READY_STEADY_GO

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o READY_STEADY_GO

Monika

Od wielu lat wyjeżdżam do pracy w Holandii i miałam kontakt już z wieloma agencjami, ale pierwszy raz spotkałam się z taką wyrozumiałością i profesjonalizmem. Panie z Ready Steady Go bardzo dokładnie wszystko tłumaczą, omawiają plusy i minusy (naprawdę mówią o minusach, nie boją się powiedzieć jakie są minusy pracy w danej firmie) ofert, widać, że nie zależy im, żeby tylko wysłać pracownika, ale starają się dopasować najlepszą ofertę. Czasami nawet zalecają, żeby wstrzymać się 2/3 tygodnie, bo będzie więcej ofert i będzie w czym wybierać. Pomagają też w organizacji wyjazdu. Po przyjeździe było wszystko tak jak zostało przedstawione przed wyjazdem. Szczerze polecam!

ElaT

Agencja konkretna i przede wszystkim godna polecenia. W tygodniu ok 40-50 godzin, mila atmosfera w pracy i normalne warunki na lokacjach. Duży plus za kontakt z biurem i chęć pomocy w każdej najdrobniejszej sprawie. Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyjazdem!

ZadowolonaaaaJa
@Julia

Czesc! Bardzo polecam ta agencje pracy. Wszystko szybko, sprawnie, a przede wszystkim profesjonalnie. Pani z ktora rozmawialam, odpowiedziala mi dosc szczegolowo na pytania, a po przyjezdzcie do pracy wszystkie informacje sie potwierdzily. Aktualnie pracuje juz 4 miesiac i z pewnoscia zamierzam kontynuowac wspolprace. Wyplaty na czas oraz zakwaterowanie bez zarzutow. Duzy plus za to, ze caly czas mam dobry kontakt z rekruterem. Pozdro.

Monis3541

Wyjechałam w tamtym roku przez te agencje na cebulki kwiatowe w okresie wakacyjnym. Na początku było ok. 40h, później gdy sezon się rozkręcił nawet 55h. Zarobki tygodniowe "na czysto" między 270, a 450€, wypłata zawsze na czas we wtorek. Zakwaterowanie mieliśmy w bardzo ładnym domku. Ogólnie agencje oceniam bardzo dobrze. Przede wszystkim nie obiecują "gruszek na wierzbie" , wszystko było tak jak powiedzieli przed wyjazdem.

Szukaczka pracy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Kandydat

Czy był ktoś może w tym roku na cebulkach? Może napisać jakie są zarobki i jakie warunki mieszkaniowe?

zadowolony Nowy wpis

Pracuje w Holandii już 4 tygodnie. Całą organizacje zawdzięczam Agencji Ready Steady Go. Szczególnie chciałbym podziękować Pani Annie Borkowskiej za bardzo ludzkie podejście i fachową pomoc. Świetny kontakt zarówno przed wyjazdem jak i w trakcie pobytu. Decydując się na pomoc tej agencji, niczym nie trzeba się przejmować. Wystarczy tylko dojechać, a na miejscu wszystko czeka już gotowe. Dodam, że to moja pierwsza praca w Holandii. Pracuje od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie, a czasami zostaje godzinę lub dwie dłużej. Wypłaty w porządku i bez żadnych opóźnień. Niezdecydowanym mogę rozwiać wszelkie wątpliwości i z całą pewnością polecić.

Sylwia Nowy wpis
@zadowolony

sylnie65@gmail.com proszę o kontakt

Monika

Sylwia Nowy wpis
@Monika

Witam. Czy mogę zadać kilka pytań na temat tej agencji?? Mój adres mailowy sylnie65@gmail.com

Seba

Ładne rekruterki hehe no i dobrze doradzają! Polecanko

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie READY_STEADY_GO? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik firmy cebulkowej
Doris

Super agencja! Wszystko czarno na białym!

Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.
Kandydat

Witam. Czy w tej agencji potężny jest skan dowodu by podjąć pracę? Czy to jest bezpieczne ?

Юлька

Дівчата в Ready Steady Go ввічливі і класні! Все пройшло дуже швидко… Від реєстрації до виїзду пройшло кілька днів. І в принципі потрібно тільки паспорт і банківський рахунок. Також вже зробили мені дозвіл на роботу і номер BSN без жодних коштів вже тут на місці. І цеее дуже круто, бо куди б я не зверталась всюди хотіли кошти за послуги та за дозвіл на роботу.

Danuta
@Юлька

Julka, a do jakiej pracy poszłaś i jaka stawka za godzinę? :) Mnie ciekawi, na które oferty mogą się zgłaszać kobiety.

Юлька
@Danuta

Kobiety to raczej we wszystkich firmach mogą pracować. Tutaj to chyba duzo zalezy na jakim poziomie jest angielski i w moim wypadku polski. Ja mam akurat angielski poczatkujący no i troche lepszy polski, więc dostalam oferte na prace na kwiatkach ze stawką 11,31 euro na godzine brutto. Ale też dostałam od RSG bezpłatną nauke jjezyka angielskiego. I jak podszkole swój angielski to też będę mogla awansować i mieć oferty z lepszą stawką. Ogólnie to Panie wszystko tlumaczą i pomagaja dobrac te oferty. Ja osobiscie jestem zadowolona.

@Danuta

Dzień dobry Pani Danuto! Kobiety mogą aplikować do wszystkich naszych firm. Stawki godzinowe są uzależnione od rodzaju pracy, doświadczenia i poziomu języka angielskiego, obecnie wynoszą od 11,31€ do 16,14€ brutto/h. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, aby nasi Rekruterzy mogli doradzić w doborze oferty :) Pozdrawiamy! :)

Адріана
@Юлька

Доброго вечора , чи можна з вами сконтактуватись в фейсбуці?

READY_STEADY_GO prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 8400 i Kierowca. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Kamil

Już jakiś czas wyjeżdżam zarobkowo do Holandii i wiem jak cały ten proces wyglada… Biura wysyłają ludzi do pracy, a potem okazuje się, ze pracy nie ma. Ready Steady Go to jedna z nielicznych agencji gdzie zapewnili mi gwarancje godzin! Dokładnie przedstawili mi warunki zatrudnienia i szybko zorganizowali wyjazd. Polecam dla każdego kto szuka naprawdę rzetelnych informacji!

Anna

Brak jakichkolwiek zwrotu kosztów to ściema po prostu.Zarobki od 380 do maksymalnie 440, firma w której zrywa się te tulipany jak najbardziej ok, ale mała stawka jak za pracę na polu w różnych warunkach atmosferycznych.

@Anna

Dzień dobry Pani Anno! Czy mogłaby Pani doprecyzować, o jaki zwrot kosztów chodzi? Jeśli o zwrot kosztów eksterytorialnych (ET), to taki zwrot u nas obowiązuje. Można to sprawdzić na salarisie. Pozdrawiamy!

Aktualność
Praca w firmie zajmującej się ścieraniem żółtego sera!

Panowie zajmują się rozpakowywaniem bloków serowych i układaniem ich na taśmie.
Panie pakują produkty.
Gwarancja darmowego dojazdu autem służbowym - duże bonusy finansowe dla kierowców!

Stawka: 11,78€ brutto + wysokie dodatki zmianowe!

Miejscowość: Reeuwijk
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://readysteadygo.pl/aplikuj/
Wymagania:
- gotowość do pracy na trzy zmiany,
- dostępność przez minimum 6 miesięcy,
- brak przeciwwskazań do pracy w chłodnym środowisku 0-5 st.,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego,
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

Aktualność
Praca na produkcji mrożonych, wegetariańskich hamburgerów!

Stawka na start: 12,15€ brutto + 12% dodatku zmianowego!

Miejscowość: Zoeterwoude

- dyspozycyjność na okres min. 6 miesięcy,
- gotowość do pracy dwuzmianowej,
- brak przeciwwskazań do pracy w środowisku chłodniczym 0-8 st.
- motywacja do pracy.

+48 884-288-884

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy READY_STEADY_GO. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Pracownik Produkcji?

ja
Kandydat

jaka jest stawka brutto/godzine na kwiatach,cebulkach,sadzonkach?ile mozna zarobic netto w tydzien po wszystkich oplatach?

@ja

Witaj! ???? W większości naszych firm ogrodniczych stawka brutto na start wynosi 11.31€. Oczywiście wszystko zależy od doświadczenia Kandydata i znajomości języka angielskiego! Zarobki różnią się od siebie, w zależności od charakteru wykonywanej pracy (czy jest to praca na szklarni, hali czy praca polowa) i momentu podjęcia pracy (w sezonie zarobki są dużo wyższe). Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym działem rekrutacji. Tam odpowiemy na resztę pytań!

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie READY_STEADY_GO? Jakie macie spostrzeżenia?

ElaT

Patrycja
@ElaT

Przy czym pani pracowała?

Aktualność
Od lutego będziemy potrzebować montera taśm produkcyjnych do prostych, seryjnych prac montażowych!

Obowiązki:
- prace montażowe na maszynach produkcyjnych,
- instalowanie stalowych kołków w maszynach,
- nakładanie nitów na budowane przenośniki taśmowe,
- montaż maszyny z ramami, konstrukcji metalowej, łańcuchów, osi, łożysk.

Miejscowość: Nieuw-Vennep

Bardzo wysoka stawka godzinowa!! 16,12€ brutto!

Nie zwlekaj i wypełnij formularz zgłoszeniowy już dziś! https://readysteadygo.pl/aplikuj/

- dostępność min. 6 miesięcy,
- umiejętności techniczne i obsługi narzędzi,
- mile widziane prawo jazdy kat. B,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- wysoka motywacja do pracy.

Co oferujemy:
- stałą pracę (umowa o pracę - umowa holenderska),
- gwarancję min. 36 godzin tygodniowo,
- wypłatę tygodniową,
- atrakcyjne wynagrodzenie dla osób na wiekówce, oraz oferty pracy bez wiekówki,
- wypłatę dodatku wakacyjnego co tydzień,
- pracę sezonową i całoroczną,
- bonusy dla kierowców (między 30 a 100 Euro netto tygodniowo wypłacane z wynagrodzeniem),
- brak opłat za dojazd do/z pracy,
- możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach branżowych i językowych,
- kwaterunki z certyfikatem SNF,
- opiekę polskich koordynatorów.

Zadzwoń do nas
tel. +48 884 288 884

Aktualność
Poszukiwany pracownik budowlany / spawacz!

Stawka na start: 16,12€ brutto (stawka do negocjacji)

Obowiązki:
- Czytanie, sprawdzanie i w razie potrzeby poprawianie rysunków konstrukcyjnych.
- Składanie, spawanie i szlifowanie szerokiej gamy konstrukcji i produktów ze stali i stali nierdzewnej.
- Ciągła koordynacja wykonywanych prac z kolegami i współpracującym brygadzistą.
- Utrzymywanie ładu i porządku w miejscu pracy.
- Dostarczanie dokładnych prac dostosowanych do potrzeb klienta oraz wysokiej jakości prac spawalniczych.
- W przypadku nadmiaru mocy produkcyjnych, oddelegowanie do pracy w charakterze mechanika i różne inne czynności.

Miejscowość: Nieuw - Vennep

Zainteresowany/a?
Wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://readysteadygo.pl/aplikuj/

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- dyspozycyjność na min. 6 miesięcy,
- CV w języku angielskim,
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej?

+48 884-288-884

Jak długo trwa proces awansu w READY_STEADY_GO?

Olek

Do jakich agencji w Holandii oni rekrutują?

Zostaw merytoryczną opinię o READY_STEADY_GO - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w READY_STEADY_GO?

Zobacz opinie na temat firmy READY_STEADY_GO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w READY_STEADY_GO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 16 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy READY_STEADY_GO?

Kandydaci do pracy w READY_STEADY_GO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

READY_STEADY_GO