AK Consulting

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AK Consulting

Aktualność
Z przyjemnością chcielibyśmy Państwa poinformować, że rozpoczęliśmy rekrutacje na wyjazd do pracy przy sadzonkach truskawek na okres siedmiu tygodni. Wyjazd planowany jest na 3-11-2021.
Zainteresowanych prosimy o kontakt.
Pracownik Nowy wpis

Jakie teraz są tygodniówki po ile godzin się robi

Asia Nowy wpis

Ciężko mi tu bez męża.. Jakieś rady?

Olo Nowy wpis
@Asia

A kto cię tutaj interesuje?

Asia Nowy wpis
@Olo

Ktoś do rozmów w średnim wieku ????

Marta Klamka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Co tam słychać na Josie?Czy już szykujecie się na plante? Ponoć ciężko będzie w tym roku

Dojczland

Lepsze obiady to by czlowiek mial siły robic to można poprawic na 100%

@Dojczland

Ciągle staramy się udoskonalać nasze posiłki.

Robert
@AK Consulting

Od kilkunastu lat wyżywienie nie jest udoskonalane. Jaki (usunięte przez administratora) był taki jest a my za to płacimy.

Robert
@AK Consulting

Nic nie jest ulepszane i nie będzie. Przez tyle lat jedzenie się nie zmieniło a my za to musimy płacić.

Aktualność
Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Czy w firmie AK Consulting są regularne szkolenia pracownicze?

@Pytanie

Aktualnie nie prowadzimy szkoleń pracowniczych.

Gryca

Jak z godzinami pracy u Arnolda? Dużo ludzi jest? Jakie prace oprócz sadzenia truskawek? Będę wdzięczy za odpowiedz, bo zastanawiam się czy jechać

@Gryca

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Elo

Jaka tam jest teraz robota? Do kogo można trafić bo zastanawiam się czy jechać.

@Elo

W celu uzyskania informacji na temat dostępnych prac, prosimy o kontakt telefoniczny.

Ciekawy

Jakie prace są przewidziane na sierpień.?

@Ciekawy

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w AK Consulting?

Stary pracownik
@Pytanie

9.5 euro netto po odliczeniu podatku.

tyryry
Kandydat

Witam chciałbym się coś dowiedzieć na temat tej firmy bo słyszałem wiele pozytywnych opinii jak i negatywnych, osoby które tam są lub były proszę o jakieś informacje i o opinię. Z góry Dziękuje pozdrawiam.

Kandydat

mam pytanie jakie są teraz warunki. Jade pierwszy raz. Zimno w pokojach? Co trzeba wziąć?

@Aluki

Do Aluki,w pokojach nie ma zimna.Dwa hotele 6,i 8 miejsc

@Iwona

Iwona koce grubsze wziąć czy wystarczą cienkie. I co teraz się tam robi przy czym robota i co trzeba.miec tam. Dzięki za odpowiedź

@Aluki

Do Aluki, śpiwór wystarczy,ja pracuje przy truskawce,w szklarni,a co reszta robi muszę się zapytać

@Iwona

Iwona podałabyś fb mogłabym kilka pytań zadac? Jade pierwszy raz

Ona
Kandydat

Jakie teraz są pracę u Arniego?

600€za 6 dni szalu nie ma

To ile Wy zarabiacie skoro €600 jest dla Was woow?

Neutral
Klient

Nie chce byc nie mily czy cos ale mysle ze (usunięte przez administratora) tyg to strasznie malo na dzisiejsze czasy.Bo pomysl Sobie jak Bys mial zamieszkac w NL to bys dal rade czy nie ?mysle ze nie

A M
Kandydat

Siema, wie ktoś może gdzie można najkorzystjniej zrobić test na covida przed wyjazdem i jaki to koszt ? Co do wyjazdu to jaka jest stawka na godzinę i ile godzin pracy dziennie?

@A M

Czy my mamy robić testy jadąc teraz ?? Pani w biurze nic nie mówiła żeby te testy zrobić a z tego co wiem jest to obowiązek

Taka Ja

Siemka. Co teraz się robi u Arnolda.?

Ona

Teraz ludzie jadą do szklarni czy w pole? Jakie teraz są tam prace? Słyszałam, że została tylko jedna szklarnia, ale czy jest jua tam ekipa?

Iza
@Ona

Do ona,jestem w szklarni,nie ma ekipy

Alf

Mam pytanie napiscie ile teraz wychodzą tygodniowki

Zostaw merytoryczną opinię o AK Consulting - Przemyśl

AK Consulting