Monolit It Sp. z o.o.

Gdynia

Monolit It Sp. z o.o.

Opinie o Monolit It Sp. z o.o.

PRACOWNIK

CIESZĘ SIĘ ŻE TAM JUŻ NIE PRACUJE. DZIADOSTWO , PRZESTRZEGAM PRZED PRACĄ DLA TYCH PSEUDOINFORMATYKÓW, A KLIENTÓW PRZESTRZEGAM 2X ZAPŁACICIE WIĘCEJ ZA ZWYKŁE USŁUGI NIŻ GDZIE INDZIEJ.

zawiedziona

... ani ten cały szef serwisu ani pan R.P. nie mają wykształcenia informatycznego. Wytłumaczcie mi proszę jak to jest że obaj się wypowiadają jako informatycy a nie mają potwierdzonych kwalifikacji. Pan R.P jest automatykien a nie informatykiem. Jak idziecie do lekarza i będzie tam siedział automatyk to jest to samo czy nie. Automatyk a informatyk to dwa różne działy wiedzy. Nie wiem skąd takie parcie na to żeby się nazywać informatykiem a nie mieć żadnych potwierdzonych kwalifikacji.

Były klient

Szef serwisu - fatalne traktowanie własnych podległych pracowników i traktowanie z góry informatyków pracujących u klientów. Stara się wykazać że są to osoby do niczego nic nie umieją a niejednokrotnie przewyższają go we wszystkim. Stara się zdyskredytować informatyków że robią źle a tylko firma Monolit może wyratować klienta z opresji przy czym jednocześnie przed szefami chce uchodzić że tylko on jest najlepszy. Obrzydliwa firma.

Były pracownik.

Nie wypłacają premii, kombinują gdzie się da. Fakt specjaliści są zatrudniani na dziwnych warunkach na umowę zlecenie. tzn, jak klient się zgłosi z problemem to go odsyła się na telefon żeby sobie pogadał przez telefon z kimś z Warszawy żeby mu problem rozwiązał zdalnie i od rozpoczętej godziny ma płacone. Zgadza się klientom nie zorientowanym wciska się tylko Windowsa Serwer + drogie dodatkowe programy. Jak klient łyknie to to jest udupiony, bo robią takie konfiguracje żeby nie mógł samodzielnie wyjść z problemu i go naciągają na pieniądze. Nie zatrudniają nikogo z Linuxem bo taki specjalista drogo kosztuje [ wiedza ]. i nie chcą takich ludzi trzymać na etacie [ za drogo ] . Na chwilę obecną to taki pośrednik między klientem końcowym a specjalistami. Długie czasy realizacji problemu właśnie z stąd się biorą że nie ma zawsze pod ręką kogoś na miejscu. Słabe wynagrodzenia [ bo to przecież firma ma zarobić ], a nie pracownik. Cieszę się że tam już nie pracuję i tak jak opisane jest przez kogoś wcześniej stała ekipa włącznie z właścicielami ma pozjadane wszystkie rozumy. Gorzej bo nie którzy nie mają w ogóle kwalifikacji informatyków [ tylko np. automatyk ] na ale liźnie taki trochę Windowsa to potem się wymądrza co to nie on. Jeszcze raz nie polecam ani klientom żeby się kontaktować z nimi [ bo można nieżle wpaść ] ani pracy tam bo się można zamęczyć.

Zgadzam się z przedmówcą. Współpracowałem z nimi jako klient. Faktycznie ciężcy a kierownik serwisu wręcz nieprzyjemny - pozjadane wszystkie rozumy. Nie polecam ich w żadnym wypadku. Proponowane rozwiązania tylko w oparciu o gotowe pudełkowe rozwiązania przy czym doliczają herendalne ceny za usługi. Chcą sprawiać wrażenie że się na wszystkim znają profesionalnie a tak nie jest. Dla przypadku kiedy klient jest nie w temacie IT wyrabia sobie przekonanie że to super profesjonaliści ale to jednak mija się ze stanem faktycznym. Działają głownie w sektorze budżetowym urzędy itp. które z kolei nie zatrudniają dobrych informatyków którzy mogą się na nich poznać. Jak to powiedział jeden z nich że zatrudnienie Linuxowca jest za drogie i ich nie stać żeby trzymać takiego człowieka. Wolę trzymać tylko ludzi od Windowsa mało płacąc. Aha cześć tych specjalistów którzy faktycznie się na czymś zna jest zatrudniona na umowę zlecenie i pracuje etatowo w korporacjach w Warszawie a dorabia sobie od rozwiązywania pojedynczych zleceń przez telefon i zdalnie. Zapomnijcie o pracy na etat w Gdyni. Wykończą was nerwowo i pokażą jaki to z ciebie slaby fachowiec żeby nie zapłacić więcej [ na czele z kierownikiem serwisu ]. Po zwolnieniu się od nich odżyłem.

Macie nowe informacje o rekrutacji w firmie Monolit IT Sp. z o.o.? Co trzeba zrobić, by się do nich dostać? Czekamy na komentarze!

były pracownik
@admin 09.10.2015 22:17

nie warto ,bardzo ciężcy i trudni goście , informatycy tylko Windows , wszyscy przemądrzali jakby pozjadali wszystkie rozumy, kto ma inne zdanie odchodzi nie polecam

Zostaw opinię o Monolit It Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monolit It Sp. z o.o.