Bog-Mar Marcin Owczarczyk

Strzegom

Opinie o Bog-Mar Marcin Owczarczyk

bogmar

Pani ewo jest pani żałosna, takie tanie triki za tyle pracy co wykonaliśmy. Gdyby pani płaciła robota by była zakończona. Proszę mieć pretensje do siebie, jak się umowę podpisuje to się z niej wywiązuje a nie tylko wymaga, umowa obowiązuje dwie trony. Jak chce pani charytatywnie to do CARITASU. Oczywiscie zainteresowanym przesle dokumentacja dla oceny sytuacji. P.S. Słyszałem, ze przyszli sąsiedzi tez juz księżniczki ewy mają dość.

bogmar

jeszcze się taki nie urodził co by pani dogodził, pani ewo

wrocek

Dobrze wykonana u mnie praca. Kostka położona, trawa rośnie, nawodnienie podlewa, teren ogrodzony. Troszkę przedłużyli termin , ale to bez większego znaczenia.

lekarz z Katowic

Polecam zdecydowanie usługi firmy bogmar ze Strzegomia, bardzo dobre doradztwo, podpowiedzi podczas realizacji prac, dostawa wszystkich materiałów. nic mnie nie interesowało. Dość szybko i profesjonalnie, zmiany wykonywane na bieżąco. Nie mogę mieć zastrzeżeń do tej firmy. P.S. Sąsiad tez skorzystał z ich usług i też wykonali na 5+.

bogmar

Witam Klient zamówił towar wpłacił zaliczkę i nie chciał zapłacić pozostałej kwoty. Został obciążony kosztami. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Bog-Mar Marcin Owczarczyk - Strzegom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bog-Mar Marcin Owczarczyk