Opinie o Kołodziej Piotr Kołodziejczyk w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kołodziej Piotr Kołodziejczyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kołodziej Piotr Kołodziejczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kołodziej Piotr Kołodziejczyk w Tczew

Młody Nowy wpis

@Pracodawca Jeśli płacicie za rowery a przyjeżdzają niewyregulowane mimo przeglądu 0 to jest coś takiego jak inspektor handlowy lub uokik tyle w temacie i wtedy oni zrobią z takim sklepem porządek i bedą wtedy wywiązywać się z obowiązkówm sprzedaży

MArian Nowy wpis

Ten sklep internetowy chętnie oferuje przegląd zerowy, ale niestety nie informuje, że w praktyce nie bierze odpowiedzialności za sprawność sprawdzonych w ramach tego przeglądu elementów po dotarciu towaru do klienta. W moim przypadku chodziło o rozregulowane przerzutki w rowerze, o czym poinformowałem sklep niezwłocznie po otrzymaniu roweru. Prosiłem o zwrot kosztów regulacji (40 zł) . Otrzymałem odmowę. Proponowano mi zwrot towaru (na mój koszt) lub regulację w punkcie serwisowym oddalonym o blisko 150 km, czyli rozwiązania nie do zaakceptowania. Moje argumenty wskazujące na fikcyjność oferowanego przeglądu zerowego pozostały bez odpowiedzi, czyli parafrazując cytat z kabaretowego skeczu "klient może panu majstrowi skoczyć" Pobieranie opłat za usługę ze świadomością, że w transporcie efekty tej usługi mogą być zniweczone i odmowa zwrotu pieniędzy za usługę, z której efektów klient nie był w stanie doświadczyć jest nieuczciwe.

Aleksandra Nowy wpis

Szukam pracy, która pozwoli mi na rozwój. Z Waszych opinii wynika, że tutaj to znajdę. Dopytam w takim razie, w jaki sposób firma dba o rozwój pracowników, organizuje jakieś szkolenia? Czy można liczyć także na awans?

Olga Nowy wpis

Widzę dobre opinie i dosyć nowe. Tylko konkretów brak. Stabilna praca czyli od razu UoP na nieokreślony rozumiem ?

Firma Kołodziej Piotr Kołodziejczyk poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Damy

Porządna firma :P

tomek

Super ludzie ,a szef jak szef ,wymaga ale płaci.Stabilna praca ,która daje możliwości rozwoju,nie ma powodów do narzekania Byle tak dalej Czytałem wypowiedz zani ,chyba wiem kto to jest ,prawdziwy leser pracy,ja się dziwie ,że go tak długo szef trzymał

Jaro 2

Polecam sklep rowerowy Kołodziej Bardzo duży wybór i są w miarę elastyczni ,kupiłem u nich rower ,ale też miałem epizod z reklamacją .Wszystko przebiegło sprawnie ,profesjonalne podejście kierownika sklepu bezcenne

Jaro

zrobiłem zakup i tego samego dnia anulowałem zakup już ponad 2 tygodnie zwlekają z oddaniem gotówki i nie odpisują na maile a przez telefon właściciel ze już wysyła potwierdzenie nadania gotówki i ciszaaa nigdy więcej takiego sklepu a sprawę kieruję do sądu po uprzednim wezwaniu do zapłaty

Jaro 2
@Jaro

Według regulaminu na stronie maja 14 dni na zwrot i tego się trzymają Ja nie miałem problemów ze zwrotem Opluć kogoś łatwo ,tylko poco ,karma wraca

szewc

Nie polecam tego sklepu. Kupiłem przez internet rower Cube, zapłaciłem 5 tys + przesyłka 100 zł + 50 zł za serwis zerowy. A otrzymałem rower zupełnie niewyregulowany. Ponadto nie uznają promocji Cube gdzie należało mi się 5% od wartości roweru czyli 250 zł na akcesoria rowerowe, ponieważ zrobili na te rowery "promocję" 1zł i zmienili regulamin, że promocja nie dotyczy rowerów promocyjnych. Przesyłka też powinna być darmowa a nie była. Żenada.

zani

Absolutnie nie polecam pracy w którymkolwiek ze sklepów rowerowych Kołodziej. Otrzymacie umowę na minimalną krajową a resztę pod stołem. Nie dajcie wiary w żadne obietnice składane na przyszłość. Nie polecam a wręcz odradzam pracę w którymkolwiek ze sklepów rowerowych Kołodziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Kołodziej Piotr Kołodziejczyk - Tczew

• Jak się pracuje w Kołodziej Piotr Kołodziejczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Kołodziej Piotr Kołodziejczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kołodziej Piotr Kołodziejczyk?

Kołodziej Piotr Kołodziejczyk
  • Fryderyka Chopina 6