Opinie o Trio Line Polska Sp. z o.o. w Stęszew

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trio Line Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trio Line Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trio Line Polska Sp. z o.o. w Stęszew

Czarna

Znajoma ze szwalni dostała ultimatum albo przyjdzie z covidem i nikomu nic nie powie albo w listopadzie bedzie musiała szukać pracy ma nadrabiać szycie wykrojow z weekendu

Moherek pisowski
@Czarna

Ja mam kowida nie czuje smaków ale do roboty chodze dalej bo w pracy moge pić a w domu mnie żona goni. Zołądkową gorzka setunia najlepsza na szybki powrot do zdrowia , wpisał mi ją w diete moj trener personalny spod zabki. I tak to wszyscy beda mieli nie ma sie czego bać

Leniwe darmozjady

Covid podkreslil to o czym wieloletni pracownicy mowili od lat w trio jest tyle pasozytow co nic nie robia i sa zbędni teraz wielu osób nie ma i co z tego tak samo jak wcześniej tomeczek nie narzekaj pozniej ze firma nie ma kasy jak to twoja wina i zywisz darmozjadów zatrudnij Jeszcze pma do kuchenki mikrofalowej i do trawnika jak ich za malo

Hmm

A dlaczego określasz, że donoszą.. Rolą tych osób jest koordynacja i zgłaszanie nieprawidłowości przełożonemu. Jeśli wg. Ciebie donoszą, znaczy to, że mają na co. Gdybyś prawidłowo i uczciwie wykonywał swoje pracę, nie byłoby "donoszenia".

Skandal

Idzcie na szwalnie przyszła z kowidem a miala byc na kwarantannie!!!!!

Wieloletnia pracowniczka

Dostałam dzisiaj wyniki niestety ..... pozytywny poza bolem glowy nie mam objawów zadzwonilam do przelozonego z tym a on ze nie ma mowy o wolnym bo sa duze zaległości a nikogo teraz na zastepstwo nie znajdzie i ze nikogo nie zaraze tylko mam mieć maskę cały czas jutro ....

?
@Wieloletnia pracowniczka

Jak może ci kazać przyjść skoro test jest pozytywny to automatycznie ta informacja jest przekazywana do sanepidu i zostaje nałóżona 10 dniowa izolacja?

Operator Koparki

Rekrutacja przez znajomosci- pod firmę, lub bez znajomości przez agencję

Jeśli agencja - pytają o wszystko, jeśli przez znajomosci odrazu do firmy - nie pytają o nic

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kowid

6 nowych przypadków szwalnia bufor nep ziomek przyszedł z kowidem bo mu nie chcieli dac podwyżki buhahaha jedziesz z nimi mi dal znać zebym sie nie zblizal a resztę mamy gdzieś

Bezobjawowy covid
@Kowid

Jade jade smarkam gdzie sie da i kaszle jest wyzysk to bedzie za kare wiecej osób w koronie skończyły sie żarty i chamskie traktowanie

pgo
@Kowid

Kto z buforu ma Covid? Bo ja na centralnym pracuje i nie wiem kogo omijać?

Antypis trybunal

W większości firm kobiety dzisiaj wzięły wolne oczywiście (usunięte przez administratora) z trio sie boją wstyd!!!!!!!! Jesteście zalosne

AntyPis
@Antypis trybunal

A co to da?jak myślisz co pisiury obchodzi czy będziemy w pracy?

Anty.B.

Zamiast go zabrać dają mu więcej. Rządzi już połowa firmy!

Szycie

Ruchy ruchy do roboty nie chce słyszeć ze ktoras weźmie jutro wolne i będzie strajkowac wykroje czekają do szycia do roboty nie interesuje mnie ogolnopolski strajk zajmijcie sie praca a nie wspieraniem idio tek takich jak wy

Tapicernia

Podsumowanie ostatnich miesiecy strajk 300osob na parkingu loteria w trakcie epidemii ktora została hitem Internetu zabranie 20% premii pomimo ze pracy bylo tyle co zawsze chodzenie 8godzin w masce gdy wykonujemy prace fizyczna zwolnienie szwaczek na oczach całego działu placenie za milczenie odnośnie pozytywnego wyniku testu na covida uciecie minut akordowych zastraszanie i mobbing

Ciemnastrona
@Tapicernia

Jestem pracownikiem trio i tez nie pochwalam ostatnich działań i decyzji które podejmują na górze lecz jeszcze bardziej (usunięte przez administratora) mnie tacy jak Ty Jeżeli Ci tak bardzo źle to na (usunięte przez administratora)iedzisz w tej firmie. Nikt nikogo nie trzyma na siłę.. siedź dalej na (usunięte przez administratora) i wylewaj swoje żale na portalu internetowym

Tapicernia
@Ciemnastrona

Gdyby nie wirus wiele osob by odeszło z trio ale teraz więcej firm zwalnia niz zatrudnia wiec trzeba przeczekac a to nie sa zale co pisze tylko fakty

Alle
@Tapicernia

Każdy mowi ze odchodzi a 90% zostaje po co te gadanie

Siwy

Firma zarobiła w październiku 24mln na czysto a wy dalej słuchajcie bajeczek ze jest malo zamówień buhahahaa 8ogloszen na pracuj pl tyle maja kasy ze nowych co chwile przyjmują

Jjjj

Katery pianek zarazily caly centralny i dev 7osob dzis robilo testy i wyszlo pozytywnie

?
@Jjjj

To licząc jeszcze jakieś poprzednie wpisy do daje kilkanaście przypadków o których się nie mówi pytanie do jakiej ilości zarazeń będą ciągnąć produkcję? Chyba że po prostu siła rzeczy ludzie się tak rozchoruja i nie dadzą rady przyjść do pracy, niestety :-( najgorzej że rodziny będą cierpieć jak złapią to świństwo

Nep

Ale jaja pracownicy z covidem sa opłacani zeby sie nie wygadac i praca szla caly czas żeby realizować wysyłkę. Kumpel z variera dostal tysiac złotych zeby nie mówić o chorobie a ludzie którzy mieli z nim kontakt nie szli na kwarantanne. On ma pozytywny wynik i pracuje cały czas bo ma malo objawow.

Kamila
@Nep

I do tego firma kłamie ze ktos jest na kwarantannie albo jest przeziębiony a to kowidowcy którzy zarazali innych, napisalam do inspekcji pracy.

Pojeby

Jak wam firma nie pasuje to co tu jeszcze robicie, znajdziecie sobie inna prace, nikt was tu nie trzyma, żalicie sie tutaj bo jesteście zwykle pizdy, wymyślacie jakie niestworzone historie wyjęte z dupy i myślicie ze ktoś w nie uwierzy ? Jesteście żałośni ludzie śmieją sie tylko z tego jacy (usunięte przez administratora)tutaj wypisują

Fiber

Kumpel z grodziska chce zmienic prace ale odradzilem mu trio srajn na pracuj pl jest wiele ofert bo nikt juz nie chce pracować w tym syy fie oszukali nas i państwo ze mieli mniejsze dochody i zabrali 20% dlatego nigdy więcej sobót i niedziel 8h na na muuto i do chaty szanujcie sie robo le

Aac

W weeekend wpadnie inspekcja pracy nieprzestrzegane przerwy pomiędzy pracą a odpoczynkiem w domu jak ktoś sie nie wbije w niedziele to kara dla firmy i inspekcja na głowie

Frajerzy

Ci co najbardziej szczekali podczas strajku teraz będą lazic w sobote i niedziele buhajha jestescie zalosni ja 6 14 potapiceruje 5godzin reszta sciema i do chaty a wy robolki ladnie pracować

bufor

7 nowych przypadków 4 szwalnia muuto 1 dev 1 planistka 1 a nadal musimy chodzic do pracy bo licza sie slupki wyzysk!!!!! i do tego brak poszanowania człowieka

beata
@bufor

ci co najmniej robią siedzą na pracy zdalnej lub nie schodzą na dół a my jak seniorzy zarazamy sie jeden od drugiego pisze do inspekcji pracy ze firma wie o przypadkach wirusa a nie puszcza osob ktore siedzialy obok na kwarantanne

Kichawa

Ja wam pokaże ... obiboki triolajnowe

Koronawirus Triovid-19

Szczerze mówiąc, moim skromnym zdaniem, nie będąc sentymentalnym, oczywiście bez obrażania czyjejś osobistej opinii, która myśli inaczej, z mojego punktu widzenia, ale także patrząc na tę sprawę z innej perspektywy i nie potępiając niczyich poglądów i starając się obiektywnie ocenić, a biorąc pod uwagę każdą podobną opinię, myślę, że nie mam nic do powiedzenia.

Koronawirus Triovid-19

Czy ktoś wie kiedy zacznie działać te 5G bo czasami brakuje zasięgu jak oglądam 30 odcinek serialu Piesek Leszek siedząc w kabinie na klopie (swoją drogą to mogliby przewidzieć i przynieść do kibelka jakieś poduchy z magsow byłoby przyjemniej). Ciekawe kiedy menadżerowie lub Legget wymyślą żeby musieć chodzic w czapeczkach z folii aluminiowej, żebyśmy sie od niektórych debilizmem nie zarazili. Bo jeszcze tego tylko brakuje do wariactwa i przebranżowienia całej firmy na szpital psychiatryczny

świstak

trzy odbendzie siem impreza w delicjószu??????????? mam koronke do rozdania a wtedy wszyscy bedom w jednym mjejscó wynajela mńe konkórencja adriana z grodziska

@świstak

Impreza będzie tak samo jak były podwyżki w kwietniu... Proponuje w grudniu zrobić jakąś flache przed odjazdem po pracy lub w trakcie ale weź ktoś chińczyka bo będzie nudno

Sewing

2 nowe przypadki ewa kater i beata szwalnia

Zostaw merytoryczną opinię o Trio Line Polska Sp. z o.o. - Stęszew

• Jak się pracuje w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trio Line Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 293.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 28 to opinie pozytywne, 169 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trio Line Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trio Line Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 290 ocen.
  • Składowa 5
    62-064 Stęszew

Trio Line Polska Sp. z o.o.