Opinie o Liskowska-Muszyńska Katarzyna Lis-Plus w Konin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Liskowska-Muszyńska Katarzyna Lis-Plus, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Liskowska-Muszyńska Katarzyna Lis-Plus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Liskowska-Muszyńska Katarzyna Lis-Plus w Konin

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Były pracownik Nowy wpis

Witam, pracowałem w Lis-Plus i odszedlem na własną prośbę szukając nowych wyzwań. Teraz z perspektywy czasu żałuję bo praca na jedną zmianę od 8 do 16 ma swoje zalety. Wszystko ok wynagrodzenie było na czas i to dość dobre. Pracowałem w zespole do demontażu pojazdów i praca była ciekawa. Warunki mieliśmy dobre a jak każdy robił to co do niego należy to wszyscy byli zadowoleni. Polecam ta firmę szukającym nowej pracy.

Jak obecnie wygląda praca w firmie Liskowska-Muszyńska Katarzyna Lis-Plus w mieście Konin? Czy jest osoba zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami?

Zostaw merytoryczną opinię o Liskowska-Muszyńska Katarzyna Lis-Plus - Konin

Liskowska-Muszyńska Katarzyna Lis-Plus
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bosmańska 3
    62-510 Konin
  • NIP: 6652680633 REGON: 301191470

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Liskowska-Muszyńska Katarzyna Lis-Plus