Opinie o Teresa Szymańska Usługi Chałupnicze Składanie Żabek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Usługi Sprzątające Błysk w Lisewiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Teresa Szymańska Usługi Chałupnicze Składanie Żabek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Usługi Sprzątające Błysk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Teresa Szymańska Usługi Chałupnicze Składanie Żabek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Usługi Sprzątające Błysk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teresa Szymańska Usługi Chałupnicze Składanie Żabek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Usługi Sprzątające Błysk w Lisewiec

izakwiczala@gmail.com Nowy wpis

Witam czy składanie żabek jest dalej aktualna ??? izakwiczala@gmail.com

Asia Nowy wpis

Witam czy składanie żabek nadal jest aktualne. Proszę o informację na e-maila kulka251@onet.pl

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Teresa Szymańska Usługi Chałupnicze Składanie Żabek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Usługi Sprzątające Błysk. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Lento.pl, ostatnie dodali 11 maja.

Karolina Nowy wpis

Dzień dobry czysta oferta pracy jest aktualna składanie żabek. Czy coś podobnego

Zuzanna Nowy wpis
@Karolina

Na czym konkretnie praca tutaj obecnie polega? jasne, że chodzi o sprzątanie ale w jakiej konkretnie formie, jakimi narzędziami itp?

Barbara

Witam serdecznie czy praca składanie żabek jest aktualna proszę o informację pozdrawiam serdecznie Barbara

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Teresa Szymańska Usługi Chałupnicze Składanie Żabek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Usługi Sprzątające Błysk, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Barbara

Witam serdecznie czy praca składanie żabek jest aktualna proszę o informację na basiasternol@wp.pl pozdrawiam serdecznie Barbara

Czy w Teresa Szymańska Usługi Chałupnicze Składanie Żabek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Usługi Sprzątające Błysk zatrudniani są obcokrajowcy?

Potrzebuję pracy chalupniczej .proszę o oferty.

JOLANTA

Witam jestem zainteresowana pracom składanie

Teresa

Dzień dobry, interesuje mnie uczciwa praca chałupnicza, czy nadal aktualna? Proszę o kontakt teresawica@o2.pl

Gabi123

Witam czy ta praca jest nadal aktualna chodzi o składanie żabek praca chałupnicza Proszę o e-mail gabriela.dudys@onet.pl

Witam jestem zainteresowana czy nadal ta praca jest aktualna proszę o odpowiedź na maila. martapolska35@gmail.com

@Marta

Dzień dobry czy do Pani ktoś się odzywał z tego ogłoszenia

Poszukuję pracy chałupniczej składanie kopert i adresowanie i takie różne rzeczy żeby robić to w domu

Karol232

Zleciłem im blachy temat do realizacji. Oczywiście firma nie wywiązała się z zamówienia. Negatyw za fatalną jakość obsługi klienta. Nawet telefonu nie odbierają już ode mnie.

Czy firma Teresa Szymańska Usługi Chałupnicze Składanie Żabek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Usługi Sprzątające Błysk kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Łukasz

Witam Jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt buchi954@wp.pl

Franciszek
@Łukasz

A może lepiej skontaktować się z firmą? Tutaj raczej szuka się ofert pracy i to pracownik kontaktuje się z pracodawcą ...

frohmut .grzegorz@onet.pl

witam chce sie dowied o tej pracy cy jest ndala atulana jak to pros o i nafo na frohmut.grzegorz@onet.pl

Emilia

Czy praca jest aktualna? Interesuje mnie praca chałupnicza proszę o kontakt 530498489

Klaudiaa111

Witam poproszę o kontakt w sprawie pracy

Anita

Co z tą pracą aktualna

Klaudia

Również poproszę o kontakt w sprawie pracy i więcej informacji. 601897165

honorata.mackowiak@wp.pl

Dzień dobry czy oferta pracy dostępna w internecie jest aktualna jestem bardzo zainteresowana pracą zdalną w domu? Mój numer telefonu 788 617 357

Przemysław

Witam proszę o kontakt w sprawie pracy

Madzia

Proszę o informacje :)

Aneta
@Madzia

Byłoby jeszcze dobrze, jakbyś doprecyzowała, jakiego rodzaju informacje Cię interesują. Planujesz może zatrudnić się w tym przedsiębiorstwie? Doprecyzuj to jakoś.

Anita

Zastanawiam się czy firma potrzebuje pracowników i czy w ogóle zatrudnia pracowników czy to działalność jednoosobowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Teresa Szymańska Usługi Chałupnicze Składanie Żabek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Usługi Sprzątające Błysk - Lisewiec

• Jak się pracuje w Teresa Szymańska Usługi Chałupnicze Składanie Żabek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Usługi Sprzątające Błysk?

Zobacz opinie na temat firmy Teresa Szymańska Usługi Chałupnicze Składanie Żabek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Usługi Sprzątające Błysk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teresa Szymańska Usługi Chałupnicze Składanie Żabek Sklep Spożywczo-Przemysłowy Usługi Sprzątające Błysk?

• Potokowa 31
    83-050 Lisewiec