Millennium Travel International Sp. z o.o.

Legnica

Opinie o Millennium Travel International Sp. z o.o.

Rep

Nie mam zastrzeżeń do pracy z Millennium. Zawsze pieniądze na czas, częste premie za zaangażowanie. Zawsze można się porozumieć, dogadać, a praca na destynacji to czysta przyjemność. Warto. W mniejszych firmach pojedynczy człowiek coś znaczy, a nie jest tylko trybikiem w machinie robiącej kasę.

odradzamMT

Nikomu nie polecam pracy z tym biurem podróży. Szef to arogancki prostak, który nie szanuje czasu pracownikow. Organizacja pracy paskudna, a zarobki i waruki na destynacji w porównaniu do innych biur to dno.

noName

Ja generalnie odradzam pracę w tej firmie . Właściciel to niesamowity burak, który nie ma za grosz szacunku dla swojego pracownika. Nie szanuje twojego czasu po pracy! Pracowałem już w wielu firmach, ale z takim chamem za szefa się jeszcze nie spotkałem. Omijać szerokim łukiem, tym bardziej, że nie płaci kokosów patrząc na obecny rynek pracy!

stasziek

hejo! i co powiecie na nowe oferty od nich? bo pojawiła się jak na razie ta jako doradca klienta i oczekują komunikatywnej znajomości j. angielskiego, znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem no i wykształcenia wyższego.

Wiesz coś na temat firmy Millennium Travel International Sp. z o.o., charakteru i warunków pracy? Napisz nam czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Zostaw opinię o Millennium Travel International Sp. z o.o. - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Millennium Travel International Sp. z o.o.