Opinie o Trio Line Polska Sp. z o.o. w Stęszew

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trio Line Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trio Line Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trio Line Polska Sp. z o.o. w Stęszew

Produkcja

Kradzież za kradzieżą ta firma jest tak nieogarnieta zero kontroli pracownikow akordowych ide odebrać zlecenie na wysylke minuty za szycie wbite a obok szwaczki niczego nie ma tylko na regale w kolejce do szycia pozniej do mnie kichawa blonska ah pretensje ze wysylka opozniona jak dostaje za pozno na tapicerkę

Sylwester
@Produkcja

A co stoi na przeszkodzie bys pokazal kichawie błonskiej kilka przykladow? Tak to ty dostajesz po glowie i przez takie osoby jak Ty jest ciche przyzwolenie na kradziez.

produkcja
@Sylwester

nie bede im zabierac roboty niech chociaz tym sie zajmom jak sie zastanowilem to robie wiecej od swojego kierasa

Sylwester
@produkcja

Wiesz co, zastanawiam sie w takim razie po co to piszesz tu na gowork? Boisz sie cos z tym zrobic, jedynie anonimowo chcesz narzekać ale nie chcesz zmiany. Skoro robisz wiecej od kierownika to szukaj pracy jako kierownik. Sęk w tym, ze ty robisz fizyczna robote a kierownik nieco inna wiec pewnie bys nie ogarnal takich zadan. Coz, kup sobie zatem energetyka i szukaj dalej powybijanych wykrojow...

Krawcowa

Niedługo kolejny strajk wszystkie krawcowe wyjdziemy bo decyzje tego barana niszcza nam prace za chwile na wszystko beda linie i same szkody bo krzywe i wolno

zwala

lejemy codziennie w szatni z tych pacanow co biegaja od dzialu do dzialu a zarabiaja polowe tego co my a my na tapicerce po 800-1000minut 8h iwpizdu do chaty bez spiny hehe lejemy z tego ze 8h ma 480min to wychodzi ze robimy 2dni hahaa a co najlepsze te pacany jeszcze za nas wypisuja raporty ktore spieprzymy gdy my juz jestesmy w chacie buhahaha

Okradaja firme

Tomek i Solaris ,akordowi okradają codziennie cala firme kilkadziesiat osob z czterech działów a wy nic z tym nie robicie a pozniej ze firma ma kryzys kazdy kierownik powinien prowadzic zapisy i sprawdzac kto co zrobił a obecnie podchodza do komputera i wbijaja fałszywe zawyżone ilości typowe zlodziejstwo w bialy dzien

Cwany akordzik
@Okradaja firme

I co boli du pa ze ktoś sobie poukładał w robocie dobrze i ma lajcik a Ty musisz zapierdlac ? Jakby było usb w kabinie to bys zobaczył co to znaczy okradanie firmy hehe zal du pe sciska ze ktos jest mądrzejszy od ciebie sciemnia i zarabia piątke a ty latasz z jezykiem do pasa i mozesz pomazyc o moich zarobkach. Malpki feta duda i naiwniaki z trio line niech żyją hehe

Jelcz
@Cwany akordzik

Juz nie długo. Ukrucimy to niebawem.

Operator Koparki

Rekrutacja przez znajomosci- pod firmę, lub bez znajomości przez agencję

Jeśli agencja - pytają o wszystko, jeśli przez znajomosci odrazu do firmy - nie pytają o nic

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Król obijania

Jak zarzuciłem kwasa wczoraj to obejrzałem na kiblu wszystkie czesci gwiezdnych wojen albo to byly obrady sejmu, nie wiem dokładnie ale w kazdym razie cos w tym klimacie, na kompie sie wszystko zgadza i chyba znowu ponad piątke wyjde w tym miesiącu hehe w zyciu licza sie minuty minuty i jeszcze raz minuty pozdrawiam pracowitych i uczciwych kolegów buahahaha

I co zmienisz? Bo poki co, widze ze tylko zalisz sie na portalu na ktory nikt nie zaglada poza sfrustrowanymi pracownikami :) Masz na tyle jaj by sie zwolnic? :)

Kowit19 na fricku

Jeszcze jeden potwierdzony na fricku to łącznie 5

Objawy wirusa
@Kowit19 na fricku

Ja jestem na fricku kumpel ma wirusa ja mam objawy to mi kaza chodzic do pracy bo mówią ze nie maja zastepstwa i maska mnie ochroni napisalem juz do epoznan

Chory
@Objawy wirusa

Ja jestem na nepie ale tez mam objawy osłabienie bol głowy brak smaku nic od wtorku nie zjadłem zglaszalem to usłyszałem ze okres urlopowy.i nikt mnie nie zastąpi a na innych działach nie ma co robić i pol dnia siedza.w szatnj a ja z wirusem pracuje

Jakub
@Chory

Kolego jak masz objawy to idziesz/dzwonisz do lekarza i mówisz co i jak. Lekarz podejmuje decyzję czy masz robić test czy najnormalniej w świecie wystawia L4. I masz w .... czy ma Cię kto zastąpić czy nie.

Chory

Wiem jak postepowac ale pisze o tym zeby pokazać jak nas traktuja jak przedmioty zero bhp

Obrońca praw człowieka
@Chory

Dziękujemy za zgloszenie. Odnotujemy tą sytuacje w tzw. czerwonej księdze. Będziecie Państwo między wpisem o dziewczynce, ktorą pogryzł miś koala, a rodzinie, ktora stracila dom nad głowa przez dziką reprywatyzację. Z poważaniem, Rzecznik

Ktos cos wie co i jak i dlaczego

Magsy

Ja wiem szwalnia zarzadzaja jelopy wprowadzone linie to kolejny idiotyczny pomysl zglaszalismy juz w czasie strajku szwaczki maja dosc tych debilnych pomyslow

Menago

Oki, dzięki za info. Podziemie informacyjne musi dzialac! Czy bedziesz wydawał gazetke konspiracyjna bądź ulotki ktore beda wszywane w fotele?

becia

zaraz nie będe szyła jak nie potrafia o nas zadbać i pojde na zwolnienie lekarskie

Ufo

Czy to pewna informacja?

Hearlitz

Dzien dobry, Mozemy zaoferowac panstwu mazaki w hurtowych cenach. Wodoodporne, nie brudza ubran. W razie potrzeby, prosze o kontakt.

Runner

Wpisy o kradziezach usuwane na produkcji u mnie klejczy i tapicerzy okradaja dziennie na 200 do 300 minut jak cos zawala to klamia ze wina kleju lub materiału generuja raporty i zero odpowiedzialności robia co chca

Ggg
@Runner

Reasumując. Jacy inteligentni muszą ci być co tu piszą prawdę o tym, że mało robią na wc siedzą A po od 600 do ponad 1000 minut oddają, potem netto do 5000zl zarabiają i jeszcze na wszystko narzekają. Dziwię się zarządowi, bo po takich wpisach powinno się teraz dokładnie przyjrzeć produkcji co robią, i minuty poobcinać jak i również z 30 bądź więcej zwolnić. Bo jak widać za dużo jest ludzi na produkcji.

zlodziejstwo

kolejne kradzieże akordowych wykroje leza na produkcjach jutro bedzie dopiero tapicerka a minuty juz dwoch tapicerow powbijalo brak kontroli i samowolka a pozniej ze brakuje pieniedzy dosc mam odpowiadania za nich i ratowania raportami moja ulubienica AH wrocila moze sie za te kradzieze wezmie jak nie to ide do tomka

Beka
@zlodziejstwo

Oooo, widze ze samozwańczy szeryf nam rośnie na produkcji. Sprobuj naskarżyć a zobaczysz, ze zalatwie by obcieli ci minuty na przenoszeniu materialow miedzy szwalnia, a tapicernia!

Zakłopotana becia

Jak mi sie spoznia okres po stosunku z nieznajomym to możliwe ze mogę miec koronawirusa???? Do tego jak pije herbatke minutke i kawe inke to nie czuje smaku maż jak wywala gnój to tez nie czuje zapachu takiego jak zwykle prosze o porade

Doktor Kłin
@Zakłopotana becia

Witam, z tej strony doktor chorób wewnetrznych i zewnetrznych Juliusz Kłin. Prosiłbym o doprecyzowanie objawów. Nudności? Stolec był? Gdzie doszło do stosunku, czy finał był w ustach? jak wyglądał nieznajomy i czy był na akordzie czy na stałej pensji? To wszystko ma niebagatelne znaczenie przy postawieniu prawidlowej diagnozy. Pozdrawiam

Łysy z dyskobolii
@Doktor Kłin

Trio Lejn to firma z olbrzymimi tradycjami. Od lat produkuje meble najwyzszej klasy przy wykorzystaniu najlepszych materialow i komponentow. To synonim prestiżu. Po co takimi glupimi wpisami burzycie tą legendę? Na prawde nie chcecie byc czescia czegos wspanialego i wyjatkowego? Mysle, ze kazdy z nas moze czuc sie wyjatkowo, ze codziennie tworzy potege tej firmy. Zastanowcie sie troche i opamietajcie sie z tymi dziwnymi wpisami.

Tapicerek wałkonik

A tak serio to wypisuje tu takie bzdury bo nic mi w zyciu nie wychodzi i w ogole jestem beznadziejny :(

Boczek

Co nas to obchodzi polec lepiej jakies gry do grania w kiblu i szatni

Groclin
@Boczek

W kiblu fajnie gra sie w chińczyka. Trzeba tylko uwazac by pionki nie wpadly do muszli bo potem zostają slady na planszy, a po co to komu? Groclin miszczem polski! Graclin pany!

Beny

Koronawirus w transporcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Towaru nie beda z naszej strefy odbierać buforowy nie chciał powiedzieć ile osob chorych

Menago
@Beny

Skąd wiesz? Potwierdzone czy plota?

Cybertarantula

Tak sie ostatnio zastanawialem dlaczego firma placi nam 480 minut skoro pracujemy tylko 465. To troche bez sensu tak brac kasę za przerwe. Kiedys byl taki kierownik optymalizacji co wychwytywal takie rzeczy i naprawial... sle teraz juz nikt o nas nie pamieta :(

Wieloletni pracownik

Gdyby akordowi nie okradali firmy codziennie to bylyby pieniadze na podwyżki i klimatyzacje na hali dzien w dzien sa wbijane zamówienia i czynności ktore nie sa realizowane największe oszustwa sa na tapicerstwie klejeniu i szwalni wykroje leza nie zrobione a sa ogromne minuty wbite ze juz wytapicerowane i wyklejone managerowie dobrze o tym wiedza typowe (usunięte przez administratora) i okradanie firmy i ludzi na stałych pensjach

Runner
@Wieloletni pracownik

Kradzieze trwaja wiele lat jak odbieram wykroje i zanosze je na produkcję to codziennie sa na szwalni wykroje ktore nie sa nawet na stole szwaczki a juz maja wbite minuty one zarabiaja 5tys netto conajmniej a z tego 2tysiace to okradanie firmy bo wogle tego ni szyja w danym dniu od 6 do 14 to 480min a one wbijaja po tysiac minut czyli jakby pracowaly 16 godzin ludzie na stałej nie kradna a zarabiają o 2tysiace mniej pozniej nam sie obrywa ze wysylka za pozno jak niby uszyte juz jest

Tapicer
@Runner

Ja jestem na stałej na tapicerce ale wiem ile osób i kto codziennie firme okrada zero kontroli 500minut jest robione a reszta to (usunięte przez administratora) jakby byla zrobiona kontrola kto ile robi to kilkadziesiat tysięcy minut mniej dziennie by sie uzbierało w calej firmie akordowi robia co chca siedza na telefonach non stop lub w szatni po kilka godzin

Boli dupka
@Runner

W takim razie zapraszam cie na akord, skoro tak cie dupka boli ze na akordzie sa wyzsze kwoty do wyplat. Pewnie jestes tylko ramerem dlatego ze jestes dupowlazem i popychadlem pana B. Juz cie widze jak bys pewnie wyrabial 600min i z 3 osoby na miesac bys podpie.. z jakas glupota bo ty widziales jak ten pracownik... Tffffuuu nienawidze takich ludzi... Masz taka pensje jaka sobie wywalczyles, przeciez miales rozomwe o tym...

Beny

Ale jestem zdygany w tym upale 8godzin tapicerowac to idzie wykitowac gdyby nie feta tajger i małpki to bym nie dał rady zona pozniej sie dziwi ze nie mam siły na igraszki kichawa blonska jeszcze wróci w poniedzialek to bedzie jeszcze gorzej ide na ćwiare

Zostaw merytoryczną opinię o Trio Line Polska Sp. z o.o. - Stęszew

• Jak się pracuje w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trio Line Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 293.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 28 to opinie pozytywne, 169 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trio Line Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trio Line Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 290 ocen.
  • Składowa 5
    62-064 Stęszew

Trio Line Polska Sp. z o.o.