Opinie o MBM Transport Mateusz Musiał w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MBM Transport Mateusz Musiał. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MBM Transport Mateusz Musiał o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MBM Transport Mateusz Musiał w Świdnica

W jednej z opinii wyczytałem, że dwóch kierowców nie otrzymało należnych im się pieniędzy. Ktoś może wie, czy chodziło o pieniądze z wynagrodzenia? W jakimś starym ogłoszeniu o pracę widziałem, że kierowcy pracują na umowie o pracę. Chyba umowa o pracę zobowiązuje jednak pracodawcę do wypłaty wynagrodzenia. Zdarza się, że pracownicy mają inną umowę?

Emilia

Widzę po komentarzach, że może nie wszystko jest idealnie, ale chociaż pieniądze są na czas. A można jeszcze wiedzieć, ile tam właściwie dają?

Berbas Nowy wpis
@Emilia

Nie ma firm idealnych ale mam jeszcze kontakt z nie którymi chłopakami (są tam prawie od początku) I jak na razie niechca zmienić pracy

Nikus

Witam nie polecam firma dno jazda na wydruki parkowanie na zjazdach na autostradzie i (usunięte przez administratora) w płaceniu zusu urlopu itp po zwolnieniu szantaż i zadanie oddania za remonty aut i lewe faktury

Łucja
@Nikus

Z tym parkowaniem to szefostwo decyduje czy spedycja to ogarnia? Długo pracowałeś? Wypłacili w końcu tą ostatnią wypłatę po zwolnieniu?

Berbas Nowy wpis
@Łucja

Pracowałem tam(w Norwegii płacą lepiej)nigdy nie miałem problemu z kasą a ni z zus-em A z parkingami bywa różnie ale nie mówili że mam przeginać tacho co było dobre to to że często kończyłem w czwartek nigdy nie słyszałem że by kogoś za coś obciążyli A mieli kilka kasacji

Nikus Nowy wpis

Wiem że 2 kierowców z nimi się szarpie o kasę chcieli tylko to co im się należy ale nie dostali i jeszcze teraz właściciel ich zastrasza chciałbym się z nimi skontaktować i pójdę na świadka do sądu takie firmy powinny ponieś konsekwencje za oszukiwanie kierowców a potem prezesie że nie ma kto w pl jeździć

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie MBM Transport Mateusz Musiał? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
JacJaw

Pani Bożeno ja mogę podzielić się z Panią wiedzą na temat pracy w MBM Transport.No to lecimy:-uzgodnioną kasę miałem zawsze wypłacaną w terminie,a nawet szybciej.-praca(jazda)wygląda tak,że parkingu można poszukać po 8.30 lub 9.30(nie daj Boże odrobinę wcześniej!)-nikt nie patrzy na to,że kierowca chciałby się wykąpać i stać w miarę spokojnie i bezpiecznie-preferowany jest kierowca,który wyjeżdża czas do maxa i bez znaczenia tu jest pora dnia,a wiadomo, że w godz nocnych ciężko o wolne miejsca-w mojej opinii dobrym kandydatem będzie kierowca jeżdżący na dwie karty lub magnes(sprzęt w pełnej gotowości do użycia czeka na jelenia-ja się nie nadawałem do tych manewrów)-super będzie osoba,która zabierze z sobą miskę i będzie się w niej myć na postoju-praca jest w pełni zorganizowana(trzeba przywyknąć do tekstu "jazda na 10 i po 9 wio)-jak ktoś będzie miał pytania,to chętnie odpowiem.A i jeszcze jedno-rozmowa o pracę to poezja.Miód leję się strumieniami.Przy pożegnaniu już tej klasy brakuje!

jack
@JacJaw

Cześć dzięki za info chyba właśnie mnie wyleczyłeś z chęci pracy w tej firmie bo takie idiotyzmy że pauzę przyjdzie na krawężniku robić bo nie można wcześniej stanąć to nie dla mnie.

Bożena

Cześć, trzy miesiące temu MBM Transport poszukiwał pracownika na stanowisko kierowcy międzynarodowego C+E. Może ktoś z Was brał udział w tej rekrutacji i mógłby się podzielić swoimi wrażeniami na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o MBM Transport Mateusz Musiał - Świdnica

• Jak się pracuje w MBM Transport Mateusz Musiał?

Zobacz opinie na temat firmy MBM Transport Mateusz Musiał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MBM Transport Mateusz Musiał
  • Ignacego Prądzyńskiego 53 lok. 5