Opinie o Trio Line Polska Sp. z o.o. w Stęszew

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trio Line Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trio Line Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trio Line Polska Sp. z o.o. w Stęszew

Koronawirus Triovid-19

Czy ktoś wie kiedy zacznie działać te 5G bo czasami brakuje zasięgu jak oglądam 30 odcinek serialu Piesek Leszek siedząc w kabinie na klopie (swoją drogą to mogliby przewidzieć i przynieść do kibelka jakieś poduchy z magsow byłoby przyjemniej). Ciekawe kiedy menadżerowie lub Legget wymyślą żeby musieć chodzic w czapeczkach z folii aluminiowej, żebyśmy sie od niektórych debilizmem nie zarazili. Bo jeszcze tego tylko brakuje do wariactwa i przebranżowienia całej firmy na szpital psychiatryczny

świstak

trzy odbendzie siem impreza w delicjószu??????????? mam koronke do rozdania a wtedy wszyscy bedom w jednym mjejscó wynajela mńe konkórencja adriana z grodziska

Koronawirus Triovid-19
@świstak

Impreza będzie tak samo jak były podwyżki w kwietniu... Proponuje w grudniu zrobić jakąś flache przed odjazdem po pracy lub w trakcie ale weź ktoś chińczyka bo będzie nudno

Sewing

2 nowe przypadki ewa kater i beata szwalnia

Nieudacznik z trio

Zona mnie krytykuje i sie śmieje ze pracuje w trio. Jestem nieudacznikiem zyciowym to fakt. Widziala loterie na epoznan zdjęcia ze strajku filmiki jak sa malowane skory pisakami wie ze moi kumple sa codziennie nagwizdani .Szwagier zarabia 2razy tyle jako monter kablówki ,ja na centralnym mam 2600 a duża odpowiedzialność. Wyzysk większy niz w amazonie

Operator Koparki

Rekrutacja przez znajomosci- pod firmę, lub bez znajomości przez agencję

Jeśli agencja - pytają o wszystko, jeśli przez znajomosci odrazu do firmy - nie pytają o nic

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Polityka

Ktos wie co z giertyszkiem dostal areszt czy jutro tego balwana trzeba oglądać na hali

Lysy

Właśnie jestem po wizycie mam koronkę jutro ja przyprowadze do trijo łajno nie chce stracić premii musze miec na pewne rzeczy

Ooo

Nie widzialam go dzisiaj na kwarantannie jest (usunięte przez administratora)jeszcze i ucieka przed CBA kase wyprowadzil i za traktowanie pracownikow na centralnym i szwalni juz dawno powinien byc wywalony

Krychu

Trzeba wyjsc znowu na parking postrajkowac jako tapicer dostałem za wrzesień 5400 a liczyłem na 5900 ogolnie leje z ranerow i planistek za 3 tysiace to bym z kibla nie wstał

Cfaniaczek

Na varierze jest korona?

nić
@Cfaniaczek

na varierze 3przypadki muuto 2 magazyn 2 szwalnia 2 ale oczywiscie zamiatane pod dywan bo slupki najwazniejsze znam te wszystkie osoby ktore maja bo jesteśmy jedną paczką znajomych zgłosiłam to do inspekcji pracy ze firma dopuszcza pracowników z covidem do rpacy

Zaniepokojony
@nić

Skąd masz takie informacje?

Normalnym Pracownik
@nić

Nikt nie ma Covid na varierze. Jedna osoba będzie miała wykonane testy , brak wielkich objawów tylko przeziębienie ale na testy wysyłają. Osoby piszące takie bzdury powinny być namierzane przez administratora i wyciągane powinny być konsekwencje prawne. Poza tym widzę że mnóstwo ludzi ma dużo do powiedzenia , odnośnie protestów itp. szkoda że jak protesty się odbywały to wszyscy stali z tyłu i burczeli pod nosem a tylko kilku liderów potrafili rozmawiać i przestawiać argumenty. Macie problem ? Idźcie do biura Tomek nie gryzie a nie wylewacie tutaj swoje żale jak dzieci. A jak się nie podoba już tak bardzo to zmieńcie pracę, trochę odwagi.

Dzik

Jakich mas przyjaciół gdzie ??? Co za bzdury . Zawsze wiedziałem że w trio panuje jedna wielka atmosfera plotkarska i zazdrość itp. ale teraz to już ręce opadają . Ludzie puknijcie się porządnie w głowę i przestańcie opowiadać bzdury . Nic się nie dzieje na ploty chodzą takie...

Normalnym Pracownik

XD - to jedyne co mogę napisać widząc takie wpisy . Trzymaj się kolego

Ch nep muuto fh

Czy ktos moze ogrzać i pociupciać kichawe końską ???? Może przestanie denerwować ludzi tylko kto sie w tym sprawdzi

Planning

Setne ogloszenie na planistkę nie polecam nikomu zarobki takie same jak na kasie lub w zabce za robienie hot dogow a wiele spraw na głowie i duze wymagania zalosna firma odeszlam juz dawno.

Do roboty

To (usunięte przez administratora)zeby ci bylo cieplo a nie w kiblu kilka godzin dziennie klimatyzatory sa po to zeby wam bylo zimno i jak wracacie z koryta to efektywniej pracujecie sznela sznela

Cfaniaczek

Gdzie kartki od wypłaty się pytam!?

Bar
@Cfaniaczek

Sznela sznela do roboty a nie gdzie kartki robole robic

Kuuu rwa deee bile z katera

Kilkanascie sztuk do poprawy wszystkie za duze cykacz im 5 razy mowil z jakiego szablonu maja wyciac co za paranoja

Produkcja

A mażę znowu musimy wyjść na trawkę tylko teraz rozmowa z Bjornem lub kimś z Legeta

Magazyny
@Produkcja

A gdzie te zebrania co miały być raz w miesiącu

Najwyzszy
@Produkcja

A po co chcecie wychodzic? Na ćmika czy w jakim celu? Do roboty!!!

Strajkujący
@Magazyny

Zebrania są planowane i odwoływane. Ale są.

Kichawa błońska

Czy ktos moze spakować kichawe błońską i wysłać w kartonie do danii żeby nie trzeba było jej ogladać i z nią rozmawiać????? Przewidziana nagroda

Kichawa końska
@Kichawa błońska

Kichawe blonska to jak najdalej najlepiej na syberie za dobra flaszke i golonke na nepie ja spakujemy w karton i odfrunie raz na zawsze

Kicha Wa
@Kichawa końska

Dam dwie flaszki i dwie golonki jak znajdziecie jeszcze jeden karton na tego,na którego gwizdaja na każdej firmowej zabawie

kandydatka

mam pytanie co kilka tygodni jest ogloszenie na prace jako operatorka lub operator maszyny do krojenia materialow pracowalam kilka lat na podobnym stanowisku ale czestotliwosc tych ogloszen wskazuje ze cos tam jest nie tak dajcie znac czy warto wysylac cv dziekuje

Rekrutacja
@kandydatka

Oczywiscie! Trio Line to firma z olbrzymimi tradycjami. To rodzinna firma, ktora pozwala pracownikowi rozwijac sie. Atomsfera jest niepowtarzalna. Najnowsze technologie, sprawdzone metody zarzadzania i wspaniala kadra menadżerska powoduje, ze ludzie chetnie tu przychodza i zostaja na dlugie lata :) Do zobaczenia juz wkrotce!

badziewie
@Rekrutacja

nie sluchaj tych klamstw widac ze ktos z kadr to pisał lub ktoś ironiczny rotacja jest bo nikt nie chce pracowac w tym (usunięte przez administratora) teraz jeszcze nam przestawili maszyny i co chwile cos nie dziala same glupie pomysly do tego badziewia nie składaj cv szkoda nerwow ostatnio skakalismy miedzy kablami nie bylo jak przejsc do tego 2zmiany i siedzenie do polnocy jak zmuszaja bezprawnie kazdy by najchetniej odszedl ostatnio jedna składajaca zlozyla wypowiedzenie to ja nie wiem czym przekonali i zostala

senior operator
@badziewie

cały czas sa ogloszenia jakis (usunięte przez administratora) sie trafi co przyjdzie do tego badziewia maszyny co chwile nie dzialaja trzeba bylo przeskakiwac przez kable jest tyle innych firm nie skladaj do tego przedszkola zarobki mniejsze jak w zabce

operator
@senior operator

jak byl marcin august to jeszcze bylo fajnie na katerach teraz to badziwie i jeszce dostalismy osla ktory byl wygwizdywany co roku na balecie delicjusza i sztywna deske paranoja wracajcie panowie i ratujcie ten balagan

Czy jest jakiś autobus pracowniczy ?

muuuuuto

wpisy o kichawie sa usuwane caly czas to prawda ze kichawa z piggi z howe sie cmokaja wieczorami takie info dostalem dzisiaj na howe zadnej bym nie tknal kijem

kks

jeszcze do tego jej siora deska do prasowania i sie robi namietny trojkat jak w meksykanskiej telefonoweli tyko ktora z nich bedzie robila za faceta

groclin
@kks

hehe zawsze ta robi za faceta co jest najbardziej męska obok grodziska jak sa 2 lgbt to jedna ma dziary i bandazem obklejona a kto wyglada i ma glos jak facet osa powrócił i pisze komentarze odwiedz dawnych kumpli z cha i nepa tesknimy

centralny i bufor

ta firma jest niepowazna na centralnym buforze nie mamy ludzi mocy przerobowych a na katerach po 10osob na zmianie co chwile wolne dostaja bo nie maja co robic i zmiany odwoluja kpina z nornalnych pracownikow a pozniej ze mamy zaleglosci i cos nie jest wydane na produkcjach i pretesne wystarczy dac kogos do pomocy wspaniale decyzje bartoszka jednego i drugiego i babochlopa z katera

@centralny i bufor

A juz niedlugo kolejne roboty zamiast wozkowych :)

Bufor
@:)

Jak kolejne roboty ?

Jurek
@centralny i bufor

Skocz zobaczyć do kibla tam napewno kogoś znajdziesz do pomocy ????

Nep

Mam hemoroidy co radzicie teraz dłużej byc na hali czy jeszcze dluzej w kibelku prosze o porade

Zostaw merytoryczną opinię o Trio Line Polska Sp. z o.o. - Stęszew

• Jak się pracuje w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trio Line Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 296.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 271, z czego 28 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trio Line Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trio Line Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 290 ocen.
  • Składowa 5
    62-064 Stęszew

Trio Line Polska Sp. z o.o.