Opinie o Stelmach Jerzy Bud-Bruk w Pastuchów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Stelmach Jerzy Bud-Bruk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Stelmach Jerzy Bud-Bruk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stelmach Jerzy Bud-Bruk w Pastuchów

Marek Nowy wpis

Są u was inwentaryzacje?

anonymous Nowy wpis

jurek jest poprostu Jurkiem pracuje już u niego pare ladnych chwil i nie zgadzam się z opinia niektórych bo nie odpierdalamy fuszery a jak cos niegra to poprawka w tri miga . fakt ze co do wyplat jest roznie ale polecam ze skorzystania usług

kiki Nowy wpis

jiri' jak juz kogos zatrudniaja to raczej są to osoby, z doswiadczeniem w branży budowlanej. Musisz miec roznego rodzaju jakieś uprawnienia, wiem,że czasmi firmy zatrudniają bez takiego wykształcenia jednka musza to być osoby naprawde oznajace sie na tym.

piter Nowy wpis

pracowałem solidnie w tej firmie jako kierowca ale zawsze obcina na kilometrach albo na godzinach i to sumy bardzo duze albo wymyslał ze zarysowałem mu auto niepolecam panowie tej firmy

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Stelmach Jerzy Bud-Bruk? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
kolo

Bardzo zadowolony - 2013-09-18 18:50:40 Witam.Czytajac opinie Pana Jarusa jestem bardzo zdziwiony,otoz firme BUD-BRUK Pana Stelmacha polecili mi znajomi ktorzy bardzo ja sobie chwalili a wiec ja takze zdecydowalem sie na ich uslugi.Sam szef jak i jego pracownicy to rzetelni ludzie ktorzy naprawde swoja prace wykonuja bez zastrzezen i z ktorymi zawsze mozna sie dogadac w kazdej kwestii.Nie zaluje swojego wyboru w zatrudnieniu tej firmy poniewaz jestem bardzo zadowolony z jej uslug i nawet moja zona ktora jest kobieta wymagajaca nie miala najmniejszych zastrzezen,wrecz byla zadowolona z wykonanej pracy owej firmy!Goraco polecam firme Bud-Bruk Pana Stelmacha!!!he he:) a co do opinii powyżej to pierwszy raz spotykam się z tak zadowolonym klientem, który tak chwali firmę wykonawczą, może zrobili to u Was za darmo, a zapomniał Pan dodać, że może Pańska żona jest siostrą Pana Stelmacha, albo Pan szwagrem :))))

kolo

Firma BUD-BRUK jeśli chodzi o wykonanie pracy to słyszałem że jak tak jak inni: czyli "mądry nie zauważy, a głupi pomyśli że tak ma być" Co do kosztów to rzeczywiście, ogromna różnica na tle konkurencji... Wykonanie utwardzonego podjazdu Pan Stelmach wycenił mi na 10 tys. zł, gdzie inna firma wraz z przywiezieniem tłucznia i ubiciem zrobiła to za 3 tys., różnica ponad 300% nie wiem skąd ten człowiek bierze te ceny, ale wiem, że w przetargach dla gmin jest najtańszy, wynika to chyba z tego, że wyrównuje sobie straty na prywatnych inwestorach...

Bardzo zadowolony

Witam.Czytajac opinie Pana(usunięte przez administratora) jestem bardzo zdziwiony,otoz firme BUD-BRUK Pana Stelmacha polecili mi znajomi ktorzy bardzo ja sobie chwalili a wiec ja takze zdecydowalem sie na ich uslugi.Sam szef jak i jego pracownicy to rzetelni ludzie ktorzy naprawde swoja prace wykonuja bez zastrzezen i z ktorymi zawsze mozna sie dogadac w kazdej kwestii.Nie zaluje swojego wyboru w zatrudnieniu tej firmy poniewaz jestem bardzo zadowolony z jej uslug i nawet moja zona ktora jest kobieta wymagajaca nie miala najmniejszych zastrzezen,wrecz byla zadowolona z wykonanej pracy owej firmy!Goraco polecam firme Bud-Bruk Pana Stelmacha!!!

mela

Witam. Ja natomiast jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Nie mam żadnych zastrzeżeń . Roboty są prawidłowo wykonane. Bez zadnej fuszerki. Gorąco polecam tę firme. Można sie dogadać w każdej kwestii. Pozdrawiam

?

P.S Nick jest celowy, bo jaki podpis taka firma...

Nie zadowlony klient

Witam, chciałabym ostrzec wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z usług firmy BUD-BRUK JERZY STELMACH. Ludzie pracujący w tej firmie są niekompetentni, a właściciel nalicza 200% koszty bez wcześniejszego uzgodnienia z klientem. Nie dość, że zrobili fuszerkę, to za naprawę tego chcieli ponownie zapłatę.Uważam, że jest to firma niegodna zaufania a tym bardziej polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Stelmach Jerzy Bud-Bruk - Pastuchów

Stelmach Jerzy Bud-Bruk
  • Kwiatowa 4 lok. 3