Opinie o Biuro Podróży Elżbieta Paweł Kot w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biuro Podróży Elżbieta Paweł Kot. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Podróży Elżbieta Paweł Kot o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Podróży Elżbieta Paweł Kot w Legnica

Szukam pracy jako przewodniczka i przeglądam właśnie okolicznie biura podroży, w tym przypadku mimo faktu, że działalność trwa od ponad 10ciu lat miałam problem by znaleźć ofertę. czy ktoś może już orientował się za nimi? interesuje mnie forma umowy

IN Nowy wpis

Właśnie wróciłam z wycieczki Słoneczne Bałkany ogólnie jestem zadowolona na plus pani Małgosia pilot ,kierowcy wielki szacunek ,hotele super oprócz Albanii sam hotel ok jedna noc idzie wytrzymać natomiast widok z okna slumsy otwierając okno smród docierał do pokoju, natomiast hotel w Ochrydzie w Macedonii bardzo ładny, ale nie miał podjazdu dla autobusów więc te kilkadziesiąt metrów pod górę trzeba było przejść z walizkami ,no i do plaży trochę dalej niż w ofercie. Program bardzo napięty dużo zwiedzania co mnie bardzo odpowiadało, jedynie męczące było to, że były dni kiedy po całym dniu przyjeżdżaliśmy do hotelu na kolację ok 19-20 a rano o 9 wyjazd na następne zwiedzanie. Dobrze, że w Czarnogórze mieliśmy 4 dni w jednym hotelu. Ogólnie ocena 4+ na pewno z tym biurem wybiorę się na następną wycieczkę . Czekam na ofertę na 2024

Czy firma Biuro Podróży Elżbieta Paweł Kot w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Grazyna Nowy wpis

Pierwszy raz byłam na wycieczce z Biurem Podróży Elżbieta w Pradze. Ogólnie jestem zadowolona z wycieczki,przewodnika. Mam wielkie zastrzeżenia do autokaru. Przyjechał po uczestników niesprawny. Drzwi się nie zamykały. Były zaciągnięte pasem. Ogrzewania nie można było skręcić. Było bardzo gorąco. Tyle się słyszy o wypadkach właśnie w takim stanie autokarów. Jechaliśmy tym autokarem obawiając się o nasze bezpieczeństwo.

Brałeś udział w rekrutacji do Biuro Podróży Elżbieta Paweł Kot. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Janina

Bylam w sierpniu na wycieczce w Trójmieście jestem zachwycona.wszystko zorganizowane wspaniała Pani pilot, super przewodnicy jedynie to hotel przy torach kolejowych to był mankament.Chetnie z tym biurem pojadę na następna wycieczkę,czekam na oferty.

Turystka

Zgadzam się z opinią dot wycieczki na Bałkany w czerwcu 2022. Hotele 3 gwiazdkowe pozostawiają wiele do życzenia wyżywienie rownież. Zmiana ostatniego obiadu zamiast w Bratysławie to w Ołomuńcu bez żadnego wyjaśnienia. Podobno zmiana hotelu w ostatniej chwili no ale w umowie nie było nazw hoteli 3 gwiazdkowych dlatego piszę podobno. Jedynie Pani Kasia /pilot/ był to właściwy człowiek na właściwy miejscu tutaj duży plus, bo kierowcy nie koniecznie.

Zbigniew
@Turystka

A co w tych hotelach było nie tak?

@Zbigniew

Wszystko. Począwszy od brudu i połamanych kabin czy muszli klozetowych w łazienkach a skończywszy na nie działających klimatyzatorach. O lodówkach nie wspomnę. Nie były myte od wieków. Pod warunkiem, ze działały .

Turysta

ostatnia wycieczka na Bałkany to totalna porażka zakwaterowania i wyżywienie dno

Meg

Byłam na paru wycieczkach po Polsce i jestem zadowolona z tego biura. Hotele i wyżywienie dobre. Natomiast ,,Słoneczne Bałkany,, organizowane na przełomie czerwca i lipca 2022 r ,to kabaret a nie wycieczka. Hotele gorsze niż u nas wczesny Gierek, jedzenie koszmar zwłaszcza obiadokolacje. Hotele zmieniają na gorsze bez wiedzy uczestników. Według programu są inne. Kierowcy byli bardzo nieżyczliwy dla pasażerów. Jak ktoś potrzebował coś wziąć z autokaru to słyszał, że nie otworzą bo albo byli po pracy, albo teraz jedzą, albo piją kawę itp. Jedynie pilotka Pani Kasia, była super kobietą. Oprócz dużej wiedzy na temat zwiedzanych obiektów, dwoiła się i troiła żeby wszystko pozałatwiać. Niesamowita kobieta.

Dorota
@Meg

Słabo... A jaki był powód zamiany hoteli?

Meg
@Dorota

A tego to już się nie dowiedzieliśmy .

Awa

Byłam z tym biurem we Włoszech. Obsługa w biurze miła i bardzo pomocna. Jedyną rzeczą która mi się nie podobała to wyżywienie. Obiadokolacje były zimne i obsługa niezbyt miła a śniadania codziennie takie same.

Dawid
@Awa

Jedzenie to przecież nie wina biura tylko hotelu który je serwował. Tam powinnaś składać reklamacje i poprosić o podgrzanie posiłku. Nie pomyślałaś o tym?

Zbyszek

a ja sobie chwale, bo bylem juz na kilku wyjazdach, obsluga w biurze i pilotow fachowa, po co te niezadowolone z zycia przyglupy tu sie wypisują, nie pozdrawiam

Elżbieta
@Zbyszek

Każdemu polecam Biuro Podróży Elżbieta ,byłam w Izraelu, Portugalii, Fatimie, Medjugorie ,Peru jestem zachwycona ,żałuję, że nastały tak okrutne czasy, ominą mnie cudowne pielgrzymki z tym biurem ,pozdrawiam .

Wiktoria
@Elżbieta

A jakie kolejne pielgrzymki miało biuro w planach organizować lecz trudna sytuacja pokrzyżowała jego plany? I generalnie jak w tym przypadku było z cenami? Pani również zauważyła duży skok cen w hotelach / apartamentach?

Irena
@Elżbieta

super :) na pewno masz piękne wspomnienia! czy w związku z tym że jesteś ich stałą klientką możesz liczyć na jakieś rabaty na kolejne podróże?

Turysta

Jedni piszą że jest ok.ale ja piszę że ceny są bardzo zawyżone a po przyjeździe na miejsce do hotelu to dopiero zaczyna się koszmar.B rak w nim podstawowych rzeczy,na obiadokolacje niema herbaty czy kawy pytają od Elżbiety to się nie należy tylko czysta woda WSTYD ŻE TAK ZDZIERA Z LUDZI. HOTEL EUROPA GIŻYCKO PILOTKA SŁABA????????5_08-2021r

słoneczko

Bardzo niemiła obsługa i mało kompetentna. Chcieliśmy zarezerwować wczasy za granicą dla większej grupy. Siedząca przy biureczku pani z niechęcią spojrzała na nas. Widocznie miała żal że przeszkadzamy jej w układaniu pasjansa. Powiedzieliśmy jej gdzie chcemy lecieć. Oj to nie jest takie proste usłyszeliśmy. Pani próbowała kilka razy kliknąć w klawiaturę i coś znaleźć niestety. Nie udało się Z miną wściekłą i zaciętymi ustami powiedziała do nas Proszę podać maila wyślemy ofertę.Biuro opuszczaliśmy z ulgą Minęły 3 tygodnie oferty nie ma. W innym biurze podróży tego samego dnia w ciągu kilku minut otrzymaliśmy wydrukowanych kilka propozycji wyjazdu. Obsługa była miła i kompetentna. Omijajcie szerokim łukiem biuro pani Kot.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Podróży Elżbieta Paweł Kot - Legnica

• Jak się pracuje w Biuro Podróży Elżbieta Paweł Kot?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Podróży Elżbieta Paweł Kot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Podróży Elżbieta Paweł Kot?

Biuro Podróży Elżbieta Paweł Kot
  • Najświętszej Marii Panny 1