Typowy handlarz,jakiś czas temu kupiłem samochód i po czasie wszystko wyszło. Nie polecam ....
wlasciciel
08.03.2022 21:57
Pracownik
Szanowny Panie Kris.
Jeśli ma Pan jakiś problem względem mojej osoby lub względem obslugi śmiem powiedzieć profesjonalnej jako sprzedawcy używanego zapewne nie bezkolizyjnego auta za ćwierć ceny nowego ponad 5 letniego z pewnością i co oczywiste w 90% przy tyłu letnich autach często naprawianego może oby jedyny raz to jest Pan albo naiwny albo co najmniej nie dość rozgarnięty z całym szacunkiem do Pańskiej osoby! Nie życzę sobie pisania bzdur bez pokrycia na forum w tej kwestii jak i w takiej że niby pisze sam o sobie opinie - mam dość odwagi cywilnej by opisać Panu na jego plucie i mieszanie mnie z brukiem - bo tak najprościej z za komputera się zapędzić i w sile tchórza anonimowo się o kimś wypowiadać - przykro mi że nie jest Pan dość zadowolony z kupionego auta ale nikt nie jest w stanie każdego uszczęśliwić ,a na siłę nie zamierzam bo nie pisze w ofertach na ogol że wóz jest bezwypadkowy bo takich auta 5-10 letnich jest nie wiele i zawsze przedkładam nabytą od zbywcy jako pośrednik pełną wiedzę mi przekazaną - a jeśli nawet importowałem jakiś pojazd do kraju to 100% wiedzę przed kładam w jakim stanie wóz przywiozłem najczęściej zdjęciami potwierdzone. A nawet jeśli auto przyjechało jak podałem z uszkodzonym zderzakiem czy błotnikiem to nigdy nie wiadomo czy przez 7lat jazdy za granicą nie było ono naprawiane wcześniej. Nie dajmy się zwariować! Każdy wóz ma.swoją historię na ogół lub mieć będzie kwestia czasu - ja nowych aut nie sprzedaje i zawsze nalegam na sprawdzenie auta we własnym zakresie przed kupnem czy to na stacji kontroli pojazdów by się diagnosta wypowiedział o stanie rzeczy używanej jak również w każdym ogłoszeniu są wszystkie szczegóły podane by sobie przed przyjazdem zweryfikować auto i jego historie we własnym zakresie. Ale hallo to kosztuje i raport z za granicy i jak i diagnosta przed kupnem no ale skoro żal było wydać 100zl przez zakupem i pewnie oferta była okazyjna lub bdb to już klapy na oczy spadły licząc na nówkę 7 letnią pierwszym lakierem ... no cóż życzył bym sobie takie auta mieć ale realia są jakie są i należy auta oglądać lub się posiłkować fachową opinią przed kupnem. Dlaczego nie odezwie się Pan bezpośrednio do mnie w tej kwestii i porozmawiać nie zechce? skoro taką krzywda się wydażyla no hallo! Ja się nie chowam ale z anonimem dłużej pisać nie zamierzam , a pisanie oszczerstw to nie jest sposób na załatwienie tematu jeśli jest on faktycznie tematem do obarczania mnie za swe niepowodzenia i nieudaczność życiową... Jak i oczekiwanie od 7 lateniego pojazdu z.za granicą książki obsługi co za banał skoro są prowadzone dzienniki online za granicą bo ludzie do Aso jeżdżą a nie na allegro jak w PL szukając pieczątek do swej lipnej książki z allegro co się zdarza - należy się przejechać do Aso i tam poznać wykonaną przez pierwsze lata na ogół obsługę bo jest rejestrowaną i dostępna ale niestety to już koszt do wydania i przepraszam rozumiem skoro na etapie okazji się żyje to u mnie okazji nie ma - są oferty lepsze lub gorsze cenowo ,a stan aut jak na PL warunki sprzedawców - zapoznany, przejżany i wzorowy na ogół = patrząc na nie jak na używane (trupów u mnie nikt nie znajdzie!) Radził bym się skupić po odbytych oględzinach po wypadkowych jakie wykonał ubezpieczyciel na aucie wyliczając Panu szkodę na tym jak działająca złodziejsko ubezpieczenie i ich rzeczoznawcy które kładą największy nacisk by za szkodę wartości 5tys.zl wypłacić 2tys. a nie należące się 5...
Więcej logiki życzę koledze i otwartych oczu na wszytsko co się w koło dzieje i myślenie obiektywne zanim się chwyci za klawiaturę i gownem kogoś obrzuci bo tak naprawdę najprościej jak to w tym kraju bywa w taki sposób się rozlewać zamiast wprost w twarz powiedzieć co się ma na sercu. Serdecznie kolege zapraszam do rozmowy - co dzień jestem w pracy.
Tym samym dopowiem że nie sprzedaje aut nowych i na ogół każde z nich ma jakąś historie i trzeba zawsze mieć tego świadomość i przed kupnem że stanem rzeczy używnanej za pol.ceny nowej się zapoznac dla swego późniejszego zadowolenia.
Polecam się Gorąco i Zapraszam do siebie jeśli jakiejś kwestii Pan nie rozumie lub chce coś jeszcze nadmienić to służę pomocą. Bez urazy Szanowny kliencie ale jadem pluć anonimowo nie należy... Pozdrawiam i Życzę więcej samokrytyki przed wystawianiem nie przemyślanych ocen na anonimowym forum ,gdyż nie mam sobie nic do zarzucenia ,a zawód swój wykonuje 27 lat i wiem co robię.
Z poważaniem Paweł Durkalec
Marek
17.03.2022 04:38
Inne
Potwierdzam,w moim przypadku było tak samo.
Samochody sprowadzone podejrzewam wszystkie lekko,,dojechane''.
Doriax
09.03.2022 15:48
Inne
Polecam wszystkim
Klient
02.02.2022 12:35
Inne
Serdecznie polecam, dobra obsługa i szeroki zakres świadczonych usług.
Panowie pomogli załatwić ubezpieczenie oraz zimowe opony do nowo nabytego autka w ich firmie.
Kupowałem od Pawła Lexusa LS460 jakoś 5 lat temu. Auto służy bezawaryjnie do dnia dzisiejszego. Sprzedawca bardzo fajny gość, niczego nie ukrywał.
wlasciciel
01.02.2022 12:31
Pracownik
Witam serdecznie mojego Szanownego klienta od LS460 - cieszy mnie bardzo fakt że się Pan po czasie odezwał - lex był moim prywatnym autem wiec musiał być godny - do dziś wspominam ten wóz mega pozytywnie porównując nowe technologie jakimi się dziś poruszam w klasie premium Prosze mi wierzyć do tąd żadna z nich nie ma prawa się równać z dziś Pańskim Lexusem Ls460! I nie pisze tego by się przymilić a po to by Pan dbał o niego jak o siebie samego ,a satysfakcji z jazdy nie będzie miał Pan umiaru. Miło mi że się kolego odezwałeś i gorąco Cię pozdrawiam i czasem na kawę po drodze zapraszam! Powodzenia. Z poważaniem Paweł Durkalec
przemo
15.01.2022 10:21
Inne
Troche się wczytałem ,gdy znalazłem się na jego opiniach i dodam tylko że brałem 2x auto w tej firmie na przedziale 2 lat i że jedno tańsze drugie grubsze i kazde było ok ! wiadomo że dbać trzeba na bieżąco i się jezdzi... Wiadomo ,że każdy swój towar chwali ,cieszy fakt że nie byłem nigdy u niego okłamany - facet mówi jak jest ,a jak ktoś myśli u używanym jak o nowym na 1/4 ceny no to sorry... Polecam! Przemo / BMW F10
W odpowiedzi - w mojej firmie nie ma nadgodzin - firma pracuje 6 dni w tygodniu do poniedziałku do soboty i w tych godzinach załatwiam interesy.
Serdecznie zapraszam zainteresowanych kupnem ładnych ,sprawnych i przejżanych przed sprzedażą pojazdów.
Kupiec Yaris
28.11.2021 14:02
Inne
Serdecznie polecam, Toyotka zakupiona 3 miesiące temu świetnie się sprawuje. Rzeczowa i uczciwa obsługa!
Jacek
22.10.2021 14:04
Inne
Bardzo dziękuję za merytoryczną obsługę i kolejny zakup w Pana Firmie. Auto sprawuje się świetnie zgodnie z opisem a wyposażenie jest super i wszystko działa. Wszystkim polecam i na pewno jeszcze wrócę.
Pozdrawiam Jacek
Anka
28.09.2021 04:47
Inne
Dziękuję że pomógł mi Pan w podjęciu dobrej decyzji! Mój GLA jest świetny - będę polecać. Do zobaczenia za rok. Ania S.
FERDEK
08.09.2021 20:03
Inne
Kupilem przed tygodniem kolejne auto z tej firmy jako że prawie po sąsiedzku mieszkam 15km obok wiec po co szukać daleko - jak zwykle pozytyw i bez ściemy a swoje zostawiłem w rozliczeniu jak zwykle od lat co roku. Polecam! Ferdi
Chcesz być na bieżąco z opiniami o tej firmie? Otrzymuj powiadomienia mailowe, gdy pojawi się coś nowego!
Emil
02.09.2021 21:37
Były pracownik
Jest OK ! Furak chodzi jak należy ! Polecam 100% pozytyw za całokształt!
Emil R.
blanka
07.08.2021 07:25
Pracownik
;-) ;-) ;-) obiecałam opinie po kupnie samochodu . Po 2 miesiącach jestem nadal zadowolona ! Nasze BMW X4 przywiozło nas z dalekich wakacji i dajemy 100% pozytyw za szczerość, bdb atmosferę przy kupnie oraz za całokształt!
Pozdrawiamy. Blanka z rodziną!
Kobieta
01.07.2021 16:54
Inne
Typowy handlarz! Po rozmowie telefonicznej absolutnie zniechęcił mnie do kupna auta na które byłam praktycznie zdecydowana.
--
Niedoszła klientka.
wlaściciel
06.08.2021 08:44
Pracownik
Szanowna Pani czasem czytam poniższe opinie i tym razem spróbuję się odnieść do oceny jaką Pani zostawia na tym forum. Choć w istocie nie mam pojęcia co też Panią uraziło - przepraszać nie mam zamiaru ,gdyż na ogół odpowiadam w sposób treściwy i prawdziwy wg wiedzy i dokumentacji jaką posiadam o danym pojeździe ,a jeżeli Pani się spodziewała jak wnioskuję auta nowego w cenie 1/4 jak za nowe lub z pierwszym lakierem na każdym elemencie to ciężko jej takie będzie pośród używanych znaleźć bo trzeba twardo po ziemi chodzić lub jesli chciała Pani nie oglądając auta na żywo przez telefon sobie cenę z bdb na jeszcze lepszą ułożyć licząc na to że ktoś prezenty tu robi to jest Pani w błędzie jak też nie sądzę by ktoś z obsługi lub ja Panią uraził telefonicznie bo jaki niby interes miał bym w tym? Zawsze w skrupulatny sposób jest oferta przygotowana jak i sam towar używany jaki sprzedaje uczciwie pokazany i na miejscu przedstawiony - wg jak najlepiej zdobytej wiedzy o nim. Tak więc jeśli szuka Pani auta używanego z posród najczęściej jak to przez lata jazdy bywa również lakierniczo naprawianego to takie auta znajdzie Pani u mnie - nie handluje nowymi wozami i każde auto na ogół jakąś hostorie ma... Przed zakupem nie widzę problemu by sobie pojazd u fachowca diagnosty sprawdzić by później nie pisać nie mających pokrycia oszczerstw bo przecież nie o to tu chodzi ,a jeśli foch Pani nie pozwala przyjąć telefonicznie prawdy ze pojazd nawet jeśli był bez szkody np.sprowadzony do kraju to i tak nie ma pewności ze nie był naprawiany wcześniej przez lata jazdy za granicą Polski. To używane auta i tak trzeba na nie patrzeć mając świadomość ile płaci w danej chwili za auto ,które nowe kosztuje znacznie drożej płacąc mniej - jak za używane i jak to bywa naprawiane w 80% najczęściej - trzeba twardo po ziemi chodzić lub zlecić opiniowanie pojazdu przed zakupem fachowcowi, który się na tym zna - bo najprościej pluć jadem anonimowo przez internet - tak robią słabe jednostki bez odwagi cywilnej ,a jeśli prawdę Pani powiedziano tel.prosto w twarz to trzeba to docenić ,a nie wierzyć w naciągane ogłoszenia handlarzy co na rowie bez podatków handlują na pół umowy z wymyślonym obcokrajowcem ,gdzie z pewnością Pani żadnej odpowiedzialność za transakcję i za jej prawość nie znajdzie... Życzę Pani więcej dystansu i oglądania aut przed kupnem bez różowych okularów oraz zapraszam do swojej firmy po używane ,sprawne i gwarantowane prawnie pojazdy.
Powodzenia i bez urazy.
Z poważaniem Durkalec Paweł
Jurek
09.11.2020 19:08
Inne
Nie wiem z czego wynikają negatywne opinie, fachowa obsługa, zaangażowanie, zadbane samochody, nie przysłowiowe 'trupy'. Jak najbardziej na +!
Adam
05.07.2020 21:57
Inne
Potwierdzam typowy handlarz,wszystko wychodzi jak jest za późno.
Bez miernika lakieru szkoda jechać.
Piotrek
20.02.2020 09:23
Inne
Samochody na placu czyste i zadbane. Profesjonalna obsługa, pełen zakres wiedzy na temat posiadanych pojazdów. Serdecznie polecam!
Sasza
02.01.2020 13:13
Inne
Kupiłem samochód u tego handlarza po czasie wyszły historie. Zapewnienia handlarza były inne. Nie polecam typowy handlarz.
Emil36
17.11.2019 07:36
Inne
BDB KONTAKT BDB WSPÓŁPRACA - POZYTYW
ADRIAN 83
12.11.2019 08:26
Inne
Chcę podzielić się swoją opinią o tej firmie AUTO-HANDEL-KOMIS PAWEŁ DURKALEC ,jako że pracowałem w firmie o takim charakterze przez 6 lat będąc sprzedawcą aut używanych w Warszawie mam wg mnie na ogół tematyki pogląd właściwy ,więc co nastąpiło gdy przyjechałem z kolegą po wybranego Mercedesa E na miejsce:
- AUTA CZYSTE I PRZYGOTOWANE PROFESJONALNIE DO SPRZEDAŻY ,TO NIE ZNACZY ŻE ODPICOWANE!
- PLAC FIRMY ORAZ BIURO(KLIMA) STWORZONE PROFESJONALNIE OD PODSTAW NA WŁAŚCIWYM POZIOMIE
- AUTA ŁADNIE SZEREGIEM USTAWIONE POD KLIENTA JAK Z LINIJKI W RZEDZIE
- NA PLACU AUTA KILKU LETNIE DLA LUDZI - NIE JAKIEŚ KOSMICZNE NÓWKI ZA MAX.$$$ CZY STAROCIE
- MIŁY I UPRZEJMY SPRZEDAWCA NA PLACU - ZNAJĄCY SIĘ NA FACHU ORAZ RZECZOWY KONKRETNY FACET W BIURZE MNIEMAM ,ŻE TO WŁAŚCICIEL
- AUTO POD NAS PRZED NASZYM PRZYJAZDEM NIE ODPALANE JAK PROSIŁEM BYM MÓGŁ JE ODSŁUCHAĆ
- MIMO BARDZO TREŚCIWEGO OPISU W OGŁOSZENIU - WSZYSTKO SIĘ POKRYWAŁO W CAŁOŚĆ (dodam że MERC z 2012 roku)
- WIEDZA JAKĄ POSIADŁEM OD SPRZEDAWCY PRZEZ TELEFON PRZED PRZYJAZDEM O KOLIZYJNOŚCI AUTA POTWIERDZIŁA SIE CAŁKOWICIE I NIC NAD TO!
- DOKUMENTACJA DO POJAZU BYŁA KOMPLETNA JAK ZAPEWNIAŁ SPRZEDAWCA PRZEZ TELEFON
- NIE BYŁO ŻADNEGO ZGRZYTU ,GDY ZAPYTAŁEM O MOŻLIWOŚĆ SPRAWDZENIA POJADU PRZED KUPNEM U DIAGNOSTY NA STACJI KONTR.POJAZDÓW
NIE CHCE ABSOLUTNIE BIĆ PIANY I ROBIĆ REKLAMY TEJ FIRMIE ALE NIC NEGATYWNEGO NIE ZASOCZYŁO MNIE NA MIEJSCU (no można było można więcej ponegocjować cenę…) ,POŚWIĘCONO NAM 3 GODZINY CZASU ,ZAKUP SFINALIZOWAŁEM W SPOKOJU BEZ EMOCJI PRZY DOBREJ KAWIE I OBY WIĘCEJ TAK DZIAŁAJĄCYCH FIRM BYŁO W NASZYM PIĘKNYM KRAJU - CIESZY MNIE FAKT, ŻE ZMIERZAMY W STRONE EUROPY!
MERCEDESEM ZROBIŁEM JUŻ 9 TYŚ.KM I Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM TEGO SPRZEDAWCE - 100% POZYTYW - ADRIAN
Kasia
03.09.2019 07:08
Inne
Jest cool w biurze Klima w czerwcu upał - kredyt załatwiony w 2 godziny
Obsługa profesjonalna i moją 500L znakomita! Polecam
Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Paweł Durkalec Auto-Handel-Komis?
Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej
Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej
Rozmowa kwalifikacyjna
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
Daniel
03.09.2019 07:04
Inne
Fachowe doradztwo na 5+
Właściciel nie taki zły jak kolega pisze - poświęcił nam 2 godziny podczas zakupu gdzie indziej tak nawet w połowie nie było! 100% pozytyw - zakup spełnił nasze oczekiwania!
Ładne miejsce profesjonalnie zrobione pod tego typu działalność - Polecam!
Lechu
05.05.2019 18:15
Inne
Bdb
Lechu
05.05.2019 18:14
Inne
Facet strasznie niemiły i wyniosły , ale złego nie można powiedzieć o jego autach , komis zrobiony na wysokim poziomie , samochody w super stanie
Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Durkalec Auto-Handel-Komis
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.