Opinie o Secret Med Spa Katarzyna Kaszubska Forma Invest Katarzyna Kaszubska w Starogard Gdański

counter
Były Klient Nowy wpis

Absolutnie odradzam. Wizyta nie doszła do skutku z powodu uszkodzenia maszyny - odwołania wizyty i kontaktu w tej sprawie z salonu - nie było. Na kolejnym terminie okazało się, że maszyna działa częściowo i zabieg będzie rozłożony na raty - podczas umawiania się na zabieg znów żadnej informacji z ich strony. Generalnie poziom obsługi klienta przedstawia umysłową wieś na zasadzie - mamy klienta w (usunięte przez administratora) bo i tak przyjdzie... A teksty obsługi podtytułem - ja też mogę się wkurzyć bo coś tam - śmieszne... Firma nie nastawiona na dobrą obsługę klienta !!!

Obecnie coś dzieje się w firmie Secret Med Spa Katarzyna Kaszubska Forma Invest Katarzyna Kaszubska w miejscowości Starogard Gdański? Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie Secret Med Spa Katarzyna Kaszubska Forma Invest Katarzyna Kaszubska, napiszcie co u nich słychać!

Zostaw merytoryczną opinię o Secret Med Spa Katarzyna Kaszubska Forma Invest Katarzyna Kaszubska - Starogard Gdański

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad