Opinie o Auto-Handel Jarosław Banaszak w Mogilno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Auto-Handel Jarosław Banaszak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Auto-Handel Jarosław Banaszak o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Handel Jarosław Banaszak w Mogilno

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Auto-Handel Jarosław Banaszak?

kljient

Byłem u tego (usunięte przez administratora) 22/10/22 oglądałem mazdę 6 przejechałem 300 km w jedną stronę .Właściciel komisy mówił w rozmowie telefonicznej że auto jest och ach. Okazało się na miejscu że mazda to (usunięte przez administratora) złomu , na jeździe próbnej odpadł tłumik hamulce zardzewiałe auto (usunięte przez administratora) rdzy , złom. Totalny (usunięte przez administratora) radzę omijać ten komis bardzo szerokim łukiem.

KUPUJĄCY Nowy wpis
@kljient

Bzdura -- ja i moja małżonka kupiliśmy już dwa droższe auta i wszystko sprawuje się idealnie .Także Nas syn kupił auto , jeżdzi już 2 lata i żadnego problemu .

Na zleceniu można się zatrudnić? widzę wzmiankę o nim a do dorobienia właśnie czegoś sobie szukam. czy te samochody ktoś przygotowuje do sprzedaży? mam na myśli sprzątane i tym podobne?

Komis powinien być zamknięty? Teraz niedawno ktoś tak stwierdził ale co wtedy stałoby się ze wszystkim pracownikami? jeszcze wcześniej ktoś pytał o umowę o prace na próbnym, lecz jak widać bez odzewu jest jakaś inna forma? Zlecenie?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto-Handel Jarosław Banaszak? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Angela114

Ludzie uważajcie na tego gościa i nigdy tam nie kupcie auta ! Walczymy z nim drogą sądową kłamca i (usunięte przez administratora) ! Nie płaci akcyz za samochody .... Nie dajcie się nabrać ten komis powinien być zamknięty

Czy nowo zatrudnione osoby w Auto-Handel Jarosław Banaszak otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pacjent

Już dawno ktoś powinien wytłumaczyć trochę inaczej temu facetowi że ludzi się nie oszukuje byłem obejrzeć auto to rok dwa lata zawyżony oczywiście wszystko sprawne okazuje się że tarcze hamulcowe do wymiany bo ktoś jeździł bez klocków na samych blachach, szyberdach cieknie, amortyzator do wymiany, klimatyzacja nie działa bo chłodnica dziurawa i sprężarka też do wymiany, przewody poprzecinane od jakiejś wiązki no porażka nie polecam i ostrzegam innych kupujących żeby tam nie wjeżdżać jak przekroczysz bramę to już jesteś oszukany a o tym nie wiesz, normalnie żenada ten komis że nikt tego komuś jeszcze nie zamkną za takie oszustwa

@Pacjent

Jestem mechanikiem i pracy szukam, tak mnie tu sprowadziła ta opinia, widziałem przy tym ze kandydaci jacyś tu na forum się zgłaszali. Czy to oznacza, że jeszcze żaden mechanik tu nie pracuje? jest tu ktoś kto się zatrudnia i dalby mi znać? na umowę o prace bym chciał przyjść o ile jest taka możliwość?

salon
@Pacjent

CHŁOPIE BZDURY PISZESZ , PEWNIE AUTO MIAŁO 20 LAT , TERAZ OD STYCZNIA BĘDZIE 800+ , TO MASZ SZANSE DO SALONU SIĘ UDAĆ PO MULTIPLE

Gdzie komis wystawia oferty? chodzi mi te o prace, auta na necie widziałem. Po prostu zauważyłem, że kandydaci tu cos piszą i ciekaw jestem na jakiej podstawie wiadomo, że teraz jakieś przyjęcia są w obiegu? Poczta pantoflowa, czy cos przegapiłem?

Urszula

Nigdy nie dawajcie zadatku i sprawdzajcie vin Ja zostałam (usunięte przez administratora) 4.000 zł SPRAWA BĘDZIE W SĄDZIE Bo nie pozwolę aby uszło mu to na sucho.

Pablos76
@Urszula

Mnie też(usunięte przez administratora)wstawiłem auto w komis auto sprzedane kasy brak. Tłumaczenie to a córka zapomniała przelać auto on przywiezie. Sprawa będzie w sądzie na bank za przywłaszczenie auta i podrobienia podpisów

Wika

Tak naprawdę jestem tu z przypadku, bo pracy w Mogilnie szukam a to jak widać komis, dla kobiety w ogóle jakaś praca by się znalazła? Widzę, że niby zgłaszali się kandydaci. W kilku opiniach klienci pisali o sądach, nie wiem jak się te sprawy mają, ale czy gdyby teraz ktoś pracował to mógłby mieć także jakieś kłopoty?

W komisie ktoś jeszcze pracuje? upewniam się, bo widziałem podpisy od pracowników i byłych ale to wyglądali jakby klienci pozostawiali komentarze? Jak to jest, że przy takich opiniach firma dalej działa? Te auta są przez kogoś ogarniane czy nie bardzo? zastanawiają mnie rozbieżności w opiniach. Też z Mogilna jestem, nie trzeba kogoś do pomocy?

Maciek

(usunięte przez administratora) Zrobiłem 400 km, żeby zobaczyć Opla Adama S (STAN IDEALNY), 2017 rok, okazał się rokiem 2016, VIN na stronie jest inny, spisałem VIN z auta i się okazało że w 2022 roku była szkoda całkowita, świeżo malowana podłoga, maska, drzwi spasowane jakby auto było złamane, poduszki wyłączone, jedynie radio warte uwagi. (usunięte przez administratora) nie warto tracić czasu.

Kupiec

Dramat, uwaga (usunięte przez administratora) Nie dajcie się wkręcić w żadne zadatki. Nic nie zgadza się że stanem faktycznym auta.

Kupiec

Ostrzegam tych co chcą kupić samochód przed tym komiseem!!! Rocznik auta zawyzony, przebieg kilometrów również. Nie wplacajcie żadnego zadatku podkreślam zadatku, bo poczekacie na kasę do rozprawy sądowej. Właściciel kłamie.

Jak się pracuje z ludźmi z Auto-Handel Jarosław Banaszak?

Dddddd

Omijajcie szerokim łukiem.(usunięte przez administratora). Autem którym byłem zainteresowany szybko okazało się że ma podany Vin od innego na miejscu okazało się że rocznik zawyżony po prawidłowej weryfikacji Vin auto bite i szpachel z każdej strony.Jak nie te to może inne przeszedłem się po placu i sprawdziłem około 10 aut i wszystkie szpachel no ale bezwypadkowe!!!.Niewpłacajcie żadnej zaliczki bo poczekacie na kasę do rozprawy sądowej

Jerzy

W dniu dzisiejszym po rozmowie telefonicznej pojechałem obejrzeć Renault Kadjar wg ogłoszenia na OLX i oto Moto rocznik 2019 rzeczywiście 2017, przebieg 128 tys.rzeczywiscie 168 tys .To jawne (usunięte przez administratora) jak można tak kłamać,gdzie są kontrole.Taki bałagan powinno się dawno zamknąć,Ostrzegam tych co chcą kupić samochód przed tym komisem.Wlasciciel albo nie chce albo nie panuje nad interesem,

Marian

Ten komis nie powinien istnieć, a ten czerwony z tej budki powinien odpowiedzieć za te kłamstwa.

Edyta
@Marian

Chyba jestem mocno niedoinformowana ale o jaką budkę chodzi?

Paulina
@Marian

Zostałam przez niego (usunięte przez administratora)

Edyta
@Paulina

Widzę, że coraz więcej osób się tu skarży. U Pani jak z tym było?

@Edyta

Witam . Proszę o zostawienie kontaktu. Również zostałam (usunięte przez administratora) .

@Anonim

Proszę o zostawienie jakiego kolwiek kontaktu. Również mnie ten (usunięte przez administratora)

KLIENT
@Marian

Co za bzdury wypisujecie , Nasza rodzina ju z od tego Pana kupiła kilkanaście aut i każdy jest zadowolony .

auto kupiec
@Anonim

Zgadzam się z tą opinią , ten Pan sprzedaje więcej aut niż wszyscy razem wzięci , a te opinie negatywne to pewnie konkurencja wypisuje, zazdrość ludzka nie zna granic .Chyba że przyjedzie klient i auto w kwocie 6 tys. ma być jak z Salonu to bardzo przepraszam .

KUPUJĄCA
@auto kupiec

Ja od tego Pana kupiłam już drugie auto i jestem bardzo zadowolona również z obsługi , Pan miły , auto przygotowane do rejestracji , polecam , następne auto też tam napewno kupię

OPINIA
@KUPUJĄCA

Super facet , super obsługa , super auto kupiłem 2 lata temu i do dzisiaj jeżdżę bez problemu , Ja osobiście polecam , Jak nowe to salon !!!

OPINIA
@OPINIA

Super komis - duży wybór aut-od najtańszych do drogich , od wyboru do koloru, My kupiliśmy i zadowoleni, Pozdrawiam tego Pana.

AUTO
@OPINIA

Osoba bardzo konkretna i co ważne przebieg wpisał nam na fakturze , razem byliśmy na przeglądzie , wszystko zgodne z opisem , a jak komuś coś się nie podoba to kredycik zaciągnąć i do Salonu . Na naszą prośbę właściciel przyjechał nawet poza godzinami pracy , a te opinie negatywne co piszecie to z palca wyssane , ten Pan naprawdę dużo auto sprzedaje bo objechaliśmy sporo komisów , a zawsze się znajdzie ten co chciałby auto jak z salonu , każde auto opłacone a nie jak byliśmy w innych komisach umowa kupna z Wolfgangiem z Niemiec , zdrówka p.Jarku , polecamy Pana innym .

Krzysztof
@Marian

Potwierdzam, szkoda nawet czasu aby jechać i oglądać wraki które są w tym komisie. Ja się skusiłem na corsę dla mojej żony gościu zapewniał mnie że auto jest na placu jednak gdy przyjechałem oczywiście w ogóle takiego auta nie było a właściciel twierdził że sprzedał je dwa dni temu. Komentarz piszę po dwóch tygodniach a auto do dziś widnieje na stronie olx i otomoto.

Klient
@Marian

Doświadczyłam kłamstw właściciela na własnej skórze, dodatkowo właściciel zmusił mnie do wszczęcia postępowania o wyłudzenie, nie zwrócił zaliczki pomimo własnego zobowiązania

Klient

UWAGA (usunięte przez administratora) właściciel to zwykły (usunięte przez administratora) oferowany pojazd miał przekłamany przebieg i uparcie ukrywany przez sprzedającego poważny crash. Pan Jarosław Banaszak zapewniał, że auto jest idealne, na miejscu okazało się, że nawet nieudolnie ponaprawiane. Szanowni Klienci, OMIJAJCIE TEN komis jeśli nie chcecie stracić nerwów i pieniędzy !!!

Dramat, (usunięte przez administratora) na placu a nie auta...

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Handel Jarosław Banaszak - Mogilno

• Jak się pracuje w Auto-Handel Jarosław Banaszak?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Handel Jarosław Banaszak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Handel Jarosław Banaszak?

Auto-Handel Jarosław Banaszak
  • Ogrodowa 7A