Opinie o SEOgroup Interactive SA w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SEOgroup Interactive SA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SEOgroup Interactive SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEOgroup Interactive SA w Gdynia

Czarnaboogie

Solidna i profesjonalna firma, kompetentny, otwarty zespół, polecam i podziwiam!

Bartek K

Bardzo cenię sobie współpracę z Seogroup. Łączyło nas wiele wspólnym projektów i za każdym razem wspólnie osiągaliśmy sukces. Polecam

IQ

W moim przypadku współpraca z SEOgroup trwa już dłuższy czas. Żadna firma nie jest idealna, wiedzą to z pewnością osoby, które miały okazję pracować już w różnych miejscach. Tym nie mniej jest to solidny pracodawca, dbający o zespół, motywujący go różnymi benefitami, w tym również premiami. Warunki pracy i atmosfera są też dobre. A realizowane projekty nietuzinkowe. Są możliwości rozwoju, a to jest z mojego punktu widzenia najważniejsze.

SDF

W jaki sposób ta agencja próbuje zaistnieć w WWA skoro jest tzw: "sponsorem" zespołu Arka Gdynia? To jest PR-owy samobój.

Trójmieszczanin
@SDF

To proste. W taki sam sposób jak "zaistniała" w Gdańsku, który stanowi sporą część jej Klientów. Takie działania wzbudzają biznesowy szacunek, a nie pogardę. Tak samo jak wspierane przez nią fundacje charytatywne z różnych miast. I jakoś wygląda na to, że sobie tym radzi.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie SEOgroup Interactive SA? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Litt

Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu! Zapewne zrobi to administrator po ujawnieniu adresów IP poszczególnych osób, ależ będzie dopiero ubaw :)

mkol

Najlepsza agencja w Trójmieście? Kto tak twierdzi? Forbes w swoim rankingu albo może Puls Biznesu? Najlepsza według kogo? Wg jakich kryteriów? Największa- być może- bo liczy aktualnie 16, 17 osób więc PRAWIE 20. Tyle, że największa nie oznacza najlepszej. Są mniejsze agencje, które pracują z mniejszą ilością klientów dając im lepszy produkt. Lepszy bo mają na to więcej czasu. Rosja jest największym krajem ale czy NAJLEPSZYM do życia i przez to zalewanym przez uchodźców? Nie bardzo. Czy to przypadkiem nie patologiczny rozrost ego i problem z dotarciem do świadomości elementarnych faktów każe maniakalnie twierdzić, że to najlepsza agencja w Trójmieście? Ludzie nie są idiotami więc nie warto ich traktować jakby byli. Te samozwańcze, buńczuczne określenia powtarzane 10-tki razy przypominają newsy z północnokoreańskiej TV. Widzę sporo podobieństw- oni też twierdzą, że są najlepsi. We wszystkim. Getback też twierdził, że jest najlepszy i przekonał wielu klientów tym podejściem. Gdzie jest dzisiaj getback?

Lokm
@mkol

Oczywiście najlepsza pod względem doświadczenia i obsługiwanych Klientów w zakresie usług, które świadczy i to pozostaje bezsporne. Cóż więcej pisać, psy szczekają, karawana idzie dalej

qwerty

Na szczęście na tym forum nie można kupić sobie maksymalnie pochlebnej opinii albo bardzo szybko usunąć każdą niepochlebną. To zupełnie inaczej niż w pozostałych miejscach gdzie oczywiście wszystko jest na 5 albo 6*. Nawet jeśli powtórzysz kłamstwo 100 razy to ono nie stanie się prawdą ale jak widać sam twórca stał się tworzywem i wierzy w wytwory swojej wyobraźni. "Rolex wśród firm pozycjonujących", "Extra klasa", "Ciągły i dynamiczny rozwój". Serio? A może ciągłe poszukiwanie nowych ludzi do pracy pod hasłem: " w związku z ciągłym i dynamicznym rozwojem" oznacza, że już po bardzo krótkim czasie obietnice nie wytrzymują porównania z rzeczywistością i rozsądni ludzie odchodzą bo są dorośli i rozumni i nie lubią być robieni w konia? Może skończył się już czas bezpłatnego stażu bo rynek pracy się lekko zmienił? Każdy, kto ma minimalną orientację wie i szybko policzy, że każda oferta w podstawie poniżej 5-7 K na rękę to żart. Mamy więc do czynienia z miejscem pełnym humoru.

Dream Team
@qwerty

Skoro jest tak źle, to dlaczego jest tak dobrze? Sukces firmy jest niewątpliwy, bo marzenia stały się faktem. Dlaczego tak jest? Bo każdego dnia bardzo dużo nad tym wszystkim pracujemy. Nad projektami, nad zespołem. Dlatego ta firma jest nr 1 w Trójmieście w zakresie usług, które świadczy. W SEOgroup obecnie pracuje 20 osób. Rok temu było ich o połowę mniej. Nie trzeba być zatem turbo gejzerem intelektualnym, żeby sobie odpowiedzieć na pytanie czy jest zatem dobrze czy źle. I z szacunku dla osób, które tu pracują prosimy, żeby nie pisać jakiś bajek, które nie mają odzwierciedlenia z w faktach. Kończąc, pamiętaj trollu o jednej najważniejszej rzeczy, w życiu każdy ma to na co zasłużył.

Olek

Jeśli praca w dobrej firmie jest dla niektórych nieodpowiednia to muszą szukać dalej!!

Obiektywny

Tak czytam i czytam te komentarze i przykre, że są napisane przez trolla, który w SEOgroup nigdy nie pracował lub nie pracuje od dawna. Dodatkowo wystawia się na śmieszność, gdyż te same komentarze i tą samą konwersację sam ze sobą prowadził na konkurencyjnym portalu dotyczącym opinii na temat pracodawcy, wliczając te same nicki i ten sam czas dodania opinii :) Fakty są takie, że w SEOgroup nigdy nie było tak dobrze jak ma to miejsce obecnie i może potwierdzić każda osoba pracująca w agencji. Tak więc drogi trollu, zajmij się może swoim biznesem i swoją pracą. Jasnym jest, że sukces kuje w oczy, ale hejt nie poprawi Twojej realnej sytuacji życiowej. Pozdrawiam

NieObiektywny
@Obiektywny

Faktycznie ciężko być obiektywnym skoro się tam obecnie pracuje/jest w zarządzie. Obiektywizm przede wszystkim...

Gregor

Nikt nie trzyma w firmie na siłę. Każdy może zmienić na coś innego tylko czy na pewno lepszego?

Iza

@Daniel, jest to forum publiczne zatem każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat firmy. Wypowiedź powinna być zgodna z regulaminem forum. @Agatka, @aflabeta, co macie na myśli pisząc, że "się obiecuje tylko"? Uzasadnijcie bardziej szczegółowo swoje wypowiedzi. Widzę, że na forum odnośnie SEOgroup jest sporo negatywnych komentarzy. Czy są jakieś pozytywne aspekty pracy w SEOgroup? Na stronie SEOgroup w zakładce kariera są zamieszczone aktualne oferty pracy? Zatem czy już ktoś był na rozmowie i może podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami? Jakie są możliwości rozwoju zawodowego. Piszcie merytoryczne komentarze, są przydatne dla kandydatów.

Alfabeta
@Iza

Wystarczy przeczytać komentarz "szefa", "Dream Team" poniżej z 06.12.2017 18:10 i wiadomo z jakim człowiekiem ma się do czynienia. Jeśli ktoś chce mieć za szefa takiego kogoś to nie pozostaje nic tylko pogratulować ;-). Wszystko jest zawarte w poniższych komentarzach ludzi. Jak ktoś je przeczyta i pójdzie na rozmowę, to zobaczy, że to nie są komentarze wyssane z palca.

Udzielał się wcześniej
@Iza

Rozumiem, że pracodawca chce usunąć negatywne wpisy i teraz usuwacie co jest niewygodne? Powinniście skupić się na dobru pracowników a nie szefa, o którym przymiotników już nie muszę pisać..

Udzielał się wcześniej
@Iza

Zwracam honor, przestały na jakiś czas wyświetlać się mi wszystkie komentarze.

Może zatem powiedz jak się pracuje?

Agatka

Gowork forum to jedno z bardzo niewielu miejsc z którego nie znikają prawdziwe wpisy na temat tej firmy. W pozostałych miejscach są oczywiście najwyższe oceny a te oddające rzeczywistość po prostu znikają. Ludzie nie są idiotami i wiedzą gdzie czytać rzetelne opinie.

aflabeta
@Agatka

Agatka, wystarczy, że ktoś pracował chociaż przez chwilę w tej firmie, to wie jak to wygląda.. Jak ktoś pisze o "zazdrości" to albo jest podstawionym pracownikiem, oddelegowanym do "tuszowania", albo znajomym szefa, albo nie ma kompletnie pojęcia jak wygląda tam praca. Jedyna rada - trzymać się z daleka i nie wierzyć w obiecanki (usunięte przez administratora)

Rob

Poważne to nie jest. Teraz ta firma próbuje "podbić" Warszawę przy pomocy tych samych sloganów i obietnic bez pokrycia.

Po rozmowie

Zarobki: staz to 500 zl przez kwartal, potem najnizsza krajowa.

SEOgroup
@Po rozmowie

Każdy z nas kiedyś zaczynał poważną pracę. Jeśli nie posiadasz żadnego doświadczenia w branży, jeśli dopiero rozpoczynasz z nią swoją przygodę to propozycja i tak jest bardziej niż atrakcyjna biorąc pod uwagę doświadczenie, które zdobędziesz i którego nikt Ci nie zabierze. Szczególnie tego typu osoby muszą sobie zdawać sprawę, że w praktyce, zwłaszcza w początkowej fazie rozwoju takiej osoby, firma inwestuje w nią, innymi słowy dokłada do tego, aby jej stanowisko pracy było rentowne. Dopiero wraz z rozwojem, gdy ktoś zbuduje swoją wartość może liczyć na znacznie poważniejsze benefity, gdzie nawet sky is not a limit. Już nie mówiąc o tym, że ze świecą szukać tak wyjątkowej atmosfery, która panuje w firmie i która jest absolutną rzadkością, do tego dochodzi szereg wartości dodanych. A jeśli ktoś przychodzi do firmy z zamiarem wyłącznie jak najszybszego się wzbogacenia, to przecież są przecież inne, lepsze dla takiej osoby miejsca, jak np. praca w stoczni czy też poza Polską. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.

Po pracy
@SEOgroup

Obiecane złote góry, wszechobecne hasło "EKSTRAKLASA", które tak na prawdę nie jest nic warte... Nie polecam zarówno przyszłym pracownikom, jak i potencjalnym klientom. Nie liczyłbym na wyniki, budżety w całości przekazywane są do kieszeni pracodawcy.

Po pracy
@Po rozmowie

Z racji, że komentarz, który został przeze mnie umieszczony pod odpowiedzią firmy zniknął, napiszę jeszcze raz - zarobki mierne, jak na miarę "ekstraklasy", na którą firma jest kreowana. Powszechny brak efektów w projektach mówi sam za siebie... Większość pieniędzy trafia do kieszeni właściciela zamiast na działania. Nie polecam zarówno klientom, jak i przyszłym pracownikom.

Dream Team
@Po pracy

Zarobki są wprost proporcjonalne do doświadczenia, zaangażowania i efektów, które zapewnia dana osoba. Jako zespół cieszmy się niezmiernie, że odeszły z niego największe lenie, które spowalniały poszczególne procesy. W Ekstraklasie mogą grać tylko najlepsi, nie ma tutaj miejsca dla przeciętnych. Tacy mogą grać spokojnie w pierwszej lub nawet drugiej lidze, gdzie ich miejsce. Sama firma jest najbardziej doświadczoną w Trójmieście świadcząca tego typu usługi. Jest też najlepszą firmą w okolicy, co potwierdzają Klienci zadowoleni z efektów, które są zapewniane.

EkstraKlapa
@Dream Team

Jak zwykle "pięknie napisane" (wciskanie bajek). Szkoda tylko, że nic nie pokrywa się z rzeczywistością...

Patrycja
@Po pracy

Zgadza się. Efekty są bardzo mierne a właściciel ma zdecydowanie za wysokie mniemanie na swój temat. Nie polecam klientom z uwagi na nisko stopień skuteczności i uczciwości tej firmy. Nie polecam pracownikom z uwagi na zachowanie właściciela.

Leo
@Dream Team

Firma a dokładnie działalność gospodarcza NIE JEST "najbardziej doświadczona" w swojej branży. Skuteczność jest absolutnie przeciętna a ceny usług nie odzwierciedlają efektów. Najważniejsze jest to, że oszukać można tylko RAZ oraz, że to małe miasto.

Zostaw merytoryczną opinię o SEOgroup Interactive SA - Gdynia

• Jak się pracuje w SEOgroup Interactive SA?

Zobacz opinie na temat firmy SEOgroup Interactive SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

SEOgroup Interactive SA
3.4/5 Na podstawie 69 ocen.

SEOgroup Interactive SA