Viktomax Sp z o.o.

Przemyśl

Opinie o Viktomax Sp z o.o.

Magdalena

Świętna obsługa, nie mogłabym być bardziej zadowolona z usług Viktomax.

Jam

Super firma, polecam

Grzegorz

Nie rozumiem przedmówcy, również otrzymałem ofertę firmy Viktomax, skorzystałem z niej i jestem bardzo zadowolony.

Michał

Potwierdzam, oszuści jak wyżej proforma przysłana w wersji papierowej na kwotę 492 zł za: "Pakiet usług - start na udany biznes"

Karol

Pieniądze na usługę firmy viktomax to były bardzo dobrze wydane pieniądze, rekomenduje z czystego serca.

Martyna

Nieoceniona była pomoc firmy viktomax, szczerze polecam.

Kasia

Otrzymałam również proformę i nie rozumiem przedmówców gdyż firma Viktomax wywiązała się raz dwa.

Marian

Bardzo porządni uczciwi ludzie, gdyby tylko tacy byli na rynku było by wspaniale.

Mirosław

Również otrzymałem proformę, po zapoznaniu się z ofertą skorzystałem i muszę przyznać, że nie żałuje.

Łukasz

Bardzo porządna firma a pomoc ich była nieoceniona.

Janusz

Usługi Viktomax pozwoliły rozwinąć moją firmę, polecam gorąco.

Polikarp

Nie rozumiem dlaczego tak dużo negatywnych opinii, usługi zaproponowane przez Viktomax były bardzo pomocne.

Mateusz

Ta firma pomogła mi w prowadzeniu biznesu, koszt usługi był niski a efekt pozytywny. Szczerze polecam.

Mateusz

Viktomax sp. z o.o. zapewnił mojej firmie pomoc za bardzo niską cenę.

Jarosław

Polecam, koszt usługi bardzo tani a pomogły mi w prowadzeniu biznesu.

Tatiana

Dzisiaj dostałem taka pro formę jutro składam do sadu zawiadomienie o prubie wyłudzenia zapłaty

Marcin

Dokładnie ten sam scenariusz, dostaliśmy pro formę na fikcyjną usługę, wystawioną przez Panią Nataliye jw. UWAGA OSZUSTWO!

Jakub

oszuści - f-ra pro forma - za Paiet usług startna udany biznes na kwote 400 pln netto, 492 pln brutto. podpisuje się prezes zarządu Nataliya Andriychyk

Andre

Potwierdzam - oszuści. Otrzymaliśmy proformę do zapłacenia.

Rudolf

Potwierdzam - przysyłają faktury proforma za pakiet usług. Jak ktoś zapłaci to jest paręset zł do tyłu.

rafał

Ta firma oszukuje i wyłudza a zarejestrowana jest na słupa na ukrainki siedziba zagranica

Paweł

Ta firma wyłudza pieniądze na podstawie fikcyjnej strony i faktur UWAGA OSZUŚCI

Chcesz, by inni poznali prawdę o firmie Viktomax Sp z o.o., o warunkach zatrudnienia? Zostaw swój komentarz!

Zostaw opinię o Viktomax Sp z o.o. - Przemyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viktomax Sp z o.o.