Opinie o Auto Handel Auto Komis Lisiecki Mariusz w Niewolno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auto Handel Auto Komis Lisiecki Mariusz. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto Handel Auto Komis Lisiecki Mariusz o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Handel Auto Komis Lisiecki Mariusz w Niewolno

Karol Nowy wpis

Bardzo polecam. Profesjonalna obsługa, firma rodzinna, zgodnie z ofertą. Polecam.

Jarek Nowy wpis

Witam dzisiaj zakupiłem auto z komisu Pana Mariusza Lisieckiego i jestem z transakcji zadowolony zanim przyjechałem do komisu to już przez telefon byłem powiadomiony cobz autem było robione jak było uderzone dodatkowo bez problemów Pan Mariusz wysyłam mi zdjęcia jak było auto uderzone więc mogłem już zadecydować czy mnie tak uderzone auto interesuje.Polecam tego sprzedawcę mówi jak jest naprawdę i dba oto by klient był zadowolony

Adam Nowy wpis

Solidny sprzedawca. Nie czaruje mówi jak jest . W przypadku awarii auta natychmiastowa naprawa w ramach gwarancji. Jak jest potrzeba auto zastępcze natychmiast. Bardzo polecam

7841993581 Nowy wpis

Witam sprzedawca bardzo rzetelny uczciwy zakupiony samochód Honda Jazz byłam poinformowana że samochód by przetartay w nieznacznym stopniu sprzedawca udostępnił mi zdjęcia jak była uszkodzona więc mogłam spokojnie zdecydować o zakupie wszystkie pozostałe informacje były rzetelnie przedstawione bardzo cenie sobie ludzi takich jak Pan Mariusz który nie kłamie i nie wciska ubarwień tylko wszystko mówi o danym samochodzie ja jestem bardzo zadowolona z zakupu samochodu i mogę w 100% polecić te komis

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto Handel Auto Komis Lisiecki Mariusz? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Boria

Nie polecam. Samochód miał cofnięty licznik w książce serwisowej więcej już kilometrów niż na liczniku. A Pan stwierdził że nic nie wie na ten temat.

Krakusy od Citroena DS3

Sprzedawca bardzo rzetelny, uczciwy, serdeczny i pomocny. Samochód, który zakupiliśmy sprawuje się jak na razie bez zarzutu, Sprzedawca trudni się głównie samochodami sprowadzanymi z terenu Niemiec, Sprzedawca podaje rzeczywisty przebieg samochodu, szczegółowa informacja na temat niewielkiej kolizji pojazdu- udokumentowana zdjęciami. Pięcioletni samochód wygląda jak nowy, bardzo zadbany. Historia pojazdu nie jest ubarwiona. Komis przekazuje wszystkie dokumenty do rejestracji autka. My pokonaliśmy odległość 500 km ( w jedną stronę), po swoje wymarzone cztery kółka – opłacało się. Komis w Niewolnie 52 szczerze polecam każdemu, kto jest na kupnie używanego pojazdu. Sprzedawca na medal.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Handel Auto Komis Lisiecki Mariusz - Niewolno

• Jak się pracuje w Auto Handel Auto Komis Lisiecki Mariusz?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Handel Auto Komis Lisiecki Mariusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Handel Auto Komis Lisiecki Mariusz?

Auto Handel Auto Komis Lisiecki Mariusz
  • 52