Opinie o APINEX TECHNIKA TWORZYW SZTUCZNYCH SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie APINEX TECHNIKA TWORZYW SZTUCZNYCH SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie APINEX TECHNIKA TWORZYW SZTUCZNYCH SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APINEX TECHNIKA TWORZYW SZTUCZNYCH SP. Z O.O. w Toruń

Od dwóch lat nikt nie odpowiedział na ustawiacza? Teraz ofertę dodali, możecie napisać wprost czy warto przyjść? nie mam nawet widełek wskazanych, więc trudno jest mi się rozeznać. Atmosferę na zakładzie jaka od tego roku macie? Były podwyżki?

???? Nowy wpis

Opinie z przed lat dalej adekwatne do obecnej sytuacji. Brak szacunku do pracownika, problemy z organizacją pracy. Częstym zjawiskiem jest naciskanie na pracowników by wykonywali zadania które wykraczają poza ich stanowisko pracy. Krótko mówiąc jak podpadniesz komuś wykonujesz pracę konserwatora albo sprzątaczki ( którzy są zatrudnieni????‍????). Radzę uważać na dwóch niskich osobników ???? bo znani są z dawania pracownikom poniżających zadań.

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na Asystent/-ka w APINEX TECHNIKA TWORZYW SZTUCZNYCH SP. Z O.O. i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Bożena Nowy wpis

Z tego co tu widzę, to chyba kobiety też są mile widziane na produkcji? Pytam, bo szukają obecnie w necie pracownika produkcji, jeśli warunki są w porządku to chętnie bym spróbowała. Nie chcę się też opierać na opiniach sprzed paru lat ;/ Ktoś wie jak to aktualnie wygląda? Zarobki są dużo lepsze niż te 2300 co kiedyś było? I czy firma dofinansowuje zrobienie uprawnień na wózki? Posiadanie ich jest 'mile widziane', ale nie konieczne niby.

Czy rekrutacja na stanowisko Ustawiacz wtryskarek w firmie APINEX TECHNIKA TWORZYW SZTUCZNYCH SP. Z O.O. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
ZZZL

Dzień dobry ,czy mogę prosić o opinie pracowników na temat pracy w tej firmie ? Zarobki ,system pracy oraz czy kobiety są przyjmowane w tej firmie :)

Gabriela
@ZZZL

A jakie stanowisko Cię interesuje? :)

ZZZl
@Gabriela

Pracownik fizyczny, świetnie by było gdyby praca była tylko na dwie zmiany .

Iza
@ZZZl

Zauważyłam, że tu mało kto odpowiada niestety. Dowiedziałaś się czegoś może z innego miejsca?

ZZZl
@Iza

Niestety nic

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 8 maja kilka aktualnych ofert pracy do firmy APINEX TECHNIKA TWORZYW SZTUCZNYCH SP. Z O.O.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Ustawiacz. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

tom

zalezy jakie warunki masz na mysli

Iza
@tom

No ogólnie atmosfera, wynagrodzenie, zakres obowiązków, co ewentualnie jest zapewnione itp?

kk

czy są w tej chwili przyjęcia na produkcję lub wózek widłowy? pzdr

Remik

@zwolniona Gdyby tak było to firma nie zdobyłaby opinii dobrego pracodawcy!!!

@Remik

@Remik a na jakiej podstawie sądzisz, że ten pracodawca ma dobrą opinie?

Obecny pracownik

Wszystko co pisze zwolniona to prawda pracuje tu już jakiś czas więc wiem jak jest albo się nie ma swojego zdania i daje się człowiek poniżać przez młodszych od siebie albo dostaje się wypowiedzenie zakład najpierw przyjmuje pracowników A później ich zwalnia mówiąc że nie ma pracy po czym dzwoni do nich żeby wrócili byłam sama tego najlepszym dowodem imprezy zakładowe są takie że ich nie ma kontrola nad pracownikiem jak nad (usunięte przez administratora) przerwa wyliczanka co do minutki zakaz rozmów dla zwykłych pracowników no chyba że jesteś z rodziny pani z jakość ,pracownicy są dzieleni Na lepszych i gorszych zarobki góra do 2300 plus premia która zabierają wciąż za wszytko. Był moment 2 lata temu jak się przyjmowała powrotem że odeszło dużo starych stażem pracownic ale i ostatnio też odeszło sporo.

@Obecny pracownik

Takie bzdury piszecie aż ręce opadaja.Dwa lata temu ja też wróciłam do Apinexu i zapewne nie dlatego że jest tutaj tak źle.Czy ktoś Cię zmuszał do powrotu ?Imprez nie ma bo sami pracownicy tak zadecydowali,masz zaniki pamięci czy co?Nigdy nie widziałam żeby ktoś kogos u nas poniżał,nigdy.,Myślę że kierownictwo plus jakiść są lepsi dla nas niż my same dla siebie.Zwracanie nam uwagi przez jakość ,nie jest poniżaniem i nie ma znaczenia w jakim wieku są panie tam pracujące.Wystarczyło by troszkę pokory z naszej strony .To jest zakład pracy a nie przedszkole. (usunięte przez administratora) a z tą rodziną to już przegięcie .

(usunięte przez administratora) Czy prawda w oczy kole?

Ww

Czy w obecnej sytuacji są przyjęcia na pracownika produkcji

montazystka
@Ww

Aktualnie nie ma. Firma boryka się z problemami. Część pracowników jest na postojowym reszta pracuje przy skróconym wymiarze pracy.

Kotek

Czy są przyjęcia do firmy? I na jaką stawkę można liczyć?

Danuta
@Kotek

Tak, są przyjęcia do APINEX. Szukają ustawiacza wtryskarek do pracy w Legnicy. Co do stawki, to nie pomogę. Może ktoś inny podpowie.

Michalina

Jaki strój powinien mieć pracownik produkcji?

Gosc
@Michalina

Nie dają wam ubrania roboczego?

Gosc

Jak tam jest? Tak ogólnie ktos sie wypowie?

Ona

Ile zarabia się w. Tej firmie na rękę procownik produkcji

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w APINEX TECHNIKA TWORZYW SZTUCZNYCH SP. Z O.O.?

Wyjazdów nie ma, imprezy spotkania integracyjne są

@Paweł

A jak sama atmosfera w firmie między pracownikami ? Jest ok? Dzięki za odpowiedź.

Mariola

Jak duża jest rotacja w tej firmie?

Szymon

Czy firma poszukuję teraz nowych pracowników? Chodzi mi głównie o stanowiska inżynierskie

Katarzyna

Kto podzieli się informacją odnośnie tego pracodawcy? Czy pracownik może liczyć na dodatkowe benefity? W jakich godzinach odbywa się praca? Czy również w godzinach nocnych?

Basia
@Katarzyna

Benifity nie ma, premie świąteczne tylko, 3 zmianowa. Ale bardzo polecam Dobrze się pracuje

admin

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie APINEX TECHNIKA TWORZYW SZTUCZNYCH SP. Z O.O.? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o APINEX TECHNIKA TWORZYW SZTUCZNYCH SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w APINEX TECHNIKA TWORZYW SZTUCZNYCH SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy APINEX TECHNIKA TWORZYW SZTUCZNYCH SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APINEX TECHNIKA TWORZYW SZTUCZNYCH SP. Z O.O.?

APINEX TECHNIKA TWORZYW SZTUCZNYCH SP. Z O.O.
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Jaworzyńska 265 D
    59-220 Toruń

APINEX TECHNIKA TWORZYW SZTUCZNYCH SP. Z O.O.