Opinie o Paweł Durkalec Auto-Handel-Komis w Dębienko

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Paweł Durkalec Auto-Handel-Komis. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Paweł Durkalec Auto-Handel-Komis o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Durkalec Auto-Handel-Komis w Dębienko

Białkosz

Serdecznie polecam, zadbane samochody i niezłe ceny.

Urszula
@Białkosz

A duży wybór tam jest? Można jazdę próbną odbyć? :)

ZOFIA 56

Pochwalić chciałam! Obiecałam opinie więc pisze ,że kupiłam Micre w tej firmie i będę polecać za uczciwą obsługę ,miłą atmosferę i ładne auta. Przed zakupem byłam z Panem na przeglądzie technicznym ,jeżdżę już miesiąc moją ,,mrówką'' i wszystko jest SUPER. Pełna PROFESKA!

Weronika
@ZOFIA 56

A to spoko, że wszystko na przeglądzie poszło ok. A tylko tak z ciekawości o jaki model chodzi z tą "mrówką"? ;)

ANDRZEJ 43

Ja mogę dopisać swoją opinie z zakupu z przed tygodnia i podzielić się swymi uwagami. Kupiliśmy z żoną bmw z przebiegiem 140 tysiecy kilometrów ,byliśmy tez na stacji diagnistycznej - wszystko nam pokazano ,również to ze tarcze i klocki słabe są oraz że gumy na tulejach niebawem beda do wymiany. Zdajemy sobie sprawe ze auto było uszkodzone zewnetrznie jak wiekszosc kilkuletnich a ze konstrukcyjnie co najwazniejsze jest czyste i lakiero-manie mam w pompie bo niby kazdy chce miec ladne auto bez ryski i z pierwszym lakierem a to nie idzie w parze z uzywaniem przez lata wiec nie dajmy sie zwariowac i badzmy obiektywni. Moje spostrzezenia sa pozytywne autem zrobilismy do dziś z trasa do domu 1300km i nie uwazam bym został zle obsluzony lub (usunięte przez administratora) wręcz jestem zadowolony bo cena była dobra i wóz zacny. W ofercie nie było podane ze ma 1 lakier i jest bezwypadkowy wiec trudno mi miec pretensje ,kazdy swoj towar chwali to standart - auto kupilem uzywane sliczne i już jest po wymianie tego co typował diagniosta ze stacji kontroli ,którego nie moge o nic zlego na tą chwile obwinić jako kupujacy bo jestem mechanikiem i mam poglad na to co pokazywal i mowil więc moge polecic ten komis i powiedziec ze obsluzono nas uczciwie. Wg mnie wszystko zalezy od tego czego kto sie spodziewa po kupnie uzywanego wozu placac jak juz ktos pisał wczesniej polowe ceny nowego... Pozdrawiam forumowiczów. Andrzej z Bytomia

Edyta
@ANDRZEJ 43

bardzo mi pomogła ta opinia, może Pan jeszcze napisać jak to wyglądało cenowo? Jak na dany samochód cena raczej z górnej półki za uczciwy zakup czy okazja?

TR

Witam. Typowy handlarz, a w naszym przypadku, okazało się (usunięte przez administratora) Kupiliśmy auto reklamowane jako "igła", z bogatym, jak na takie, wyposażeniem. Po pierwsze, nie poinformował nas o braku koła zapasowego(fakt my nie sprawdziliśmy), a wracaliśmy autem prawie 200km. Po drugie-po zakupie udaliśmy się do "swojego" mechanika w celu wymiany oleju, płynów eksploatacyjnych, filtrów i....się zaczęło. Okazało się, że już po wstępnej diagnozie wyszło, że auto było "bite" i to bardzo solidnie, grubość szpachli w niektórych miejscach przekracza 1200 mikronów(norma wynosi 90-120 mikronów). Ale najgorsze, że po wstępnej analizie na kompie wyszedł błąd poduszki powietrznej po stronie kierowcy. Po udaniu się do licencjonowanego serwisu podejrzenia się potwierdziły. Po podłączeniu się do komputera analiza wykazała szereg usterek i wad oraz potwierdziła się historia z lakierem, a raczej z jego grubością. A miało być "igła" i nie bite auto, jak zapewniali nas właściciel i jego pracownik. Ale najgorsze, że badanie wykazało uszkodzenie poduszki powietrznej fotela kierowcy, co może skutkować, że nie zadziała poduszka kierowcy, jeżeli nie naprawimy tej usterki. Nadmieniam, że koszt naprawy TYLKO tej usterki to kilka tysięcy złotych. Poza tym w badaniu wyszły usterki lamp, czujników w oponach oraz pękający lakier na słupkach. Miała być "igła" a zostaliśmy, najnormalniej w świecie, (usunięte przez administratora) przez obu panów. Można powiedzieć, że frajerzy, trzeba było sprawdzić. Ale auto było sprawdzone na stacji diagnostycznej niedaleko komisu i zapewniono nas tam, że auto super i pan nic nie widzi. (usunięte przez administratora) Generalnie NIE POLECAM!!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Paweł Durkalec Auto-Handel-Komis? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Florian

Ładne samochody, uczciwa obsługa. Polecam

Kris

Typowy handlarz,jakiś czas temu kupiłem samochód i po czasie wszystko wyszło. Nie polecam ....

przemo
@Kris

gadasz jakies bzdury czlowieku - kazdy ma jakis zawód ,z tego co wiem ta firma sprzedaje uzywane samochody to czego sie spodziewasz ze kupujesz nowy ? skoro nowe na potegę się psują to czego się spodziewać po kilku letnich z przebiegami roznymi po roznych ludziach - kolego nikogo tu nie bronie ale zacznij myśleć i mów konkrety a nie bez sensu klepiesz bajere jak to w tym chorym kraju się dzieje że brat bratu wrogiem... troche obiektywizmu ...

@przemo

Konkrety takie, że samochód miał kolizje cały bok prawy,a sprzedawca jak to handlarz ,zderzak był tylko malowany. I nikt mi tu nie powie, że to jest uczciwy sprzedawca. Przy zakupie już było zastanawiające.Brak książki serwisowej przy 7 letnim samochodzie.I jeszcze pare innych rzeczy mógłbym wymienic.Najwyrażniej sprzedawce boli.Zagląda do neta i pisze sam sobie komentarze.Przy autocaskowszystko wyszło.Tutaj już sprzedawca nie oszuka.

@przemo

Sprzedawca sam pisze komentarze to -firma godna polecenia.

Weronika
@Kris

To czemu go żadnym miernikiem do lakieru nie przeleciałeś przez zakupem ani nic? Takie rzeczy się sprawdza przecież, zwłaszcza, że wiesz, że używane

@Kris

Szanowny Panie Kris. Jeśli ma Pan jakiś problem względem mojej osoby lub względem obslugi śmiem powiedzieć profesjonalnej jako sprzedawcy używanego zapewne nie bezkolizyjnego auta za ćwierć ceny nowego ponad 5 letniego z pewnością i co oczywiste w 90% przy tyłu letnich autach często naprawianego może oby jedyny raz to jest Pan albo naiwny albo co najmniej nie dość rozgarnięty z całym szacunkiem do Pańskiej osoby! Nie życzę sobie pisania bzdur bez pokrycia na forum w tej kwestii jak i w takiej że niby pisze sam o sobie opinie - mam dość odwagi cywilnej by opisać Panu na jego plucie i mieszanie mnie z brukiem - bo tak najprościej z za komputera się zapędzić i w sile tchórza anonimowo się o kimś wypowiadać - przykro mi że nie jest Pan dość zadowolony z kupionego auta ale nikt nie jest w stanie każdego uszczęśliwić ,a na siłę nie zamierzam bo nie pisze w ofertach na ogol że wóz jest bezwypadkowy bo takich auta 5-10 letnich jest nie wiele i zawsze przedkładam nabytą od zbywcy jako pośrednik pełną wiedzę mi przekazaną - a jeśli nawet importowałem jakiś pojazd do kraju to 100% wiedzę przed kładam w jakim stanie wóz przywiozłem najczęściej zdjęciami potwierdzone. A nawet jeśli auto przyjechało jak podałem z uszkodzonym zderzakiem czy błotnikiem to nigdy nie wiadomo czy przez 7lat jazdy za granicą nie było ono naprawiane wcześniej. Nie dajmy się zwariować! Każdy wóz ma.swoją historię na ogół lub mieć będzie kwestia czasu - ja nowych aut nie sprzedaje i zawsze nalegam na sprawdzenie auta we własnym zakresie przed kupnem czy to na stacji kontroli pojazdów by się diagnosta wypowiedział o stanie rzeczy używanej jak również w każdym ogłoszeniu są wszystkie szczegóły podane by sobie przed przyjazdem zweryfikować auto i jego historie we własnym zakresie. Ale hallo to kosztuje i raport z za granicy i jak i diagnosta przed kupnem no ale skoro żal było wydać 100zl przez zakupem i pewnie oferta była okazyjna lub bdb to już klapy na oczy spadły licząc na nówkę 7 letnią pierwszym lakierem ... no cóż życzył bym sobie takie auta mieć ale realia są jakie są i należy auta oglądać lub się posiłkować fachową opinią przed kupnem. Dlaczego nie odezwie się Pan bezpośrednio do mnie w tej kwestii i porozmawiać nie zechce? skoro taką krzywda się wydażyla no hallo! Ja się nie chowam ale z anonimem dłużej pisać nie zamierzam , a pisanie oszczerstw to nie jest sposób na załatwienie tematu jeśli jest on faktycznie tematem do obarczania mnie za swe niepowodzenia i nieudaczność życiową... Jak i oczekiwanie od 7 lateniego pojazdu z.za granicą książki obsługi co za banał skoro są prowadzone dzienniki online za granicą bo ludzie do Aso jeżdżą a nie na allegro jak w PL szukając pieczątek do swej lipnej książki z allegro co się zdarza - należy się przejechać do Aso i tam poznać wykonaną przez pierwsze lata na ogół obsługę bo jest rejestrowaną i dostępna ale niestety to już koszt do wydania i przepraszam rozumiem skoro na etapie okazji się żyje to u mnie okazji nie ma - są oferty lepsze lub gorsze cenowo ,a stan aut jak na PL warunki sprzedawców - zapoznany, przejżany i wzorowy na ogół = patrząc na nie jak na używane (trupów u mnie nikt nie znajdzie!) Radził bym się skupić po odbytych oględzinach po wypadkowych jakie wykonał ubezpieczyciel na aucie wyliczając Panu szkodę na tym jak działająca złodziejsko ubezpieczenie i ich rzeczoznawcy które kładą największy nacisk by za szkodę wartości 5tys.zl wypłacić 2tys. a nie należące się 5... Więcej logiki życzę koledze i otwartych oczu na wszytsko co się w koło dzieje i myślenie obiektywne zanim się chwyci za klawiaturę i gownem kogoś obrzuci bo tak naprawdę najprościej jak to w tym kraju bywa w taki sposób się rozlewać zamiast wprost w twarz powiedzieć co się ma na sercu. Serdecznie kolege zapraszam do rozmowy - co dzień jestem w pracy. Tym samym dopowiem że nie sprzedaje aut nowych i na ogół każde z nich ma jakąś historie i trzeba zawsze mieć tego świadomość i przed kupnem że stanem rzeczy używnanej za pol.ceny nowej się zapoznac dla swego późniejszego zadowolenia. Polecam się Gorąco i Zapraszam do siebie jeśli jakiejś kwestii Pan nie rozumie lub chce coś jeszcze nadmienić to służę pomocą. Bez urazy Szanowny kliencie ale jadem pluć anonimowo nie należy... Pozdrawiam i Życzę więcej samokrytyki przed wystawianiem nie przemyślanych ocen na anonimowym forum ,gdyż nie mam sobie nic do zarzucenia ,a zawód swój wykonuje 27 lat i wiem co robię. Z poważaniem Paweł Durkalec

@Kris

Potwierdzam,w moim przypadku było tak samo. Samochody sprowadzone podejrzewam wszystkie lekko,,dojechane''.

Doriax

Polecam wszystkim

Klient

Serdecznie polecam, dobra obsługa i szeroki zakres świadczonych usług. Panowie pomogli załatwić ubezpieczenie oraz zimowe opony do nowo nabytego autka w ich firmie.

Zbigniew
@Klient

Widzę kompleksowo cię obsłużyli. Za te opony to płaciłeś dodatkowo czy to taki gratis przy zakupie?

LS460

Kupowałem od Pawła Lexusa LS460 jakoś 5 lat temu. Auto służy bezawaryjnie do dnia dzisiejszego. Sprzedawca bardzo fajny gość, niczego nie ukrywał.

@LS460

Witam serdecznie mojego Szanownego klienta od LS460 - cieszy mnie bardzo fakt że się Pan po czasie odezwał - lex był moim prywatnym autem wiec musiał być godny - do dziś wspominam ten wóz mega pozytywnie porównując nowe technologie jakimi się dziś poruszam w klasie premium Prosze mi wierzyć do tąd żadna z nich nie ma prawa się równać z dziś Pańskim Lexusem Ls460! I nie pisze tego by się przymilić a po to by Pan dbał o niego jak o siebie samego ,a satysfakcji z jazdy nie będzie miał Pan umiaru. Miło mi że się kolego odezwałeś i gorąco Cię pozdrawiam i czasem na kawę po drodze zapraszam! Powodzenia. Z poważaniem Paweł Durkalec

przemo

Troche się wczytałem ,gdy znalazłem się na jego opiniach i dodam tylko że brałem 2x auto w tej firmie na przedziale 2 lat i że jedno tańsze drugie grubsze i kazde było ok ! wiadomo że dbać trzeba na bieżąco i się jezdzi... Wiadomo ,że każdy swój towar chwali ,cieszy fakt że nie byłem nigdy u niego okłamany - facet mówi jak jest ,a jak ktoś myśli u używanym jak o nowym na 1/4 ceny no to sorry... Polecam! Przemo / BMW F10

wlasciciel

W odpowiedzi - w mojej firmie nie ma nadgodzin - firma pracuje 6 dni w tygodniu do poniedziałku do soboty i w tych godzinach załatwiam interesy. Serdecznie zapraszam zainteresowanych kupnem ładnych ,sprawnych i przejżanych przed sprzedażą pojazdów.

Kupiec Yaris

Serdecznie polecam, Toyotka zakupiona 3 miesiące temu świetnie się sprawuje. Rzeczowa i uczciwa obsługa!

Jacek

Bardzo dziękuję za merytoryczną obsługę i kolejny zakup w Pana Firmie. Auto sprawuje się świetnie zgodnie z opisem a wyposażenie jest super i wszystko działa. Wszystkim polecam i na pewno jeszcze wrócę. Pozdrawiam Jacek

Anka

Dziękuję że pomógł mi Pan w podjęciu dobrej decyzji! Mój GLA jest świetny - będę polecać. Do zobaczenia za rok. Ania S.

FERDEK

Kupilem przed tygodniem kolejne auto z tej firmy jako że prawie po sąsiedzku mieszkam 15km obok wiec po co szukać daleko - jak zwykle pozytyw i bez ściemy a swoje zostawiłem w rozliczeniu jak zwykle od lat co roku. Polecam! Ferdi

Emil

Jest OK ! Furak chodzi jak należy ! Polecam 100% pozytyw za całokształt! Emil R.

blanka

;-) ;-) ;-) obiecałam opinie po kupnie samochodu . Po 2 miesiącach jestem nadal zadowolona ! Nasze BMW X4 przywiozło nas z dalekich wakacji i dajemy 100% pozytyw za szczerość, bdb atmosferę przy kupnie oraz za całokształt! Pozdrawiamy. Blanka z rodziną!

Kobieta

Typowy handlarz! Po rozmowie telefonicznej absolutnie zniechęcił mnie do kupna auta na które byłam praktycznie zdecydowana. -- Niedoszła klientka.

wlaściciel
@Kobieta

Szanowna Pani czasem czytam poniższe opinie i tym razem spróbuję się odnieść do oceny jaką Pani zostawia na tym forum. Choć w istocie nie mam pojęcia co też Panią uraziło - przepraszać nie mam zamiaru ,gdyż na ogół odpowiadam w sposób treściwy i prawdziwy wg wiedzy i dokumentacji jaką posiadam o danym pojeździe ,a jeżeli Pani się spodziewała jak wnioskuję auta nowego w cenie 1/4 jak za nowe lub z pierwszym lakierem na każdym elemencie to ciężko jej takie będzie pośród używanych znaleźć bo trzeba twardo po ziemi chodzić lub jesli chciała Pani nie oglądając auta na żywo przez telefon sobie cenę z bdb na jeszcze lepszą ułożyć licząc na to że ktoś prezenty tu robi to jest Pani w błędzie jak też nie sądzę by ktoś z obsługi lub ja Panią uraził telefonicznie bo jaki niby interes miał bym w tym? Zawsze w skrupulatny sposób jest oferta przygotowana jak i sam towar używany jaki sprzedaje uczciwie pokazany i na miejscu przedstawiony - wg jak najlepiej zdobytej wiedzy o nim. Tak więc jeśli szuka Pani auta używanego z posród najczęściej jak to przez lata jazdy bywa również lakierniczo naprawianego to takie auta znajdzie Pani u mnie - nie handluje nowymi wozami i każde auto na ogół jakąś hostorie ma... Przed zakupem nie widzę problemu by sobie pojazd u fachowca diagnosty sprawdzić by później nie pisać nie mających pokrycia oszczerstw bo przecież nie o to tu chodzi ,a jeśli foch Pani nie pozwala przyjąć telefonicznie prawdy ze pojazd nawet jeśli był bez szkody np.sprowadzony do kraju to i tak nie ma pewności ze nie był naprawiany wcześniej przez lata jazdy za granicą Polski. To używane auta i tak trzeba na nie patrzeć mając świadomość ile płaci w danej chwili za auto ,które nowe kosztuje znacznie drożej płacąc mniej - jak za używane i jak to bywa naprawiane w 80% najczęściej - trzeba twardo po ziemi chodzić lub zlecić opiniowanie pojazdu przed zakupem fachowcowi, który się na tym zna - bo najprościej pluć jadem anonimowo przez internet - tak robią słabe jednostki bez odwagi cywilnej ,a jeśli prawdę Pani powiedziano tel.prosto w twarz to trzeba to docenić ,a nie wierzyć w naciągane ogłoszenia handlarzy co na rowie bez podatków handlują na pół umowy z wymyślonym obcokrajowcem ,gdzie z pewnością Pani żadnej odpowiedzialność za transakcję i za jej prawość nie znajdzie... Życzę Pani więcej dystansu i oglądania aut przed kupnem bez różowych okularów oraz zapraszam do swojej firmy po używane ,sprawne i gwarantowane prawnie pojazdy. Powodzenia i bez urazy. Z poważaniem Durkalec Paweł

Patryk

Macie jakieś spotkania ekipowe ?

Jurek

Nie wiem z czego wynikają negatywne opinie, fachowa obsługa, zaangażowanie, zadbane samochody, nie przysłowiowe 'trupy'. Jak najbardziej na +!

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Durkalec Auto-Handel-Komis - Dębienko

• Jak się pracuje w Paweł Durkalec Auto-Handel-Komis?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Durkalec Auto-Handel-Komis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paweł Durkalec Auto-Handel-Komis?

Paweł Durkalec Auto-Handel-Komis
3.9/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Wypoczynkowa 56
    62-060 Dębienko