Opinie o Trio Line Polska Sp. z o.o. w Stęszew

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trio Line Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trio Line Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trio Line Polska Sp. z o.o. w Stęszew

Mika Kojonkowski

Dzien dobry. Znalazlem informacje, ze jestescie Panstwo skandynawska firmą meblowa. Czy bylibyscie zainteresowani otwarciem przyzakładowej szkólki bobslejowej?

Omijac

Caly czas jest ogloszenie na junior shift coordinatora nikt tu nie chce przyjść odradzam wszystkim najgorsze (usunięte przez administratora) pracownicy co sa w firmie wiele lat nawet nie chca byc brygadzistami i wola zostac operatorami niz sie uzerac z poojebanymi bartusiem i hermafrodytka decha w ogłoszeniu info ze przyjazne srodowisko pracy ale sie nasmialysmy przy tym z koleżankami obok z szycia takie przyjazne ze w roku jest z pięciu brygadzistow jak chcecie sie przekonac jak wygląda praca na tym stanowisku to poczytajcie wpis użytkownika DAWNA to wpis naszej byłej brygadzistki Eli ,Elcia dobrze napisałaś sama prawda

Torba
@Omijac

Jest podwyżka jest impreza. Dlaczego tak odchodzicie? Tak dobrze tu mamy. Jak bank nam wyda kasę na nowy rok to będziemy mogli ville zakupić. Nikt z nowych pracowników nie chce zostać, strych pracowników się nie szanuje ochoch.

Tajger

Rozwazam powrot :)

GOCHA

Wracam moje drogie Panie szykowac mi maszyne:)

Boa oko
@GOCHA

Która, która? Bo masz 3 do wyboru.

Operator Koparki

Rekrutacja przez znajomosci- pod firmę, lub bez znajomości przez agencję

Jeśli agencja - pytają o wszystko, jeśli przez znajomosci odrazu do firmy - nie pytają o nic

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
News

Od stycznia ma byc tylko praca zdalna. Komponenty, wykroje, kartony beda dowożone Scanią do domow pracownikow, a na koniec dnia beda zbierane gotowe krzesla.

0bóz
@News

Tu wszystko jest możliwe juz byla loteria na epoznan strajk na parkingu największych deebili przesuwanie na inne działy robienie zdjęć jak ktos byl na cmiku w czasie przerwy pare miesiecy babochlop nam nie mówiła cześć po czym to my mieliśmy spotkanie z dyrektorami zamiast ona wylot za takie traktowanie pracownikow którzy ratowali wysyłki akordowi wbijali nadal wbijaja zawyżone minuty a nam uczciwym próbują mieszać przy wypłacie szkoda ze ten covid bo ponad 5lat to juz za duzo w tym goównie i chcialbym odejść do tego no i najwieksza kradzież tapicerki mielismy mega to wszystkim obniżyli etaty zeby okraść rzad kichawa zastraszala kumpli obok ze kary za brak nadgodzin

Dawna

Śmiechu warte . Byłam pracownikiem Trio Line Polska Sp. z o.o. wyzysk totalny . Pracowałam na krojowni , dział Catery , praca dwu zmianowa , nadgodziny , maszyny ustawione na wysokie obroty , wykroje niezgodne z szablonami bo przyspieszone , ale najważniejsze metry , (usunięte przez administratora) Chciałam się zwolnić ale nie chcieli mnie zwolnić , więc podpisałam zwolnienie za porozumieniem stron bo miałam dość tej firmy ,(usunięte przez administratora)

Lgbt

Na varierze jeden dostsl tysiaka zeby nie szedl na 14dni kwarantanny mimo ze jego partnerka ma bo beda za duze tyly boze widzisz i nie grzmisz

Ukłon
@Lgbt

Logicznie patrząc, jak może przyjść do pracy mając kwarantanne skoro jest to kontrolowane? Czasami już takie głupoty piszecie.

Czytaj deebilu
@Ukłon

Nauczyc sie czytać jego partnerka jest na kwarantannie a oni 24h poza praca ze sobą

?
@Czytaj deebilu

No wlanie tylko w przypadku zdiagnozowanego covidu sanepid dzwoni i pyta o osoby z nia przebywajace które powinny obecnie trafić na 17 dni kwarantanny chyba ze powiedziala ze mąż z nia nie mieszka ale jak przebywaja razem 24 h odjac czas spędzony w pracy to sanepid został zle poinformowany

X
@?

Nie broniąc firmy bo możliwe ze takie praktyki jak płacenie pracownikom dodatkowej kasy się odbywają ale tego nie wiem to jeżeli każdy by zglaszal objawy w celu wykonania testu chociaż z tym tez może być ciężko przy tym w jakim obecnie jest nasza służba zdrowia i zglaszal osoby do sanepidu które powinny odbyć kwarantanne to trio nie miało by nic do gadania bo jeżeli odbyła by się kontrola domowa to osoba na izolacji miała by problemy a nie firma, i przynajmniej by nie było roznoszenia tego syfu na inych

Gro

Dystans dezynfekcja maseczka na szwalni i krojowni tez jest zasada DDM Dyzio deebil na czele Deska i Matoł rudy miala byc fabryka wykrojow a jest popelina i wytwórnia syfu wszytko opoznione i krzywe mimo ze setki razy cykacz im mowil jak maja ciac wezcie tych oslow wywiezcie na taczce

Tajger

Rozwazam powrot :)

Szwaczka
@Tajger

Tylko nieudacznicy wracaja gdzie sobie nigdzie indziej nie radza trio bierze wszystkich jak leci byle ktos z rodziny albo iq 50 w trio rekrutacja wygląda tak co pani/pan umie? Nic . Te miejsca sa juz zajęte,(usunięte przez administratora)

Kasa

Nie ma podwyzek to sa kradzieze skończylo sie wyzyskiwanie i praca do nocy za grosze

Aha
@Kasa

To po co pracujesz jak za grosze?

Ogłoszenie

Mialam miec rekrutacje zdalnie ale jak poczytalam opinie o tym gówn ie to zrezygnowalam zrobiłam wywiad środowiskowy i ta firma to mul i wodorosty

Happy

Kiedy odbędzie się loteria nagród świątecznych ? (usunięte przez administratora)

Ty osle
@Happy

Możesz wygrac prace w sobotę i nadgodziny jako baran który skończył tylko podstawowke mozesz tylko to lub ewentualnie mozesz być managerem szwalni bo dla niego 5 plus 5 to 11 wiec sie dogadacie

Covid

Jak wygląda sytuacja w firmie odnośnie zakażeń pojawia się nowe przypadki czy jakoś to się unormowało? Czy jest poprostu brak informacji?

Wirus19
@Covid

Ponad 30 osob z kowidem wiele co miało kontakt z zarazonymi pracuja caly czas zamiast iść na kwarantanne sa opłacani za milczenie bo produkcja jest najwazniejsza ogolnie same kłamstwa zebysmy wiedzieli jak najmniej bo wysylka i wyzysk ważniejszy od zwyklych robo li moj znajomy dostal 1000zł zeby nie szedl na badania i kwarantanne a nie mial smaku 3dni i pracowal obok kowidowcA do tego groźby ze straci prace jak sie wygada

Wyzysk mobbing zalamana

Magda która pracowala na katerach jako jedyna w firmie bardzo dobra operatorka na maszynie która tnie sķory ale także na maszynie które tnie materiały zostala wczoraj zwolniona bez powodu przez najwieksze (usunięte przez administratora) firmy bartoszka jak i donosicielke która poza kablowaniem robieniem fotek i kowidem ktory rozniosła po firmie niczym innym nie może się pochwalić. Pomimo wielu sobót i nadgodzin które magda przepracowala to sie nie liczy powód ze nie chciała kilka razy zostać do 2 w nocy.W czasach covida ciągła praca po 12h jest tragiczna deska oczywiście nagadala i dodala od siebie bajek i doszło do zwolnienia. Teraz jak jest pracy od zaje bania musimy nadganiac brak magdy i jeszcze nas czeka szkolenie melepet bo tylko tacy teraz przylaza na kattery nikt normalny nie przyjdzie za te frytki i opinie w necie i znajomych przychodza same melepety z odpadu

Eve
@Wyzysk mobbing zalamana

Chore ze toleruja te niziny spoleczne co tak traktuja stałych pracownikow

Kocyk kucyk pop
@Wyzysk mobbing zalamana

(usunięte przez administratora)Magda bunt na statku. "Eve" Pani Ewo podziwiam twoj tok myślenia a raczej jego brak. Ale to zabawne

Mobbing na katerze

Na katerze nas zastraszaja ze jak nie będziemy pracować od 14 do 2 w nocy to czekają nas kary i praca non stop po dwanascie godzin szefie albo robisz z tym porządek albo znowu bedzie na epoznan artykul ale tym razem o groźbach zastraszaniu i zmuszaniu do pracy fizycznej po dwanascie godzin w masce podczas pandemii

Moc
@Mobbing na katerze

Przeciez sami chcecie zostawać do 2 a jak nie do 2 to do 24. Jestescie (usunięte przez administratora) hehehehe

topspin
@Mobbing na katerze

bylo super do czasow marcina i eweliny wszystko sie popsulo jak przyszli latem(usunięte przez administratora)k o ktorym szkoda pisac bo cala firmie wie jaki jest i i sztywny kij od mopa do tego jeszcze wrocila z kowidem która jest zbędna i nam tylko szkodzi i grozi grafikami po dwanaście godzin nie wiadomo po co ona jak jest (usunięte przez administratora) ręce opadają notujemy najgorsze wyniki w cięciu przez nich bo nikt nie chce z nimi pracować(usunięte przez administratora) to ze nie odebrali im katerów i zwolnili po tych fatalnych wynikach w ostatnich miesiacach swiadczy tylko o dyrektorach i (usunięte przez administratora)ukladach panujacych w firmie

Kiiki

Nikt z gory, duzo osob ma swoje opinie na temat niektórych ludzi duzo osob tu się przewinelo duzo osob widzi co się dzieje ale co do 2 za czasów (usunięte przez administratora)byście pracowali do 4

A.

Do ludzi szukajach pracy z dobrego serca nie skladajcie cv jako operator operatorka maszyny lub shift coordinator!!!! 2700 netto zeby zarobic trzeba siedzieć do północy jak niewolnik do tego 2zmiany i przymusowe nadgodziny do północy co chwile szukają bo nikt nie chce robić albo odchodzi do tego szef jeb niety znienawidzony przez cala firme

Tragedia
@A.

Sama prawda odradzam kończy sie okres próbny i uciekam z tego balaganu najgorsza praca jaka mialam na tych zalosnych katerach

Ikea

Dzien dobry, czy moglibyscie dla nas produkowac meble? Nie mam kontaktu do władz firmy wiec pisze tu bo na pewno zaglądają tu wysoko postawieni pracownicy. Pozdrawiam, Szwed ze Szwecji

Firma śmieciowa
@Ikea

Tak możemy ale outletotwe meble gwarantujemy pineski w tylku nierowne nogi klient zamowi czerwone dostanie niebieskie skory malowane pisakami albo tak jak bylo u rudego na howe ze wyslalismy wiecej krzesel niz klient zamówił strzalki w odwrotnym kierunku itd

Harry z filipin
@Firma śmieciowa

Witać! Ja mieć agencja pracy tymczasowej Manilla - Poland w Phillipines. Sprzedawac dobry pracownik do Polska. Moje pracować juz bielany wroclawskie amazon katy wroclawskie same profesjonalne firma i zadowolona szef. Moja workers za 1200 zł brutto pracowac trio line, umiec pisac pisaki po skora szyć na maszyna i na migi dogadac sie. Tansza jak ukrainian and polish. I nie pic malpek nie brac drugs. Skontaktowac sie ze mna. Best regards. Harry Gauayiano Roja

Czarna

Znajoma ze szwalni dostała ultimatum albo przyjdzie z covidem i nikomu nic nie powie albo w listopadzie bedzie musiała szukać pracy ma nadrabiać szycie wykrojow z weekendu

Moherek pisowski
@Czarna

Ja mam kowida nie czuje smaków ale do roboty chodze dalej bo w pracy moge pić a w domu mnie żona goni. Zołądkową gorzka setunia najlepsza na szybki powrot do zdrowia , wpisał mi ją w diete moj trener personalny spod zabki. I tak to wszyscy beda mieli nie ma sie czego bać

Leniwe darmozjady

Covid podkreslil to o czym wieloletni pracownicy mowili od lat w trio jest tyle pasozytow co nic nie robia i sa zbędni teraz wielu osób nie ma i co z tego tak samo jak wcześniej tomeczek nie narzekaj pozniej ze firma nie ma kasy jak to twoja wina i zywisz darmozjadów zatrudnij Jeszcze pma do kuchenki mikrofalowej i do trawnika jak ich za malo

Hmm

A dlaczego określasz, że donoszą.. Rolą tych osób jest koordynacja i zgłaszanie nieprawidłowości przełożonemu. Jeśli wg. Ciebie donoszą, znaczy to, że mają na co. Gdybyś prawidłowo i uczciwie wykonywał swoje pracę, nie byłoby "donoszenia".

Skandal

Idzcie na szwalnie przyszła z kowidem a miala byc na kwarantannie!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Trio Line Polska Sp. z o.o. - Stęszew

• Jak się pracuje w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trio Line Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 290.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 28 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trio Line Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trio Line Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 290 ocen.
  • Składowa 5
    62-064 Stęszew

Trio Line Polska Sp. z o.o.