3 Dodaj merytoryczną opinię
3 69 61 5 1

Opinie o SEOgroup Interactive SA

Paweł Nowy wpis
Kandydat

Ile obecnie proponują Państwo za staż w firmie SEOgroup?

Nowy wpis

@Paweł

Wynagrodzenie na stażu wynosi 1000 zł netto / miesiąc.

Eryk Nowy wpis

Jeśli firma dobra to i na forum bardzo sporadycznie zamieszczane są opinie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w SEOgroup Interactive SA?

Aneta

@xxx a jaka atmosfera jest w relacji kierownicy - pracownicy?

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w SEOgroup Interactive SA?

xxx
@Pytanie

uważam, że atmosfera wśród pracowników jest bardzo fajna i przyjemna.

TakNie

Czy firma SEOgroup Interactive SA w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak1Nie2

@Pytanie

Tak, spółka finansuje w całości takie szkolenia. Są ustalane co roku odpowiednie budżety na dany dział, z którego odbywa się takie finansowanie.

Tak2Nie
Lele 22

Jestem zaskoczony pozytywna iloscia lomentarzy na temat tej firmy szczegolnie, ze od grudnia/stycznia odeszlo mnostwo ludzi ze wzgledu na beznadziejne zarobki i brak mozliwosci godnego rozwoju. (usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam

Tak15Nie1
@Lele 22

Szczególnie zastanawiające te pozytywne opinie z 11.06, gdzie nagle 6 osób zdecydowało pozytywnie opisać SEOgroup.

Tak12Nie1
Izuharu Mijahira Kendu Style
@Rafał

Rafał, mój komentarz został usunięty po tym, jak napisałem, że wszystkie opinie dodane w tym przedziale czasowym są na pewno naturalne ;-). Szczególnie, że w innych serwisach, gdzie można dodawać oceny i opinie było identycznie, choćby na mapach i FB. Świadomych klientów brak, ciągła 'nieustanna' rotacja pracowników, no i koniecznie trzeba zasypać na GoWork złe opinie... buzz marketing na wysokim poziomie.

Tak3Nie10

@Lele 22

Firma, po przekształceniu się w spółkę akcyjną w lutym 2018, mocno przyśpieszyła jeśli chodzi o rozwój i tempo, w którym zachodzą poszczególne procesy. Przebiegają one dużo szybciej niż wcześniej. Zgodnie z filozofią Kaizen, którą reprezentujemy, działamy jak jeden organizm (liczy się cały team, a nie pojedyncza jednostka) i wykonujemy działania w tym samym tempie właśnie w myśl zasady, że jeden krok wykonany przez cały zespół jest dużo bardziej cenny niż zrobienie stu kroków przez jedną osobę. Co odpowiada również temu, że samemu można iść szybciej, ale razem zachodzi się dalej. Tym nie mniej może się zdarzyć, że nie każdy jest w stanie dotrzymać wspomnianego kroku. W takim wypadku dla dobra obu stron taka współpraca się kończy i nie jest to absolutnie nic złego, wręcz przeciwnie łączy się to wyłącznie z samymi plusami, bo rozwiązuje się tym samym problem. Pisanie o beznadziejnych zarobkach nie jest prawdą. Pamiętając również, że wpierw trzeba dać coś od siebie, żeby otrzymać coś w zamian. Naszym Takumi gwarantujemy stabilne i atrakcyjne warunki zatrudniania, które odpowiadają doświadczeniu oraz efektom, które taka osoba zapewnia. Same stawki są konkurencyjne do rynkowych. Dodatkowo nasi pracownicy uczestniczą w bardzo atrakcyjnym systemie prowizyjnym za efektywną pracę na rzecz firmy. Może to potwierdzić każda osoba, która u nas pracuje. Czy naprawdę może być zastanawiające, że dobra firma otrzymuje pozytywne opinie? :) WSZYSTKIE pozytywne opinie wystawione na nasz temat w sieci pochodzą wyłącznie ze strony osób, które miały okazję z nami współpracować na przestrzeni ostatnich 11 lat. Jedyne co zrobiliśmy to po prostu poprosiliśmy je o wystawienie opinii w sytuacji, w której były zadowolone z wykonanej przez nas usługi. Co można z całą pewnością wywnioskować również po samej jej treści. Jest to także spójne z referencjami wystawionymi przez naszych Klientów (https://www.seogroup.pl/referencje/) za czym idzie dobra praca, którą wykonujemy na rzecz Klientów, z czym można szczegółowo się zapoznać na naszej stronie -> https://www.seogroup.pl/case-studies/

Tak4Nie13
Lele 22
@SEOgroup Interactive SA

No coz jako byly pracownik wiem jakie sa te konkurencyjne stawki i jak dbacie o pracownikow oraz "motywujecie" ich do pracy. Piekne slowa na zewnatrz a w srodku zgnilizna.

Tak10Nie2

@Lele 22

Po tym co piszesz jest szalenie mało prawdopodobne, żebyś był kiedykolwiek naszym pracownikiem, albowiem system motywacyjno-premiowy, który posiadamy sam reguluje poziom płac. Innymi słowy każdy otrzymuje takie wynagrodzenie jakie jego praca jest realnie warta. A jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości w tym zakresie, to otwórz sobie firmę, zatrudnij ludzi i wtedy zobaczysz jak to jest.

Tak3Nie11

Tak3Nie1

Pracodawca

Dziękujemy za wyrażenie subiektywnej opinii na temat wynagrodzenia w naszej firmie. Naszym pracownikom gwarantujemy stabilne i atrakcyjne warunki zatrudniania, a z posiadanych przez nas informacji wynika, że stawki są konkurencyjne do rynkowych. Dodatkowo nasi pracownicy uczestniczą w bardzo atrakcyjnym systemie prowizyjnym za efektywną pracę na rzecz firmy.

Tak1Nie13
Marcin

To ile płacicie?

Tak15Nie
Takumi, ale Nieumi
@Marcin

Jak widać za mało skoro nie odpowiadają ....

Tak9Nie1

@Takumi, ale Nieumi

Wystarczajaco dużo, żeby nie musieć odpowiadać na tak niezwykle ogólne pytanie :) Płacimy tyle, ile każda podobna czołowa agencja w Polsce, czyli w zależności od stanowiska, doświadczenia, efektów, które są zapewniane, tj. uśredniając, od kilku do kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie. Przy czym górnego limitu nie ma ze względu na system prowizyjny, który u nas obowiązuje.

Tak1Nie11
@SEOgroup Interactive SA

Pamiętam wasze ogłoszenie na Head SEO oferowaliście 2x mniej niż średnie zarobki na takim stanowisku. Branża was przecież za to wyśmiała ...

Tak16Nie
Dream Team

Witamy serdecznie wszystkie osoby, które tutaj zajrzały :) Korzystając z okazji publikujemy film z 10 urodzin SEOgroup, które miały miejsce w maju 2018, w którym wzięli udział wszyscy pracownicy firmy, a także partnerzy i Klienci agencji -> https://vimeo.com/275609224 Oddaje on w całości atmosferę i to co się dzieje w SEOgroup. Serdecznie pozdrawiamy :)

Tak31Nie16

Nick
@Dream Team

Widzę, że pod wybitnym tekstem "dream team" jest jedynie 16 "zupełnie spontanicznych lajków". To oznacza, że 2 osoby z agencji nie zalajkowały......To się może skończyć dla nich obcięciem racji papieru toaletowego- największego bonusu w agencji. Dla wszystkich. Dlatego szybciutko dokładajcie dwa lajki.

Tak10Nie1
Ramona
@Nick

Skoro pracownicy musieli lajkowac wraz ze znajomymi i zrobili to- racje papieru nie zostana zmniejszone. Hurrrraaaaaaa.

Tak8Nie

Musieliście?

Tak7Nie
Jeż
@Rafał

Tak

Tak20Nie
Michał

Fajna praca przy ciekawych projektach. Dużo się nauczyłem :)

Tak2Nie7
Kamila

Dobra współpraca, fachowe podejscie do klienta i jego oczekiwań. Zadowolenie 100%, zapewne skorzystam z uslug w przyszłości

Daryszka
 Rekomendacja

Bardzo profesjonalna firma, indywidualne podejście do Klienta, personel zawsze służy pomocą. Budowa wizerunku i marketingu firmy na najwyższym poziomie. Polecam.

Daryszka

Bardzo profesjonalna i na wysokim poziome firma. Indywidualne podejście do Klienta, personel bardzo kompetentny i służy pomocą, odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku. Pomoc w zakresie wizerunku i marketingu firmy bardzo dobra. Polecam.

Mateusz Kols

Pełen profesjonalizm. Wyjątkowe podejście do klienta oraz bardzo dobry kontakt przez cały okres trwania współpracy. Na pewno jeszcze tu wrócę. Polecam firmę w 101%

Patrycja Flanc
 Rekomendacja

W trakcie współpracy z SEOgroup spotkałam ludzi pełnych pasji, zaangażowania i profesjonalizmu! Mogę polecić z czystym sumieniem!

Czarnaboogie

Solidna i profesjonalna firma, kompetentny, otwarty zespół, polecam i podziwiam!

Bartek K

Bardzo cenię sobie współpracę z Seogroup. Łączyło nas wiele wspólnym projektów i za każdym razem wspólnie osiągaliśmy sukces. Polecam

IQ
 Rekomendacja

W moim przypadku współpraca z SEOgroup trwa już dłuższy czas. Żadna firma nie jest idealna, wiedzą to z pewnością osoby, które miały okazję pracować już w różnych miejscach. Tym nie mniej jest to solidny pracodawca, dbający o zespół, motywujący go różnymi benefitami, w tym również premiami. Warunki pracy i atmosfera są też dobre. A realizowane projekty nietuzinkowe. Są możliwości rozwoju, a to jest z mojego punktu widzenia najważniejsze.

Tak7Nie15
SDF

W jaki sposób ta agencja próbuje zaistnieć w WWA skoro jest tzw: "sponsorem" zespołu Arka Gdynia? To jest PR-owy samobój.

Tak21Nie1
Trójmieszczanin
@SDF

To proste. W taki sam sposób jak "zaistniała" w Gdańsku, który stanowi sporą część jej Klientów. Takie działania wzbudzają biznesowy szacunek, a nie pogardę. Tak samo jak wspierane przez nią fundacje charytatywne z różnych miast. I jakoś wygląda na to, że sobie tym radzi.

Tak6Nie5

Tak5Nie

Litt

Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu! Zapewne zrobi to administrator po ujawnieniu adresów IP poszczególnych osób, ależ będzie dopiero ubaw :)

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o SEOgroup Interactive SA - Gdynia