Opinie o Paweł Durkalec Auto-Handel-Komis w Dębienko

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Paweł Durkalec Auto-Handel-Komis. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Paweł Durkalec Auto-Handel-Komis o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Durkalec Auto-Handel-Komis w Dębienko

Wlasciciel komisu jest notorycznym (usunięte przez administratora)wulgarnym (usunięte przez administratora) Przestrzegam i absolutnie odradzam kupna samochodu w tym komisie.

Wiola

Nie wiem co zrobił Ci ten człowiek ale czuję że nie chodzi tu o interes tylko o inne zaszłości lub zawiść lub konkurencję... Przykro mi ze zniżasz swój poziom do takich poczynań ,gdyż w kwestii auta to ja 2x u niego kupiłam samochód na przełomie 2 lat wymieniając je i nigdy nie byłam źle potraktowana wiec wiary w to Ci nie daje! Mam swoje lata już i pracuje z ludźmi od dawna - potrafie wyczuć takie zagrania... Ostatnie auto wymieniłam przed miesiącem i wole Panu/Pani odpisać w taki sposób niż dawaj znów pochlebną opinię o ten firmie I tych ludziach. Przy okazji pozdrawiam Pana Pawła i do zobaczenia z Rok ;-) (BMWX6)

Tak pomyślałem nad pracą w tym miejscu, bo pracowałem kiedyś przy sprzątaniu i przygotowywaniu aut do sprzedaży. Czy tutaj jest taka możliwość? Jeśli tak to dajcie znać za jakie pieniądze i jak to godzinowo wygląda.

Igor Nowy wpis

Zamieniłem się autami w tym że komisie posiadam Citroena Cactusa jestem zadowolony profesjonalna obsługa właściciela dziękuję i pozdrawiam

A etat dla księgowej by się tu znalazł, albo chociaż pół etatu? Wracam do zawodu po macierzyńskim, więc doświadczenie mam, ale z małą przerwą :) Czy można część obowiązków wykonywać zdalnie? Zna ktoś chociaż podstawę wynagrodzenia?

Peugeot expert Nowy wpis

Witam.Zakupilem u Pana Pawła Peugeota experta,poza mała dziurka w intercoolerze nie robiłem praktycznie nic (poza podstawowymi obsługami oraz rozrządem),zrobiłem peugeotem przez 2 lata ok 50 tys km bezproblemowo...Samochód w ładnym stanie,zadbany także jestem bardzo zadowolony z zakupu u Pana Pawła.Bardzo sympatyczną osobą,na każde pytanie odpowiada bez jakiś krętactw...Serdecznie polecam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Paweł Durkalec Auto-Handel-Komis? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Jak wygląda ścieżka kariery w Paweł Durkalec Auto-Handel-Komis? Czy trudno jest zdobyć awans?

Janek

Cześć. Piszesz, jako klient, czy pracownik? Zależy mi, by poznać, jak tu się robi i ile by mi płacono, jako mechanikowi? Pod warunkiem, że mają tu pracę nie tylko dla handlowca ale również i mechanika, czy lakiernika?

Krzysztof P.

I ja przyłączam się do pozytywnych opinii włąścicielu tej firmy. Wstawiłem do sprzedaży komisowej swoje auto ale po kilku dniach okazało się, że jestem zmuszony zrezygnować ze sprzedaży. Odbyło się to w miły sposób. Poniosłem tylko koszty (niezbyt wygórowane), które p. Paweł poniósł w związku z przygotowaniem auta do prezentacji i sprzedaży. Dziękuję bardzo i jest mi przykro, ze tak sytuacja się potoczyła.

Aleksander

Czy ta firma to tylko i wyłącznie właściciel? Nie ukrywam, iż szukam informacji o sposobności pracy, a jestem mechanikiem samochodowym. Więc przydałaby się odpowiedź, czy jest miejsce dla mechanika i jaka byłaby umowa oraz pieniądz za pracę? Forum to póki co miejsce dla osób, które podają się za klientów, w sieci zaś nie ma ogłoszeń, a rejestr sądowy stwierdza lakonicznie, że firma działa i handluje autami.

K.

Ta firma to miejsce, w którym znalazłam używany samochód dla siebie. Obsługa była miła i pomocna, a wybór pojazdów był szeroki. Pojazd, który zakupiłam, był w dobrym stanie i spełniał moje oczekiwania. Samochody czyste i zadbane, nie zastałam tam "pudrowania" niedoskonałości z czym spotkałam się w innych komisach. Polecam te miejsce.

Władysław Kaźmierczak

Jestem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia w tej firmie. To uczciwy i zaufany handlarz samochodowy, z wyczuwalnie ogromnym doświadczeniem w branży. Przede wszystkim doceniam jego podejście i uczciwość w trakcie transakcji. Pan Paweł jest bardzo uprzedzony i dokładny w opisie samochodów, które ma na sprzedaż. Jego opisy są rzetelne i precyzyjne, a także zgodne z rzeczywistością. Nie ma ukrytych wad ani niejasności, co jest dla mnie jako starszej osoby bardzo istotne. Cenię sobie uczciwość i transparentność, które również zauważyłem w jego pozostałych ofertach. Dopowiem jeszcze że Właściciel jest bardzo pomocny i życzliwy w trakcie procesu zakupu samochodu. Odpowiadał na moje pytania i wyjaśniał wszelkie wątpliwości, związane z dokumentacją czy historią oglądanego pojazdu. Widać, że dba o dobre relacje z klientem i zależy mu na pełnej satysfakcji kupującego. W sumie, komis ten to miejsce, które mogę szczerze polecić innym osobom, zarówno starszym, jak i młodszym. Jestem bardzo zadowolony z mojego zakupu i będę go polecać znajomym

w komisie nie było innych pracowników żebyś mógł skorzystać z innej niż właściciela obsługi ? wczesniejsze wpisy o obsłudze były pozytywne wiec moze nie dotyczyły wlasciciela?

wlasciciel

Serdecznie dziękuję mojej konkurencji za opinie - żal (usunięte przez administratora) ściska ... no cóż jeden się rodzi do handlu drugi do świń pasania... Najważniejsze by się móc odnaleźć w swej roli - wam jak widzę jakoś nie poszło w życiu tak więc wracajcie na ojcowiznę i nie wstydźcie się chłopaki swych genów bo zapachu nie zmienicie... Nauczcie się mieć porządne auta , płacić akcyzę i mieć kompl.dokumentacje do rejestracji a nie pisać umowy na Niemca i oferty swe podpisując ANONIMUS ,to może ktoś do Was zajrzy... Nie pozdrawiam

Wiola

Stefcio

Miałem przyjemność skorzystać z usług AUTO-HANDEL-KOMIS Paweł Durkalec i jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi i sprzedanego samochodu. Sprzedawcy byli bardzo pomocni i profesjonalni, zawsze chętnie odpowiadali na moje pytania i udzielali fachowych porad. Samochód, który kupiłem, spełnił moje oczekiwania pod każdym względem i okazał się w świetnym stanie technicznym i wizualnym. Polecam tę firmę każdemu, kto szuka uczciwego i profesjonalnego podejścia do klienta.

Wiele klientów jest zadowolonych z usług oferowanych przez komis. Znajdzie się na forum ktoś z pracowników? Jaka pensja dla mechaników? Godzinowo jak to wychodzi netto? Umowy o pracę czy może zlecenie?

Hej - dam pełen pozytyw o tej firmie i o wybranym moim BMW 6, które u niego nabytym. Przed sprzedażą zaproponowano mi weryfikację stanu auta u diagnosty ale odstąpiłem, gdyż po jezdzie wszystko grało bez uwag. Wróciłem szczęśliwie do domu 400km i do dziś 2 tydzień od zakupu autko bdb się spisuje. Polecam szczerze to miejsce i wiarygodne rzetelne opisy - choć soczyste w słowa to na rzeczy i nie przebarwione. Auta czyste i ładnie wyeksponowane pod klienta ,a samo miejsce z prawdziwego zdarzenia dla tego typu firm. Dziękuje i pewnie za dwa lata tam wrócę na wymianę. M.D. Katowice

Monika z Wrocławia

W piątek tj 23.09.2022 kupiłam "dzikiego" nissana juke. Już oglądając ofertę na otomoto - chyba z 40 fotek nissana doszłam do wniosku, że nie robił tych zdjęć ktoś za karę a po opisie auta - pierwszy raz nie zmęczył, znudził mnie opis, tak pisze pasjonata i z ciekawości pojechałam sprawdzić to co przeczytałam z rzeczywistością. Nie ukrywam szukałam juka doposażonego: skóra, grzane fotele, panoramiczny dach, szyberdach, asystent zmiany pasa ruchu, czujnik martwego pola, nawigacja, bluetooth, telefon, xenony, doświetlanie zakrętów, różne tryby jazdy itp... dlatego z Wrocławia za Stęszew drogą S5 godzina 40 minut to nie strata całego dnia. Stwierdzam co zastałam: przesympatyczny kontakt, stan auta zgodny z opisem, długa jazda testowa, wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania, pełna dokumentacja, drugi komplet opon. Ja szczerze polecam i na pewno nie była to moja ostatnia wizyta, znajomym również będę polecać. Pozdrawiam Monika S

Właściciel AUTO-KOMIS
@Monika z Wrocławia

Dziękuję Pani Moniko za szczerą i rzeczywistą opinię osoby ,która spełnia swoje marzenia i której z przyjemnością pomogłem je zrealizować. Życzę powodzenia na grzybach w pod wrocławskich lasach. Zapraszam Serdecznie w przyszłości ;-). Z poważaniem Paweł Durkalec

Błażej

Polecam!

Peugeot 2019

Wszystkim polecam tę firmę, pierwszy pojazd nabyłem w niej już trzy lata temu, okres użytkowania przebiegł bardzo pomyślnie lecz lubię nowości i zawitałem ponownie. Kupiłem ładnego Peugeota i znów jestem bardzo zadowolony, zarówno z samochodu oraz obsługi autokomisu. Imponuje mi wiedza którą państwo posiadają na temat sprzedawanych przez siebie samochodów i profesjonalnie podejście do swojego fachu. Clio które kupiłem trzy lata temu właściciel przyjął w ramach rozliczenia, odnoszę wrażenie że 'policzyl' je dla mnie bardzo korzystnie. Polecam wszystkim!

Renata

Nie korzystałam nigdy z kupna w komisie, to był mój "pierwszy raz" :))) obsługa bardzo miła i pomocna, autko kupiłam, polecam!!!

Urszula
@Renata

A była jazda próbna?

Frédéric

I travelled from France from outside Paris to pick up the car. I took a risk by driving 1300km to this dealership but it turned out on the spot that the car was as described, I returned to France on wheels without any problem. I am very satisfied with the car I have purchased and would highly recommend this company!

Danuta

Polecam ten komis. Rzeczowa I uczciwa obsługa. Auto sprawuje się świetnie, zgodnie z opisem. Dostawa domu. 100 %pozytyw.

Weronika
@Danuta

Dostawa do domu? Ale to pierwszy raz na żywo to dopiero je zobaczyłaś jak Ci je przywieźli? Można wtedy jeszcze odmówić jakby wyszło, że coś jest nie tak?

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Durkalec Auto-Handel-Komis - Dębienko

• Jak się pracuje w Paweł Durkalec Auto-Handel-Komis?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Durkalec Auto-Handel-Komis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paweł Durkalec Auto-Handel-Komis?

Paweł Durkalec Auto-Handel-Komis
3.9/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Wypoczynkowa 56
    62-060 Dębienko