Opinie o Olstar Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Olstar Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Olstar Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olstar Sp. z o.o. w Warszawa

Byłem

Firma wydaje się solidnym pracodawcą, rozmowa rekrutacyjna zrobiła na mnie pozytywne wrażenie no i zapewnienie Pana prezesa że o wyniku rozmowy zostanie się poinformowanym nawet jeśli będzie to negatywne rozpatrzenie aplikacji . No i na zapewnieniu się skończyło bo nikt się nie odezwał a wystarczyło by chociaż jakiś krótki e-mail że dziękujemy nie teraz a tak wyszło brak poszanowania człowieka i jego czasu więc nie polecam tym samym pracodawcy za brak minimalnej chociaż by kultury w tej kwestii, ciekawe co by było po zatrudnieniu czy by człowieka szanowali.

@Kierownik budowy

Panie kierownik budowy a czy ja pisałem że wszystkim kandytatom nie dają odpowiedzi czy tylko mi ? Jeśli dostałeś odpowiedź to bardzo dobrze może ktoś z firmy czyta to i się uczy że trzeba inaczej postępować w tej kwestii.

Jakie godziny pracy obowiązują w Olstar Sp. z o.o.?

Sylwia
@Byłem

A czemu mieliby pracownika nie szanować? W sumie to szkoda z tym feedbackiem skoro tak zapewniali. :/ Nie chciałeś sam z siebie się upomnieć?

@Sylwia

Pani Sylwio jeśli ktoś się zobowiązuje że poinformuję o czymś a tego nie czyni to dla mnie jest to brak szacunku do drugiej osoby . A zatem jeśli jest tak na rekrutacji to mam prawo domniemać że może być tak też podczas pracy , to tylko moje przypuszczenia które mogą być mylne. Pani zapewne jako pracownik w tej firmie może wie więcej i że takich sytuacji niema, jeśli tak jest to super. A to jest portal na którym można się wypowiedzieć o różnych etapach począwszy od rekrutacji ja po niej mam takie odczucia. Dziękuję.

Kierownik budowy Nowy wpis
@Byłem

Chciałbym się odnieść do poprzedniej wypowiedzi w kwestii rozmowy na której byłem. Rozmowa jak u każdego pracodawcy na zasadzie co i u kogo robiłeś i jakie masz oczekiwania finansowe. Firma raczej nie krzak bo biuro ok, kawa na wejściu i rozmowa z prezesem jednak po miesiącu mail że niestety ale wybrali kogoś innego także chyba nie jest tak źle z tym brakiem info

Byłem Nowy wpis
@Kierownik budowy

Czy zdarzają się nadgodziny w Olstar Robert Starzyniec?

Robol Nowy wpis

Za każda godzinę płacą nawet jak powyżej 10 godzin się robi nadgodziny a za to jeszcze w piątek wcześnie się kończy

Olstar Robert Starzyniec w mieście Warszawa poszukiwała pracowników na kosztorysant ubezpieczeniowy. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

Kierownik projektu

Ja byłem na rozmowie na stanowisko kierownika projektu.Rozmowa bezpośrednio z prezesem i wrażenie w miarę pozytywne ale zrezygnowałem ze względu na wyjazdowy charakter,głównie w dużych miastach inwestycje

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Olstar Robert Starzyniec na stanowisko Menedżer Projektu? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy pracodawca Olstar Robert Starzyniec motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nie powiem ale pracuje

Zmotywował jak dał jakieś stażowy dodatek dla tych co przekroczyli 6 lat pracy z tego co mówili to pare stówek wpadło co miesiąc

Posadzkarz

Zlecili mojej firmie posadzki w 2 lokalizacjach, odebrali bez zastrzeżeń a pieniądze zapłacili 2 dni przed terminem.polecam współpracę

Teresa
@Posadzkarz

A czy była normalnie podpisywana umowa na te usługi?

Posadzkarz
@Teresa

Przed wejściem była umowa a potem z kierownikiem podpisałem odbiór

@Posadzkarz

To super, w takim razie żadnych minusów we wspołpracy z firmą? :) Czy jednak jest coś do czego można się doczepić? :P

Agnieszka

Czy delegacje, o których dosyć często się tu pisze, są gdzieś daleko organizowane od Warszawy? I średnio ile dni się jest na tych delegacjach?

Kier
@Agnieszka

Wyjeżdża się w poniedziałek wraca się w piątek.robota po całej Polsce ale dietę płacà i hotel płacą

Joanna
@Kier

ten opłacalny hotel to chcoiaz taki ze nie boi się człowiek tam czegokolwiek dotknąc ? mozna spokojnie spac i uzywac wszystkiego ? czasem firmy każą spać w takich warunkach ze az sie odechciewa więc wolę zapytac jak jest tutaj?

Kier
@Joanna

Hotele normalne nienajtańsze z kuchnią i łazienką.nie jest źle

Honorata
@Kier

a to ile tej diety płacą, powiesz może? Mąż się zastanawia nad pracą tutaj..

Podwykonawca od elewacji

Polecam współpracę, robiłem 2 razy elewację.Dostałem umowę i pieniądze w terminie.Profesjonalna firma

zadowolony

Firmie nie można zarzucić niczego ale z pewnością nie każdemu odpowiada praca w delegacjach. Generalnie jest dobrze więc ja polecam!

Z brygady
@zadowolony

Firma od paru lat się mocno rozwinęła, pracujemy na kilku budowach jednocześnie a najważniejsze że cały czas jest robota i wypłata zawsze w czas

Agnieszka
@Z brygady

To dobrze, że pracodawca przestrzega prawa i wynagrodzenia są w terminie oraz, że macie pracę. Czyli pandemia nie spowodowała, że sytuacja w Olstar uległa zmianie? Plus chętnie się dowiem, ile godzin pracujecie i dni w tygodniu, skoro piszesz, że praca jest na kilku budowach. Jeśli możesz napisać, to super.

Z brygady
@Agnieszka

Nie było mniej roboty przez pandemię. Normalnie pracuje się od 7 do 17 od poniedziałku do piątku ale jak dłużej to za nadgodziny płacą a jak soboty to też płacą od razu

All

Firma ok, wypłaty na czas, płatność pół na pół jak wszędzie, roboty mnóstwo, atmosfera średnia. Non stop delegacje dlatego już nie pracuje. pozdrawiam, Grzesiek

Xyz
@All

Nie jest to firma dla leniwych. Jak ktoś chce do warunki bardzo dobre.

Xyz

Bardzo dobry pracodawca, wypłaty na czas.Praca w delegacji to fakt.Jednak szef uczciwy i sumienny.Jak ktoś chce siedzieć i nic nie robić w pracy to pewnie mu nie pasuje.

Magda

O co chodzi z tymi delegacjami? Czy jest ich aż tak dużo?

Magda

Czy jest możliwość awansu w tej firmie ?

Alek
@Magda

Żadnego awansu nie będzie.

Czy można w Olstar Robert Starzyniec liczyć na jakieś dodatki?

Alek

Nie. Żadnych dodatków nie będzie.

Radek

Świetna firma tylko żałuję, że nic nie można dowiedzieć się o pracy. Rekrutuje firma ?

Zostaw merytoryczną opinię o Olstar Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Olstar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olstar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olstar Sp. z o.o.?

Olstar Sp. z o.o.
  • Świderska 115