Opinie o Realne Ceny Krzysztof Alchimionek w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Realne Ceny Krzysztof Alchimionek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Realne Ceny Krzysztof Alchimionek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Realne Ceny Krzysztof Alchimionek w Legnica

Nowak

Gdzie jest druk reklamacyjny?

kazik
@Nowak

firma nie wywiązuje się z reklamacji oraz napraw gwarancyjnych olewa nabywcę na każdy sposób .

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Realne Ceny Krzysztof Alchimionek?

Nowak

Gdzie jest druk reklamacyjny?

@Nowak

Dzień dobry, Druk reklamacyjny znajduje się na stronie naszego sklepu internetowego www.realneceny.pl w zakładce reklamacje. Zapraszamy również do kontaktu mailowego: kontakt@realneceny.pl lub tel. 883 215 777. Pozdrawiamy, Zespół Realne Ceny

kazik Nowy wpis

Krzysztof Nowy wpis

Jestem stałym klientem tego sklepu. Z przyjemnością mogę powiedzieć, że na każdym etapie zakupu spotykam się z profesjonalną i miłą obsługą. Z całą odpowiedzialnością polecam tą placówkę.

Bożena Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym Sklepie. Produkty dokładnie takie jak na zdjęciach i w opisach, posiadają certyfikaty, numery i normy. Kontakt ze Sprzedawcą bardzo dobry - szybka odpowiedź e-mailowa. Towar dostarczono w ciągu 1,5 doby od zamówienia. Jestem pod wrażeniem rzetelności i dobrej organizacji pracy. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich Państwa pracujących w Realnych Cenach

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Realne Ceny Krzysztof Alchimionek padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Pracownik sklepu.
Ewa Warszawa

Wyjątkowa rzetelność! Towar dotarł następnego dnia po zamówieniu. Nie miałam żadnego problemu z dodzwonieniem się. Dziękuję Polecam

@Ewa Warszawa

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań aby nasi Klienci byli jak najbardziej zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Pozdrawiam, Zespół Realne Ceny

Towar doszedł niekompletny, brakuje w sumie najdroższych maseczek.Czeka się w kolejce na połączenie pół godziny, po czym gdy jest się pierwszym sekretarka informuje,że wszystkie linie są zajęte i rozłącza.Napisany mail, zero odpowiedzi.Nie polecam, szkoda zdrowia,czasu i nerwów.

@Kasia

Szanowny Kliencie, Dziękujemy za wyrażoną przez Pana/Panią opinię. Bardzo nam przykro w związku z sytuacją, która miała miejsce i najmocniej za nią przepraszamy. Nasza firma zawsze z największą rzetelnością stara się realizować wszelkie zamówienia i rozwiązywać każdy problem zgłaszany nam przez klienta. Sytuacja, która Pana/Panią spotkała absolutnie nie powinna mieć miejsca, lecz widząc datę wystawienia komentarza, jestem w stanie stwierdzić, że zamówienie mogło zostać złożone w okresie, w którym do naszej firmy spłynęła rekordowa ilość zamówień. Z największym zaangażowaniem realizowaliśmy wszystkie te zamówienia, odpowiadaliśmy na Państwa zapytania mailowe jak i telefoniczne, lecz w związku z w/w sytuacją trwało to nieco dłużej niż zawsze. Możemy zapewnić, że wszystkie zaistniałe problemy zostały rozwiązane, a nasza firma wyciągając wnioski stara się udoskonalać poszczególne etapy naszej pracy. Na tę chwilę wszystkie składane przez Państwa zamówienia są realizowane terminowo. W razie jakichkolwiek problemów, zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta: tel. 883 215 777, e-mail: kontakt@realneceny.com. Pozdrawiamy, Zespół Realne Ceny

Janeks

Reklamowałem opóźnienie dostawy. Natychmiast po wysłaniu reklamacji przedzwoniła do mnie miła Pani wyjaśniając przyczyny opóźnienia i informując że towar został wysłany. Brawo, dziękuję za szybką reakcję ????

@Janeks

Dzień dobry, Bardzo nam miło, że jest Pan zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Pomyłki mogą się zdarzyć, lecz nic nie dzieje się celowo, dlatego też zawsze zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, mail: kontakt@realneceny.pl lub tel. 883 215 777. Zapraszamy ponownie do dokonywania zakupów w naszym sklepie internetowym :) Pozdrawiamy, Zespół Realne Ceny

lk

Towar zamówiony otrzymałam zgodnie z zamówieniem w ciągu 2 dni - polecam

@lk

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię. Zapraszamy ponownie na zakupy w naszym sklepie. Pozdrawiamy, Zespół Realne Ceny

@lk

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię dotyczącą naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia docierały do naszych klientów jak najszybciej to możliwe. Pozdrawiamy, Zespół Realne Ceny

Anita

Towar dotarł na czas i spełniał moje oczekiwania.

@Anita

Magdalena Warszawa

Towar doszedł bardzo szybko, wszystko zgodnie z zamówieniem- polecam

@Magdalena Warszawa

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię dotyczącą naszej firmy. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy, Zespół Realne Ceny

ema

Firma chyba z innego świata, czekam na połączenie ponad 20 minut i rozłączają, strona nie działa, nie ma jak złożyć zamówienia, masakra !!! Nie polecam !!! Ciekawe, czy zarząd firmy wie jak traci klientów ?

@ema

Czytając niektóre opinie trochę bałam się zamawiać ale... towar przyszedł kompletny, dobrze zapakowany. Myśle ze każda firma ma czasami gorszy czas a ceny naprawdę są „realne” i bardzo niskie. Polecam serdecznie :) zadowolona klientka

@Kasia

Bardzo dziękujemy za przesłaną pozytywną opinię dotyczącą naszej firmy. Niezmiernie nam miło :) Jako firma zawsze staramy się rozwiązywać wszelkie problemy, zgłaszane nam przez klientów. Serdecznie zapraszamy do ponownej współpracy z nami.. Pozdrawiamy, Zespół Realne Ceny

STAN

STAN Paczka dotarła niekompletna, brakuje 50 szt. maseczek.Czeka się w kolejce na połączenie pół godziny, po czym gdy jest się pierwszym sekretarka informuje,że wszystkie linie są zajęte i rozłącza.Napisany mail, brak odpowiedzi.Nie polecam, (usunięte przez administratora)

@STAN

evag

Towar przyszedł dość szybko ale .... Mam pytanie dotyczące zamówionych maseczek: - na stronie Państwa maseczki , które zamawiałam, opisane były jako opakowane po 20 szt, - zamówiłam 6 opakowań. otrzymałam pakowane po 10 sztuk. - na zdjęciu na stronie internetowej na maseczce był wdrukowany certyfikat CE 2163 i nr normy, tymczasem otrzymałam maseczki bez żadnego wydruku, byle jakie, nie załączono też żadnego dokumentu potwierdzającego jakość. Zamawiając, odnalazłam certyfikat, (22.02.'21 r.), dzisiaj (01.03.'21) już tego certyfikatu nie ma, jest opis właściwości maseczki . Stąd pytanie: czy towar, który mi dostarczono, jest tym, który zamawiałam? Ps. załączam certyfikat, tylko czy takie maseczki dostałam? To treść mojego maila, na który nie dostałam odpowiedzi, telefon milczy. FIRMA NIEUCZCIWA !!!

@evag

Filip

Brak połowy towaru w zamówieniu. Płatność była za pobraniem. Nie da się dodzwonić ciągłe oczekiwanie. Mimo tego, że byłem 1 oczekującą przez 20 min nikt nie odpiera po czym sekretarka informuje, że wszystkie linie zajęte. Dzwonie od 2 dni i cały czas ta sama sytuacja. Dzwoniłem też na nr telefonu do Menager ds. sprzedaży i ciągle komunikat, że skrzynka odbiorcza jest pełna. Brak zgłoszony drogą mailową i nie ma odpowiedzi. Zamówienie było robione bezpośrednio ze strony internetowej. Nie polecam tej firmy. Liczę na uczciwość firmy i że skontaktuje się w tej sprawie.

Klaudia
@Filip

Mam tą samą sytuacje, zamówiłam 6000 szt maseczek otrzymałam tylko 3000. Dodzwonić się nie da, napisałam wiadomość na Allegro, otrzymałam odpowiedz, ze sprawdza to na magazynie i od tego momentu cisza, a minął prawie tydzień.

@Filip

Maciek

Nie polecam, porażka i dramat. Zamówienie przyjęte, opłacone przy zamówieniu w systemie płatności online. Status zamówienia - zrealizowane, faktura na mailu. To tyle. Przesyłki z zamówionym towarem nie ma, dewa dni dzwonienia bez skutku, nikt nie odbiera, na maile nikt nie odpowiada. Zobaczymy co wyjdzie z wizyty osobistej bo nie odpuszczę.

Jaki jest wkład kierownictwa Realne Ceny Krzysztof Alchimionek w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Żaden.

Można mieć rekrutacje telefoniczna ?

Janeks

29.12.20r zamówiłem towar. Zamówienie przyjęto Zam nr. 68635 Oplacono przelewem I od tamtej pory cisza, nie ma żadnej wiadomości. Telefonu w firmie nikt nie odbiera.

BOGUMIŁA

ZAMÓWIŁAM KILKA RZECZY I OGÓLNIE JESTEM ZADOWOLONA. PROBLEM JEST Z TLENEM INHALACYJNYM W PUSZCZE.4,5L .WYSTARCZYŁO GO NIESTETY TYLKO NA 3 WDECHY. SĄDZĄC PO OPINIACH TO SZKODA ZDROWIA NA REKLAMACJĘ. ALE SZKODA BO TEN ASORTYMENT BYŁ MI NAJBARDZIEJ POTRZEBNY. ZOSTAŁY MI JESZCZE 2 PUSZKI - MOŻE SĄ PRAWIDŁOWO NABITE TLENEM. MÓJ NUMER ZAMÓWIENIA 58766

@BOGUMIŁA

Dzień dobry Pani Bogumiło, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta tel: tel:+48 536 773 024, e-mail: kontakt@realneceny.com . Z chęcią pomożemy rozwiązać zaistniały problem. Pozdrawiamy Zespół Realne Ceny

Bogumiła
@Realne Ceny Krzysztof Alchimionek

Bardzo dziękuję za kontakt i wymianę wadliwego opakowania z tlenem. Serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnych Świąt. -Bogumiła

Zostaw merytoryczną opinię o Realne Ceny Krzysztof Alchimionek - Legnica

• Jak się pracuje w Realne Ceny Krzysztof Alchimionek?

Zobacz opinie na temat firmy Realne Ceny Krzysztof Alchimionek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Realne Ceny Krzysztof Alchimionek?

Realne Ceny Krzysztof Alchimionek

Realne Ceny Krzysztof Alchimionek