Heiche Polska

Toruń

Opinie o Heiche Polska

Agnieszka

@piotr a mógłbyś sprecyzować? O co chodzi w tej dziwności? Co mogą ukrywać? Takie informacje muszę być potwierdzone, żeby nie wprowadzać zamętu na forum.

Agnieszka

@Bandziorek, dlaczego uważasz, że jest 'dziwna'?

piotr
@Agnieszka 31.03.2017 10:55
@Bandziorek, dlaczego uważasz, że jest 'dziwna'?

a widziałaś taką firmę w toruniu ??

Bandziorek

dziwna ta siedziba w toruniu ... chyba ktoś coś ukrywa

Dietetyk

Mam wrażenie że ta awaria była zdecydowanie chwilowa i już jest wszystko na swoim miejscu tak jak miało być

romualdo

@korki, mi właśnie też się wydaje, że strona ich to szwansuje corz częściej, ale nie ma żadnych oficjalnych wiaodmosci o tym, żeby cokolwiek się działo u nich innego i firma miała kłopoty. No ale niestety ogłoszeń rekrutacyjnych również brak, więc nie wiem co można z tym konkretnie dalej zorobić? tylko czekać.

kleosia

również mimo wszystko byłabym zainteresowana tą pracą jako technik oczyszczania ścieków. jestem gotowa podjąć ryzyko mimo młodego wieku. natomiast czy firma jeszcze działa? kolejny pytanie, skoro jest tyle chemii w powietrzu i wodzie to nia ma jakichś skutecznych zabezpieczeń dla pracowników?pozdrawiam

Witam i piszę do was że nie jestem Dziunią , ani dyrektorem,jestem osobą , która wam współczuje ,a zarazem ubolewam że w was jest tyle złości i nienawiści , jak również wielka zazdrość w was przemawia że oni mają dużo więcej od was .

Shazza

Nie lubie Dyrektora .Alle w 2011 zarabiam wiecej jak w 2010 .I to jest Argument ze Facet wie co robi.

Bylina

anonim - 2011-07-26 07:49:54 Praca jest pod kazdym pozorem OK ( usunięte przez administratora ) hehe - dobrze napisane - praca jest POZOREM ok hehe

Produkcja

Nie zapominajmy że mamy jeszcze jednego elektryka na zakładzie, kto szuka ten znajdzie.

nowy

Krzaki duzo powodzenia w szukaniu wymazonego pracodawcy, to co nam pokazales swiadczy tylko o jednym ,braki w wszystkim co ludzkie .Zawiodles ludzi siebie ,i niemasz odwagi sie do tego przyznac !!

Od dna zawsze można się odbić (trzeba mieć dużo siły) i to uczynili pracownicy, którzy niedawno złożyli wypowiedzenia. Cała reszta która została, grzęźnie w coraz większym mule. Cała firma to jedno wielkie bagno i trzeba uciekać stamtąd, jak tylko nadarzy się okazja.

Nowy

Czlowieku z obszerna wiedza miales wszystko do dyspozycji i co ?co pokazales co dales Firmie .I teraz masz zal ,do kogo ! Smarowac oszczerstwa szukac winy u innych i obrazac ludzi . Zalosne Do nastepnej kleski[usunięte przez moderatora]

Mikolaj

Jarek

Sluchajcie a( usunięte przez administratora )Zapominacie szybko jak bylo wczesniej dostawaliscie pieniadze za darmo !! Ten kto chce tu pracowac pracuje dalej za dobre pieniadze !! Idzcie i szukajcie Eldorado

Idiota

Jak czytam te wasze oszczerstwa to robi mi sie niedobrze .Dyrektor sie stara o Prace mozemy wiecej zarobic ( ci ktorzy chca pracowac )ale to niektorym nie wystarcza mieszaja sie do wszystkiego zamiast sie zabrac za to co naprawde wazne Praca .( usunięte przez administratora )

Praca jest pod kazdym pozorem OK ( usunięte przez administratora )

Kupa smiechu te wasze wypowiedzi same rozczarowane istoty bez poczucia winy .Sami Profesorowie ,wszystko wysane z palca . Wescie sie do roboty to wam przejdzie .

gosia

a no niestety to wszystko co zostało napisane w poprzednich postach jest prawda. kiedyś w tej firmie, jak jescze nie było obecnego dyrektora było duzo lepiej, wtedy firma miala potencjal, teraz tylko czekac az cos huknie i firma rozleci sie w pyl. sumtne ale prawdziwe. pozdrawiam.

lindor

Trują środowisko i ludzi, którzy tam pracuują wśród tych chemikali. Ciekawe gdzie jest inspektorast środowiska?

Zostaw opinię o Heiche Polska - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heiche Polska