AK Consulting

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AK Consulting

Czy istnieje możliwość rozwoju w AK Consulting?

No a na poważnie, jakiś awans albo chociaż podwyżka, zdarzają się? Czy mogę zapomnieć? Chciałem zapytać o jakieś stanowisko dla początkujących, ale mam jednak odrobinę doświadczenia i szybko się uczę, nie chcę stać w miejscu cały czas. Co oni na takich pracowników?

Urlopowicz Nowy wpis

Witam. Chciał bym zapytać jak tam sytuacja ogólnie? Dawno byłem i planuje przyjechać. Podwyżka była? Hotel zdrożał? Bo ciekawi mnie jak tam wygląda sytuacja zakwaterowania, aktualnie. Warunki popsuły/polepszyly się mieszkaniowe? Obiady/kolacje dalej takie same? Czy coś lepiej? Dają już normalną szynkę na kolację czy dalej mielonka? Pozdrawiam ciepło.

Hej zanim zadzwonię do firmy chciałabym wiedzieć więcej na temat zakwaterowania. Piszecie ze względnie ok. A w ile osób? Jest spokój czy zdarzają się imprezy i głośne zachowania? Warto brać coś ze sobą? Sztućce talerze poduchy itd czy jest fajnie wyposażona kwatera?

Natrafiłem na stronę firmy, ale żadnej zakładki, w której można by znaleźć dostępne stanowiska już nie. Może ktoś mógłby dać znać czy nie poszukają obecnie pracowników i jeśli tak, to jakie konkretnie stanowiska są dostępne? Widzę, że raczej dobrze piszecie o pracy tutaj :)

Skąd Wy wiecie czy i na jakie stanowiska firma szuka ludzi do pracy zagranicę? Jak guglam po nazwie, to mi wyskakuje agencja ubezpieczeniowa z innej części Polski. Gdzie ta firma szuka i czy dla kobiet są jakieś korzystne oferty np. w Holandii, albo w Niemczech?

Sezonowy pracownik

Musisz zadzwonić do biura do Przemyśla to się dowiesz, zazwyczaj na miejscu przydzielają cię do danej pracy tak czy siak. Praca jest w jednym miejscu w Holandii. I tak, są prace dla kobiet

@Sezonowy pracownik

Praca jest cały czas czy zdarzają się przestoje i trzeba siedzieć bezczynnie na kwaterze? Pytam bo wolałbym tego uniknąć. Miejsce do mieszkania w porządku. Ty jak oceniasz warunki?

Jola

A dużo ich tam poszło? Nie za bardzo rozumiem o co chodzi. Umówiły się na pracę na hali a mimo wszystko pracują w innym miejscu? Czy dobrowolnie tam przeszły? Może po prostu lepiej płatna praca czy coś?

Sumienny pracownik

Dzień dobry, chciałbym przybliżyć nieco temat pracy w tym miejscu. Praca jest dobra a zarobki adekwatne do tego co się przepracuje. Dużym udogodnieniem jest również fakt że obiady są robione na miejscu i są pyszne! Ponadto jest co roku wiele pięknych dziewczyn na które można zwrócić oko także polecam to miejsce.

@Sumienny pracownik

A jakies konkretne kwoty odnosnie zarobków jesteś w stanie podać? Bo jestem ciekaw jak to tu wygląda. I czy można jakieś premie uzyskać albo inne dodatki?

Osoba

Bracia P......o funkcyjni czas żeby powiedzieć waszym rodzinom o was co robiliście w Holandii. Prawda zawsze wyjdzie na jaw pomimo, że to było dawno ale wtedy dobrze było brać (usunięte przez administratora)

Alojzy

Tym Paniom dewotom z kuchni się w głowie po lansowało ? Dlaczego papieru brakuje w ubikacjach ? Przecież za to płacimy ? Dlaczego brakuje rano kubków plastikowych ? Za to też płacimy . Już pomijam fakt że nie można nam myć w "rynnach " bo są umyte na niedzielę . To może na polu nam zróbcie kran żeby Panie przemęczone nie musiały sprzątać . A może niech idą w pole po pracować i główki troszkę przewietrzyć. Już nie będę wspominał o kolacji na wszystkim oszczędzają przypominam drogie Panie że my za to płacimy.

Ggg

Wybiera się ktoś na planetę wiecie kiedy wyjazd ponoć w tym roku po 10 listopada czyli liczą że akord rozwiąże sprawę w 4 tygodnie niewiem czy jest po co jechać

Terror

Witam, ktoś by powiedział coś wiecej na temat tej pracy, jak z zarobkami, jak z zakwaterowanie? Czy pomiatają ludźmi? Zamierzam tam pojechać ale chciałbym dowiedzieć sie jak to wyglada na miejscu.

@Terror

Warunki mieszkaniowe są w miarę względne wyżywienie zarobki nie najgorszego jak na holendie na pewno stratny nie wrucisz pomiatać dziś już nikt tego nie robi powodzenia????

Przemysław

To w sumie dobrze, że wyżywienie i zarobki nie najgorsze, bo wiadomo za granicę jedziemy zarobić, a nie tylko dla samej idei. Podasz, ile na start można dostać na rękę? I generalnie to dowozy do pracy też są, czy z miejsca zakwaterowania samemu trzeba?

Kaja

Ale to firma opłaca zakwaterowanie i wyżywienie? Czy ściągają coś za to z wypłaty? Bo w sumie jasno o tym nie napisano...

@Kaja

Masz pobierane 17 euro z dniowki i 15 minut z godzin co robisz w ciągu dnia, chyba wszystko w umowie pisze jak się nie mylę ;)

Wariusz Hohel

Polecam plante, 0 stresu pełen luz

Najmam

Wezcie cos zrobcie z tymi obiadami bo tego sie nawet jesc nie da czarne spalone frytki mielonka w panierce z serem zoltym rece opadaja dawac człowiekowi takie cos ruszcie głową a nie

J23

Nowa wiadomość od 9 września w soboty robimy do 13 stej policzcie sobie ile teraz stracicie około 200 euro teraz już wogole nie opłaca już tu przyjeżdżać będziecie robić w polu za psie pieniądze lepiej poszukajcie roboty gdzie indziej ja to zamierzam zrobić nara

Aldona
@J23

Tzn. teraz ile godzin w soboty będzie pracujących? Bo z tego co rozumiem wcześniej było tego więcej, skoro jest do stracenia kasa. Ciekawe skąd taka decyzja? Nie biorą pod uwagę zdania pracowników przy tworzeniu takich ważnych zmian?

Mariusz

Bardzo polecam to miejsce. Pierwszy raz przyjechałem mając 19 lat i tak jeżdżę do teraz. Bonusy jak będziecie robić to fajnie zarobicie, nie patrzcie na normę, patrzcie na siebie!

Jaki jest wkład kierownictwa AK Consulting w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

QWERTY

Na ile godzin w niedziele? Całe 8 czy coś krócej? Powiesz ile wtedy płacą? Stawka sporo wyższa niż normalnie?

Tokjo
@QWERTY

Stawka za niedzielę teoretycznie taka sama, ale praktycznie niższa ponieważ im więcej masz godzin w tygodniu tym mniej masz na godzinę.

Honorka
@Tokjo

Serio to tak działa? :/ Czemu? Firma oferuje pracownikowi chociaż jakieś dodatki do podstawy?? Oprócz tego za wyrobioną norme?

Obserwator

2600€ na robienie codziennie 6 skrzynek ponad normę i 15 nadgodzin. Normalnie bym dostał 2350€. Szkoda tak się męczyć, lepiej robić normę i tyle

Pppp
@Obserwator

Jeśli ktoś nie wyrobi normy to jaką ma wypłatę przecież najniższą krajowa musi być zagwarantowaną co to jest żeby w dzisiejszych czasach pracować na akord ci młodzi to chyba od razu zjeżdżają

Ddd

Jak tam akord idzie coś zarobić jest lepiej jak na godzinowce dajcie znać bo niewiem czy jechać czy rozglądać się za nową robota

Mateusz

Hej wszystkim, opłaca się tam jechać na okres lipiec- wrzesień ? Ile się zarabia mniej więcej i za ile h ? I jak warunki w 2023 roku ??

Zostaw merytoryczną opinię o AK Consulting - Przemyśl

• Jak się pracuje w AK Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy AK Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 238.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AK Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 211, z czego 45 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 103 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AK Consulting?

Kandydaci do pracy w AK Consulting napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AK Consulting