Opinie o Izolacje Wodochronne Budynków Jolanta Sochocka w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Izolacje Wodochronne Budynków Jolanta Sochocka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Izolacje Wodochronne Budynków Jolanta Sochocka o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izolacje Wodochronne Budynków Jolanta Sochocka w Warszawa

Ile jest zmian w Izolacje Wodochronne Budynków Jolanta Sochocka?

Jam Nowy wpis

Chyba nowa strona (usunięte przez administratora) iwb.waw.pl. Firmy z którymi rzekomo współpracuje nic o tym nie wiedzą i nie znają Jolanty S.

Maria

Poprawiła się kwestia wypłacalności? @Iwona tutaj napisała, że nie wypłacano pracownikom kasy. Ja szukam pracy, no ale wiadomo, z pensją:)

Iwona Nowy wpis
@Maria

Sochocka J. to QURWA i (usunięte przez administratora) klientów!!! i pracowników!!! to (usunięte przez administratora) a nie jakaś firma

Danuta Nowy wpis
@Iwona

No ładnie widzę się publicznie wyrażasz... :( Co konkretnie się u Ciebie stało, bo widzę, że od ponad roku już się tu udzielasz ale w dość sporych nerwach... Dałoby radę prosić o spokojnie wyjaśnienie sytuacji?

Iwona

F.H.U Slide-x 513 063 327 i 506 898 864 Jolanta Sochocka (usunięte przez administratora) ... ile jeszcze niespodzianek w internecie?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Iwona

UWAGA ta kryminalistka Sochocka ma nowa firmę. RENOVSTONE od posadzek marmurowych 0048 787 648 427 i 694 759 066

Igrek
@Iwona

Ta firma już wcześniej istniała. Wystarczy głębiej pogrzebać w internecie. Jeszcze ta obrzydliwa prukwa chodzi na wolności??

@Igrek

dzięki za info ... tak ta prukwa jeszcze chodzi po tym Swiecie

Patryk

Pani Jolanta na początku wydaje się kompetentną osobą. Dużo opowiada, jej strona internetowa wprowadza w błąd, że jest ona podwykonawca dużych firm. Umowa która daje do podpisania również wygląda dobrze. Oczywiście na początku wymusza zaliczkę. Problem zaczyna się pierwszego dnia. Prosta praca przy podłączeniu zbiornika na (usunięte przez administratora) z domem. Rura poprowadzona ze spadkiem w kierunku domu, źle połączone rury kanalizacyjne, zniszczona ściana zbiornika, rura kanalizacyjna wypadająca ze zbiornika. Mieli dodatkowo zabezpieczyć zbiornik od wewnątrz. Pomalowali kominek od szamba, resztę materiału zakopali obok aby pokazać puste wiaderko. Pani Jolanta w trakcie prac dzwoni 10 razy dziennie zeby zapłacić jej całość pieniędzy przed zakończeniem prac. Nie ma narzędzi, nie ma wiedzy. Na uwagi kierownika budowy reagowała agresja. Mnie jej niekompetencja kosztowała 2tys złotych i koszt materiału. Niestety jest niewypłacalna, ma windykację na setki tysięcy złotych. Ta pseudofirme należy omijac szerokim łukiem.

@Patryk

TAK SAMO U MNIE SIĘ DZIALO: ta kryminilistka ta (usunięte przez administratora) tak samo robi u kazdego klienta!!!

Jak wygląda sprawa grafiku w Izolacje Wodochronne Budynków Jolanta Sochocka. Czy pracodawca idzie na rękę?

Iwona

UCIEKAJCIE od tej kryminalistki - nie zna się na niczym, wymusza forsę przed robotami, nie daje forsy pracownikom, (usunięte przez administratora) klientòw!!! to poprostu (usunięte przez administratora) a nie firma!!!

Iwona

Jolanta Sochocka to bezczelna (usunięte przez administratora) nie jest budowlańcem, nie ma narzędzi, jednorazowi pracownicy (często z Ukrainy), zaczyna demontaz, kladzie=maluje pędzelkiem "izolacje" typu kiesol firmy Remmers, wymusza zaplatę z gòry i zostawia rozgrzebane roboty, bezczelnie obwinia klenta i udaje idiotkę, co nie rozumie sytuacji ... i mnòstwo innych bezczelnosci ... KRYMINALISTKA

@Iwona

Wymusza litość nawet płacze aby oszukać

Jak wygląda atmosfera i praca w firmie Izolacje Wodochronne Budynków Jolanta Sochocka w mieście Warszawa? Wiecie co nowego się u nich dzieje? Czekamy na nowe wieści odnośnie pracy!

Firma (usunięte przez administratora)a żerująca na klientach nie polecam tej firmy i właścicielki pracy nie zralizowana nawet w 1% Nie ma bladego pojęcia o pracach na poczatku ładnie mówi ale co do czego przyjdzie nie posiada nawet podstawowych narzędzi pracownicy wzięci z ulicy na szybkiego Pani ciągle domagała się pieniędzy najlepiej całości . Sprawa skończy się w sądzie .

@Adam

Popieram robienie sprawy tej oszustce i kryminalistce, robię to samo i im więcej ludzi oszukanych przez tego oszusta tym lepiej

Zostaw merytoryczną opinię o Izolacje Wodochronne Budynków Jolanta Sochocka - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Izolacje Wodochronne Budynków Jolanta Sochocka?

Kandydaci do pracy w Izolacje Wodochronne Budynków Jolanta Sochocka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Izolacje Wodochronne Budynków Jolanta Sochocka
  • Bielańska 4 lok. 30