READY_STEADY_GO

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o READY_STEADY_GO

zbyszekpawluczuk088@gmail.com

Sami zadzwonią. Trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy. A tak zapytam,wybierasz się do pracy przez tą agencje?

raczej tak

@zbyszekpawluczuk088@gmail.com

Po wypełnieniu tego formularza o którym tu piszecie to po jakim średnio czasie dają znać? skąd mam mieć pewność, że formularz na pewno dotarł? Po jakim średnio czasie udało wam się już dostać od pierwszego kontaktu? Oni w ogóle niektórym odmawiają czy to raczej mało prawdopodobne?

Ramos

Witam. mam pytanie, jak odbywa się transport do pracy osób nie jeżdżących rowerami czy też autami. Proszę o info , jestem zainteresowany pracą przez Państwa agencję.

@Ramos

Dzień dobry! Transport do pracy jest u nas bezpłatny, a jego rodzaj jest uzależniony od odległości między miejscem zakwaterowaniem, a zakładem pracy. Do 10 km, zgodnie z prawem holenderskim, jest to rower, miedzy 10-15 km może to być rower elektryczny lub samochód, powyżej 15 km jest to samochód. Osoby posiadające prawo jazdy, mogą zostać kierowcami aut służbowych i dowozić pozostałych Pracowników do pracy, za co przysługuje bonus finansowy od agencji. Pozdrawiamy!

Aktualność
Poszukujemy doświadczonego operatora/programisty prasy krawędziowej, który dołączy do naszego zespołu produkcyjnego.
Jeśli masz doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych, programowaniu CNC i zaangażowaniu w precyzyjną produkcję - to praca dla Ciebie!
Obowiązki:
- pisanie, edytowanie i optymalizowanie programów CNC w oparciu o rysunki techniczne i instrukcje robocze, wykorzystując w razie potrzeby oprogramowanie CAD/CAM,
- konfigurowanie pras krawędziowych, w tym wybór narzędzi, ładowanie narzędzi, ładowanie materiału i programowanie maszyny do określonych operacji gięcia,
- obsługa pras CNC w celu gięcia i kształtowania elementów blaszanych do precyzyjnych kątów i wymiarów, monitorowanie wydajności maszyny i dokonywanie regulacji w razie potrzeby.
- wybieranie, ładowanie i konserwacja oprzyrządowania, zapewnienie wydajnej wymiany narzędzi w celu zminimalizowania przestojów maszyny,
- kontrola jakości wygiętych komponentów przy użyciu precyzyjnych narzędzi pomiarowych (suwmiarki, mikrometry, mierniki) w celu weryfikacji dokładności i jakości uformowanych części,
- załadunek i rozładunek materiałów na prasę, zapewnienie prawidłowego wyrównania i bezpiecznego mocowania, aby zapobiec zniekształceniu przedmiotu obrabianego,
- wykonywanie rutynowych czynności konserwacyjnych, takich jak czyszczenie, smarowanie i drobne naprawy, w celu zapewnienia ich niezawodności i trwałości,
- prowadzenie szczegółowej dokumentacji programów CNC, arkuszy ustawień, zmian oprzyrządowania i raportów produkcyjnych.

Wynagrodzenie: 550-600€ netto tygodniowo!!
*możliwość negocjacji stawki w zależności od doświadczenia
Wyślij formularz zgłoszeniowy: https://readysteadygo.pl/aplikuj/
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- dyplom ukończenia szkoły średniej/zawodowej/szkolenia w zakresie obróbki CNC lub obsługi pras krawędziowych,
- udokumentowane doświadczenie jako operator/programista pras krawędziowych z doświadczeniem w obsłudze pras krawędziowych CNC,
- biegła znajomość programowania CNC, kodu G i kodu M,
- dobra znajomość oprzyrządowania pras krawędziowych, zasad gięcia i właściwości materiałów,
- umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych i modeli CAD,
- znajomość precyzyjnych przyrządów pomiarowych i procesów kontroli jakości,
- zręczność fizyczna, manualna i koordynacja ręka-oko do precyzyjnej obsługi maszyn i narzędzi.

Kontakt: + 48 884 288 884

Aktualność
Malarz proszkowy poszukiwany do pracy w Holandii!
Będziesz odpowiedzialny za przygotowanie powierzchni, nakładanie powłok proszkowych na części metalowe i niemetalowe za pomocą elektrostatycznych pistoletów natryskowych lub ręcznych metod aplikacji, kontrolę koloru i tekstury, proces utwardzania, kontrolę jakości i rutynową konserwację sprzętu.
Wynagrodzenie: 500-550€ netto tygodniowo!!
*możliwość negocjacji stawki w zależności od doświadczenia*
Wyślij formularz zgłoszeniowy: https://readysteadygo.pl/aplikuj/
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważny; preferowane jest szkolenie zawodowe lub techniczne w zakresie malowania proszkowego,
- udokumentowane doświadczenie jako malarz proszkowy,
- znajomość technik malowania proszkowego i obsługi sprzętu,
- wiedza na temat różnych materiałów powłokowych, typów i metod aplikacji,
- podstawowe umiejętności matematyczne w zakresie pomiarów i obliczeń materiałowych,
- zdolność do odpowiedniej pracy z z chemikaliami i materiałami do malowania proszkowego
- umiejętności rozwiązywania problemów podczas pracy samodzielnej i w zespole,
- doświadczenie z automatycznymi lub ręcznymi systemami malowania proszkowego jest dodatkowym atutem,
- prawo jazdy kat. B.

Kontakt: + 48 884 288 884
Pracownik Fizyczny

dobry, sympatyczne panie

Pani z rekrutacji pytała o moje doświadczenie zawodowe żeby dopasować mi ofertę i zapytały czy mówię po angielsku.

Aktualność
Elektryk poszukiwany do pracy w Holandii - firma zajmująca się produkowaniem i konstruowaniem maszyn!

Praca w tym dziale polega na budowie paneli do obsługi maszyn, montowaniu poszczególnych części, łączeniu kabli.

Wysoka stawka godzinowa: 17.45€ brutto

Wyślij formularz zgłoszeniowy: https://readysteadygo.pl/aplikuj/

- dostępność na dłużej (min. 6 miesięcy),
- doświadczenie w pracy jako elektryk,
- CV w języku angielskim,
- zdolności techniczne na zaawansowanym poziomie,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

Kontakt:
+ 48 884 288 884

czy trasport jest zapewniony praca dom ? @Pracodawca

i ten rower bankowo jest zapewniony? Co do tych kilometrów to nie wiem do końca czy akurat 10 wychodzi ale w praktyce wiesz o tym tak konkretniej przed wyjazdem? Podają tak w ogóle konkretny adres, tak samo jak zakładu, aby moc sobie to na googlach maps ogarnąć?

michal

polecacie ta agencje ?

wojtek

ile mozna zarobić na produkcji sera ?

michal

czy polecacie ta gaencje ?

Emilia

Cześć. Czy pracując przez tę agencję w firmach, do których są przysyłani pracownicy można liczyc na 50-50h/tyg? Jesli tak to w jakich branżach?

Ten ktoś
@Emilia

Nawet jak pójdziesz na sezonówke to będzie ciężko o takie godziny .. bo jeżeli chodzi o pracę stałą to zapomnij o głodzie.. ja nawet po za 36 godzin nie wyszedłem.

@Ten ktoś

Dzień dobry! W firmach sezonowych liczba godzin dochodzi nawet do 60 tygodniowo! Oczywiście na liczbę godzin ma wpływ wiele czynników, na które my jako agencja nie mamy żadnego wpływu, są to m.in. pogoda, popyt, sytuacja gospodarcza. Ostatnie miesiące były trudne ze względu na konsekwencje wojny. Wiele firm zmniejszyło produkcje lub zamknęło się w okresie zimowym, bo koszty ogrzewania były zbyt wysokie. Na szczęście sytuacja zaczyna się powoli normować. W okresach wiosennym i letnim jest zawsze więcej pracy. 36h/tygodniowo to pełny wymiar pracy w Holandii i dajemy gwarancje takiej liczby godzin (gwarancja jest rozliczana w trybie 4-tygodniowym, jeśli Pracownik pracował średnio mniej niż 36h/tygodniowo dostanie finansowe wyrównanie. ). Pozdrawiamy serdecznie!

@READY_STEADY_GO

Na jakie w takim razie oferty warto aplikować, aby mieć pewność,że te 50-60h/tydz mozna osiągnąć?

@Emilia

Na kwiatach jest więcej godz.

@zbyszekpawluczuk088@gmail.com

Jakie są powody tego, że na kwiatach było więcej godzin z tego co pisałeś? Jakieś inne lokalizacje pod to podchodzą? Gdzie będzie ich najwięcej jeśli w styczniu planuje jechać?

Zbyszekpawluczuk088@gmail.com

Zawsze na szklarniach jest więcej godz. Ta słyszałem.

Nelka
@Zbyszekpawluczuk088@gmail.com

Dzięki za info, ja dopiero czytam co i jak i teraz to się zastanawiam czemu tak właśnie jest? a czy zdarzają się lokalizacje, w których znajdują się w pobliżu dwa różne zakłady i możesz robić raz tu raz tu? Testował ktoś taka formę zatrudnienia? w którym miesiącu co lepiej wybrać? jak sezonowość wygląda?

Zbyszekpawluczuk088@gmail.com
@Nelka

Raczej tak nie ma ,że można sobie wybierać pracę. Lokalizację mogą być różne. Ja z miłą chęcią bym już wyjechał,tylko nie mam z kim. We dwoje zawsze razniej.

Luk
@Zbyszekpawluczuk088@gmail.com

Też planuję wyjazd z tej agencji. Może porozmawiamy na priv?

@Luk

Napisz maila. Masz u góry.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w READY_STEADY_GO? Chętnie zatrudniają?

Marcell

No więc tak,martwiłem się Suma sumarum jestem..mam pracę w dobrej firmie stabilnie i rozwojowo, kursy i Niderlandzki na przyszły kwartał.Domek ludzie jak wszędzie nieważne czy klótnie czy co,na to wplyw mamy tylko my.Ale pokuj jedynka, czysty lampka,wiatrak pościel i poza tym reszta typu łazienka czy kuchnią też 10/10. Podróż od biura przygotuj do 600zł ale na czas i pod biuro bez przesiadek na czysto. Pierwsza wypłata po 3 tygodniach (nigdy do topolanki.. omijaj polskie sklepy)Aldi polecam. Czyli z 1500 zł na start swoje ,ale warto. Masz przej#€%e życie ? Boisz się że jazda w ciemno załamie ci wszystko,i chcesz! ....ale w normalny sposub? Bezpiecznie,na dobre lokum i dobrej pracy z pomocą tak żeby wszystko było dobrze. ReadyStedyGo ja teraz pierwszy raz w życiu przyjechałem bez znajomości bez niczyjej fałszywej pomocy.. To biuro to mój fart na przyszłość.

Klaudia

Fajna agencja . Bez problemowa . Wypłata zawsze na czas. A panie z biura bardzo pomocne

Sebastian

Jestem bardzo ale to bardzo mile zaskoczony jak z pełnym profesjonalizmem i wyrozumiałością Panie z Ready Steady Go podchodzą do innego człowieka.Z Paniami można porozmawiać o wszystkich plusach i minusach pracy i znaleźć wspólne rozwiązanie.Agencja na duży Plus.Pozdrawiam.

Sebastian

Jestem bardzo ale to bardzo zaskoczony profesjonalizmem wyrozumiałością jak Panie z Ready Steady Go podchodzą do innego człowieka.Można o wszystkim porozmawiać wyciągnąć wszystkie plusy i minusy firm w których się pracuje i znaleźć wspólne rozwiązanie.Wszelakie inne informacje które Panie podają są bardzo dokładne i jasne.Agencja na duży plus.Pozdrawiam

PAULINA

Nie narzekam na agencje , bardzo fajnie przebiegała mi rozmowa z paniami które wprowadzają nas w agencje , zawsze mile i chętne do odpowiadania na pytania . Na pracę też nie mam co narzekać bo jest świetna.

Pogodyna

Witam jeśli ktoś chce pracować firma godna polecenia ????

Martin

Bardzo super i profesjonalna agencja pierwszy raz się spotykam z taką uczciwością zapraszam do pracy

Emilia

Witam zastanawiam się nad wyjazdem do pracy z ready steady go powiedzcie czy warto czy to nie jakiś przekręt i jak wyglada sytuacja z mieszkaniem pozdrawiam

@Emilia

Agencja jest w porządku. Rozmawiałem wiele razy z rekrutorka. Sam się wybieram przez tą agencje do pracy w Holandii. Polecam. Kiedy się wybierasz? Może razem byśmy pojechali,było by razniej. Odp na mój e-mail u góry. Pozdrawiam Zbyszek

@zbyszekpawluczuk088@gmail.com

Jestem po rozmowie rekrutacyjnej jak zdecyduje się na wyjazd to po 17 lipca emilia335@wp.pl napisz

Sebastian

Cały proces począwszy od rekrutacji przebiegał pomyślnie i tak, jak zostało mi to przedstawione. Pani z działu rekrutacji bardzo sympatyczna, odpowiada na wszystkie pytania błyskawicznie, pomaga ze wszystkimi sprawami, nawet załatwiła tańszy transport :). Na miejscu trafiłem do takiej samej pracy, jaką przedstawiono mi podczas rekrutacji. Wypłata jest na czas, a zakwaterowanie bardzo dobre, lokatorzy bezkonfliktowi i pomocni.

Zostaw merytoryczną opinię o READY_STEADY_GO - Warszawa

• Jak się pracuje w READY_STEADY_GO?

Zobacz opinie na temat firmy READY_STEADY_GO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w READY_STEADY_GO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 41 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy READY_STEADY_GO?

Kandydaci do pracy w READY_STEADY_GO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

READY_STEADY_GO