Opinie o Gastronomia Handel Transport Nowak Adrian w Mogilno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gastronomia Handel Transport Nowak Adrian. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gastronomia Handel Transport Nowak Adrian na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gastronomia Handel Transport Nowak Adrian w Mogilno

Przemysław

Powiem, rodzina zlodzieji na rozmowy o prace pokazują jacy sa sprawiedliwi i szczerzy, a prawda jest inna okradli mnie (usunięte przez administratora) na 2000 za l zabezpieczyli sobie bezprawnie 400 euro z mojej pensje na poczet zabezpieczenia frachtu obrazu który nie był przez zleceniodawcę zabezpieczony, a w umowie nie miałem pisma o odpowiedzialności materialnej.

Bigi
@Przemysław

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jak im coś nie wyjdzie oskarżają kierowcę, zabierają pieniądze, i jeszcze żona Nowaka Dominika chytra podła kobieta, nikomu nie polecam

Krzysztof Nowy wpis

W 100 procentach zgadzam się z przedmówca

@Krzysztof

Kolejne "fejkowe" konto Pana Przemysława.

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie Gastronomia Handel Transport Nowak Adrian w mieście Mogilno? Każda opinia ma znaczenie!

Przemysław

Byłem pracownikiem do kwietnia 2022 roku, nie polecam nikomu tej firmy. (usunięte przez administratora)

@Przemysław

Właśnie czytałam o tych pieniądzach. Ale skoro nie miałeś nic w umowie o tej odpowiedzialności to nie możesz się od tego przypadkiem odwołać?

Witam, pracuję obecnie w tej firmie a na moim profilu FB można zobaczyć jak ona wygląda - jestem zadowolony z zasad i warunków pracy, wszystko jest jasno określone i Właściciel firmy wywiązuje się ze swoich zobowiązań bez zarzutu. Czy ja jestem idealnym pracownikiem? Na pewno nie ale skoro nie zostałem zwolniony to chyba jest ok. Pan Przemysław był bardzo krótko kierowcą w firmie GHT i został zwolniony z powodu niskiej jakości swojej pracy - częsty brak kontaktu, opóźnienia w załadunkach i rozładunkach, narażanie firmy na kary finansowe. W dniu zwolnienia został poinformowany o zablokowaniu określonej kwoty do czasu wyjaśnienia sporu Klientem na temat uszkodzeń transportowanego towaru. ma na to stosowny dokument i jego wpisy są co najmniej dziwne, znając przebieg zdarzeń czyta się je jak zapiski osoby niezrównoważonej emocjonalnie. ale to moja prywatna opinia, nie jestem lekarzem.

Olga

Czyli są w firmie udokumentowane dowody na to co piszesz o jego zachowaniu podczas pracy u was? Bo jeśli tak to faktycznie troszkę może zdawać się to dziwne, że teraz ma pretensje o zwolnienie

@Olga

Tak, praca kierowcy jest ogólnie rzecz ujmując rejestrowana. Ale to są dane jakie posiada Właściciel firmy, nie ja - jestem pracownikiem, kierowcą. Poza tym gdyby w pisaninie Pana Przemka było choć połowę prawdy to chyba bez problemu założyłby sprawę w sądzie. Ale tak nie jest i to chyba wiele wyjaśnia.

Jestem pracownikiem od roku i nie mam zastrzeżeń do firmy. Pracuję na stanowisku kierowcy na trasach międzynarodowych a warunki pracy są następujące: - auto jest przypisane do kierowcy i nie starsze niż 2 lata, - po każdej trasie jest myte i serwisowane oraz naprawiane jeżeli kierowca zgłasza jakieś usterki, - karty płatnicze, karty do tankowania, nawigacja, - wynagrodzenie jest wypłacane w ustalonej kwocie i na czas, - trasy są dobierane z uwzględnieniem kondycji i umiejętności kierowcy, Tak więc według mnie nie ma na co narzekać jeżeli ktoś lubi ten zawód. Bonusów jest więcej ale nie będę tu wszystkich wymieniał. Pan Przemysław napisał ogólnie, że pracował do kwietnia i jedynie to jest zgodne z prawdą. A ja doprecyzuję: od marca. Tak więc przepracował 2 miesiące i został zwolniony z powodu nie wywiązywania się ze swoich obowiązków: spóźnienia na załadunki i rozładunki, narażanie firmy na kary finansowe, nieumiejętne planowanie trasy, niestaranne wypełnianie dokumentów przewozowych.

@Maciej Ł

W sumie to faktycznie, nie wzięłam tego nawet po uwagę. Widzę też, że już do niczego tu się nagle nie odnosi. Ale ogólnie to tutaj pracował, tak?

@Olga

Tak, pracował 2 miesiące i nie podołał swoim obowiązkom.

@Maciej Ł

To tu aż tak ciężko jest czy po prostu się nie nadawał? Można wiedzieć jakie to przykładowe obowiązki?

@Olga

Witam, w firmie GHT warunki pracy są normalne jeżeli nie bardzo dobre. Zlecenia są przyjmowane pod kątem umiejętności i doświadczenia kierowcy, często są z nim konsultowane - czy sobie poradzi (przeprawy promowe, odprawy celne), czy jest wypoczęty jeżeli ma być długa trasa a jak są dwa podobne zlecenia to nawet byłem pytany do którego kraju wolę jechać bo są podobne wartości. Kierowca ma umieć wymienić żarówkę lub koło oraz uzupełnić płyny eksploatacyjne typu płyn do spryskiwaczy czy dolać olej - od napraw jest serwis. Tak więc nie ma mowy o jakichś trudnych warunkach pracy - ja pracuję w tej firmie rok jako kierowca na trasach międzynarodowych. A podstawowe obowiązki kierowcy to poprawny załadunek towaru w określonym czasie, poprawne zabezpieczenie ładunku na czas transportu o raz bezpieczne dotarcie na czas do miejsca rozładunku - Pan Przemysław często miał problem z wybraniem i zaplanowaniem optymalnej trasy aby dotrzeć na czas rozładunku czy załadunku, nagminnie twierdził "...że nie da rady zdążyć...", poza tym potrafił nie odbierać telefonu przez kilka godzin a co za tym idzie nie można było zrealizować zlecenia w danym dniu czyli firma ponosiła stratę a wynagrodzenie trzeba wypłacić. Do tego dochodzi poprawne wypełnianie i pilnowanie dokumentacji przewozowej ale tu nie wiem czy były jakieś kłopoty czy nie. Pracował u nas dwa miesiące i nawet w tak krótkim czasie przestał dostawać zlecenia powyżej kilkuset kilometrów bo po prostu właściciele firmy bali się czy w ogóle dojedzie na rozładunek. I po dwu miesiącach pracy takiej jakości został zwolniony i to jest koniec historii. Mam nadzieję, że zaspokoiłem Pani ciekawość, pozdrawiam.

Przemysław Nowy wpis
@Maciej Ł

Tak ci powiedzieli jak masz mówić? Tyle lat pracuję w transporcie międzynarodowym że żaden przydupas firmowej rodziny nie będzie mnie oczerniać, informuje również że wszelkie komentarze i informacje są zbierane. A tobie młody kierowco życzę spijania więcej śmietanki. Aha a o moim losie zadecyduje sąd pracy

Olga Nowy wpis
@Przemysław

Czyli jednak do sądu to trafiło? Ciekawe co orzekną

Renata

Czy biznes pana Adriana w ogóle jeszcze działa? W każdym razie na pewno nie przy Rynku 2, tylko ewentualnie przy ulicy Powstańców Wielkopolskich. Byłoby miło, gdyby ktoś wyjaśnił te wątpliwości co do działania firmy pana Nowaka w Mogilnie, no i jej aktualnej siedziby też.

Zostaw merytoryczną opinię o Gastronomia Handel Transport Nowak Adrian - Mogilno

• Jak się pracuje w Gastronomia Handel Transport Nowak Adrian?

Zobacz opinie na temat firmy Gastronomia Handel Transport Nowak Adrian tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gastronomia Handel Transport Nowak Adrian?

Gastronomia Handel Transport Nowak Adrian
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Rynek 2
    88-300 Mogilno