TEKNORUBBER POLSKA SP.Z O.O.

Bielsko-Biała

Opinie o TEKNORUBBER POLSKA SP.Z O.O.

rb

Aktualnie firma zmieniła nazwę na Euroeko. Jako Teknorubber Polska znajdowała się na ul. Centralnej 20 w Bielsku-Białej, jednakże potem już jako Euroeko przeniosła się na ul. Wapienicką 36 w Bielsku-Białej, ale od połowy lutego 2016 już tam nie funkcjonuje. Firma wynajmowała pomieszczenia i wypowiedziano jej umowę najmu, a wcześniej odcięto prąd i odeszli niemal wszyscy pracownicy z powodu braku wypłat. Aktualnie toczą się postępowania sądowe z tego powodu, a właściciel ma na głowie komornika. Firma podobno jest w Radomsku na ul. Zgoda 14.

rb

XyZ

Oni byli w Bielsku Białej , potem ich wyrzucili i podobno są w Radomsku. Wiem, że kilka postępowań sądowych się przeciwko nim toczy. Firma- po prostu tragiczna.

Arkadiusz

Po dwóch miesiącach pracy w tej firmie spędziłem pół roku w szpitalu brak wentylacji syf. Już dawno właściwe organy powinny się zająć tą firmą ale to polska nie ma na co liczyć. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem nie warto.

szczer2

Aktualnie zakład zmienił nazwę na EuroEco Sp. z o.o ale właściciel "debil" bo inaczej nie da się go nazwać się nie zmienił. Syf, kiła i mogiła. Warunki pracy tragedia, środki ochrony - żenada, ubrania robocze z domu, brak zabezpieczeń na maszynach czyli działają na słowo że nikomu rąk nie pogniecie (kilka wypadków już było), picie i palenie przy maszynie. Podsumowując - omijać z daleka ten kto może.

szczery

Największemu wrogowi nie życzę pracy w takim zakładzie i w takich warunkach ... !!!!! Jednym słowem brud , syf, nie odpowiednie warunki sanitarne, brak terminowych wypłat. Trzymajcie się od tego zakładu jak najdalej !!!!

Zostaw opinię o TEKNORUBBER POLSKA SP.Z O.O. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TEKNORUBBER POLSKA SP.Z O.O.