AK Consulting

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AK Consulting

Polowy

Do kogo najlepiej zgłosić, że obiady w polu są stanowczo w zamałej dawce? Po prostu paranoja, ludzie pracujący na hali mogą sobie dołożyć dokładkę, w polu nie ma takiej możliwości, a mimo to porcje malutkie. A my na polu to się ruszamy a nie stoimy w miejscu jak ukraińskie chłopy na hali i tym samym potrzebujemy więcej kalorii.

Stalin
@Polowy

Możesz się Szanowny Kolego skarżyć samemu Bogu, albo diabłu według uznania. Taka sytuacja trwa już całe lata. Skoro nic się nie zmienia, to dlaczego się łudzisz, że Twoja skarga coś zmieni. No, ale jeżeli według polityki promocyjnej, Arnold oferuje swoim pracownikom "szwedzki stół" na kolację...to chyba nie ma na co się skarżyć ? Wszyscy o tym wiedzą, wiele osób pisze, a skoro tam pojechałeś ...to Twój problem. Przykro mi.

drop Holenderski
@Polowy

A może by tak spamować na opiniach GOOGLE? Na tę stronę zaglądają tylko Polacy, a tam cała reszta świata (o ile trafi, a trafi na pewno prędzej niż tu). Dodając tam informację w wersji polskiej/angielskiej/holenderskiej ktoś przeczyta(syn, znajomy czy inny przyjaciel rodziny) i da znać że coś się dzieje. A nie tutaj, gdzie wszystko śmierdzi. W przyszłości postaram się więcej napisać, co jak tu wygląda o ile nie ściągniętego Anna z "komentarzy"

Ciężko na tej hali

indyk

Miłość szyszki kwitnie ha ha

@indyk

Innych też ha ha

Elka
@indyk

Napiszcie co tam teraz sie dzieje

Stalin

Ha, Ha, Ha - czy Tobie czasem Wąski się sufit na łeb nie spadł ? Wojna w Europie, rakiety w Polsce i chleb za 10 złotych, a Was interesuje kto kogo (usunięte przez administratora) u Arnolda...Wasze łóżka puste to was cudze interesują ? (usunięte przez administratora) ! I dlaczego ja się dziwię ? Tylko popromienne mutanty są w stanie wypisywać takie rzeczy! Ogarnijcie się ! Ludzie tam pracują ponieważ chcą, nikt ich na siłę do autobusów nie wpakował,, to ich własny wybór..Uszanujcie to !

Smierdziel
@Elka

Nic ciekawego internetu nie ma jak nie było Andrzej z sufmiarka lata indor dalej śmierdzi i sprzedaje ludzi do prezesa brakuje dodatków na kolacji a obiad w polu zimny przyjeżdża ogólnie w pokojach sikawkowych nie brakuje haha nic się nie zmienia Adam dalej małolaty puka i rozdaje żetony (usunięte przez administratora) kiła i mogiła ogólnie

Karola

Siema Z tego co widzę to nic się nie zmieniło ???? jaki (usunięte przez administratora) był taki jest ... Szkoda tylko tych ludzi co tam tyle czasu jeżdżą z przyzwyczajenia bo napewno nie za kasą . Otwórzcie oczy ,pracy jest mnóstwo i za naprawdę lepsze pieniądze bez tego całego ,,prezeska,, i jego ,, świty,,

Chłop

Co to się dziś porobiło że na kolacji dla niektórych chłopów brakło dodatku i owoców? Jak to mówi Pani króra wydaje że ludzie kłamią :D to po co dajecie dla kogoś innym osobom, niech każdy bierze dla siebie sam, a jak nie ma czasu to jego strata. Mi się należy i mam mieć to za co mi ściągają pieniądze i tyle.

zPl

Nie trzeba kogoś znać,żeby reagować na prostackie wpisy odnośnie tego kto gdzie mieszka!!!

Aaaaaa

Widzę, że znasz historię każdego kto tam jeździ/ jeździł.. najwidoczniej masz mega nudne życie osobiste skoro z buciorami wpieprzasz się w życie innych XD polecam przeanalizować najpierw swoje życie a później wypominać błędy innymXD od kiedy ocenia się ludzi przez pryzmat samochodu jaki się posiada???? Ty zapewne posiadasz najnowszy model Mustanga skoro taki jesteś do przodu XD Co do Indora to fakt, jest to najgłupszy wybór małego. Dobrze podpierdzielał,że wskoczył na stołek XD i jemu tez radzę się zająć swoim życiem,bo sam zrobił" skok w bok" .. dlaczego nikt nie pisze o funkcyjnych,od których bije dwulicowoscią na kilometr???? Czepiliście się jednego tematu jakby nie było innych XD Pozdrawiam P.Anie, która stworzyła tę stronę tylko po to, żeby znać najnowsze ploty XD Ta cała iwona28 to zapewne jakiś funkcyjny,który żyje sensacją i tylko podjudza ludzi,żeby jak najwięcej plot poszło w eter..

Kos

Nie broń tego miejsca. To co się tam wyprawia to gorzej niż w nie jednym b...... Niektóre osoby powinni przestac tam jeździć bo naprawdę ich szkoda

iwona28

sama praca w sobie nie jest zła jest jak kazda inna po prostu trzeba pracowac,a co do tych ludzi co sie nazywaja Pseudo funkcyjnymi to chyba myla pojecia sa zwykłymi łaziorami którym sie wydaje ze moga wszystko a tak na prawde bójaja w obłokach

@iwona28

Iwona28 widzę że już tam byłaś. Funkcyjni laziory? Kto to wogule jest co to jest za zawód ?

Łukasz4
@iwona28

Widzę że już tam byłaś. Co to jest za zawód funkcyjni łaziory ?

iwon a 28
@iwona28

pseudonim Fifka ha ha ha jeden i drugi to mieka gra stary bynajmniej sie boi a młody juz zapomniał rok 2011 on wie o co chodzi szkoda słow wiesniaczek kto chce to wie skad

Aaaa
@iwon a 28

Widzę,że znasz historię każdego kto tam jeździ/ jeździł.. najprawdopodobniej masz mega nudne życie skoro z buciorami wpierdalasz się w życie innych.. od kiedy ocenia się ludzi przez pryzmat samochodu jaki się posiada??? Ty zapewne masz najnowszego Mustanga skoro taki jesteś do przodu???? Tak a propos,każdy odpowiada za swoje błędy.. Ty zapewne też takowe posiadasz więc skończ (usunięte przez administratora) i zajmij się ogarnianiem swojego nudnego życia ???? Stara ekipa za moich czasów nie była tak (usunięte przez administratora) jak teraźniejsze hieny czekające tylko na jakąś sensację ???? A co do Indora to fakt,jest najgłupszym wyborem jakiego Mały dokonał.. ładnie podpierdalal,że wskoczył na "funkcję".. Niejeden zwykły,szary pracownik zdradzał i nikt tego nie wypominał.. nie wiem co chcecie osiągnąć takimi dziecinnymi zachowaniami.. Pozdrawiam P. Anię,która stworzyła tę stronę tylko i wyłącznie po to,żeby znać najnowsze plotki ????????

Kurde tam jechać tylko zajac sie robota i koniec niczym innym sie nie interesować przyjechaliscie do pracy a nie na wakacje tyle w temacie

iwona 28

fifka grupa interwencyjna tle na ten temat

Kto z funkcyjnych prowadzi szklarnię na elshout ? Dalej ten funkcyjny co w lecie ?

A kto prowadził w lecie?

@Ewa

Nie pamiętam dokładnie bo dojeżdżalem tylko dwa dni

@Ewa

Ale jak się zapytałaś to chyba wiesz kto prowadził ?

Leon

Na elshout w domkach nikt nie mieszka i nikt nie pracuje teraz chwilę z josa Bogdan z ludźmi dojeżdżał i robił kwiatki od stycznia też nikt mieszkać tam nie będzie tylko ludzie będą dojeżdżać na sadzenie które zacznie się najprawdopodobniej 25go stycznia . Więc tam nie trzeba na razie żadnego funkcyjnego .

@Leon

Jesteś dobrze poinformowany. A jacy funkcyjni tam teraz są ? Może ktos wkoncu zostawił ta robotę?

Prezes

Ciągnę za język ????

Prezes

Co to ma za znaczenie czy ktoś zostawił tą robotę umowy tu są jakie są niczym nikogo nie zobowiązują. Funkcyjni a raczej pracownicy na kontrakcie mają grupy funkcyjni robią na kolanach tylko wybrańcy nie haha zaraz będzie planta i funkcji się najedzie więc zobaczymy ludzie przyjeżdżają i odjeżdżają zawsze tak było a j23 to indor tak samo indor pisał na fifkę szybciej o zdradach i rozwodach a sam zapomniał jak żonę zdradzał taki wieśniaczek z Łodzinki a sory już nie hehe wiem więcej jak wam wszystkim się wydaje o każdym ale nie warto strzępic języka o takich złych ludziach jakimi wy jesteście nic wam nie będzie zapomniane a przede wszystkim rozmowy za plecami fakt fifka też święty nie jest lubi napierda....ć na kolegów kończę temat bo naprawdę nie jesteście warci niczego prócz Arnolda €€€€

Euro
@Prezes

A ty jesteś jedna z tych co z funkcyjnymi (usunięte przez administratora)a na ludzi

@Prezes

Pokaż mi funkcyjnego który nie zdradzał

Rick

Dlatego pyta się o szklarnię haha

Euro
@Rick

Bo na szklarni każda się sypie

Leon

Zaraz jestem ale indora Wąchać nie będę bo czuję go do dziś przez niego i jego smród psychika mi siadła .

Miszel

Proszę mi powiedzieć ile się zarabia w tej pracy jak mam powyżej 20 lat ile na godzinę netto ?

Komu jou
@Miszel

1500e

Aduś

Siema ludziska! Juz wystarczy tego miejsca, czas wracać do domciu. Zamawiam na następną niedzielę busa do Polski na podkarpacie. Jak zbierzemy min 5 osób ( mam juz 3 ) jest zniszka i przyokazji szybciej się będzie jechało bo nie będzie rozwożenia. Tylko jak jest ktoś chętny to dawajcie znać szybciej bo do środy trzeba podać już PEWNĄ liczbę osób. Pozdrowionka moi kochani przyjaciele

Mieczysław
@Aduś

Długo tu pracowałeś że chcesz już wracać? Powiesz jakie zarobki? Opłaca się jechać pod względem finansowym?

@Mieczysław

Opłaca.

No to dobrze, a doprecyzowałbyś może te względy finansowe?

Niklas

A w tej bajce były smoki?

@Niklas

Mniejsze stawki może miałeś? Bo chyba nie każdy ma tu po równo?

Robert

Ludzie co tam się teraz dzieje?

Aga

Car i nowe dziewczynki ok ;) a co z małym i ,,piękna,, Ania

@Aga

Widziałeś jego nowe dziewczynki ze piszesz?

Artur
@Aga

Ktoś wyjaśni o co chodzi? Bo nie w temacie jestem

Iza
@Artur

Szewcowa czyli Iwona szyszka ?

Agusia
@Artur

Chodzi o to że pan fifka ma nową łaskę Iwonie (szyszka)

Wiesiek

Co się dzieje? Napiszcie coś więcej

@Agusia

A stara która miał?

Pracpwnik @##
@Artur

Chciałbym zrozumieć skąd w ludziach tyle jadu i nienawiści. Wszechobecna zawiść, zazdrość i niechęć do drugiego.czlowieka .Na każdym kroku ocenianie i wysyłanie palcami. Jakby nie można było po prostu zyć i dać zyc innym .Po.co więc ta cała nienawiść? Mam wrażenie, że ta cała złość wychodzi od ludzi ,którzy sami.nie radzą sobie z gniewem i zazdrością. Plotki tworzą tchórze, którzy systematycznie próbują truć życie innym Zaś karmią się nimi ludzie ,którzy nie potrafią samodzielnie myśleć. Cieszą się z każdej sensacji ,bo sami maja paskudne nudne życie.

@Pracpwnik @##

Szyszka ty się nie tłumacz bo prawda taka jest a nie inna ze dajesz (usunięte przez administratora)

Rafał
@Pracpwnik @##

Zgadzam się z tobą, Fifka to w porządku facet, jeśli pracujesz cały czas i nie walisz w (usunięte przez administratora) to nie ma na co narzekać. A w to że zdradza żonę nigdy nie uwierzę. Nigdy nie zauważyłem żeby flirtował z dziewczynami (a nawet jakby, to nie żeby zaraz z nią iść do łóżka, pożartować nie można?)Ludzie każdy jest człowiekiem ogarnijcie się. Jak dla mnie praca z panem Fifka była bardzo przyjemna mimo tych wszystkich negatywnych słów których o nim usłyszałem. Mam nadzieję że jak przyjadę kolejny raz będę mógł być u niego w ekipie ponownie.

Zdumiona
@Rafał

To bardzo miłe że masz takie zdanie o Fifce, ale muszę Cię rozczarować bo tak się składa że zdradza żonę, bynajmniej zdradzał za mojej kadencji,. To oczywiste że nie będzie tego robił w biały dzień, gdzie wszędzie wokół (usunięte przez administratora) kapusi, nie bój się on jest cwany, lubi się dobrze napić i wtedy mu się włącza latane, pozdrawiam

@Zdumiona

Nawet, jeśli to robi nikogo nie powinno to interesować. Polecam wyleczyć stulejkę lub poprawić swój wygląd i nie mieć kompleksów :)

Jj
@Rafał

Niech się pochwali jak za zaczynał na wadze dosypywal do dobrych skrzynek chujowych truskawek tylko żeby kogoś zgnębić

@
@Zdumiona

A co to jest to latane?

@@

To według Ciebie najistotniejsza część tej wypowiedzi? Zresztą to wgl wnosi coś w info o pracy tutaj?

I z jakiegoś konkretnego powodu go burzysz? ;p

@Rafał

Której to tak dobrze było ze zachwala? Ha ha

Przyjaciółka

Mam pytanie Sumo dalej gra na grzebieniu?? Ktoś coś słyszał ????????

Co się dzieje teraz na szklarniach i kto tam zarządza?

????

Pan Fifka nadal zdradza żonę? Jeszcze mu nie dosyć? Haha

!!!!
@????

Ha ha która teraz ma na oku ??? Dobry Alwaro:)

Elka
@????

A może by jej tak przekazać informacje

????????????
@Elka

Wiesz myślę że nic z tym nie zrobi bo jest za słaba psychicznie

Elkaa
@????????????

Ha ha jaka historia

Riki
@Elka

Komu chcesz przekazać informacje ?żonie fifki ? Że co robi ??

@Riki

Kto teraz jest tam z funkcyjnych ?

Fiflak
@Elka

Cwel fifka już po rozwodzie stara go wyjebala na szpicu specjalnie na 4 dni zjechał na sprawę rozwodowa Pozdro

Kondzio
@Fiflak

O proszę czyli prawda Fifka po rozwodzie teraz to będzie się dzialo Iwonka możesz przyjeżdżać car wolny czeka :) Już będzie na legalu nie z ukrycia .

#
@Fiflak

Wiesz myślę że masz problemy sam ze sobą. Moim zdaniem to twoja stara powinna cie utopić jak się urodziłeś. Nie pisałbyś takich bredni. A tak na marginesie co cie obchodzi czyjeś życie. Potrafisz komuś ubliżać będąc w ukryciu.

Tak powstają plotki

@#

Skończ pierdolic tylko Wes się za deptanie między rankami bo ty (usunięte przez administratora)nic innego nie potrafisz

Kto tam jest z funkcyjnych?

Black

Siemka. Może ktoś powiedzieć coś o tych truskawkach. Pani twierdzi że żarcie to szwedzki stół?? No skoro biorą 18 euro dziennie to powinno być dużo. Bo chyba nie za pokój 8 osobowy. Że klima jest i siłownia... Mówicie jak tak jest bo nie chce pojechać i zrobić tam porządku...

????
@Black

Hej jedzenie bardzo w porządku, można pojeść do syta ????.

Kinga
@Black

Szwedzki stół :) ha ha dobre ???????????? widać że pani w biurze nigdy nigdzie nie była bo pojęcia nie ma co to szwedzki stół :) mówiąc o pojemnikach z margaryna trzech rodzajach dżemu i mielonka na tackach ze to szwedzki to duża przesada !!! Najlepiej nagadac ludziom głupoty byle tylko pojechali do tego cyrku

Black
@Kinga

Czyli ściema. Rozumiem. A Ty byłaś czy teraz jesteś ?

Zostaw merytoryczną opinię o AK Consulting - Przemyśl

• Jak się pracuje w AK Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy AK Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 238.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AK Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 211, z czego 45 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 103 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AK Consulting?

Kandydaci do pracy w AK Consulting napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AK Consulting