Monolit It Sp. z o.o.

Opinie o Monolit It Sp. z o.o.

zawiedziona

... ani ten cały szef serwisu ani pan(usunięte przez administratora). nie mają wykształcenia informatycznego. Wytłumaczcie mi proszę jak to jest że obaj się wypowiadają jako informatycy a nie mają potwierdzonych kwalifikacji. Pan(usunięte przez administratora)jest automatykien a nie informatykiem. Jak idziecie do lekarza i będzie tam siedział automatyk to jest to samo czy nie. Automatyk a informatyk to dwa różne działy wiedzy. Nie wiem skąd takie parcie na to żeby się nazywać informatykiem a nie mieć żadnych potwierdzonych kwalifikacji.

x-men
@zawiedziona 14.09.2018 17:36

Znam Lekarza co wyciął zdrową nerkę koledze a chorą zostawił. I co Ty na to?

Koguci pazurek
@x-men 10.10.2018 15:28

Skoro taki lekarz nadal pracuje w tej branży to chyba należałoby to zgłosić w odpowiednie miejsce? Niemniej, biorąc pod uwagę zatrudnienie człowieka, który został dyscyplinarnie zwolniony z międzynarodowej korporacji za niestawianie się w pracy i pisanie na klawiature palcami wskazującymi w tempie 5 słów na minutę można jedynie dodać - GRATULACJE.

z branzy
@zawiedziona 14.09.2018 17:36

oczywiscie ze papierek IT jest najwazniejszy, bo bez tego nie ma opcji zeby osoba byla kompetentna... tylko takie male pytanie, gdy nie bylo IT i powoli dopiero sie rodzilo, to jak to sie stalo ze ludzie bez tego wyksztalcenia stworzyli komputer, internet, itd. aktualnie jest podobnie, ale nie ma jak udowodnic ze liczy sie wiedza a nie kolejne certyfikaty.

Gregor

Ludzie idziecie do pracy i każdy wie co będzie robił. Po czasie larum bo to nie pasuje komuś, to nie przedszkole.

Obecny/były pracowni

Lubię atmosferę w Monolit It Sp. z o.o. za: wszedłem na ta stronę i czytam te rzeczy ze zdumieniem ... Jestem obecnym pracownikiem od prawie 9 lat w trakcie zmiany miejsca zatrudnienia będąc teraz na okresie wypowiedzenia i moge zaprzeczyć wszystkim szkalowaniom, które tutaj sie wypisuje. po pierwsze od razu widac ze wszystkie negatywne opinie wystawia jedna i ta sama osoba będąca klientem byłym który został zwolniony z swojej pracy i ma założona sprawę na policji od swojego byłego pracodawcy i chyba szuka kolejnej za zniesławienie. Naliczyłem w tym wątku z 8 opini byłych pracowników - jako ze organizacja nie jest duża to nie ma nawet w historii firmy 8śmiu byłych pracowników zeby wystawili tyle opini jako inne osoby. Osoba bedąca kierownikiem serwisu jest osobą chyba najbardziej uczynną i skierowaną na dobro klienta i pomoc mu wiec wogole nie rozumiem oderwanej od rzeczywistości ilości komentarzy dziwnych na jej temat. W historii firmy byly sytuacje, które mozna policzyć na palcach jednej reki gdzie klient był niezadowolony - a i tak pod koniec udawało sie dojść do porozumienia. odnośnie atmosfery to jest naprawde dobra - nikt nikogo nie traktuje z góry zy tez nie wyzyskuje a zarobki czy tez warunki dla pracownika ca conajmniej dobre lub bardzo dobre. Napewno zmieniajac prace wielu rzeczy bedzie mi brakować i bede po prostu tesknił za ludzmi czy atmosfera. dziwie sie ze strone gowork pozwala na takie "wolne i swobodne" wylewanie pomyj oraz wypisywanie którko mówiąc pierdół bez jakiej kolwiek weryfikacji bo to ona odpowiada za to co na tej stronie jest i traci ten portal przez to na wiarygodnosci.

Potencjalny

Były współpracownik. Banda zarozumialców i tyle. Odradzam tam pracę i a klientom kontakt z nimi.(usunięte przez administratora) jakich mało. Ostatnio zatrudnili gościa który wygląda jak by do trzech nie umiał zliczyć, bo jest tani. Ani to me ani be. Po zwolnieniu się od nich odetchnąłem z ulgą.

Były pracownik.

Pozytywne opinie są pisane przez szefów firmy, nie dajcie się nabrać. Jako były pracownik stwierdzam że kazali mi zawsze wciskać kit klientowi żeby jak najwięcej zabulił, a jak się wydało to świeciłem oczami za siebie i za szefów. Dobrze że już tam mnie nie ma, i dobrze że jest takie formu że można pisać prawdę.

Mex

Trochę składnia nie koledze rozjechała ????

Witold

Jest Ok według mnie. Nie zawiodłem się na niczym a konfiguracje, które otrzymałem były na moje możliwości budżetu. Zresztą miałem warianty do wyboru i zawsze wiedziałem za co płacę.

Ok

Moje sugestie dla Monolit It Sp. z o.o.: Nie zgadzam się i opiniami poprzedników. Pracują z poważnymi producentami i znają się na rzeczy. Przez ostatnie 3 lata korzystam z usług i zakupuję sprzęt. Nic złego nie mogę powiedzieć. A patrząc na stronę to w większości ich klienci to nie jest public ani urzędy jak ktoś pisał.

Macie nowe informacje o rekrutacji w firmie Monolit IT Sp. z o.o.? Co trzeba zrobić, by się do nich dostać? Czekamy na komentarze!

Zostaw opinię o Monolit It Sp. z o.o. - Gdynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monolit It Sp. z o.o.