Opinie o Microtech Group Marcin Wrzoskiewicz w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Microtech Group Marcin Wrzoskiewicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Microtech Group Marcin Wrzoskiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Microtech Group Marcin Wrzoskiewicz w Warszawa

Magda Nowy wpis

Niezwykle kłótliwa kobieta, kiedy wprost się mówi o ich opiniach w internecie zaczyna wyzywać od chorych psychicznie, polecam omijać bardzo szerokim łukiem. Kobieta wymusza czas na rozmowę, wymusza zawarcie umowy na odległość, nie informuje, że założenie wizytówki w google maps jest darmowe, podszywają się za firmę współpracującą z Google. Bezczelne wyłudzanie pieniędzy, nie ma co liczyć na zdrowy kontakt.

Niki Nowy wpis

Niepokojące informacje piszecie. Interesowała mnie praca w firmie ale teraz się zastanowię.

nikos Nowy wpis

sprawa trafiła na policje do spraw przestępczości gospodarczych

niko Nowy wpis

zapłaciłem .a teraz ide na policje i do prokuratury. zmieniaja tylko nazwe. siedziba wirtualna. ich niema .niema zadnego informatyka ,siedzi jedna baba i pier..li do tel.jeszcze zobaczymy!wasz (usunięte przez administratora) klient (usunięte przez administratora) a jak prokuratura nie pomoze to pojade do niej do domu i poprosze zeby mi oddala kase - sie zdziwi niech zobaczy jak to jest byc zdziwionym -nie odpuszcze !!!do zobaczenia -trafiłaś

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Microtech Group Marcin Wrzoskiewicz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Karol

(usunięte przez administratora)Umowa zawierana bez możliwości odstąpienia od niej, brak jakichkolwiek regefenrecji tej firmy w internecie oraz zero zadowolonych klientów. Po wpłacie pieniędzy zero kontaktu i brak wywiązania się z umowy na temat pozycjonowania mojej firmy. Odradzam, ludzie szukajcie opinii na temat firm z którymi zamierzacie współpracować.

Wojtek

Witam, u mnie to samo. Dzwonią, przedstawiają się i pytają o chęć kontynuowania i wyświetlania swojej wizytówki w Google Maps. Żałosne naciągactwo i żerowanie na czyjejś niewiedzy. Po odmowie, konsultantka robi się nerwowa i nie przyjemna. Odradzam

Oszukany

Widzę, że nie jestem jedyny. Firma krzak. Wykupiony adres wirtualny siedziby. Nie odbierają listów poleconych. Proponują odplatnie wizytówki Google, za przykrywką pozycjonowania jej pod wybranymi przez siebie frazami. Śmiech na sali. Współpracuja z firmą, która wpisuje twoja firmę do listy dłużnikow. Nie udostępniajcie im żadnych hasel Google. Cwaniactwo i naciąganie ludzi. Jedna osoba zajmuje kilka stanowisk, ponieważ dzwoni i przedstawia się jako pracownik kilku wydziałów, a to ds. marketingu, dział techniczny, reklamacji a na końcu nawet kobitka rzekomo z BIGu ma ten sam głos. Parodia. Cyrk na kółkach

Teraz firmą Microtech Marcin Wrzoskiewicz to SILVER TREE IT SERVICES Marcin Wrzoskiewicz. Uwaga oszustwo i wał na wale. Żądają od nas grubo ponad 3 tysiące, a nic jeszcze nie zrobili. Wyłącznie wplacenie pieniędzy pozwoli na uruchomienie usługi nowego produktu Google, zaś brak wpłaty powoduje według nich obowiązek jej uiszczenia mimo wszystko. Nagrywają rozmowy i dają odsłuchać ale tylko fragment od kiedy mówią czy wyraża Pan Pani zgodę na nagranie rozmowy, a to co było wcześniej o najnowszym produkcie Google i pozycji w TOP 5 wyszukiwarki Google po wskazanych frazach już nie ma. Omijajcie usługi tych firm

Webinar, mikrotech, silver tree to prawdopodobnie ta sama firma. Strona zrobiona na tym samym wzorcu. Nas próbowano oszukać z mikrotech na 3000zl. Po ich bezskutecznej windykacji wystawionej faktury podali nas do BIG. Odwołaliśmy się i nas wykreślili. Generalnie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Bartosz

Witam, jestem w takiej samej sytuacji. Równiez zostałem naciagniety na usługi tej firmy. Warunki umowy przedstawiane przez konsultanta nie zawierają treści o odstawieniu od umowy. Brak jakich kolwiek referencji tej firmy. W internecie można z znaleźć tylko takie same ostrzeżenia i wpisy naciagnietych (usunięte przez administratora) wlascicieli firm. Brak pozytywnych opinii. W dobrym momencie zaregowalem i nie dokonałem wpłaty. Teraz otrzymałem ponaglenie do zapłaty oraz info o wpisaniu do BIG-u. Również składam wniosek do organow ścigania przeciwko tej firmie. Oraz ostrzegam innych przedsiębiorców przed firma Silver Tree it Service & Sports Group. Do mnie zadzwonili z tego nr 501 871 295, ponaglenia wysyłają z nr 573 900 720.

Bartosz

Proszę o kontakt jestem w kontakcie na forum z innymi osobami, którzy również mają podobny problem. Mój mail : clean.engine (małpa) o dwa kropka pl

oszukana

(usunięte przez administratora)Opowiadają bajeczki o jakimś nowym produkcie, którego jeszcze nie ma, a tak naprawdę wszystko sprowadza się do Wizytówki w Google. Nie dość, że perfidnie (usunięte przez administratora) pieniądze to jeszcze psują dobry wizerunek firmy wpisując ją do BIG-u. Wielokrotne telefony, rzekomo z różnych firm windykacyjnych z reguły przez jedną osobę. Nie dajcie się nabrać. Nie płaćcie niczego. Nie przestraszcie się faktur. Jak już nawet wpiszą do BIG-u to też się da to wyprostować. Najważniejsze to się nie poddać. My zgłosiliśmy sprawę do policji oraz prokuratury oraz do firm, za których pracowników podawali się Ci ludzie,którzy do nas dzwonili próbując (usunięte przez administratora)płatności, a nimi byli. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie oszukiwać

Zostaw merytoryczną opinię o Microtech Group Marcin Wrzoskiewicz - Warszawa

Microtech Group Marcin Wrzoskiewicz