Zaremba Posadzki Sp. z o.o.

Świdnica

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 26 ocen.

Zaremba Posadzki Sp. z o.o.
5 26 6 1

Opinie o Zaremba Posadzki Sp. z o.o.

Julita

Na stronie internetowej firmy Zaremba Posadzki nie ma informacji o aktualnie prowadzonym naborze, może ktoś z pracowników ma wiedzę w tym temacie? Czy warto starać się o posadę w firmie? Jak kształtują się zarobki?

Julita

@1221nibynikt długo już pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Co możesz doradzić osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Zaremba Posadzki? Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć? Konkretne informacje będą bardzo pomocne.

1221nibynikt

Michałek ze swoim nowym wspólnikiem za niedługo!!!!! RĄCZKI Z KIESZENI i do roboty szefy jak z koziej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rękawica !!!

1234suchy

Będziesz je....ł łopatką jak beduin i w hu..u cię będą mięli jak tylko coś się ci stanie tzn. choroba itp. no i wynagrodzenie na papierku najniższe a reszta do łapki

W takim razie skoro tak wyglądają warunki o których piszecie i tak wam przeszkadzają to dlaczego nie porozmawialiscie o tym wcześniej z kierownictwem? W takim razie dajecie aprobatę na to wszystko a pózniej wypisujecie o tym na forum

anonim

(usunięte przez administratora)

1234suchy

PO TO TUMANIE ŻEBYŚ TO DOSTRZEGŁ!!!!!

anonim

(usunięte przez administratora)

:D :D

Serio to będziesz pracował po ok 14 godz. nienormowany czas pracy.w domu będziesz gościem. jak Ci nie szkoda czasu na życie prywatne typu dom,rodzina,dzieci to ta praca jest w sam raz dla Ciebie :p bym zapomniał nie możesz chorować bo tam sie nie docenia zdrowia pracowników. Pozdrawiam.

:D:D

krzycho prościej powiedz ile zarabiałeś wcześniej za ile godz to Ci powiem czy warto :D

anonim

(usunięte przez administratora)

:D :D

Po pierwsze warunki socjalne? ha ha człowiek wraca zmarznięty,zmęczony i przebiera sie w nieogrzewanym pomieszczeniu już nie mówię o ciepłej wodzie.Można na pewno trafić gorzej?? Można mieć troszke lepiej i pracować jak człowiek. A dla zainteresowanych nie ma tam nikogo kto pracuje od 10 lat :D:D Pozdrawiam.

posadzkarz

Sama prawda. Pracuje tu od 10 lat. Wypłata na czas w jednym kawałku i to ubezpieczenie tez jest. Szefostwo wymagające, ale jak pracujesz to zarobisz.

Zostaw opinię o Zaremba Posadzki Sp. z o.o. - Świdnica

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zaremba Posadzki Sp. z o.o.