Opinie o Beeffective Tomasz Piotrowski w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Beeffective Tomasz Piotrowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Beeffective Tomasz Piotrowski o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beeffective Tomasz Piotrowski w Gdynia

Zastanowiło mnie to stwierdzenie o umowie B2B i tym, że trzeba było pracować stacjonarnie, czy to nie przejawia cech UoP? możliwe, że w kwestii urlopu byłoby podobnie? ciekawi mnie na ile spokojnie można czuć się w trakcie pracy

Michał Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie, na rozmowie wszystko przedstawiane kolorowo a co do czego przychodzi, to w środku jest zupełnie co innego siedzi się za biurkiem, nie rozwija się, robi swoje, atmosfera toksyczna każdy każdego obgaduje za plecami. Pracują firma z firma wiec trzeba mieć b2b, mówili o rozwoju a owego rozwoju nie ujrzałem , wypłaty niskie. Pracuje się dla właścicieli, którzy są wiecznie w firmie, patrzą na ręce, czuć napięcie. Spotkania integracyjne? Fakt jedno na początek, a pozostałe spotkania to jedynie między sobą organizują. Odszedłem bo wole mieć spokojną głowę niż taką codzienność. Odradzam

Ewelina Nowy wpis
@Michał

Czyli jest umowa b2b, tak? A skoro jest taka forma umowy to jest opcja pracy zdalne? Czy koniecznie trzeba siedzieć za biurkiem w firmie? Bo jak b2b to chyba firma nie może wymagać pracy stacjonarnej?

Michał Nowy wpis
@Ewelina

Kazali siedzieć stacjonarnie. Wiecznie się czujesz jak w cyrku, patrzą na ręce, robisz milion innych rzeczy niż to co do Ciebie należy, nie polecam

To pierwszy wpis o tej firmie. Trzeba ostrzec nowych pracowników. Jest ciężko i wcale nie jest tak różowo, jak obiecują. Na początek rekrutacja. Normalna rozmowa, pytania o doświadczenie. Dużo mówią o sobie (co jak się okaże później będzie częste). Stylizują się na klimat technologiczno-googlowski. Ciekawe case'y, szkolenia, pogłębianie wiedzy. Później okazuje się, że jest dużo gorzej. Praca firma-firma (trzeba mieć działalność a przynajmniej tak było u mnie). I zaczyna się robota. Zero kreatywności - po prostu walenie posta za postem, kampanii za kampanią i produkowanie kolejnych ofert. Dzień w dzień i w weekendy również. Pracuje się bezpośrednio dla właścicieli, więc każda zrobione zlecenie to dla nich procent. Nawet nie chodzi o to, że jest ciężko. To praca i trzeba się z tym pogodzić. Ale warunki są straszne. Zero luzu, ciśnienie, terminy, zasypywanie wiadomościami. Komunikator i telefon nie wyłącza się nigdy. Nie ma życia prywatnego. Podobno były też jakieś problemy z płatnościami faktur (wypłatami), ale akurat mnie ominęły. Także właściciele tworzą przed nowymi wrażenie fajnej firmy. Ale fajnie wcale nie jest.

Tomasz Piotrowski
@Marta

Pierwszy wpis o firmie i od razu nieprawdziwy… Podszywanie się pod pracowników i wypisywanie fake’owych opinii to bardzo zła praktyka… Pozdrowienia dla nieżyczliwej „Marty” – kimkolwiek jest ????

Kim Dzong Il
@Tomasz Piotrowski

oho widze szefo mocny pr z tradycjami w north korea xD

Te wcześniejsze opinie trochę niepokoją. Zajrzałem tu, bo na swojej stronie dali info, że potrzebują junior performance marketing specialist za 4-5,5k netto. Dokładnie opisali przebieg rekrutacji, ale jak to wygląda z atmosferą pracy, jej ilością oraz work-life balance? Wspominano tu o pośpiechu i zasypywaniu wiadomościami...

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Beeffective Tomasz Piotrowski, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Performance Marketing Manager? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Wojtek

Co rozumiecie przez pakiety dni pracy zdalnej? Mam tu na myśli ile dni przysługuje takiemu pracownikowi w miesiącu/tygodniu?

Perspektywa kandydata

Dodam swoją opinię z punktu widzenia kandydata, którego nie zaproszono nawet na rozmowę. Do agencji cvkę składałem 2-krotnie - kiedy nie miałem jeszcze doświadczenia, oraz po kilku miesiącach praktyki na stanowisku, o które aplikowałem (ogólnie z marketingiem powiązany jestem od wielu lat). Jestem stałe rozwijającym się pasjonatem marketingu, po dziesiątkach kursów od najlepszych specjalistów w branży, co na prawdę mocno podkreślałem w swoim liście motywacyjnym. Mimo, że agencja nieustannie od blisko 2 lat poszukuje osób na to stanowisko, nikt nawet nie skontaktował się ze mną. Po przesłanym CV odnotowałem jedynie, że jedna z pracownic odwiedziła mój profil na linkedin (było to dość perfidne). Tydzień po tamtym czasie dostałem pracę w innej agencji. Okazało się, że byłem świetnie przygotowany. Teraz rozwijam się jeszcze dynamiczniej niż wcześniej w firmie, która potrafiła dostrzec we mnie potencjał. Podsumowując: całą sytuacje odbieram tak, że agencja beefective szuka gotowego robota do wykonywania zadań, brak jej pasji, odwagi, wiary w ludzi i chęci rozwoju ich umiejętności.

Zostaw merytoryczną opinię o Beeffective Tomasz Piotrowski - Gdynia

• Jak się pracuje w Beeffective Tomasz Piotrowski?

Zobacz opinie na temat firmy Beeffective Tomasz Piotrowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beeffective Tomasz Piotrowski?

Beeffective Tomasz Piotrowski
  • Waleriana Szefki 11G lok. 3