając dziury w całym. Taka prawda. Już niedługo dywizję domykają.

cezar

Przyjęli w ostatnich miesiącach 4 nowych doradców, pokazali, nauczyli, poprowadzili za rączkę ale 2 z nich nie pracowało wg. wskazówek i widać to było po wynikach. Rozmowy, prośby i treningi nie pomogły. Ja pracuję już ponad 2 lata i nie narzekam. Super praca, a i zarobki wyśmienite nie mówiąc o innych profitach. Piętnastu z dwudziestu robi plany i wyniki nie narzekając :) Pozdrawiam Kasię i Kornelię :)

gość
@cezar

na jakim terenie pracujesz bo szukam dobrych przedstawicieli do przemysłu ( konkurencja)

Cocacola

Chciałbym tylko nadmienić ze kolejne rekrutacje świadczą o tym ze kilku handlowców z dwudziestu kilku się nie sprawdziło bo nie pracowali właściwie bądź mieli inne sprawy lub zajęcia, a tak sie nie da właściwie wykonywać tej pracy. Taka kolej rzeczy. Tylko zmarnowany czas i jakieś pieniądze. Dywizja przemysłowa ma ponad 20 ekspertów wstajacych codziennie rano i wykonujących tę pracę, najcięższą z najlżejszych z wielką pasją. Średniaków nie przyjmujemy do ZEP

super firma

ehhhh i znowu rozpoczęli kolejną turę rekrutacji :) pokażcie mi drugą taką firmę gdzie co 3 , 4 miesiące jest wymiana ludzi w siłach sprzedaży. Przemiał jak na dworcu w Pekinie.

wtemacie

miedzy 2 tys a 4tys :) jeśli by tak było to nawet bym z domu nie wyszedł i zwolnił miejsce innym. Ale do początku, gdybym ja się sugerował co jest tutaj napisane nigdy bym nie pojechał na rozmowę, ale pojechałem i na własnej skórze sam wypracowałem sobie zdanie którym teraz się podzielę. Nie jest to praca dla biednych ludzi tych intelektualnie i finansowo, żeby zarabiać tyle co wyżej kolega napisał (45 tyś)potrzeba jest ludzi którzy zrozumieją że to nie etacik, gdzie dostanę śmieszną podstawę i będę mówił jak to źle na rynku i tak jakoś przetrwam parę miesięcy. To nie tutaj, jeśli wiesz co to znaczy własny biznes że najpierw trzeba wydać by zarobić że najpierw trzeba mięć odpowiednią wiedzę (którą firma Ci zapewni) ale przede wszystkim mieć osobowość nie tuzinkowego człowieka. Zadaj sobie pytanie czy zrobiłem coś fajnego lub nie fajnego ale czy to co zrobiłeś sprawiło że jesteś osobą która wzbudza emocje nieważne czy pozytywne czy negatywne a jeśli negatywne to czy umiałeś je w życiu przełamać. Doświadczenie nasze życiowe buduje naszą osobowość, jeśli ją masz i widząc siebie w lustrze uśmiechasz się do siebie, to bez wahania staraj się dostać nie tą pracę ale możliwość współpracy która da ci w perspektywie czasu zarobki takie jak będziesz chciał, bo tylko od Ciebie zależy ile będziesz zarabiał. Kończąc marudom i miałkim ludziom proszę nie zawracajcie sobie i innym głowy, szkoda waszego czasu na pisanie komentarzy i myślenie czy się opłaca, a tym którzy mają coś do udowodnienia sobie lub innym i maja to coś w sobie to jeśli macie okazję to warto. Ludzie mający to coś to czują tylko czasami jeszcze tego nie odkryli. powodzenia

robi

powiedzcie proszę jakie prowizje od sprzedazy w %, jakie srednio handlowiec robi obroty wiem że zależy to do handlowca i rejonu ale jakas srednia ?

zaraz znikam

Pozdrowienia dla nowego koordynatora ds. PKP Wszyscy uważają Wasze Prexpolowskie awanse za sprawiedliwe i zasłużone ;). Wszyscy trzymamy kciuki za Twoje dalsze ścieżki rozwoju... Może następnym razem będziesz np. koordynatorem ds. wojska, albo mengerem ds. kościołów? Co ty na to? Tak tylko podpowiadam

czterydychy

Ja wystawilem rekordową fakturę na 45 tyś. Czego można chcieć więcej. Polecam

w*t*f*

Cześć, jeśli chcecie otrzymać właściwą opinie na temat pracy z Prexpolem proszę o kontakt pod numerem(usunięte przez administratora)

OKOCIM

Jest ok jak dla mnie. Ciężko lecz warto. Zachęcam do podjęcia pracy, ale jeśli chcesz przezimować odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j. - Szczawno-Zdrój

• Jak się pracuje w Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.?

Kandydaci do pracy w Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prexpol J.Piskor i J.Walkiewicz sp.j.