Opinie o Robert Łukasik Zakład Usług Budowlanych w Trzemeszno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Robert Łukasik Zakład Usług Budowlanych. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Robert Łukasik Zakład Usług Budowlanych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Łukasik Zakład Usług Budowlanych w Trzemeszno

Ostatni komentarz, to słowa o niepłaceniu podwykonawcą i pracownikom. Choć KRS wyświetla, że firma funkcjonuje. Dostanę więc jakieś nowe info, czy zatrudniając się tutaj, jako zbrojarz-betoniarz miałbym kasę na czas? I ile by mogli płacić?

Wysterowany przez ZUB Robert Ł Nowy wpis

Uważajcie na tą firmę. Zaczynając z nimi interesy nastawiajcie się od razu na proces sądowy. Jeśli już decydujecie się na współpracę to wszystko potwierdzajcie pisemnie. Listownie tylko poleconym. Nie płacą podwykonawcom i pracownikom. Firma to jeden wielki wał

Edward Nowy wpis

Dużo tu zastrzeżeń co do firmy, głównie natury finansowej. Ale moją uwagę zwrócił wpis z imienia i nazwiska, mówiący o tym, że firma nie posiada zaplecza. Kto by uaktualnił te informacje i sprostował jeśli trzeba? Trudno o konkrety, skoro brakuje choćby strony internetowej. Jakie obecnie stwarzają warunki do pracy i zarobku?

Magdalena

dużo miałeś telefonów od pokrzywdzonych ? firma naprawdę jest niewypłacalna?

Wykonawca

Witam. Podobno jego firma wygrała przetarg na rozbudowę Szpitala Zakaźnego w Bydgoszczy. Czy w ogóle ta firma jest w stanie wykonać roboty za prawie 15 mln ? Jest sens z nimi rozmawiać ? Pozdrawiam

Zofia
@Wykonawca

Sądzę, że pyta Pan o to nieodpowiednią osobę a przynajmniej taką, która na pewno odpowie przecząco skoro przed firmą ostrzega. O obiektywne zdanie będzie chyba tu trudno ale chyba fakt, że wygrywa się tego typu przetarg już może o czymś częściowo świadczyć? To raczej spora odpowiedzialność...

Aga Nowy wpis

Dzięki za kontakt, przynajmniej już wiem co robić! A temu człowiekowi nie ma co ufać bo każdego przekręci na kasę! Powinien zmienić zawód i pisać bajki, może spłacił by chociaż część wierzycieli!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Robert Łukasik Zakład Usług Budowlanych odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Zastrzeżony

Trzymać się zdala od tego człowieka człowiek nie udcziwy i nie wypłacalny obiecuje a po zrobionej robocie urywa się kontakt z ta osoba uważajcie na niego!!!!!

Milton Inkaso sp. z o.o.

Proszę o kontakt osoby poszkodowane działaniami firmy Zakład Usług Budowlanych Robert Łukasik. mail: zarzad@milton-inkaso.pl

Zofia
@Milton Inkaso sp. z o.o.

A co po takim kontakcie z wami będzie można konkretnie osiągnąć? Myślicie, że uda się coś zdziałać?

mirosław mańka

Byłem kierownikiem budowy w tej firmie.Mam już trzecią sprawę sądową o oszustwa,podrabianie dokumentów.Firma absolutnie niesolidna,bez żadnego zaplecza.W razie pytań ,mój telefon 665171424

Janek

To bardzo niesolidny człowiek.Zalega mi z wypłatą już rok.Nie stawia się w Sądzie.Ostrzegam przed nim.

piotr
@Janek

mam tez problem z tym człowiekiem, szukam informacji czy jest to osoba mająca jakikolwiek majątek i warto sie z nia sądzić mój numer tel 668431911 będę wdzięczny za informacje i oferuje wspólne dochodzenie roszczeń , pozdrawiam piotr

Aleksandra
@Janek

Bardzo niesolidna osoba. Unika kontaktu, zamawia materiał za który nie płaci.

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Łukasik Zakład Usług Budowlanych - Trzemeszno

• Jak się pracuje w Robert Łukasik Zakład Usług Budowlanych?

Zobacz opinie na temat firmy Robert Łukasik Zakład Usług Budowlanych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Robert Łukasik Zakład Usług Budowlanych
  • Zieleń 86