Opinie o Sea Tours Biuro Podróży Karol Rosada w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sea Tours Biuro Podróży Karol Rosada. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sea Tours Biuro Podróży Karol Rosada o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sea Tours Biuro Podróży Karol Rosada w Gdańsk

Czy jest możliwość pracy w Sea Tours Biuro Podróży Karol Rosada na część etatu?

Uczestniczka PerełNorwegii Nowy wpis

Punkt za hotele i menu. Podróż to największa katastrofa tej wycieczki. Przejazdy zabierają cały dzień z postojami 10, 20 lub 30 minut z wyjątkiem lodowca gdzie można zaspokoić potrzebę kontaktu z przyrodą a ta w Norwegii jest wspaniała, niestety oglądana jest najczęściej przez szybę autokaru. Trochę męczący jest monolog prowadzony w pretensjonalnym stylu przez Pilota - pana Tomasza, który opowiada przed faktem ale z wycieczką nie zwiedza, nie ma więc możliwości zadania pytań w trakcie. Program jest zbyt przeładowany, nie uwzględnia przyjemności podróżowania. Nie ma też równowagi między kulturą a naturą Norwegii - oglądamy wodospady do znudzenia ale na muzeum czy piękne, pełne rzeźb parki w Oslo, operę czy bibliotekę jest ułamek czasu. Przed wyjazdem pytałam o czas podróży i uzyskane informacje nie pokryły się z rzeczywistością. Nie jest to sposób podróżowania który bym wybrała mając rzetelną informację. Dziwny jest też sposób zawierania umowy z klientem - najpierw wpłacamy 30 zaliczki, klient podpisuje umowę i dopiero na końcu podpis bez żadnej pieczątki składa właściciel. Właściciel biura zgłasza do google krytyczne opinie i w taki sposób dba o swoją popularność w sieci. Zamiast odpowiedzi wyklucza autora opinii.

???????????? Nowy wpis
@Uczestniczka PerełNorwegii

Chyba była Pani na innej wyjeździe niż pozostałe osoby tej wycieczki. znane powiedzenie potwierdza „Jeszcze nikt się taki nie urodził, by wszystkim dogodził”. Wyjazd był wyśmienity i godny polecenia pod każdym względem.

Jakie są mocne strony pracodawcy Sea Tours Biuro Podróży Karol Rosada?

WOODYH

Bardzo profesjonalna obsługa. Kolejna wycieczka na najwyższym poziomie. POLECAM!!!

Firma Sea Tours Biuro Podróży Karol Rosada poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Krzysztof

Profesjonalne biuro .Byliśmy w Norwegii 19-25/07/2021 REWELACJA!!!,a PanTOMEK i Waldek SUPER!!!! Pozdrawiam Krzysiek Strzelce Kraj.

maz
@Krzysztof

Witam możesz podać czy są wiarygodni jak przebiegła wycieczka?

JZ

Wybieram się na wycieczkę do Norwegii z biurem Sea Tours i chciałbym zasięgnąć informacji o organizatorze.

zetazonia
@JZ

Byliśmy z SeaTours w Norwegii w 2018r.i w Islandii 2019r. Rewelacja!!! Pełny profesjonalizm. Gorąco polecam to biuro...

Zostaw merytoryczną opinię o Sea Tours Biuro Podróży Karol Rosada - Gdańsk

Sea Tours Biuro Podróży Karol Rosada