Monolit It Sp. z o.o.

Gdynia

Monolit It Sp. z o.o.

Opinie o Monolit It Sp. z o.o.

Gregor

Ludzie idziecie do pracy i każdy wie co będzie robił. Po czasie larum bo to nie pasuje komuś, to nie przedszkole.

Obecny/były pracowni

Lubię atmosferę w Monolit It Sp. z o.o. za: wszedłem na ta stronę i czytam te rzeczy ze zdumieniem ... Jestem obecnym pracownikiem od prawie 9 lat w trakcie zmiany miejsca zatrudnienia będąc teraz na okresie wypowiedzenia i moge zaprzeczyć wszystkim szkalowaniom, które tutaj sie wypisuje. po pierwsze od razu widac ze wszystkie negatywne opinie wystawia jedna i ta sama osoba będąca klientem byłym który został zwolniony z swojej pracy i ma założona sprawę na policji od swojego byłego pracodawcy i chyba szuka kolejnej za zniesławienie. Naliczyłem w tym wątku z 8 opini byłych pracowników - jako ze organizacja nie jest duża to nie ma nawet w historii firmy 8śmiu byłych pracowników zeby wystawili tyle opini jako inne osoby. Osoba bedąca kierownikiem serwisu jest osobą chyba najbardziej uczynną i skierowaną na dobro klienta i pomoc mu wiec wogole nie rozumiem oderwanej od rzeczywistości ilości komentarzy dziwnych na jej temat. W historii firmy byly sytuacje, które mozna policzyć na palcach jednej reki gdzie klient był niezadowolony - a i tak pod koniec udawało sie dojść do porozumienia. odnośnie atmosfery to jest naprawde dobra - nikt nikogo nie traktuje z góry zy tez nie wyzyskuje a zarobki czy tez warunki dla pracownika ca conajmniej dobre lub bardzo dobre. Napewno zmieniajac prace wielu rzeczy bedzie mi brakować i bede po prostu tesknił za ludzmi czy atmosfera. dziwie sie ze strone gowork pozwala na takie "wolne i swobodne" wylewanie pomyj oraz wypisywanie którko mówiąc pierdół bez jakiej kolwiek weryfikacji bo to ona odpowiada za to co na tej stronie jest i traci ten portal przez to na wiarygodnosci.

Tez były pracownik

Po prostu masakra. dyrektor handlowy RP i szef serwisu ci dwaj oszołomy powinni być w prokuraturze. Jeden i drugi każe oszukiwać klientów. Jak wyczują że klient się nie zna, to go zakręcą tak aby wyskoczył z pieniędzy. Jak ktoś pisał , jakim cudem automatyk może udawać informatyka. Facet nie ma kwalifikacji jest z wykształcenia automatykiem a potem pitoli farmazony wymyślone z palca klientowi. Ale to funkcjonuje bo klient wie że nic nie wie i tacy oszusci mogą nadal działać.

Fatalna atmosfera w firmie, grupa trzymająca władzę , szeregowy pracownik jest nikim , płacą po czasie umowy zlecenia wg widzimisię, odradzam kontakt i współpracę bo zawsze jest ale... . Robią z człowieka wariata że niby ni nie umie i jest do niczego ale oni to potrafi tyle. robione jest to po to żeby obniżyć wartość pracownika i potem mniej płacić. Szczerze odradzam pracę i współpracę z tą firmą.

zawiedziona

... ani ten cały szef serwisu ani pan(usunięte przez administratora). nie mają wykształcenia informatycznego. Wytłumaczcie mi proszę jak to jest że obaj się wypowiadają jako informatycy a nie mają potwierdzonych kwalifikacji. Pan R.P jest automatykien a nie informatykiem. Jak idziecie do lekarza i będzie tam siedział automatyk to jest to samo czy nie. Automatyk a informatyk to dwa różne działy wiedzy. Nie wiem skąd takie parcie na to żeby się nazywać informatykiem a nie mieć żadnych potwierdzonych kwalifikacji.

x-men
@zawiedziona 14.09.2018 17:36

Znam Lekarza co wyciął zdrową nerkę koledze a chorą zostawił. I co Ty na to?

Koguci pazurek
@x-men 10.10.2018 15:28

Skoro taki lekarz nadal pracuje w tej branży to chyba należałoby to zgłosić w odpowiednie miejsce? Niemniej, biorąc pod uwagę zatrudnienie człowieka, który został dyscyplinarnie zwolniony z międzynarodowej korporacji za niestawianie się w pracy i pisanie na klawiature palcami wskazującymi w tempie 5 słów na minutę można jedynie dodać - GRATULACJE.

Potencjalny

Były współpracownik. Banda zarozumialców i tyle. Odradzam tam pracę i a klientom kontakt z nimi. Buce jakich mało. Ostatnio zatrudnili gościa który wygląda jak by do trzech nie umiał zliczyć, bo jest tani. Ani to me ani be. Po zwolnieniu się od nich odetchnąłem z ulgą.

Były pracownik.

Pozytywne opinie są pisane przez szefów firmy, nie dajcie się nabrać. Jako były pracownik stwierdzam że kazali mi zawsze wciskać kit klientowi żeby jak najwięcej zabulił, a jak się wydało to świeciłem oczami za siebie i za szefów. Dobrze że już tam mnie nie ma, i dobrze że jest takie formu że można pisać prawdę.

PRACOWNIK

CIESZĘ SIĘ ŻE TAM JUŻ NIE PRACUJE. DZIADOSTWO , PRZESTRZEGAM PRZED PRACĄ DLA TYCH PSEUDOINFORMATYKÓW, A KLIENTÓW PRZESTRZEGAM 2X ZAPŁACICIE WIĘCEJ ZA ZWYKŁE USŁUGI NIŻ GDZIE INDZIEJ.

Mex
@PRACOWNIK 14.09.2018 23:19

Trochę składnia nie koledze rozjechała ????

Witold

Jest Ok według mnie. Nie zawiodłem się na niczym a konfiguracje, które otrzymałem były na moje możliwości budżetu. Zresztą miałem warianty do wyboru i zawsze wiedziałem za co płacę.

Ok

Moje sugestie dla Monolit It Sp. z o.o.: Nie zgadzam się i opiniami poprzedników. Pracują z poważnymi producentami i znają się na rzeczy. Przez ostatnie 3 lata korzystam z usług i zakupuję sprzęt. Nic złego nie mogę powiedzieć. A patrząc na stronę to w większości ich klienci to nie jest public ani urzędy jak ktoś pisał.

anonymous

Potwierdzam jako klient, obsługa to tragedia. Jak był problem z MS Exchange to dali mi telefon do jakiegoś gościa z Warszawy godz 9 rano, a on do mnie że temat ogarnie po 16 bo teraz jest w pracy. No żenada po prostu. Czyli pracował w innej firmie i sobie dorabiał w monolicie. ten cały osławiony szef serwisu, rozumy pozjadane wszystkie możliwe. Z tego co wiem przez niego zwolnił się gość który ogarniał normalnie tematy i na jego miejsce zatrudnili takiego żeby był cicho. Jak przyszedł na awarię to nic nie wiedział. Wniosek omijać z daleka taką firmę

Były klient

Szef serwisu - fatalne traktowanie własnych podległych pracowników i traktowanie z góry informatyków pracujących u klientów. Stara się wykazać że są to osoby do niczego nic nie umieją a niejednokrotnie przewyższają go we wszystkim. Stara się zdyskredytować informatyków że robią źle a tylko firma Monolit może wyratować klienta z opresji przy czym jednocześnie przed szefami chce uchodzić że tylko on jest najlepszy. Obrzydliwa firma.

Były pracownik.

Nie wypłacają premii, kombinują gdzie się da. Fakt specjaliści są zatrudniani na dziwnych warunkach na umowę zlecenie. tzn, jak klient się zgłosi z problemem to go odsyła się na telefon żeby sobie pogadał przez telefon z kimś z Warszawy żeby mu problem rozwiązał zdalnie i od rozpoczętej godziny ma płacone. Zgadza się klientom nie zorientowanym wciska się tylko Windowsa Serwer + drogie dodatkowe programy. Jak klient łyknie to to jest udupiony, bo robią takie konfiguracje żeby nie mógł samodzielnie wyjść z problemu i go naciągają na pieniądze. Nie zatrudniają nikogo z Linuxem bo taki specjalista drogo kosztuje [ wiedza ]. i nie chcą takich ludzi trzymać na etacie [ za drogo ] . Na chwilę obecną to taki pośrednik między klientem końcowym a specjalistami. Długie czasy realizacji problemu właśnie z stąd się biorą że nie ma zawsze pod ręką kogoś na miejscu. Słabe wynagrodzenia [ bo to przecież firma ma zarobić ], a nie pracownik. Cieszę się że tam już nie pracuję i tak jak opisane jest przez kogoś wcześniej stała ekipa włącznie z właścicielami ma pozjadane wszystkie rozumy. Gorzej bo nie którzy nie mają w ogóle kwalifikacji informatyków [ tylko np. automatyk ] na ale liźnie taki trochę Windowsa to potem się wymądrza co to nie on. Jeszcze raz nie polecam ani klientom żeby się kontaktować z nimi [ bo można nieżle wpaść ] ani pracy tam bo się można zamęczyć.

Zgadzam się z przedmówcą. Współpracowałem z nimi jako klient. Faktycznie ciężcy a kierownik serwisu wręcz nieprzyjemny - pozjadane wszystkie rozumy. Nie polecam ich w żadnym wypadku. Proponowane rozwiązania tylko w oparciu o gotowe pudełkowe rozwiązania przy czym doliczają herendalne ceny za usługi. Chcą sprawiać wrażenie że się na wszystkim znają profesionalnie a tak nie jest. Dla przypadku kiedy klient jest nie w temacie IT wyrabia sobie przekonanie że to super profesjonaliści ale to jednak mija się ze stanem faktycznym. Działają głownie w sektorze budżetowym urzędy itp. które z kolei nie zatrudniają dobrych informatyków którzy mogą się na nich poznać. Jak to powiedział jeden z nich że zatrudnienie Linuxowca jest za drogie i ich nie stać żeby trzymać takiego człowieka. Wolę trzymać tylko ludzi od Windowsa mało płacąc. Aha cześć tych specjalistów którzy faktycznie się na czymś zna jest zatrudniona na umowę zlecenie i pracuje etatowo w korporacjach w Warszawie a dorabia sobie od rozwiązywania pojedynczych zleceń przez telefon i zdalnie. Zapomnijcie o pracy na etat w Gdyni. Wykończą was nerwowo i pokażą jaki to z ciebie slaby fachowiec żeby nie zapłacić więcej [ na czele z kierownikiem serwisu ]. Po zwolnieniu się od nich odżyłem.

Macie nowe informacje o rekrutacji w firmie Monolit IT Sp. z o.o.? Co trzeba zrobić, by się do nich dostać? Czekamy na komentarze!

były pracownik
@admin 09.10.2015 22:17

nie warto ,bardzo ciężcy i trudni goście , informatycy tylko Windows , wszyscy przemądrzali jakby pozjadali wszystkie rozumy, kto ma inne zdanie odchodzi nie polecam

Zostaw opinię o Monolit It Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monolit It Sp. z o.o.