Opinie o Trio Line Polska Sp. z o.o. w Stęszew

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trio Line Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trio Line Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trio Line Polska Sp. z o.o. w Stęszew

Siffredi

Podaj przyklad. Mi sie dobrze pracuje, generalnie ciągle plaża :)

Lilia

Kiedy jakieś zwolnienia?? na te zdradzieckie niektóre mordy juz nie można patrzeć i słuchać.

Kichawa
@Lilia

Od poniedziałku :) Na pierwszy rzut ci ktorzy nie maja posegregowanych smieci :)

Cukieer

Ile musi cola kosztowac zeby nasza kierowniczka schudla 15 zeta czy 20 za puche

Cybertarantula
@Cukieer

Nie wiem musisz gdzies indziej zapytac albo najlepiej ja sam zapytaj do tego ciezko cie zrozumiec bo nie uzywasz znakow interpunkcyjnych nie wiem nawet po co tu piszesz skoro nie potrafisz pisac gdybys cos potrafil to bys w trio nie pracowal na tak marnie oplacanej posadzie tylko bylbys w normalnej firmie

Kichawa konska

Widze was nie będzie premii nie ma strajku kobiet jestem zla i sie nudze wiec musze wymyślać cos zeby wam dowalic lysy strzeż sie

Operator Koparki

Rekrutacja przez znajomosci- pod firmę, lub bez znajomości przez agencję

Jeśli agencja - pytają o wszystko, jeśli przez znajomosci odrazu do firmy - nie pytają o nic

Osa

Co tam u was slychac ? :)

Aac
@Osa

Znośnie :) mamy wszyscy nową energie w sobie i chyba w tym roku na prawde dużo osiagniemy, ale wiadomo - praca zespolowa. To akurat dobrze nam wychodzi bo kazdy kazdego w Trijo wspiera. To chyba o naszej firmie spiewal bartek wrona - ty jedna na milion... :)

Ul
@Osa

Hej osa sksd przylecialas w trio po staremu to samo imbecyle psuja atmosfere góra toleruje takie gady jak bartoszek na katerze co chwilę coś za male lub za duze i trzeba odratowywac szkoda ze odleciales osa ale lepiej dla ciebie bo ta firma jest tylko dla rodzin znajomosci tepoty i gadow wpadnij to załatwię chłopaków z ch i nepa

Kij w tylku
@Ul

Hej osa daj troche miodu mialam covida i jestem oslabiona jestem tepa ale mam rodzinę w trio to mnie nadal trzymają

Planistka

Mam pytanie czy zaszczepicie sie jak bedzie szczepionka na was czekała czy nie? Jakie macie zdanie o tym

Księgowa
@Planistka

Hej, ale na co? Na polio czy na rózyczke? Ja to nie wiem, bo moja sis sie zaszczepila na grype i jej na dekolcie krosty sie pojawily. Nie chce miec brzydkich znamion. Poza tym nie wiem czy mozna sie szczepic jak sie jeszcze nie ma dzieci. Tzn mam chlopaka, zeby nie bylo, ale nie mam jeszcze dziecka. Bardzo juz chce. Czesto jak jade w gosci to pytaja, a kiedy, a ile chce, ze czas w miejscu nie stoi... tez tak macie? Mnie to troche wkurza czasem, ale wiem ze to z troski tak pytaja mnie. W ogole to w hebe maja teraz fajne promki na kosmetyki i tabletki anty wiec polecam. A slyszeliscie, ze szczepionka na covid ma byc niedlugo juz dostepna? Ciekawe czy zadziala i kogo wpierw zaszczepia. Będziecie sie szczepic? Ja w sumie nie wiem, bo tak jak pisałam nie rodzilam jeszcze wiec mam obawy. Rozmawiamy czesto z chlopakiem ile chce miec dzieci, ale wiecie jak to jest z takimi rozmowami, zaraz zmiana tematu i nigdy nie chce mi powiedziec. Kocham go, ale nie wiem ile jeszcze tak wytrzymam. Pomozcie, sama nie wiem co robic!

Zle lekarstwo
@Księgowa

Ja sie zaszczepilam i stracilam biust podobno pomyllili zastrzyki i mi dali cos co stosowala doda na zmniejszenie biustu teraz wygladam jak facet

Santa Clauds

Chcialem wszystkim zyczyc wesolych swiat. Krojczym co czasem krzywo wytna, szwaczce co za male uszyje, tapicerowi co skore przypali, klejczym co klej przebiją, montazyscie co zła noge dokręci, pakowaczowi co zła etykiete naklei, transportowi co nie zaladuje, magazynowi co za pozno wyda, zakupom co nie zamowia, planistkom co zle wpisza, pmom co zle zarzadza :) Wesolych swiat! Choł, choł, choł...

Ile za wpis
@Santa Clauds

Ile ci zaplacili za ten wpis bo właśnie jedziemy i sie zastanawiamy za ile sie sprzedales

Santa Clauds
@Ile za wpis

Czesc kochani, 157,98 zł Tyle mi zaoferowano za wpis. A Wy gdzie jedziecie? :)

bartoszek

pije sobie teraz rudą i leje z was nieudacznicy ja pracuje tu wiele lat moge robic co chce bylem na kazdym dziale a wy jestescie (usunięte przez administratora) ja mam psy do roboty jestem nietykalny

Beny

Nowy rok, nowy ja :) Pozdro dla wszystkich mord i mordeczek :)

szczęśliwego nowego roku 2021

Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku oby ten rok przyniósł wiele dobrego i dużo zdrowia dla wszystkich .. i oczywiście ,żeby tych złych dopadła karma która zawsze wraca.. :)

Tirek

Chcialem zyczyc sobie i wam, zeby kolejny rok byl spokojniejszy i zebym musial same pozytywne wpisy tu tylko zamieszczac :] Pozdrawiam, Wasz trio linowy redkator :]

Poprawa zamowien

Jaka trzeba byc tępotą zeby komus 10 razy mowic ze szablony nie pasuja a mongoły nadal tna zle deska sie nadaje do tarcia chrzanu jedynie na wigilie !!!!!!

@Poprawa zamowien

Zacznijmy od tego że co chwile robia jakies digitalizacja i beztalencie jedno które ciagle cos zmienia i poprawia a sam nie ma pojęcia o produktach a ma technologa. Tyle czasu bylo Dobrze nagle wszystko jest źle. Do wymiany. Śmieszy mnie tylko jedno z nikt nie widzi z góry co tu na produkcji się odwala, zamiast być lepiej jest gorzej ciagle zmiany udoskonalenia, kosztem pracowników - gdzie udoskonalenia pogarszają produktywność przez Pana jedynego.

runner
@Tirek

jedynie sie nadaje do tarcia chrzanu i gdyby nie siora i kichawa konska juz dawno by jej nie bylo tylko znajomosci sie licza w trio co chwile cos musze przynosic do poprawy na reczne ciecie mimo ze sto razy zglaszamy ze sa zle szablony wgrane na katerach a pozniej pretensje na produkcji a czemu to a czemu tamto uklady tylko w trio sie licza i byle jaka deska do krojenia moze powodowac awarie

@runner

Najpierw weź kolego się odnajdź w trio aby pisać kogo to jest wina ;). Bo widzę że jesteś zagubiony w dżungli jak książę. Skoro zawszę bylo dobrze a nagle Pan H postanowił zaszpanować i zrzucać wszystko na maszyny to podziwiam. Z niego technolog jak ze mnie klejczy, jego wiedza jest na poziomie minimalistycznym.

Korona

Właśnie sie obudziłem, 39stopni plus od niedzieli nie mam smaku nie miałem nigdy tego przez 38lat wiec bankowo koronka za to ze mam 2800netto tylko gdzie inni akordowi maja po 5tys dzisiaj przyjde i wszędzie bede zostawiac ślady i kaszlal

Korona
@Korona

Juz roznosze w szatni bez maski skończyło sie cackanie

Arturo
@Korona

5 tys to w pół miesiąca robię , a Ty pewnie za te 2800 pół dnia na kiblu siedzisz ! ????

steszew

kiedy powtórka strajku i wychodzimy znowu przed firme w 300osob czy juz uduprachali wszystkie mroweczki i tylko pojdziemy z centralnego strajkowac wszyscy egoisci i tylko wyszliscie gdy wam bylo zle

Delicjusz

Kiedy znowu do mnie przyjedziecie, potańczycie, pojecie, wypijecie? Tęsknie za wami. Tak po prostu :)

kichawa blonska

macie duzo czasu jak piszecie tutaj farmazony od stycznia duzo zmian i bedziecie biegac podczas tapicerowania jak wam sie nudzi

Loteria

Orientuje się ktoś czy odbędzie się loteria z nagrodami

Aac
@Loteria

jak bedzie to znowu wygra bartus który za swoje zachowanie i traktowanie juz dawno nie powinien pracować zamiast tego dali mu jeszcze pianki chora firma na nas kiedys powiedział ze jestesmy bydlem z produkcji

Psikawa Hońska
@Loteria

A porządek na stoliczkach macie, moje łobuzy? A smieci posegregowane są? Zszywki w jednym miejscu? Jeśli nie, to nie będzie.

Tajger

Rozważam powrót :)

Cybertarantula
@Tajger

Czekamy :)

PELNOLETNI.PL

Przydatne informacje, pozdrawiam serdecznie.

Varierka

Typowo wygląda jak ona i te same imie nie wiedziałam ze przewodnicza strajku kobiet w trio pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o Trio Line Polska Sp. z o.o. - Stęszew

• Jak się pracuje w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trio Line Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 290.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 28 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trio Line Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trio Line Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 290 ocen.
  • Składowa 5
    62-064 Stęszew

Trio Line Polska Sp. z o.o.