Serdecznie nie polecam firmy, z profesjonalizmem nie mają nic wspólnego.
Drzwi, które przyjechały do mnie w czerwcu, zauważono dwie wgniotki, na jednym ze skrzydeł, właściciel został o tym poinformowany , powiedział że wiedział o tym, ale są to drzwi o klasie przeciwpożarowej (zamawiałem zwykle, bez klasy) i to taki „prezent” od firmy, więc poinformowałem Pana, że zamawiałem mimo wszystko bezklasowe (drzwi „tylko” do garażu) i nie zależy mi na drzwiach z klasa, lecz na drzwiach bez wady. Po poinformowaniu właściciela, że nie odbieram drzwi (tu miałbym zapewne problem, ponieważ zapłaciłem z góry) zaproponował mi w zamian za uszkodzenia samozamykacz, dośle w ciągu 2tyg (właściciel miałby problem z drzwiami, ponieważ były malowane na inny kolor niż standard). Mamy 6 grudnia, a samozamykacza do tej pory nie ma.
Dla 200zl właściciel widocznie woli zepsuć renomę (nie wiem czy w ogóle taka była).
Dla niedowierzających w wiadomości prywatnej chętne pokaże konwersacje, jak raz na miesiąc przypominam o samozamykaczu, zdjęcia wgniotek.
Jeszcze raz nie polecam, gołosłowny, zrzucający winę na kierowcę.
Bez jakichkolwiek pozdrowień dla Pana Mariusza.