Opinie o AA Studio Kombiko w Plewiska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AA Studio Kombiko. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AA Studio Kombiko o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AA Studio Kombiko w Plewiska

PRZEDSTAWICIEL FIRMY AASTUDIO Nowy wpis

Dzień dobry, Na wstępie pragnę zaznaczyć, iż wszystkie niecenzuralne wpisy nie są dokonywane przez żadnego z naszych pracowników. Sprawa została zgłoszona już do administratora strony oraz na policję ponieważ w w/w wpisach doszło do naruszenia polskiego prawa z art.49 ustawy o ochronie danych osobowych, art. 216 Kk, art. 190a § 2 Kk dodatkowo, jest to przykład naruszenia również art. 9. § 1Kk. Wpisy są również niezgodne z regulaminem strony. O zasadności naruszenia prawa zadecydują odpowiednie organy. Niemniej chociaż umieszczanie tych wpisów nie jest zależne od nas, pragniemy Państwa, którzy je czytają przeprosić, że są narażeni na nieprawdziwe informacje, zgorszenie i niecenzuralne zwroty.

mola

@podwykonawca czy coś się zmieniło w działaniu firmy w tym czasie? Czy te trudności minęły i warto się u nich zatrudnić? Wiem że ciągle działają więc może wyszli na prostą. Ciekaw jestem zarobków i atmosfery w pracy. Nie lubię ludzi którzy się wzajemnie podgryzają

Piotr Nowy wpis

Co mam wpisać w CV ? Bo jestem niedouczony i nie mam zielonego pojęcia ? Jak dobrze wam zrobić

Łucja Nowy wpis
@Piotr

W CV powinieneś uwzględnić między innymi: posiadane wykształcenie, dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz inne umiejętności, które masz (na przykład obsługa komputera, itp.). Nie widziałam jednak, żeby w AA Studio szukali teraz nowych pracowników. A w ogóle to jakie stanowisko Cię interesuje?

Zuzanna Nowy wpis

@tom a jaki jest problem dokładnie z płatnościami ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie AA Studio Kombiko.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Krzyś

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i warunki pracy?

Łucja
@Krzyś

Szukałam ich ofert pracy w sieci, ale wygląda na to, iż AA Studio Kombiko raczej nie szuka na ten moment nowych pracowników. Proponuję jednak, żebyś sam się upewnił i napisał bezpośrednio do nich: http://www.aastudio.com.pl/pol/kontakt.html Jakie stanowisko by Cię właściwie interesowało?

John Rambo

Pracowałem dorywczo i mogę tylko polecić firmę. Byłem na kilku wyjazdach z Panem Oko, Biber itd. Mogę szczerze powiedzieć że super się współpracowało. Natomiast co do płatności miałem bezpośrednio wypłacane od Pana Gmerka na czas bez żadnych kantów sympatyczny gość jak również bardzo inteligentny. Odpowiednia osoba która zarządza ową firmą. Szczerze polecam.

Kuba

Może ktoś podpowie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Tom

Pracuje się tu SUPER - jedyny minus to płatności , ale z tego co słyszymy to w branży TARGOWEJ jest zawsze ten sam problem.

Martyna

AA Studio Kombiko ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i pewnie to jest powód takiej ciszy?

Podwykonawca

Witam Podjąłem współpracę z firmą i szybko się okazało dlaczego stoiska stawiają nawet pracowicy magazynu. Bardzo duża rotacja firm podwykonawczych spowodowana brakiem płatności. Stoiska oddane klient zadowolony a Gmerek nie płaci. Ot tak dla zasady. I nie ma tu mowy o spóźnieniach 3-5 dni temat wchodzi w miesiące po oddaniu stoiska. Nawet stali i wierni szukają pracy na "zewnątrz" . Słyszałem ze pracowicy muszą się uczyć języków obcych bo inaczej nie porozmawiają w magazynie czy stolarni.tylko szkoda ze to rosyjski i ukraiński ...

Lolek

Czy możecie podpowiedzieć kilka wskazówek dla nowego chętnego do pracy w firmie?

pracownikAAStudio

Moim zdaniem jak każde miejsce pracy AAStudio Kombiko ma swoje dobre i złe strony. Chyba nie ma firm idealnych, ale każdy problem w tej firmie jest zauważony, nie zawsze prędko rozwiązany, ale zawsze na miarę danych w obecnym czasie możliwości zarząd stara się interweniować. Problem z płatnościami występuje, ale nie regularnie, jednakże w ostatnim czasie kontrolując finanse w firmie miałam okazję doświadczyć, że wiele firm, z którymi współpracujemy tymczasowo boryka się z takim problemami. Zaletą firmy jest przede wszystkich chęć rozwiązania konfliktów i problemów polubownie, dla osób zaangażowanych jest stanowczo możliwość rozwoju i dobrego wynagrodzenia, prezes jest wyrozumiały, więc istnieje w razie konieczności również szansa na zmianę godzin pracy na bardziej elastyczne. Nie jest to miejsce, w którym dochodzi do "wyścigu szczurów", jak w każdej pracy z ludźmi dochodzi do konfliktów, ale jest też wielu takich, którzy mimo upływającego czasu wciąż chętnie współpracują, co świadczy o sile zespołu, a niejednokrotnie współpraca przeradzała się w przyjaźń. Dla każdego komu nie odpowiada to miejsce pracy zawsze istnieje możliwość zmiany, nie mam tu wcale na myśli, że firma nie powinna się zmieniać dostosowując się do obecnych standardów, ale być może w przypadku tych negatywnych opinii przeważa frustracja i brak wystarczająco długiej współpracy z AAStudio, by móc również dostrzec pozytywne aspekty firmy.

współpracownik od "czarnej roboty" - budowniczy st

Profesjonalizm i organizacja przygotowania półfabrykatów stoisk - żenada. narzędzia (piły itp.) udostępniane podwykonawcom bardzo złej jakości, materiały z 10 obiegu. logistyka, projekt wykonawczy totalne dno. no i oczywiście wisienka - płatności!!! bez przedsądowego wezwania do zapłaty nie ma co liczyć na zapłatę!!! szkoda, że firma o takim potencjale trwoni go przez błędy opisane przeze mnie i poprzedników.

Basia

Drogi Kropko, też jesteś anonimem, choć można się domyślić, kto się kryje za tym nickiem. Jakoś się trzeba wytłumaczyć. A kto się tłumaczy .....

kkk

Jakie są stawki na magazynie lub kierowcy czy warto się przyjąć . I czy zatrudniaja na umowę czy własną działalność

kkk

Kropka

Pracowniku AA o jakich zwolnionych piszesz? niewielu ich było i styl TYCH zwolnień też nie był najlepszy :( co do atmosfery w pracy - rodzinnie było kiedyś, teraz już tak nie jest, gryzoni nie brakuje, ale to jest poniekąd problem firm, w których ludzie pracują latami, nie ma rotacji i każdy zapomina zająć się swoją robotą zamiast utrudnianiem pracy innym lub kopaniem dołków pod innymi z różnych względów. Ale osoba z silnym charakterem da sobie radę w każdej pracy :) opóźnienia w płatnościach - niestety przedmówcy (podwykonawcy) mają rację (1-2 dni opóźnienia to byłby luksus) podwykonawcy - jakoś usług zależy od ekipy, wiec nie można generalizować - są bardzo dobrzy i trochę mniej...... podsumowując - idealnie nie jest, ale to nie powód wylewać pomyje (Basia i zgadzający się z Basia) na kogokolwiek. Obsmarowywanie anonimowe siebie nawzajem = brak szacunku. Od tego ludzie mają rozum i język, żeby się porozumiewać. Szkoda tylko, że z tego nie korzystają. Pracowniku AA - więcej obiektywizmu :)

Pracownik AA

Witam Powyższe opinie są pisane przez ZWOLNIONYCH pracowników.Zwolnienia są , ale tutaj akurat rzadko, szef nie lubi zwalniać za nic... Ogromnym plusem pracy w AA to atmosfera, ale jak to w rodzinie bywa, czasem lepiej czasem gorzej. Płatności są OK- czasami 1-2 dni do tyłu , ale zawsze mówi. Co do AUT i ich serwisowania- WIEMY kto to napisał i napiszę tylko tyle- Osoba zwolniona w nie elegancki sposób, lecz w pełni zasłużenie... Szczerze POLECAM pracę w AAstudio

Zgadzający się z "Basia"

W pełni potwierdzam opinię dodaną przez autora/kę "Basia". Firma od innych wymaga usług na wysokim poziomie, po czym nie płaci w terminie zobowiązań za wykonaną usługę. Prośby ani groźby nie skutkują, czeka się nawet pół roku na spłatę zaległości. Współpraca z tą firmą to żenada. Magazyn zarządzany przez nieodpowiednią osobę, która nie ma pojęcia o prawidłowym prowadzeniu magazynu. Wynikiem czego jest obarczanie odpowiedzialnością finansową za ewentualne braki podwykonawców. Dział logistyki prowadzony również przez osobę, której kompetencje zawodowe budzą dużą wątpliwość. Już na przełomie października a listopada busy firmowe odpalane na przewody a przecież było jeszcze ciepło. Auta w opłakanym stanie, co jest konsekwencją serwisowania ich gdzie popadnie, tam gdzie się trafi najtaniej. Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą.

Dondaj
@Zgadzający się z "Basia"

Jeśli chodzi o jakość wykonywanych usług przez podwykonawców to jest naprawdę żałosna totalna kpina biorą stoiska gdzie partaczą pracę lub z reguły nie wyrabiają się gdzie z pomocą przychodzą pracownicy Gmerka. Również niekompetentni pracownicy jak to opisuje BASIA z reguły występują u podwykonawców alkoholicy oraz narkomani . Nie ma się co dziwić że tak płaci jaka praca taka płaca Basiu...

Basia

Firma AA Studio Kombiko nie reguluje swoich zobowiązań wobec podwykonawców i dostawców. Prezes dobiera sobie do pomocy ludzi niekompetentnych, ale za to takich, którymi może manipulować i którzy nie kosztują dużo, bo nikt inny nie dałby im pracy. Szczególnie szwankuje magazyn, dział zakupów i logistyka. Fatalne błędy popełniane przez osoby za to odpowiedzialne i brak organizacji odbijają się na jakości i terminowości oddawania stoisk. W przypadku reklamacji i nie otrzymania pełnej płatności za stoisko, prezes nie płaci podwykonawcy i wychodzi na czysto. Ale podwykonawca nie dostaje pieniędzy za swoją ciężką pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o AA Studio Kombiko - Plewiska

• Jak się pracuje w AA Studio Kombiko?

Zobacz opinie na temat firmy AA Studio Kombiko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AA Studio Kombiko?

AA Studio Kombiko
3.3/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Ogrodowa 10
    62-064 Plewiska