READY_STEADY_GO

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o READY_STEADY_GO

Magdalena

Cześć, jaka stawka na pracy na produkcji sera dla początkujących, taka jak dla każdego innego pracownika? I czy są jakieś przeszkolenia? Pytam, bo nigdy nie byłam w takim miejscu pracować.

Gosia zainteresowana wyjazdem

Dzień dobry. Planuję wyjazd do Holandi po nowym roku i chciałabym się dowiedzieć, czy jadąc do ready steady go też trzeba zabrać ze sobą pościel i garnki? Każda agencja o której czytałam tego wymaga.

Agnieszka
@Gosia zainteresowana wyjazdem

Dzień dobry. U mnie na lokacji w Lisse są garnki, pościel otrzymujemy z fhs-u. Pozdrawiam i powodzenia.

@Gosia zainteresowana wyjazdem

Dzień dobry! Wyjeżdżając przez agencję Ready Steady Go nie musi się Pani martwić o takie rzeczy :) Wszystkie nasze lokacje są wyposażone w garnki, sztućce, talerze, kołdry, poduszki itd. Od opiekuna lokacji otrzyma Pani nową pościel. Jeśli ma Pani jeszcze jakieś pytania, chętnie odpowiemy na nie telefonicznie: +48 884-288-884. Miłego dnia!

Magdalena

Witam :) W związku z opublikowaną ofertą mam pytanie, ile da radę zarobić na produkcji sera. Czy ktoś już pracował na tym stanowisku w tej lokalizacji i może mi coś powiedzieć? Jak się pracuje?

Mati

Rzetelna agencja, dużo informacji przed wyjazdem i na stronie internetowej. Super

Pracownik Fizyczny

dobry, sympatyczne panie

Pani z rekrutacji pytała o moje doświadczenie zawodowe żeby dopasować mi ofertę i zapytały czy mówię po angielsku.

Rudy

Fajna robota, wyjechaliśmy z dziewczyną na parę miesięcy zarobkić trochę grosza ;) Daje okejke

ZosiaSamosiaXX

Hej. Przez Ready Steady Go wyjechałam w lipcu i szczerze polecam. Pracuję w firmie Menken na dziale z sałatkami, robota easy peasy, napełniam butelki i pudełka z sałatkami. Czasami jak jest mniej pracy to wysyłają nas na dział z wędlinami, ale tam też bez problemu każdyby sobie poradził ;) Mieszkanie na trampolinie BARDZO POLECAM. Ogólnie oceniam pozytywnie :)

Ciekawa
@ZosiaSamosiaXX

Można prosić o jakiś kontakt z Panem? Bo chce wyjechać i mam kilka pytań

@Ciekawa

Dzień dobry! Niestety nie mamy kontaktu do Opiniodawców, ponieważ opinie na Go Work są dodawane anonimowo. Jeśli chciałaby Pani otrzymać szczegółowe informacje odnośnie naszych ofert pracy oraz jak się przygotować do wyjazdu, to zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji: + 48 884-288-884. Wszyscy nasi Rekruterzy pracowali w Holandii jako Pracownicy tymczasowi u Klientów, z którymi obecnie współpracujemy. Znają więc dokładnie realia pracy i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania :) Pozdrawiamy!

Piotrek

Sztos agencja!

Zuzia Kochańska

Polecam Ready Steady Go! Bardzo miłe Panie, które wykazują zainteresowanie pracownikiem, dokładnie odpowiedzą na każde pytanie:) warunki na lokacjach dobre, pieniążki zawsze wypłacane na czas, godziny pracy zapewnione (jeśli takowych nie było agencja proponowała możliwość pójścia do innej pracy). Przepracowałam tam całe wakacje i jestem zadowolona:)

Dana

Dziękuję za pomoc w znalezieniu pracy i w zorganizowaniu dojazdu w tak krótkim czasie! :))

zadowolony

Pracuje w Holandii już 4 tygodnie. Całą organizacje zawdzięczam Agencji Ready Steady Go. Szczególnie chciałbym podziękować Pani Annie Borkowskiej za bardzo ludzkie podejście i fachową pomoc. Świetny kontakt zarówno przed wyjazdem jak i w trakcie pobytu. Decydując się na pomoc tej agencji, niczym nie trzeba się przejmować. Wystarczy tylko dojechać, a na miejscu wszystko czeka już gotowe. Dodam, że to moja pierwsza praca w Holandii. Pracuje od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie, a czasami zostaje godzinę lub dwie dłużej. Wypłaty w porządku i bez żadnych opóźnień. Niezdecydowanym mogę rozwiać wszelkie wątpliwości i z całą pewnością polecić.

Sylwia

sylnie65@gmail.com proszę o kontakt

Dżoana
@zadowolony

Proszę napisać gdzie dostałeś pracę i jakie są zarobki?

Dieter

Napisz ci to za praca chcemy z narzeczoną jechać też tam diterkgm8@gmail.com

@Dieter

Ja pracuje na cebulkach, mówili że zarobki na tydzień od 400€ do 600 € na rękę, jak narazie za dwa dni pracy dostałem 65€, jeśli druga wypłata będzie podobna i nie będzie przy 8 godz pracy od pon do pt 400€ to trzeba stąd uciekać i czuć się oszukanym..

Dzień dobry! Nie rozumiemy dlaczego pisze Pan anonimowy komentarz zamiast zadzwonić do nas lub napisać, żeby wyjaśnić sprawę. Wysłaliśmy na sezon cebulkowy około 100 osób i nie dostaliśmy ani jednej skargi, że liczba godzin jest niewystarczająca lub wypłata się nie zgadza. Praca od poniedziałku do piątku po 8h to na pewno nie na cebulkach kwiatowych. Prace sezonowe charakteryzują się dużą liczbą godzin, również pracą w soboty, co skutkuje wysokimi tygodniówkami. Chyba, że trafił Pan do firmy, w której sezon cebulkowy właśnie się kończy, wtedy liczba godzin może być niższa, ale to oznacza, że wkrótce zostanie Pan przeniesiony do innej firmy. Prosimy o kontakt z naszym z biurem, żebyśmy mogli przeanalizować Pana sytuację i pomóc w ewentualnej zmianie firmy! Pozdrawiamy!

Szukaczka pracy

Czy był ktoś może w tym roku na cebulkach? Może napisać jakie są zarobki i jakie warunki mieszkaniowe?

Od wielu lat wyjeżdżam do pracy w Holandii i miałam kontakt już z wieloma agencjami, ale pierwszy raz spotkałam się z taką wyrozumiałością i profesjonalizmem. Panie z Ready Steady Go bardzo dokładnie wszystko tłumaczą, omawiają plusy i minusy (naprawdę mówią o minusach, nie boją się powiedzieć jakie są minusy pracy w danej firmie) ofert, widać, że nie zależy im, żeby tylko wysłać pracownika, ale starają się dopasować najlepszą ofertę. Czasami nawet zalecają, żeby wstrzymać się 2/3 tygodnie, bo będzie więcej ofert i będzie w czym wybierać. Pomagają też w organizacji wyjazdu. Po przyjeździe było wszystko tak jak zostało przedstawione przed wyjazdem. Szczerze polecam!

Sylwia
@Monika

Witam. Czy mogę zadać kilka pytań na temat tej agencji?? Mój adres mailowy sylnie65@gmail.com

Seba

Ładne rekruterki hehe no i dobrze doradzają! Polecanko

Doris

Super agencja! Wszystko czarno na białym!

Witam. Czy w tej agencji potężny jest skan dowodu by podjąć pracę? Czy to jest bezpieczne ?

Юлька

Дівчата в Ready Steady Go ввічливі і класні! Все пройшло дуже швидко… Від реєстрації до виїзду пройшло кілька днів. І в принципі потрібно тільки паспорт і банківський рахунок. Також вже зробили мені дозвіл на роботу і номер BSN без жодних коштів вже тут на місці. І цеее дуже круто, бо куди б я не зверталась всюди хотіли кошти за послуги та за дозвіл на роботу.

Danuta
@Юлька

Julka, a do jakiej pracy poszłaś i jaka stawka za godzinę? :) Mnie ciekawi, na które oferty mogą się zgłaszać kobiety.

Юлька
@Danuta

Kobiety to raczej we wszystkich firmach mogą pracować. Tutaj to chyba duzo zalezy na jakim poziomie jest angielski i w moim wypadku polski. Ja mam akurat angielski poczatkujący no i troche lepszy polski, więc dostalam oferte na prace na kwiatkach ze stawką 11,31 euro na godzine brutto. Ale też dostałam od RSG bezpłatną nauke jjezyka angielskiego. I jak podszkole swój angielski to też będę mogla awansować i mieć oferty z lepszą stawką. Ogólnie to Panie wszystko tlumaczą i pomagaja dobrac te oferty. Ja osobiscie jestem zadowolona.

@Danuta

Dzień dobry Pani Danuto! Kobiety mogą aplikować do wszystkich naszych firm. Stawki godzinowe są uzależnione od rodzaju pracy, doświadczenia i poziomu języka angielskiego, obecnie wynoszą od 11,31€ do 16,14€ brutto/h. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, aby nasi Rekruterzy mogli doradzić w doborze oferty :) Pozdrawiamy! :)

Адріана
@Юлька

Доброго вечора , чи можна з вами сконтактуватись в фейсбуці?

Kamil

Już jakiś czas wyjeżdżam zarobkowo do Holandii i wiem jak cały ten proces wyglada… Biura wysyłają ludzi do pracy, a potem okazuje się, ze pracy nie ma. Ready Steady Go to jedna z nielicznych agencji gdzie zapewnili mi gwarancje godzin! Dokładnie przedstawili mi warunki zatrudnienia i szybko zorganizowali wyjazd. Polecam dla każdego kto szuka naprawdę rzetelnych informacji!

Brak jakichkolwiek zwrotu kosztów to ściema po prostu.Zarobki od 380 do maksymalnie 440, firma w której zrywa się te tulipany jak najbardziej ok, ale mała stawka jak za pracę na polu w różnych warunkach atmosferycznych.

@Anna

Dzień dobry Pani Anno! Czy mogłaby Pani doprecyzować, o jaki zwrot kosztów chodzi? Jeśli o zwrot kosztów eksterytorialnych (ET), to taki zwrot u nas obowiązuje. Można to sprawdzić na salarisie. Pozdrawiamy!

jaka jest stawka brutto/godzine na kwiatach,cebulkach,sadzonkach?ile mozna zarobic netto w tydzien po wszystkich oplatach?

@ja

Witaj! ???? W większości naszych firm ogrodniczych stawka brutto na start wynosi 11.31€. Oczywiście wszystko zależy od doświadczenia Kandydata i znajomości języka angielskiego! Zarobki różnią się od siebie, w zależności od charakteru wykonywanej pracy (czy jest to praca na szklarni, hali czy praca polowa) i momentu podjęcia pracy (w sezonie zarobki są dużo wyższe). Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym działem rekrutacji. Tam odpowiemy na resztę pytań!

ElaT

Agencja konkretna i przede wszystkim godna polecenia. W tygodniu ok 40-50 godzin, mila atmosfera w pracy i normalne warunki na lokacjach. Duży plus za kontakt z biurem i chęć pomocy w każdej najdrobniejszej sprawie. Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyjazdem!

Patrycja
@ElaT

Przy czym pani pracowała?

Zostaw merytoryczną opinię o READY_STEADY_GO - Warszawa

• Jak się pracuje w READY_STEADY_GO?

Zobacz opinie na temat firmy READY_STEADY_GO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w READY_STEADY_GO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 41 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy READY_STEADY_GO?

Kandydaci do pracy w READY_STEADY_GO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

READY_STEADY_GO