3 Dodaj opinię
3 69 54 5 1

Opinie o SEOgroup Interactive SA

Pytanie Nowy wpis

Czy firma SEOgroup Interactive SA w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

TakNie2
Nowy wpis

@Pytanie

Tak, spółka finansuje w całości takie szkolenia. Są ustalane co roku odpowiednie budżety na dany dział, z którego odbywa się takie finansowanie.

Lele 22
Nazwa działu: Marketing

Jestem zaskoczony pozytywna iloscia lomentarzy na temat tej firmy szczegolnie, ze od grudnia/stycznia odeszlo mnostwo ludzi ze wzgledu na beznadziejne zarobki i brak mozliwosci godnego rozwoju. (usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam

Tak11Nie1
Rafał
@Lele 22

Szczególnie zastanawiające te pozytywne opinie z 11.06, gdzie nagle 6 osób zdecydowało pozytywnie opisać SEOgroup.

Tak9Nie1
Izuharu Mijahira Kendu Style
@Rafał

Rafał, mój komentarz został usunięty po tym, jak napisałem, że wszystkie opinie dodane w tym przedziale czasowym są na pewno naturalne ;-). Szczególnie, że w innych serwisach, gdzie można dodawać oceny i opinie było identycznie, choćby na mapach i FB. Świadomych klientów brak, ciągła 'nieustanna' rotacja pracowników, no i koniecznie trzeba zasypać na GoWork złe opinie... buzz marketing na wysokim poziomie.

Tak2Nie7

@Lele 22

Firma, po przekształceniu się w spółkę akcyjną w lutym 2018, mocno przyśpieszyła jeśli chodzi o rozwój i tempo, w którym zachodzą poszczególne procesy. Przebiegają one dużo szybciej niż wcześniej. Zgodnie z filozofią Kaizen, którą reprezentujemy, działamy jak jeden organizm (liczy się cały team, a nie pojedyncza jednostka) i wykonujemy działania w tym samym tempie właśnie w myśl zasady, że jeden krok wykonany przez cały zespół jest dużo bardziej cenny niż zrobienie stu kroków przez jedną osobę. Co odpowiada również temu, że samemu można iść szybciej, ale razem zachodzi się dalej. Tym nie mniej może się zdarzyć, że nie każdy jest w stanie dotrzymać wspomnianego kroku. W takim wypadku dla dobra obu stron taka współpraca się kończy i nie jest to absolutnie nic złego, wręcz przeciwnie łączy się to wyłącznie z samymi plusami, bo rozwiązuje się tym samym problem. Pisanie o beznadziejnych zarobkach nie jest prawdą. Pamiętając również, że wpierw trzeba dać coś od siebie, żeby otrzymać coś w zamian. Naszym Takumi gwarantujemy stabilne i atrakcyjne warunki zatrudniania, które odpowiadają doświadczeniu oraz efektom, które taka osoba zapewnia. Same stawki są konkurencyjne do rynkowych. Dodatkowo nasi pracownicy uczestniczą w bardzo atrakcyjnym systemie prowizyjnym za efektywną pracę na rzecz firmy. Może to potwierdzić każda osoba, która u nas pracuje. Czy naprawdę może być zastanawiające, że dobra firma otrzymuje pozytywne opinie? :) WSZYSTKIE pozytywne opinie wystawione na nasz temat w sieci pochodzą wyłącznie ze strony osób, które miały okazję z nami współpracować na przestrzeni ostatnich 11 lat. Jedyne co zrobiliśmy to po prostu poprosiliśmy je o wystawienie opinii w sytuacji, w której były zadowolone z wykonanej przez nas usługi. Co można z całą pewnością wywnioskować również po samej jej treści. Jest to także spójne z referencjami wystawionymi przez naszych Klientów (https://www.seogroup.pl/referencje/) za czym idzie dobra praca, którą wykonujemy na rzecz Klientów, z czym można szczegółowo się zapoznać na naszej stronie ->https://www.seogroup.pl/case-studies/

Tak2Nie10
Lele 22
@SEOgroup Interactive SA

No coz jako byly pracownik wiem jakie sa te konkurencyjne stawki i jak dbacie o pracownikow oraz "motywujecie" ich do pracy. Piekne slowa na zewnatrz a w srodku zgnilizna.

Nowy wpis

@Lele 22

Po tym co piszesz jest szalenie mało prawdopodobne, żebyś był kiedykolwiek naszym pracownikiem, albowiem system motywacyjno-premiowy, który posiadamy sam reguluje poziom płac. Innymi słowy każdy otrzymuje takie wynagrodzenie jakie jego praca jest realnie warta. A jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości w tym zakresie, to otwórz sobie firmę, zatrudnij ludzi i wtedy zobaczysz jak to jest.

Tak1Nie6

Tak3Nie1

Pracodawca

Dziękujemy za wyrażenie subiektywnej opinii na temat wynagrodzenia w naszej firmie. Naszym pracownikom gwarantujemy stabilne i atrakcyjne warunki zatrudniania, a z posiadanych przez nas informacji wynika, że stawki są konkurencyjne do rynkowych. Dodatkowo nasi pracownicy uczestniczą w bardzo atrakcyjnym systemie prowizyjnym za efektywną pracę na rzecz firmy.

Tak1Nie10
Marcin

To ile płacicie?

Tak13Nie
Takumi, ale Nieumi
@Marcin

Jak widać za mało skoro nie odpowiadają ....

Tak7Nie1

@Takumi, ale Nieumi

Wystarczajaco dużo, żeby nie musieć odpowiadać na tak niezwykle ogólne pytanie :) Płacimy tyle, ile każda podobna czołowa agencja w Polsce, czyli w zależności od stanowiska, doświadczenia, efektów, które są zapewniane, tj. uśredniając, od kilku do kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie. Przy czym górnego limitu nie ma ze względu na system prowizyjny, który u nas obowiązuje.

Tak1Nie8
Rafał Nowy wpis
@SEOgroup Interactive SA

Pamiętam wasze ogłoszenie na Head SEO oferowaliście 2x mniej niż średnie zarobki na takim stanowisku. Branża was przecież za to wyśmiała ...

Tak9Nie
Dream Team

Witamy serdecznie wszystkie osoby, które tutaj zajrzały :) Korzystając z okazji publikujemy film z 10 urodzin SEOgroup, które miały miejsce w maju 2018, w którym wzięli udział wszyscy pracownicy firmy, a także partnerzy i Klienci agencji -> https://vimeo.com/275609224 Oddaje on w całości atmosferę i to co się dzieje w SEOgroup. Serdecznie pozdrawiamy :)

Tak31Nie14

Nick
@Dream Team

Widzę, że pod wybitnym tekstem "dream team" jest jedynie 16 "zupełnie spontanicznych lajków". To oznacza, że 2 osoby z agencji nie zalajkowały......To się może skończyć dla nich obcięciem racji papieru toaletowego- największego bonusu w agencji. Dla wszystkich. Dlatego szybciutko dokładajcie dwa lajki.

Tak8Nie1
Ramona
@Nick

Skoro pracownicy musieli lajkowac wraz ze znajomymi i zrobili to- racje papieru nie zostana zmniejszone. Hurrrraaaaaaa.

Rafał

Musieliście?

Tak6Nie
Jeż
@Rafał

Tak

Tak17Nie
Michał

Fajna praca przy ciekawych projektach. Dużo się nauczyłem :)

Tak2Nie7
Kamila

Dobra współpraca, fachowe podejscie do klienta i jego oczekiwań. Zadowolenie 100%, zapewne skorzystam z uslug w przyszłości

Daryszka
 Rekomendacja

Bardzo profesjonalna firma, indywidualne podejście do Klienta, personel zawsze służy pomocą. Budowa wizerunku i marketingu firmy na najwyższym poziomie. Polecam.

Daryszka

Bardzo profesjonalna i na wysokim poziome firma. Indywidualne podejście do Klienta, personel bardzo kompetentny i służy pomocą, odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku. Pomoc w zakresie wizerunku i marketingu firmy bardzo dobra. Polecam.

Mateusz Kols

Pełen profesjonalizm. Wyjątkowe podejście do klienta oraz bardzo dobry kontakt przez cały okres trwania współpracy. Na pewno jeszcze tu wrócę. Polecam firmę w 101%

Patrycja Flanc
 Rekomendacja

W trakcie współpracy z SEOgroup spotkałam ludzi pełnych pasji, zaangażowania i profesjonalizmu! Mogę polecić z czystym sumieniem!

Czarnaboogie

Solidna i profesjonalna firma, kompetentny, otwarty zespół, polecam i podziwiam!

Bartek K

Bardzo cenię sobie współpracę z Seogroup. Łączyło nas wiele wspólnym projektów i za każdym razem wspólnie osiągaliśmy sukces. Polecam

IQ
 Rekomendacja

W moim przypadku współpraca z SEOgroup trwa już dłuższy czas. Żadna firma nie jest idealna, wiedzą to z pewnością osoby, które miały okazję pracować już w różnych miejscach. Tym nie mniej jest to solidny pracodawca, dbający o zespół, motywujący go różnymi benefitami, w tym również premiami. Warunki pracy i atmosfera są też dobre. A realizowane projekty nietuzinkowe. Są możliwości rozwoju, a to jest z mojego punktu widzenia najważniejsze.

Tak7Nie15
SDF

W jaki sposób ta agencja próbuje zaistnieć w WWA skoro jest tzw: "sponsorem" zespołu Arka Gdynia? To jest PR-owy samobój.

Tak20Nie1
Trójmieszczanin
@SDF

To proste. W taki sam sposób jak "zaistniała" w Gdańsku, który stanowi sporą część jej Klientów. Takie działania wzbudzają biznesowy szacunek, a nie pogardę. Tak samo jak wspierane przez nią fundacje charytatywne z różnych miast. I jakoś wygląda na to, że sobie tym radzi.

Tak6Nie5

Litt

Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu! Zapewne zrobi to administrator po ujawnieniu adresów IP poszczególnych osób, ależ będzie dopiero ubaw :)

Tak2Nie

mkol

Najlepsza agencja w Trójmieście? Kto tak twierdzi? Forbes w swoim rankingu albo może Puls Biznesu? Najlepsza według kogo? Wg jakich kryteriów? Największa- być może- bo liczy aktualnie 16, 17 osób więc PRAWIE 20. Tyle, że największa nie oznacza najlepszej. Są mniejsze agencje, które pracują z mniejszą ilością klientów dając im lepszy produkt. Lepszy bo mają na to więcej czasu. Rosja jest największym krajem ale czy NAJLEPSZYM do życia i przez to zalewanym przez uchodźców? Nie bardzo. Czy to przypadkiem nie patologiczny rozrost ego i problem z dotarciem do świadomości elementarnych faktów każe maniakalnie twierdzić, że to najlepsza agencja w Trójmieście? Ludzie nie są idiotami więc nie warto ich traktować jakby byli. Te samozwańcze, buńczuczne określenia powtarzane 10-tki razy przypominają newsy z północnokoreańskiej TV. Widzę sporo podobieństw- oni też twierdzą, że są najlepsi. We wszystkim. Getback też twierdził, że jest najlepszy i przekonał wielu klientów tym podejściem. Gdzie jest dzisiaj getback?

Lokm
@mkol

Oczywiście najlepsza pod względem doświadczenia i obsługiwanych Klientów w zakresie usług, które świadczy i to pozostaje bezsporne. Cóż więcej pisać, psy szczekają, karawana idzie dalej

Tak9Nie1

qwerty

Na szczęście na tym forum nie można kupić sobie maksymalnie pochlebnej opinii albo bardzo szybko usunąć każdą niepochlebną. To zupełnie inaczej niż w pozostałych miejscach gdzie oczywiście wszystko jest na 5 albo 6*. Nawet jeśli powtórzysz kłamstwo 100 razy to ono nie stanie się prawdą ale jak widać sam twórca stał się tworzywem i wierzy w wytwory swojej wyobraźni. "Rolex wśród firm pozycjonujących", "Extra klasa", "Ciągły i dynamiczny rozwój". Serio? A może ciągłe poszukiwanie nowych ludzi do pracy pod hasłem: " w związku z ciągłym i dynamicznym rozwojem" oznacza, że już po bardzo krótkim czasie obietnice nie wytrzymują porównania z rzeczywistością i rozsądni ludzie odchodzą bo są dorośli i rozumni i nie lubią być robieni w konia? Może skończył się już czas bezpłatnego stażu bo rynek pracy się lekko zmienił? Każdy, kto ma minimalną orientację wie i szybko policzy, że każda oferta w podstawie poniżej 5-7 K na rękę to żart. Mamy więc do czynienia z miejscem pełnym humoru.

@qwerty

Skoro jest tak źle, to dlaczego jest tak dobrze? Sukces firmy jest niewątpliwy, bo marzenia stały się faktem. Dlaczego tak jest? Bo każdego dnia bardzo dużo nad tym wszystkim pracujemy. Nad projektami, nad zespołem. Dlatego ta firma jest nr 1 w Trójmieście w zakresie usług, które świadczy. W SEOgroup obecnie pracuje 20 osób. Rok temu było ich o połowę mniej. Nie trzeba być zatem turbo gejzerem intelektualnym, żeby sobie odpowiedzieć na pytanie czy jest zatem dobrze czy źle. I z szacunku dla osób, które tu pracują prosimy, żeby nie pisać jakiś bajek, które nie mają odzwierciedlenia z w faktach. Kończąc, pamiętaj trollu o jednej najważniejszej rzeczy, w życiu każdy ma to na co zasłużył.

Tak8Nie1

Olek

Jeśli praca w dobrej firmie jest dla niektórych nieodpowiednia to muszą szukać dalej!!

Obiektywny

Tak czytam i czytam te komentarze i przykre, że są napisane przez trolla, który w SEOgroup nigdy nie pracował lub nie pracuje od dawna. Dodatkowo wystawia się na śmieszność, gdyż te same komentarze i tą samą konwersację sam ze sobą prowadził na konkurencyjnym portalu dotyczącym opinii na temat pracodawcy, wliczając te same nicki i ten sam czas dodania opinii :) Fakty są takie, że w SEOgroup nigdy nie było tak dobrze jak ma to miejsce obecnie i może potwierdzić każda osoba pracująca w agencji. Tak więc drogi trollu, zajmij się może swoim biznesem i swoją pracą. Jasnym jest, że sukces kuje w oczy, ale hejt nie poprawi Twojej realnej sytuacji życiowej. Pozdrawiam

Tak3Nie1

NieObiektywny
@Obiektywny

Faktycznie ciężko być obiektywnym skoro się tam obecnie pracuje/jest w zarządzie. Obiektywizm przede wszystkim...

Gregor

Nikt nie trzyma w firmie na siłę. Każdy może zmienić na coś innego tylko czy na pewno lepszego?

Tak3Nie

Iza

@Daniel, jest to forum publiczne zatem każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat firmy. Wypowiedź powinna być zgodna z regulaminem forum. @Agatka, @aflabeta, co macie na myśli pisząc, że "się obiecuje tylko"? Uzasadnijcie bardziej szczegółowo swoje wypowiedzi. Widzę, że na forum odnośnie SEOgroup jest sporo negatywnych komentarzy. Czy są jakieś pozytywne aspekty pracy w SEOgroup? Na stronie SEOgroup w zakładce kariera są zamieszczone aktualne oferty pracy? Zatem czy już ktoś był na rozmowie i może podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami? Jakie są możliwości rozwoju zawodowego. Piszcie merytoryczne komentarze, są przydatne dla kandydatów.

Alfabeta
@Iza

Wystarczy przeczytać komentarz "szefa", "Dream Team" poniżej z 06.12.2017 18:10 i wiadomo z jakim człowiekiem ma się do czynienia. Jeśli ktoś chce mieć za szefa takiego kogoś to nie pozostaje nic tylko pogratulować ;-). Wszystko jest zawarte w poniższych komentarzach ludzi. Jak ktoś je przeczyta i pójdzie na rozmowę, to zobaczy, że to nie są komentarze wyssane z palca.

Tak4Nie1

Udzielał się wcześniej
@Iza

Rozumiem, że pracodawca chce usunąć negatywne wpisy i teraz usuwacie co jest niewygodne? Powinniście skupić się na dobru pracowników a nie szefa, o którym przymiotników już nie muszę pisać..

Udzielał się wcześniej
@Iza

Zwracam honor, przestały na jakiś czas wyświetlać się mi wszystkie komentarze.

Tak1Nie

Może zatem powiedz jak się pracuje?

Agatka

Gowork forum to jedno z bardzo niewielu miejsc z którego nie znikają prawdziwe wpisy na temat tej firmy. W pozostałych miejscach są oczywiście najwyższe oceny a te oddające rzeczywistość po prostu znikają. Ludzie nie są idiotami i wiedzą gdzie czytać rzetelne opinie.

Tak4Nie

aflabeta
@Agatka

Agatka, wystarczy, że ktoś pracował chociaż przez chwilę w tej firmie, to wie jak to wygląda.. Jak ktoś pisze o "zazdrości" to albo jest podstawionym pracownikiem, oddelegowanym do "tuszowania", albo znajomym szefa, albo nie ma kompletnie pojęcia jak wygląda tam praca. Jedyna rada - trzymać się z daleka i nie wierzyć w obiecanki (usunięte przez administratora)

Tak2Nie

Rob

Poważne to nie jest. Teraz ta firma próbuje "podbić" Warszawę przy pomocy tych samych sloganów i obietnic bez pokrycia.

Tak4Nie1

Po rozmowie

Zarobki: staz to 500 zl przez kwartal, potem najnizsza krajowa.

Tak15Nie

SEOgroup
@Po rozmowie

Każdy z nas kiedyś zaczynał poważną pracę. Jeśli nie posiadasz żadnego doświadczenia w branży, jeśli dopiero rozpoczynasz z nią swoją przygodę to propozycja i tak jest bardziej niż atrakcyjna biorąc pod uwagę doświadczenie, które zdobędziesz i którego nikt Ci nie zabierze. Szczególnie tego typu osoby muszą sobie zdawać sprawę, że w praktyce, zwłaszcza w początkowej fazie rozwoju takiej osoby, firma inwestuje w nią, innymi słowy dokłada do tego, aby jej stanowisko pracy było rentowne. Dopiero wraz z rozwojem, gdy ktoś zbuduje swoją wartość może liczyć na znacznie poważniejsze benefity, gdzie nawet sky is not a limit. Już nie mówiąc o tym, że ze świecą szukać tak wyjątkowej atmosfery, która panuje w firmie i która jest absolutną rzadkością, do tego dochodzi szereg wartości dodanych. A jeśli ktoś przychodzi do firmy z zamiarem wyłącznie jak najszybszego się wzbogacenia, to przecież są przecież inne, lepsze dla takiej osoby miejsca, jak np. praca w stoczni czy też poza Polską. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.

Po pracy
@SEOgroup

Obiecane złote góry, wszechobecne hasło "EKSTRAKLASA", które tak na prawdę nie jest nic warte... Nie polecam zarówno przyszłym pracownikom, jak i potencjalnym klientom. Nie liczyłbym na wyniki, budżety w całości przekazywane są do kieszeni pracodawcy.

Po pracy
@Po rozmowie

Z racji, że komentarz, który został przeze mnie umieszczony pod odpowiedzią firmy zniknął, napiszę jeszcze raz - zarobki mierne, jak na miarę "ekstraklasy", na którą firma jest kreowana. Powszechny brak efektów w projektach mówi sam za siebie... Większość pieniędzy trafia do kieszeni właściciela zamiast na działania. Nie polecam zarówno klientom, jak i przyszłym pracownikom.

@Po pracy

Zarobki są wprost proporcjonalne do doświadczenia, zaangażowania i efektów, które zapewnia dana osoba. Jako zespół cieszmy się niezmiernie, że odeszły z niego największe lenie, które spowalniały poszczególne procesy. W Ekstraklasie mogą grać tylko najlepsi, nie ma tutaj miejsca dla przeciętnych. Tacy mogą grać spokojnie w pierwszej lub nawet drugiej lidze, gdzie ich miejsce. Sama firma jest najbardziej doświadczoną w Trójmieście świadcząca tego typu usługi. Jest też najlepszą firmą w okolicy, co potwierdzają Klienci zadowoleni z efektów, które są zapewniane.

Tak3Nie
EkstraKlapa
@Dream Team

Jak zwykle "pięknie napisane" (wciskanie bajek). Szkoda tylko, że nic nie pokrywa się z rzeczywistością...

Patrycja
@Po pracy

Zgadza się. Efekty są bardzo mierne a właściciel ma zdecydowanie za wysokie mniemanie na swój temat. Nie polecam klientom z uwagi na nisko stopień skuteczności i uczciwości tej firmy. Nie polecam pracownikom z uwagi na zachowanie właściciela.

Leo
@Dream Team

Firma a dokładnie działalność gospodarcza NIE JEST "najbardziej doświadczona" w swojej branży. Skuteczność jest absolutnie przeciętna a ceny usług nie odzwierciedlają efektów. Najważniejsze jest to, że oszukać można tylko RAZ oraz, że to małe miasto.

Zostaw opinię o SEOgroup Interactive SA - Gdynia

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie